Seimui panaikinus parlamentaro Vito Matuzo teisinę neliečiamybę, politikas pareiškė gerbiantis tokį kolegų...
ve.lt > Žinios > Lietuva > Lietuvos naujienos
Lietuvos naujienos
Į svečius - tik pėstute
Tvarka bus
Jei miesto Taryba pritars, gali atsitikti ir taip, kad pasisvečiuoti pas kitam miesto gale gyvenantį savo bičiulį atvažiavęs ne visuomeniniu transporto, o nuosavu automobiliu, susirengęs namo rasi jį "areštuotą".
Šią savaitę po pusės metų pertraukos miesto politikai vėl ėmėsi naujųjų Klaipėdos miesto tvarkymo, sanitarijos ir viešosios tvarkos taisyklių svarstymo.
Antrus metus dailinamas ir redaguojamas, netgi miesto Tarybai sykį jau pristatytas taisyklių projektas pirmiausia pateko į Miesto ūkio komiteto narių rankas. Šie gi šiame nekart vartytame projekte aptiko daug įdomių dalykų.
Komiteto narius ypač nustebino punktas, kuriuo teigiama, kad prie daugiabučių gyvenamųjų namų savo automobilius, motociklus ir dviračius gali laikyti tik čia gyvenantys žmonės. Išimtis padaryta tik paslaugas teikiančioms ir specialiųjų tarnybų transporto priemonėms - joms leidžiama privažiuoti ir laikinai sustoti.
"Čia gi tikra revoliucija, - sakė miesto Tarybos narys Artūras Šulcas. - Manau, kad prieš balsuojant už tokį sprendimą teks šaukti visų Klaipėdos gyventojų referendumą."
Naujųjų taisyklių rengimą kuravusi Savivaldybės administracijos Sveikatos apsaugos skyriaus vyriausioji specialistė Nina Gendvilienė teigė nesuprantanti, kodėl komiteto nariai staiga ėmę ir taip nustebę. Pasak jos, šis punktas buvęs dar pirminiame, šių metų sausį pristatytame taisyklių variante. Politikai tąsyk, matyt, neatkreipę dėmesio, sakė specialistė.
Anot N. Gendvilienės, toks punktas taisyklėse atsirado anaiptol neatsitiktinai. Taisykles rengusi darbo grupė jį įrašė reaguodama į nuolatinius miestiečių skundus ir siekdama jiems pagelbėti. Įrašius tokį draudimą, teigė valdininkė, daugiabučių namų kiemuose būsią kur kas daugiau tvarkos.
Paklausta, kokiu būdu bus kontroliuojama, ar žmonės paiso šio draudimo, N. Gendvilienė pripažino, kad Savivaldybės administracija visko sužiūrėti tikrai nepajėgs, todėl būsią reaguojama tik gavus signalą. Gyventojai dėl "įsibrovėlių" taip pat galėsią kreiptis ir į policiją.
Politikai pripažino, kad kiemuose katastrofiškai trūksta vietų automobiliams laikyti, tačiau drįso suabejoti, ar minėtojo punkto atsiradimas taisyklėse padės šią problemą išspręsti. Tam esą reikia ne vaikyti prašalaičius, o plėsti jau esamas bei įrengti naujas aikšteles.
Vilija ŠILINIENĖ
reklama
Griežtai draudžiama "Vakarų eksprese" paskelbtą informaciją kopijuoti ir platinti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitaip ją naudoti neturint raštiško leidėjų sutikimo. Turinio naudojimo taisyklės.
Komentarai
Tavo komentaras
Šiandien VE.lt skaitykite
Lietuvos naujienos
Penktadienį Darbo partijos pirmininkas Viktoras Uspaskichas, Lietuvos socialdemokratų partijos pirmininkas Algirdas Butkevičius...
Opozicinės partijos - Socialdemokratų, "Tvarka ir teisingumas" bei Darbo, išanalizavusios Vyriausybės ataskaitą,...
Generalinio prokuroro pavaduotojas Darius Raulušaitis ketvirtadienį kreipėsi į Seimą, prašydamas sutikimo leisti...
Sportas, Paskelbta prieš 1 val.
Kultūros naujienos, Paskelbta prieš 2 val.
Jaunimo ekspresas, Paskelbta prieš 3 val.
Renginiai, Paskelbta prieš 3 val.
Naujienos

Klaipėdos ketvirtadienis, gegužės 24-oji (1)

Klaipėdos darželinukai turi savo olimpiadą

Žvejams apkarto europietiškos gairės (2)

Bręsta Šilutės valdžios perversmas
reklama
Įvairybės
Naudinga informacija
Indėlių palūkanos
Bankas
EUR 12 mėn.
"Sostinės kreditas"
4.5%
Mėmelio taupomoji kasa
4%
Vilniaus Taupomoji Kasa
3.5%
Akademinė kredito unija
3.1%
Šiaulių bankas
3%
UniCredit Bank
2.1%
Ūkio bankas
2%
Swedbank
1.9%
Konkursai
Sveikinimai
Orai Klaipėdoje
Šiandien
Rytoj
Poryt
Naktį
8

8

8

Dieną
19

20

18

Savaitės lankomiausi
Daugiausiai komentuoti










































































m
2010-05-02 07:30
LEMPA! siam punktui pritars tik seni pirdziai ir nuolat PMS turincios senmerges.....
Nesiseka Klaipedai...
2010-05-02 07:30
Debilumo virsune...
Tomas A.
2010-05-02 07:30
Ta ponicka galva galvoja ar kazka cia bando susukti? Atvaziuoju pas gimines, mergina ar kokiu darbo reikalu, pasistatau masina, o ja nutempia! Nu nevisprotis gali tik tokia nesamone pasiulyti ir uz ja balsuoti!
Mano galva yra taip, kad vienas sako "prie mano namo stato kito namo gyventojas", bet savo ruoztu jis stato to kito namo aiksteleje, tad ka gaunam?
Tomo K. elgsenoje supratingumo ir tolerancijos 0. As dar suprantu, jei jau nera tikrai kur pasistatyti masinos, o svetimi laiko ja nakti diena, tada taip, bet jei ten zmogus porai valandu pasistates, tai jau atleiskit.
Zodziu pieva cia tema, nekalbant apie pasiulyma.
Visi komentarai (26)