2018 m. vasario 23 d. 14:42 val., penktadienis

ve  >  Žinios  >  Lietuva  >  Lietuvos naujienos

Lietuvos naujienos

Dėl "Ringo riterio" titulo kausis V. Lekevičius ir P. Ivankovas

(6)

2003-11-27, 12:00

Ingrida ALBRECHTIENĖ

Superdvikova

V. Lekevičius pasiryžęs tapti šių metų "Ringo riteriu"

Gruodžio 11 d. ringe susikaus pasaulio ir Europos kikbokso čempionas Piotras Ivankovas su Klaipėdos futbolo klubo "Atlantas" vyriausiuoju treneriu Vaciu Lekevičiumi. Toks sprendimas buvo priimtas vakar surengtoje spaudos konferencijoje.

Norą susikauti su iššūkį metusiu P. Ivankovu pareiškė trys pretendentai, tačiau į paskutinę spaudos konferenciją, kuriooje ir buvo sprendžiama, kad kovos su klaipėdiečiu, atvyko tik du.

Kautis su P. Ivankovu pareiškė norįs ne tik V. Lekevičius, bet ir panevėžietis, dabar gyvenantis, studijuojantis ir dirbantis Vilniuje boksininkas Donatas Krikščiūnas.

Būsimos kovos organizatoriai firma "Promo plius" apgailestavo, jog Kauno kikboksininkai dėl nežinomų priežasčių neatvyko į rengiamą spaudos konferenciją. Nors iki tol, anot organizatorės Vilijos Kaušpėdienės, kauniečiai reiškė dideles ambicijas ir ruošėsi nugalėti varžovą.

Vakar galų gale paaiškėjo, jog su P. Ivankovu kovos V. Lekevičius, mat D. Krikščiūnas neturėjo galimybės sumokėti startinį 2 000 Lt mokestį.

Tiesa, pinigų mokėti neteko ir V. Lekevičiui - už jį tai padarė rėmėjas, pretendentas į Metų klaipėdiečio titulą, krepšinio entuziastas Rimantas Cibauskas.

UAB "Mūsų laikas" valdybos pirmininkas, įkūręs klaipėdiečių krepšinio komandą "Time team", tiki V. Lekevičiaus ryžtu tapti šių metų ringo riteriu. Ir kas žino, kaip lems fortūna, R. Cibausko ranka jau dabar vadinama auksine. Verslininko iniciatyva iš Klaipėdos buvo išlydėta Lietuvos krepšinio komanda, kuri mūsų šaliai parvežė auksą.

"Man labai smagu girdėti, kad R. Cibauskas tiki mano pergale ir tapo mano rėmėju, - sakė V. Lekevičius. - Nors esu futbolo treneris, labai dažnai žaidžiu krepšinį. Turiu net titulą, esu rezultatyviausias krepšininkas Klaipėdoje tarpe suaugusiųjų. Labai džiaugiuosi, kad esu priimtas į komandą "Time team" ir man paskirtos rimtos užduotys: esu atsakingas už dorovę, lankomumą ir rezultatyvumą.

Prisipažinsiu, dalyvavimas "Ringo riterių" kovoje mane šiek tiek trikdo. Lengvabūdiškas juokas draugų kompanijoje atvedė prie labai rimtų įsipareigojimų. Vieni mane palaiko, kiti atkalbinėja. Labai gaila, kad mano žmona ir duktė nėra tarpe palaikančiųjų, jos labai bijo dėl būsimos kovos.

Ir tkrai pagrindo baimei yra, nors aš jos nė kiek nejaučiu. Iki šiol specialiai kovai nesiruošiau, gyvenu įprastu ritmu, palaikydamas puikią formą. Nuo rytojaus imuosi aktyvaus sporto ir ruošiuosi būsimai kovai. Einu nugalėti. Dar kartą sakau, kad 10 tūkstančių piniginis prizas - man nėra akstinas atsidurti ringe. Jeigu likimas nusišypsos ir tapsiu nugalėtoju, šiuos pinigus skirsiu labdarai. Man ši kova - tai puiki proga įrodyti visiems, kad nesu tarpuvarčių peštukas."

Į spaudos konferenciją be startinio mokesčio atvykęs D. Krikščiūnas, Vilniaus universiteto pirmakursis teisininkas, jau baigęs olandų kalbos studijas, prisipažino, jog kol kas neturi rėmėjo.

