2019 m. balandžio 24 d. 23:03 val., trečiadienis

ve  >  Žinios  >  Lietuva  >  Lietuvos naujienos

Lietuvos naujienos

"Vaitelių" soduose perversmas neįvyko

(11)

2006-10-10, 12:00

Eglė MASLAUSKAITĖ

"Vaitelių" soduose perversmas neįvyko  nuotrauka, foto

Konfliktas

Praėjusį šeštadienį sodų bendrijos "Vaiteliai" pirmininko valdose susirinkusiems įsisenėjusių problemų vediniems bendrijos nariams nepavyko išgirsti pirmininko darbų ataskaitos bei surengti naujo bendrijos vadovo rinkimų.

Nepatenkinti sodų bendrijos nariai visą savaitę "Vaitelių" sodų teritorijoje iškabintuose skelbimuose ragino bendrijos narius susirinkti privačioje pirmininko Kliaudijaus Gergelio valdoje ir reikalauti atsakymų į daugybę rūpimų klausimų.

Anot sodo bendrijos narių Rūtos Kaulickienės ir Rūtos Radžiūnienės, sodų pirmininkui apie įvyksiantį susirinkimą buvo pranešta iš anksto registruotu laišku.

Tačiau neįgalus sodų bendrijos "Vaiteliai" vadovas susirinkime nepasirodė, jam atstovavo laikinai pirmininko pareigas einanti Laura Kaniauskienė.

"Šis susirinkimas surengtas savavališkai, be jokio susitarimo, pranešimo ar prašymo, be to - privačioje teritorijoje. Taip neturi būti", - teigė L. Kaniauskienė.

Susirinkimo dalyvių prašydama palikti privačias valdas, L. Kaniauskienė bandė juos įtikinti, jog oficialus susirinkimas įvyks, tik kiek vėliau - lapkritį arba gruodį.

Sodų bendrijos nariai nuogąstavo, kad toks susirinkimo laikas yra pasirinktas tam, kad jame negalėtų dalyvauti ir savo nuomonę išreikšti visi norintieji. Mat tokiu metų laiku mažai kas atvažiuoja į sodus.

Neapasiekia pirmininko

Susirinkime dalyvavę žmonės skundėsi prastu elektros tiekimu, prasta kelių kokybe, pirmininko šeimos hegemonija.

Prieš porą savaičių į "Vakarų ekspreso" redakciją atėjusios R. Kaulickienė ir R. Radžiūnienė pateikė ir daugiau nusiskundimų. Esą neįmanoma pasišnekėti su bendrijos pirmininku, kuris yra neįgalus - sėdi invalido vežimėlyje ir tokios būsenos negali atlikti savo pareigų.

Moterų teigimu, jos daugybe metų nėra girdėjusios pirmininko ataskaitos apie tai, kur dedami iš sodo narių surinkti pinigai.

"Gal jau dešimt metų nėra buvę jokių rinkimų ar susirinkimų. Be to, neįmanoma pasišnekėti su pirmininku - priėmimo valandomis kontoroje sėdi ne jis pats, o jo duktė. Taip pat niekas neturi pirmininko telefono numerio", - teigė R. Kaulickienė.

Laikinai einanti pirmininko pareigas L. Kaniauskienė tikina, kad su K. Gergeliu susisiekti gali visi norintieji.

"Susirinkimai vyksta, tačiau juose dalyvauja paskirti įgaliotiniai. Pirmininkas tikrai nesislapsto - visi norintieji pasikalbėti apie savo problemas gali užeiti į "Vaiteliuose" esančias pirmininko valdas.

Kodėl rinkimai neįvyko anksčiau? Prieš kelerius metus, pirmininkas, netekęs vienos kojos, tikėjosi, jog pasidaręs protezą galės sėkmingai judėti. Žmogus norėjo dirbti. Deja, vėliau jam teko amputuoti ir antrą koją.

