2018 m. liepos 20 d. 10:05 val., penktadienis

ve  >  Žinios  >  Lietuva  >  Lietuvos naujienos

Lietuvos naujienos

"Didžiausia vertybė - žmonių įvertinimas"

2005-12-29, 12:00

Ingrida ALBRECHTIENĖ

Metų klaipėdiečiai

"Mes mylime Klaipėdą ir jos žmones", - taip trumpuose savo pasisakymuose kalbėjo tradicinių "Vakarų ekspreso" rengiamų metų klaipėdiečių rinkimų laureatai.

Antradienio vakarą į restoraną "Skandalas" dalyvauti iškilmingame metų klaipėdiečių rinkimų finaliniame vakare susirinko gausus meno, verslo, politikos ir kultūros žmonių būrys.

Kiekvienais metais artėjant šv. Kalėdoms "Vakarų ekspresas" kreipiasi į savo skaitytojus prašydamas išrinkti, jų nuomone, miestui labiausiai nusipelniusius klaipėdiečius.

Šiemet pirmajame rinkimų etape skaitytojai kaip kandidatus į metų klaipėdiečių titulą pasiūlė apie 40 žmonių. Į antrąjį etapą pateko 15 populiariausių klaipėdiečių - po tris kiekvienoje iš penkių nominacijų: "Dosniausia širdis", "Kūrybiškiausia siela", "Šviesiausia mintis", "Kilniausias poelgis" ir "Didžiausias laimėjimas".

Iškilmingame vakare visiems penkiolikai nominantų buvo įteiktos "Vakarų ekspreso" dovanos, o penkių rinkimų laureatų krūtines papuošė tradicinės metų klaipėdiečių regalijos.

Nominacijoje "Dosniausia širdis" nugalėjęs verslininkas Saulius Jokužys neslėpė susijaudinimo: "Myliu Klaipėdą, myliu merą, merienę, jus visus labai myliu. Iš tiesų esu labai sujaudintas. Bet noriu pasakyti, jog tokių, kaip aš, turinčių dosnią širdį, Klaipėdoje yra labai daug. Tik gal šiuo momentu buvau labiau matomas."

Kostiumų dizainerė Aina Zinčiukaitė, pelniusi apdovanojimą "Kūrybiškiausios sielos" nominacijoje, sakė pritarianti S. Jokužiui: "Klaipėda - pats mylimiausias mano miestas. Man didžiulė palaima jausti ant kaklo šią regaliją, kuri brangesnė už daugybę papuošalų".

"Šie metai kupini stebuklų", - jaudindamasis kalbėjo Jeronimo Kačinsko muzikos mokyklos berniukų ir jaunuolių choro "Gintarėlis" vadovas Juozas Kubilius, rudenį išrinktas metų mokytoju, o dabar tapęs nominacijos "Šviesiausia mintis" laureatu.

Už didžiausią laimėjimą apdovanotos jachtos "Lietuva" įgulos kapitonas Osvaldas Kudzevičius sakė, jog toks klaipėdiečių įvertinimas jiems pati brangiausia dovana. "Visa įgula džiaugiasi ir dėkoja už palaikymą", - kalbėjo kapitonas.

Metų klaipėdiečio titulą nominacijoje "Kilniausias poelgis" pelnęs Klaipėdos Jūrininkų ligoninės Abdominalinės chirurgijos skyriaus vedėjas Bronius Stanslovaitis dalyvauti šventiniame vakare, deja, negalėjo. Su Skandinavijoje viešinčiu gydytoju "Vakarų ekspresas" susisiekė telefonu: "Jau vakar vakare šią žinią ir sveikinimus man perdavė Jūrininkų ligoninės vyriausiasis gydytojas Jonas Sąlyga. Visada sėkmę sutinku ramiai. Žinoma, mes gydytojai labiau pripratę prie nepasitenkinimo, kritikos. Džiaugiuosi, kad buvau pastebėtas ir įvertintas", - sakė B. Stanslovaitis.

Šventinį metų klaipėdiečių pagerbimo vakarą papuošė įspūdingas jaunųjų Klaipėdos talentų pasirodymas.

