2019 m. vasario 19 d. 21:28 val., antradienis

ve  >  Žinios  >  Lietuva  >  Lietuvos naujienos

Komentarai

Tomas

2018-02-06   04:41

IP: 79.142.122.126

Paskaičiau visus komentarus.
Ką galiu pasakyti... Jeronimas dėsto faktus, ir faktai lieka faktais, jie kuria istoriją. Taip, Lietuva prisijungė Klaipėdą 2023-ais tuo pat būdu, kaip Rusija pasiėmė Krymą 2014-ais - žalių žmogeliukų pagalba, skirtumas tik, kad Rusijos žali žmogeliukai nesukėlė karinio perversmo ir susišaudymų, kaip padarė kad Lietuvos žali žmogeliukai, o tik saugojo referendumo dalyvius.
Dabar pykti ant Rusijos dėl 1940-ųjų aneksijos (o aneksija įvyko, sutinka su tuom Jeronimas ar ne) yra beprasmiška, nes tai buvo seniai, buvo komunistinis režimas ir valdžioje buvo - dėmesio!- gruzinas Džiugašvili, o ne rusas koks tai Ivanovas. Tik kažkodėl dabar rusai yra kaltinami, o gruzinai - draugai. Keista? Man taip.
Lenkija. Lenkija okupavo Vilniaus kraštą ir tikrai nebūtų savo noru jį gražinusi Lietuvai. Netikite, kad negražintų? Paskaitykite apie Sileziją- kas dabar trukdo gražinti ISTORINES Vokietijos žemes Vokietijai? Niekas! Kažkodėl kalbų ta tema nesigirdi, tai kodėl manote, kad Lietuva būtų išimtis. Lietuvai Vilnių gražino Tarybų Sąjunga, ir turėtumėm būti už tai dėkingi, ar bent jau nepilti dabar purvo ant Rusijos. Kažkokie tai jauni kareivėliai iš kažkokio Rusijos kaimo paguldė galvąuž tai, kad Lietuva dabar turėtų Vilnių. Tas pats su Klaipėda. Būtų vokiečiai laimėję karą, tai ne tik apie Klaipėdą - apie Lietuvių tautą pamirštumėm. Paskaitykite plan ost - 85% lietuvių turėjo būti sunaikinti. Tikrai manote, kad jūs (ar jūsų tėvai/seneliai) papultumėt tarp tų 15% išlikusių laimingųjų? Gal taip, bet greičiausiai, kad ne.
Taip kad baikite nesamones rašinėti, o gyvenkite taikoj ir ramybėj, ir nekiršinkit karo - Lietuvai dėl to būtų tik blogiau.

Nezabitauskui

2018-02-05   18:02

IP: 37.58.58.206

Su tokia savo logika ir argumentacija galėjot nei nepradėt. Kvailai nepasirodytumet.

Nezabitauskas

2018-02-05   10:05

IP: 78.61.173.9

Nezabitauskas sekmadienį turėjo ką veikti ir be komentarų rašymo. Be to, Jeronimo ir anoniminio oponento paklydimus ar sąmoningą melą jau nurodžiau. Skaitykit diskusiją iš pradžių. O mėginimai pabėgti į kitus klausimus rodo, kad oponentai neturi argumentų savo pozicijai pagrįsti. Tuo ir baigsim.

?

2018-02-05   10:04

IP: 78.61.173.9

?

panašu, kad

2018-02-03   23:44

IP: 37.58.58.206

istorikas Nezabitauskas susipūtė, todėl pasitaisysiu pats. Vokiečiai atėmė iš čekų Sudeto sritį, o dėl Pomeranijos (Dancigas - dabar lenkiškas Gdanskas) ir atsirado vėliau nesusitarimai tarp vokiečių ir lenkų, ko pasiekoje jie nustojo būt draugais.

