2019 m. balandžio 22 d. 05:27 val., pirmadienis

ve  >  Žinios  >  Lietuva  >  Lietuvos naujienos

Komentarai

2014-06-01, 19:12

Motyvai: valdžia nėra savitikslis dalykas

2014-06-02   13:23

IP: 5.20.169.47

Nuoširdžiai dėkoju, kad Europos Parlamento rinkimuose balsavote už Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungą, kuri jūsų dėka iškovojo mandatą Europos Parlamente, gaudama 7,5 karto daugiau balsų nei praeituose EP rinkimuose. Tai naujo kelio pradžia, kovojant už sveiką, žalią, blaivią, kultūringą Lietuvą ir Europą, ginant mūsų nacionalinius interesus Briuselyje.

Jausdamas didelę atsakomybę prieš rinkėjus, privalau paaiškinti savo sprendimą, kodėl atsisakau EP nario mandato ir lieku toliau vadovauti Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungai bei tęsti darbus Lietuvai.

Reitingavimo rezultatai parodė, kad Lietuvos žmonės labiausiai pasitiki manimi ir Broniu Rope. Mūsų partijoje nėra žmonių, kuriems valdžia yra savitikslis dalykas. Mes visada galvojame apie tai, kas gali atnešti didžiausią naudą šaliai ir jos žmonėms.

Artėjančiuose savivaldos ir Seimo rinkimuose privalau užtikrinti, kad daugiau sąžiningų, kompetentingų žmonių taptų aktyviais Lietuvos politikoje. Noriu, kad čia liktų mažiau korupcijos ir melo. Esu tikras, kad žmonės supras mano sprendimą, nes LVŽS šiandien yra telkianti centro jėga ir vis daugiau aktyvių žmonių svarsto galimybę dalyvauti politikoje būdami mūsų sąjungos gretose.

Mes nedalinam populistinių pažadų, mes nuosekliai ir atsakingai dirbame. Tikime, kad savivaldybių rinkimai 2015 m. ir Seimo rinkimai 2016 m. mums bus sėkmingi, tikimės, kad mūsų sąjungos atstovai prioritetine tvarka dirbs Kultūros, Švietimo, Žemės ūkio, Aplinkos ir Sveikatos ministrais.

Esu tikras, kad Bronis Ropė, kaip Europos Parlamento narys, taps aktyviu Lietuvos žmonių interesų gynėju. Jo biuras bus atviras ir jautrus kiekvieno Lietuvos žmogaus keliamam klausimui ar problemai. Bronis Ropė turi tam reikiamą kompetenciją, autoritetą ir patirtį.

Šiuo metu pradėjome derybas su keliomis EP frakcijomis ieškodami geriausio varianto, kad galėtumėme dirbti Europos Parlamento Žemės ūkio ir kaimo plėtros komitete, kuriame iki šiol nebuvo Lietuvos atstovo. Tai yra pats svarbiausias EP komitetas Lietuvai.

Mūsų tikslas Europos Parlamento teisėkūros procese siekti, kad mūsų kontinentas būtų laisvas nuo genetiškai modifikuotų organizmų (GMO) invazijos ir nenaudingų prekybos sutarties su JAV sąlygų, dalyvauti kuriant ambicingą maisto išmetimo mažinimo programą Europoje, palaikyti ambicingus klimato kaitos mažinimo, žaliosios energetikos plėtros tikslus, kelti visuomenės sveikatos politikos klausimus, aktyviai ginti savivaldą, decentralizaciją. Pasisakyti už socialiai teisingą Europą, žemės rinkos liberalizavimo ribojimą ir tradicinių šeimos vertybių puoselėjimą.

Dar kartą dėkoju visiems, balsavusiems už mane ir Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungą. Nuoširdžiai kviečiu dalyvauti mūsų sąjungos veikloje.

Primenu, kad birželio 29 d. vyks referendumas. Saugokime Lietuvos strateginį turtą – žemę ir palengvinkime būsimų referendumų iniciavimo sąlygas. Padėkime grąžinti valstybę žmonėms!