"Mes pagalvojome, jog Klaipėda, nors ir turi tiek daug talentingo jaunimo, retai kada kviečiasi jį į šventinius renginius. Kas žino, gal šiandieninis talentingasis jaunimas po kelerių metų taip pat varžysis dėl metų klaipėdiečių nominacijų?" - sakė renginį organizavusios bendrovės "Promo plius" direktorė Mindvilė Kaušpėdaitė.

Vakaro svečiams klarnetu grojo E. Balsio menų gimnazijos mokinys, tarptautinių ir respublikinių konkursų laureatas Mykolas Karijotas Vilys, smuiku griežė tos pačios meno mokyklos moksleivė, respublikinių ir tarptautinių konkursų nugalėtoja Lina Marija Domarkaitė. Šokiu pasveikino jaunųjų žuvėdriečių Kristinos Timofejevos ir Tomo Jankeliūno pora. Sodriais balsais vakaro svečius džiugino "Ąžuolyno" gimnazijos moksleivė, šių metų konkurso "Mažasis dangus" trečiosios vietos laimėtoja, "Dainų dainelės" ir "Mažųjų žvaigždžių valandos" laureatė Monika Liubinaitė bei buvęs Juozo Kubiliaus vadovaujamo choro "Gintarėlis" auklėtinis, taip pat įvairių konkursų laureatas Tautvydas Kazlauskas.

Ingrida ALBRECHTIENĖ

Griežtai draudžiama "Vakarų eksprese" paskelbtą informaciją kopijuoti ir platinti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitaip ją naudoti neturint raštiško leidėjų sutikimo. Turinio naudojimo taisyklės.

Tavo komentaras

Vardas*

El. paštas

Komentaras*

Siunčiama. Prašome palaukti...

Šiandien VE.lt skaitykite

Lietuvos naujienos

Sekmadienį minimas Lietuvos persitvarkymo sąjūdžio trisdešimtmetis. 1988 m. birželio 3 d. Lietuvos...

Lietuvos persitvarkymo sąjūdžiui - 30 metų nuotrauka, foto

"Ir ko gi gyvenime nenutinka, - socialiniuose tinkluose patirtais įspūdžiais su draugais...

Kaip Paulius Lileikis Landsbergį pavadavo nuotrauka, foto

Tropiniais karščiais lepinę Lietuvai orai nesitrauks iki kitos savaitės. Šeštadienį galimi...

Po karščių sulauksime lietaus, kitą savaitę bus vėsiau nuotrauka, foto

Alytaus rotušės aikštėje penktadienį į Jungtinių Tautų (JT) vadovaujamą situacijos stabilizavimo...

Į operaciją Malyje išlydėti Lietuvos kariai nuotrauka, foto

Policija: reikia stebėti ir laivavedžių blaivumą nuotrauka, foto

Kriminalai, Su tikslu išaiškinti nusikalstamas veikas ir teisės bei viešosios tvarkos pažeidimus jūrų...

Atidengiamas rašytojos Ievos Simonaitytės suolelis nuotrauka, foto

Kultūra, Penktadienį Klaipėdoje, I. Simonaitytės bibliotekos mažajame kiemelyje, bus atidengtas Mažosios Lietuvos rašytojai Ievai...

"Neptūnas": naujokai, būsimi varžovai ir naudingos atostogos nuotrauka, foto

Sportas, Klaipėdos "Neptūnas" rikiuoja žaidėjų kariauną ateinančiam sezonui - į Lietuvos krepšinio lygos...

Penktadienio horoskopas 12-ai zodiako ženklų nuotrauka, foto

Įvairybės, AVINAS. Šiandien aktualios bus seksualinės problemos. Dar vienu dideliu rūpesčiu gali...

Kriminalai, Paskelbta prieš 25 min.

Kultūra, Paskelbta prieš 1 val.

Įvairybės, Paskelbta prieš 3 val.

Pasidalink

Jūsų vardas*

Draugo el. paštas*

Komentaras

Siunčiama. Prašome palaukti...