Nezabitauskui

2018-02-03   00:09

IP: 37.58.58.206

tarp kitko, kažkaip praleidau jūsų paskutinį atsakymą Jeronimui.. o gal jo ir nebuvo? :)

Nezabitauskui

2018-02-02   23:55

IP: 37.58.58.206

ponas Nezabitauskai, baikit meluot ir išsisukinėt. Kas jums dar neaišku? Klaipėda ir de facto, ir de juro priklauso Lietuvai - tik Rusijos geros valios sprendimu. Tai buvo aišku nuo pat pirmo komentaro ir jūs pats tai vėliau pripažinot.
Kas liečia mūsų t.v. diskusiją, tai jūs pats užsibrėžėt jos lauką ir sekmingai jame braidžiojat, aš tik seku tamstos pėdomis. Pirmiausia jūs paminėjot kažkokius tai rusofašistus, kaip supratau tapatindamas mane su jais. Aš jums populiariai paaiškinau, ką reiškia žodis fašizmas, ir kodėl jis gali būti taikomas prie rusų, kaip žodis kosmonautas prie Lietuvos. Tuomet jūs pradėjot klykti, kad jums nesvarbu, kaip žmonės pasivadina, svarbu ką jie nuveikė ir su kuo sėbruojasi, kaip pavyzdį nurodėt vargšus nuskriaustus lenkus, kuriuos kaip aš supratau iš jūsų žodžių užpuolė Hitleris su Stalinu,(toliau cituoju jus) " rengiant bendrus pergalės prieš Lenkiją paradus". Todėl aš jums ir pasiūliau sužinoti apie Hitlerio-Pilsudskio sėbravimus ir bendrus paradus, kurie vyko žymiai anksčiau - jau nuo 1934 metų. Taip pat sliuliau jums susipažinti su Miuncheno susitarimu ir sužinoti, kokios dar šalys sėbravosi su Hitleriu iki karo pradžios, kuris kaip jūs žinot prasidėjo nuo to, kad Vokietija atplėšė nuo Čekijos Pomeraniją, o lenkai iš paskos už kelių dienų atplėšė sau Tešino sritį. Kur tuo metu buvo generalisimusas Stalinas man neaišku, bet kur žiūrėjo visas kitas civilizuotas pasaulis, leisdamas vokiečiams ir lenkams taip savivaliauti man tai įdomu būtų sužinoti. Toliau p Nezajabitauskai apie Ameriką bandėt šnekėt, kaip ji visiems padėjo ir išgelbėjo, ir kaip kariavo su Japoniją gindama Rusijos sienas rytuose, turbūt pats suprantat kad šie jūsų teiginiai juokingai skamba. O apie atomines bombas, kurias išganytoja Amerika numetė ant TAIKŲJŲ CIVILIŲ Hirosimos ir Nagasakio gyventojų , man jau nebejuokinga, ir į tai jūsų atsakymo negavau. Užtat manyje kažkodėl vėl užuodėte rusofašistą, įdomu su kokia vieta uostate, o jei rimtai - kokie mano žodžiai ar išsireiškimai leido jums taip manyt? Baikit vaidinti arba būti idiotu. Jeigu neturit ką atsakyt pritrukus argumentams, tai eikit išgerkit kokią piliulę nuo rusofobijos.

Nezabitauskas

2018-02-02   18:57

IP: 78.61.173.9

Jeronimo bičiuliui. Pasistenkite aiškiau reikšti mintis. O diskutuojamu klausimu - susiraskite "Lietuvos Respublikos ir Rusijos Federacijos sutartį dėl Lietuvos ir Rusijos valstybės sienos". Internete ji yra su priedu - valstybės sienos linijos aprašymas. Pamatysite, kurioje linijos pusėje yra Klaipėda ir Vilnius. Žinoma, galit sakyti, kad sutartis nėra juridinis dokumentas arba kad Žemė yra plokščia. Beje, būtų įdomu sužinoti, iš kur traukiate tokius teiginius, kaip "Rusija kaip peremeja Sovietu Sajungos visu teisiu-niekada nepripazino Klaipedos ir Vilniaus krasto,kaip teritorijos de jure" (rašyba netaisyta).