Be to, planuojamame susirinkime bus perrenkamas naujas pirmininkas, nes rugsėjo 15 dieną dabartinis atsistatydino iš šių pareigų. Šiuo metu laikinai pirmininko pareigas einu aš, mane į jas paskyrė susirinkusi valdyba", - teigė L. Kaniauskienė, pridūrusi esanti ne K. Gergelio, o jo žmonos duktė.

Eglė MASLAUSKAITĖ

Griežtai draudžiama "Vakarų eksprese" paskelbtą informaciją kopijuoti ir platinti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitaip ją naudoti neturint raštiško leidėjų sutikimo. Turinio naudojimo taisyklės.

Komentarai

Rimtautas Aniulis

2014-04-17   12:30

IP: 86.100.49.44

Laba diena-noriu informuoti, kad komentatoriai turetu komentuoti atsakingai, nes prie komentaro rodomas jusu kompjuterio IP adresas, pagal kuri lengvai galima rasti kompjuteri, is kurio buvo parasytas komentaras. Tai nesinoretu su kaikuriais komentatoriais del neteisingos ar smeizikiskos informacijos aiskintis per tam tikras instancijas. Aciu ir geros dienos visiems.

aidas

2010-06-22   13:02

IP: 86.100.78.68

jei ne juoktis, tai verkti is tokios atastaikos, kokia buvo skaitoma 2010 m. baland=io menesi. o apie revizijos komisijos ataskaita atrodo musu tarybos nariai nera nei girdeja. Nes kai to buvo paprasyta, jie tik pasidaire tarpusavyje. Liudna nes vienas is nariu pasisake, kad yra teisininkas.

Tavo komentaras

Vardas*

El. paštas

Komentaras*

Siunčiama. Prašome palaukti...

Šiandien VE.lt skaitykite

Lietuvos naujienos

Valstybinės reikšmės keliuose bus išjungti 139 „inkilais“ vadinami greičio matuokliai

Keliuose bus išjungti 139 greičio matuokliai nuotrauka, foto

Sekmadienį Lietuvoje bus atšauktas vasaros laikas ir įvestas žiemos laikas.

Sekmadienį Lietuvoje įvedamas žiemos laikas nuotrauka, foto

Liberalų krizė apima visą Lietuvą: Pagėgiuose spaudžiama ranka Komskiui, Klaipėdoje bręsta skilimas.

Liberalų krizė apima visą Lietuvą nuotrauka, foto

Sekmadienį minimas Lietuvos persitvarkymo sąjūdžio trisdešimtmetis. 1988 m. birželio 3 d. Lietuvos...

Lietuvos persitvarkymo sąjūdžiui - 30 metų nuotrauka, foto

Miestas užterštas, atslenka dūmų debesis nuotrauka, foto

Klaipėda, Klaipėdos miesto oro kokybės matavimo stotelės užfiksavo kietųjų dalelių paros normos viršijimą....

Po švenčių - šiukšlynai prie konteinerių nuotrauka, foto

Klaipėda, Jau tampa tradicija, kad kone po kiekvienos didesnės šventės klaipėdiečiai piktinasi netvarka...

Palangos administracijai vėl vadovaus Akvilė Kilijonienė nuotrauka, foto

Vakarų Lietuva, Trečiadienį, balandžio 24 d., vykusio Palangos miesto savivaldybės tarybos posėdžio metu paskirta...

Vienam atsikratyti senos technikos paprasta, kitam - galvosūkis nuotrauka, foto

Klaipėda, Specialistai sako, kad situacija Klaipėdos buitinių atliekų fronte gerėja, tačiau prie konteinerių...

Klaipėda, Paskelbta prieš 4 val.

Klaipėda, Paskelbta prieš 6 val.

Vakarų Lietuva, Paskelbta prieš 6 val.

Pasidalink

Jūsų vardas*

Draugo el. paštas*

Komentaras

Siunčiama. Prašome palaukti...