Ramūnas Karbauskis,

LVŽS pirmininkas

Pagaminę „mailiaus“ bylą tyrėjai pagamino milžiniškų nuostolių

2014-06-02   10:07

IP: 78.57.165.73

FNTT ir Generalinė prokuratūra pagamino netikrą „mailiaus“ bylą, vien tik melą ir blefą. Lietuvos visuomenę „tyrėjai“ mulkino ir mulkina (toliau mulkina, nes apmulkintieji niekaip nereaguoja) jau daugiau 4 metus ir dėl to milžinišką žalą patyrė ne tik verslininkai, kurie ketino įgyvendinti akvakultūros projektus, bet ir Lietuvos valstybė, o tai reiškia, kad buvo veltui, visiškai be reikalo išleisti visų mokesčių mokėtojų pinigai. Prie visuomenės mulkinimo nuo pat pradžios parodė iniciatyvą ir prisidėjo ir Žemės ūkio ministerija, Nacionalinė mokėjimo agentūra, Žuvininkystės departamentas, kurie visiškai be jokio pagrindo (tą pripažino pati NMA) atmetė 7 akvakultūros projektus, siekiant gauti ES ir LR biudžeto paramą ir dėl to verslininkai patyrė milijoninius nuostolius. STT nustatė (ir ne tik STT nustatė), kad ŽŪM ministerijoje yra galimi korupcijos atvejai ir yra neskaidrus ES paramos skirstymas žuvininkystės srityje.
Verslininkai patyrė turtinės ir neturtinės žalos už apie 40 milijonų litų, o Lietuvos valstybė visiškai be reikalo dėl šios „bylos“ turėjo padengti tyrėjų, prokuratūros, ministerijų, įvairių tarnybų, Seimo komisijų, teismų ir t.t. darbo ir kitas išlaidas, taip pat dėl sužlugdyto verslo valstybė nesulaukė investicijų į verslą, nesumokėti būsimų pajamų pelno ir kiti mokesčiai ir per 4 metus tai sudaro apie 50 milijonų litų. Padaryta žala bendrai siekia iš viso apie 90 milijonų litų. Būtent taip skaičiuojami nuostoliai dėl sužlugdyto verslo. Pajamų gavo tik žiniasklaida daugiau kaip 4 metus intensyviai ir įžūliai skleisdama melą ir šmeiždama projektų dalyvius. (bet projektų dalyviai sumažins šias pajamas, paduodami žiniasklaidos atstovus į teismą už tokią veiklą)
Žalą valstybei dėl „mailiaus“ bylos galėtų (turėtų) nustatyti Lietuvos respublikos Valstybės kontrolė – Aukščiausioji valstybinio audito institucija. Tyrėjai ir prokurorai patys savo tarnybų ir darbuotojų padarytų nuostolių netirs, todėl tuo pasirūpinti turėtų kitos valstybės institucijos. Valstybės institucijos turi išsaiškinti ar ši „byla“ yra tyrėjų nekompetencijos rezultatas ar ši, galimai pagal užsakymą pagaminta „byla“ yra galimai piktnaudžiavimo valstybės tarnyba ir valstybinės korupcijos pavyzdys? Laikas išsiaiškinti kaltininkus. Jie „gelbėjo“ valstybę nuo „pasikėsinimo pasisavinti milijonus litų ES paramos“, kurios (paramos) net nebuvo! Nebuvo ne tik skirta parama, bet nebuvo net numatyta (!) skirti jokios paramos ir visiems kitiems projektams, o ne tik „mailiaus“! Ar kontroliuojančioms mūsų valstybės darbą valstybės institucijoms nesvarbu, kad švaistomi milijonai vaidinant „tyrimų“ spektaklius ir pučiant „kovos su ekonominiais nusikaltimais“ burbulus? Valstybei padaryta ne tik didžiulė materialinė, bet ir didžiulė moralinė žala. Šmeižiami ne tik verslininkai, bet niekinama ir pati valstybė prieš visą Europą ir visą pasaulį. Ar investuotojai norės investuoti į tokią Lietuvą?
Gal jau laikas pasikeisti? O dabar, esant tokiai apgailėtinai situacijai tik belieka pasakyti: Numerus stultorum in finitus est (lot.) Kvailių skaičius – begalinis...

Ak jo...

2014-06-02   08:58

IP: 89.117.245.33

Tas prorusiškas oligarchas nori būti arčiau rusyno, kad geriau suprastų jo nurodymus.

jop

2014-06-01   21:36

IP: 86.100.76.64

kaip numanydamas ir nebalsavau uz sita partija, nors norejosi- neapsirikau :D

karbauskis sukcius

2014-06-01   20:13

IP: 78.58.254.108

kam jis vedaras aplamai ejo i europarlamento rinkiimus jei nezadejo ten dirbti, tai manau eilinis sukciavimas, tokia partija reikia aplamai salinti is rinkimu

Tavo komentaras

Vardas*

El. paštas

Komentaras*

Siunčiama. Prašome palaukti...

Šiandien VE.lt skaitykite

Lietuvos naujienos

Valstybinės reikšmės keliuose bus išjungti 139 „inkilais“ vadinami greičio matuokliai

Keliuose bus išjungti 139 greičio matuokliai nuotrauka, foto

Sekmadienį Lietuvoje bus atšauktas vasaros laikas ir įvestas žiemos laikas.

Sekmadienį Lietuvoje įvedamas žiemos laikas nuotrauka, foto

Liberalų krizė apima visą Lietuvą: Pagėgiuose spaudžiama ranka Komskiui, Klaipėdoje bręsta skilimas.

Liberalų krizė apima visą Lietuvą nuotrauka, foto

Sekmadienį minimas Lietuvos persitvarkymo sąjūdžio trisdešimtmetis. 1988 m. birželio 3 d. Lietuvos...

Lietuvos persitvarkymo sąjūdžiui - 30 metų nuotrauka, foto

Turkijoje keliavusi Dovilė: lagamine buvo ir maudymosi kostiumėlis, ir slidinėjimo akiniai nuotrauka, foto

Kelionės, Urbanizacijos paveikti miestai, sniegu padengtos viršukalnės, istorija žavintys muziejai. "Vis dažniau atsiranda...

Netoli Dovilų dega miškas nuotrauka, foto

Kriminalai, Šiandien 16.22 val. Bendrajame pagalbos centre skubios pagalbos telefono numeriu 112 gautas...

Ambersail II prestižinėje regatoje pelnė 3 vietą nuotrauka, foto

Sportas, Po 5 intensyvių lenktynių dienų prestižinėje „Les Voiles de St. Barth“ regatoje...

Sendvario seniūnijoje piktina šiukšlinantys statytojai nuotrauka, foto

Vakarų Lietuva, Sendvario seniūnija yra tarsi nuolatinė statybų aikštelė. Tačiau naujakurių laimę temdo kai...

Kriminalai, Paskelbta prieš 12 val.

Sportas, Paskelbta prieš 13 val.

Vakarų Lietuva, Paskelbta prieš 15 val.

Pasidalink

Jūsų vardas*

Draugo el. paštas*

Komentaras

Siunčiama. Prašome palaukti...