Nezabitauskas

2018-02-02   18:31

IP: 78.61.173.9

Neturiu jokio noro plėsti diskusijos lauką. Rašėte, kad lietuvių tauta turi būti dėkinga Rusijai už pergalę kare prieš fašizmą. Priminiau (ne tiek jums, kiek galimiems komentarų skaitytojams), kas ir kokiais tikslais sukėlė tą karą. Nė vienas iš grobio nepasidalijusių ir dėl to susipešusių banditų nei padėkos, nei užuojautos nėra vertas. Abu turėjo sėdėti teisiamųjų suole. Taip pat negalėjau nutylėti jūsų melo apie neva pavėluotą ir menką JAV dalyvavimą tame kare. Taigi, atsiliepiau tiksliai į jūsų komentarą. Neturėdamas ką atsakyti, jūs tuoj pat "užmiršote" ginčo objektą ir peršokote prie Pilsudskio ir atominių bombardavimų. Kur tokių triukų mokėtės? Ar ne rusiškuose portaluose? Bet manęs ant tokio kabliuko nepagausit, nes, užuodęs rusofašistą, žinau, kad su juo kaip ir su kvailiu diskutuoti yra bergždžias reikalas.

to Nezabitauskas

2018-02-02   06:09

IP: 82.140.128.177

Jeronimas teisus ir simta kartu istoriskai teisus.Cercilis ir Trumenas perdave dali Rytprusiu kaip teritorija butent Sovietu Sajungai de jure ir de fakto.Dabar LR turi tik valstybines sienos sutarti su Rusija de jure ir de fakto,bet Rusija kaip peremeja Sovietu Sajungos visu teisiu-niekada nepripazino Klaipedos ir Vilniaus krasto,kaip teritorijos de jure,nes sios teritorijos de jure buvo perduotos LR,taciau de jure LR siu sutarciu nepripazista arba laiko negaliojanciom.

Tavo komentaras

Vardas*

El. paštas

Komentaras*

Siunčiama. Prašome palaukti...

Šiandien VE.lt skaitykite

Lietuvos naujienos

Valstybinės reikšmės keliuose bus išjungti 139 „inkilais“ vadinami greičio matuokliai

Keliuose bus išjungti 139 greičio matuokliai nuotrauka, foto

Sekmadienį Lietuvoje bus atšauktas vasaros laikas ir įvestas žiemos laikas.

Sekmadienį Lietuvoje įvedamas žiemos laikas nuotrauka, foto

Liberalų krizė apima visą Lietuvą: Pagėgiuose spaudžiama ranka Komskiui, Klaipėdoje bręsta skilimas.

Liberalų krizė apima visą Lietuvą nuotrauka, foto

Sekmadienį minimas Lietuvos persitvarkymo sąjūdžio trisdešimtmetis. 1988 m. birželio 3 d. Lietuvos...

Lietuvos persitvarkymo sąjūdžiui - 30 metų nuotrauka, foto

Netekome Vytauto Blūšiaus nuotrauka, foto

In Memoriam, Antradienį mirė iškilus choro dirigentas, pedagogas, kompozitorius Vytautas Blūšius.

Vicemero nuomonė suerzino visuomenininkus nuotrauka, foto

Klaipėda, Trečius metus tęsiasi teismų ir Etikos komisijos skundų nagrinėjimo maratonas dėl vicemero...

Klaipėdos „Atlantas“ vis dėlto rungtyniaus A lygoje nuotrauka, foto

Sportas, Džiugi žinia uostamiesčio futbolo mėgėjams - vasario 19 dieną LFF vykdomojo komiteto...

A. Boso misija medaliuose įprasminti valstybės praeitį nuotrauka, foto

Klaipėda, Klaipėdietis skulptorius Algirdas Bosas, išgarsėjęs monumentaliais darbais viešosiose erdvėse, medalistiką vadina antraja savo...

In Memoriam, Paskelbta prieš 15 min.

Klaipėda, Paskelbta prieš 1 val.

Pasidalink

Jūsų vardas*

Draugo el. paštas*

Komentaras

Siunčiama. Prašome palaukti...