Anot renginio organizatorių "Promo plius" šio vaikino laukia puikios perspektyvos. "Ringo riterių" kovos bus tęsiamos. Tuo atveju, jei P. Ivankovas taps nugalėtoju dvikovoje su V. Lekevičiumi, artimiausiu laiku jis susikaus su D. Krikščiūnu. Donatas stos į kovą ir tuo atveju, jei prieš kovą V. Lekevičius patirs traumą ar dėl kitų svarbių priežasčių negalės dalyvauti renginyje.

Vienas iš "Ringo riterių" organizatorių, kikbokso ekspertas Ričardas Baika sakė, kad kovai teisėjaus tarptautinės kategorijos teisėjas iš Latvijos. Renginys vyks LCC sporto komplekse gruodžio 11 d. 19 val.

Bilietų kainos: sėdimos vietos - 40 Lt, stovimos - 20 Lt, vietos prie stalelių - 120 Lt. Iki superkovos žiūrovams pasirodys kikbokso profesionalai, linksmins populiarios muzikos grupės, dainininkai, šokėjai ir aktoriai.

Anot eksperto, P. Ivankovas ir V. Lekevičius turės laikytis griežtų kovos taisyklių. Draudžiama spirti į tarpukojį, stuburą, pakaušį. Nebus galima keiktis ir ginčytis su teisėju. Superkova vyks septyniais raundais po 3 minutes. Už taisyklių nesilaikymą bus diskvalifikuojama.

Tik užtikrintos pergalės atveju 10 tūkst. Lt prizas, kurį įsteigė Vakarų Lietuvos pramonės ir finansų korporacijos valdybos pirmininkas Antanas Bosas, atiteks šių metų "Ringo riteriui". Šioje kovoje lygiosios nelaukiamos.

Kovos baigtis tarp 22 metų P. Ivankovo ir 41 metų V. Lekevičiaus neprognozuojama. Vienas - pasaulio ir Europos kikbokso čempionas, kitas - fiziškai ir psichologiškai stiprus treneris, netolimoje praeityje kovos gudrybių mokęs greito reagavimo būrio "Aras" vyrus.  

Ingrida ALBRECHTIENĖ

Griežtai draudžiama "Vakarų eksprese" paskelbtą informaciją kopijuoti ir platinti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitaip ją naudoti neturint raštiško leidėjų sutikimo. Turinio naudojimo taisyklės.

Tavo komentaras

Vardas*

El. paštas

Komentaras*

Siunčiama. Prašome palaukti...

Šiandien VE.lt skaitykite

Lietuvos naujienos

Sveikatos apsaugos ministras Aurelijus Veryga siūlo išduodant asmens tapatybės dokumentą įteisinti pareigą...

Siūlo išduodant asmens dokumentus apsispręsti dėl organų donorystės nuotrauka, foto

Praėjus porai metų nuo pirmųjų pabėgėlių perkėlimo į Lietuvą, daugiau nei 70...

Lietuvoje nebeliko nė trečdalio priimtų pabėgėlių nuotrauka, foto

Ketvirtadienį šaltų orų periodas tik prasidėjo – laukia dar žemesnė temperatūra, LRT...

Artimiausią mėnesį pavasario nelaukite nuotrauka, foto

Krašto apsaugos ministerija, atsižvelgdama į NATO ir sąjungininkų prašymus, nusprendė padidinti savo...

Lietuva didina savo karinį dalyvavimą Afganistane nuotrauka, foto

Goda Giedraitytė: "Klaipėdoje trūksta jaunų kūrėjų, kurie provokuotų" nuotrauka, foto

Kultūra, Nors Klaipėdos Šviesų festivalis jau praūžė, iš galvos neišgaruoja (ir, tikėtina, dar...

Lietuvos ir Vengrijos krepšininkų dvikova nuotrauka, foto

Sportas, Šiandien 19.30 val. Klaipėdos "Švyturio" arenoje į mūšį kils lietuvių ir vengrų...

Siūlo išduodant asmens dokumentus apsispręsti dėl organų donorystės nuotrauka, foto

Lietuvos naujienos, Sveikatos apsaugos ministras Aurelijus Veryga siūlo išduodant asmens tapatybės dokumentą įteisinti pareigą...

Bulvaras: Rekordinis nuobodulys nuotrauka, foto

Bulvaras, Šią savaitę vykęs Klaipėdos miesto tarybos posėdis turėtų būti įrašytas į kokią...

Sportas, Paskelbta prieš 1 val.

Lietuvos naujienos, Paskelbta prieš 1 val.

Bulvaras, Paskelbta prieš 2 val.

Pasidalink

Jūsų vardas*

Draugo el. paštas*

Komentaras

Siunčiama. Prašome palaukti...