2019 m. gegužės 21 d. 19:33 val., antradienis

ve  >  Žinios  >  Lietuva  >  Lietuva

Lietuva

Naktis su Puteikiu (II dalis)

2018-12-25, 16:40

Karolis ŽUKAUSKAS, lzinios.lt

Naktis su Puteikiu (II dalis) nuotrauka, foto

© lzinios.lt nuotr.

Pratęsiu naktinių SMS su kandidatu į visus postus Nagliu Puteikiu istoriją – nemaniau, kad pratęsimo reikės, bet kadangi (a) Puteikis viešai apsimelavo ir (b) jo žmonės vis dar desperatiškai bando mano sukurtą Giedrių Malinauską įtraukti į rinkimus Plungėje, tai reikalingas šioks toks papildymas. (pradžia buvo čia: https://goo.gl/gnW6n9)

Pirmiausiai nuo melo. Naglis Puteikis, jūs esate melagis. Vakar naktį išsidūrėte, patikėjote, iškart mano kontaktą persiuntėte savo kolegei Eglei Plungėje, o šiandien jau viešai sakote, kad nuo pat pradžių žinojote, kad esate trolinamas. Tereikėjo pripažinti – „Na taip, išsidūriau, kas čia tokio“, bet kadangi meluojate ir toliau, dėl to ir istorija tęsiasi. (Delfi apie tai: https://goo.gl/HbtFiA).

Kodėl žinau, kad meluojate? Nes šiandien apie pietus skambina jūsų kolegė iš Plungės (ryte jos skambutį atmečiau), kuriai dar vakar atidavėte mano kontaktus. Šiandien jai pamiršote pranešti, kad Giedrius Malinauskas neegzistuoja, todėl Eglė toliau tęsia rekrūtinimo darbą. Ir visai atvirai su ja pasikalbėjome – Plungėje reikia surinkti 15 žmonių sąrašą, „bet Naglis sakė, kad verta turėti 17–20 žmonių, nes dalis atkrenta tikrinant dokumentus“. Klausiu, kiek šiuo metu yra sąraše? Eglė sako, kad turi apie 10, jei neatkris kažkas iš jų, dar pas vieną važiuos vakare, tada aš būčiau gal 12-tas. Ir prašo – „Kvieskit į sąrašą brolius, seses, mamas, kaimynus, reikia žmonių. Labai daug išsigąsta, kai pasakom, kad reikia pajamų deklaracios mokesčių inspekcijai“. Sakau – o tai gal kažkaip ir gyvai reikėtų susipažinti visiems, vis tiek politinė komanda. Sako – nėra laiko, deadlainas 28 dieną, tai po to jau bus galima susitikti, ir Naglis gal atvažiuotų. Dar prieš tai atvažiuos pas mane parašo ant dokumentų pasiimti. SMSu gavau nurodymus, kokių mano duomenų reikia, nusiunčiau – Giedrius Malinauskas jau beveik kandidatas. Dar įkalbėjo tris žmones iš savo aplinkos ir Plungės taryboje kurs Platelių frakciją.

Tada skambina Puteikio patikėtinis iš Klaipėdos Alvydas ir be didelių ceremonijų – „kokias deklracijas turi?“. Sakau turto esu užpildęs, pajamų ne. Sako – tai gali duot mums prisijungimus, užpildysim. Numykiu, kad nepažįstu, gal nesaugu duoti telefonu, sakau, kad paprašysiu sūnaus. Vėliau parašau sms, kad sūnus negali, skambina jis man neperseniausiai – tai padėsiu užpildyt, duokit asmens kodą, gausit e.parašą į mobilų, duosit jį man, aš prisijungsiu ir aš užpildysiu.

Va taip su asmens duomenų apsauga, kokios dar ten ES taisyklės, kai rajoną gelbėti reikia, o laiko nėra. Galiausiai sutarėm, kad pabandysiu pats užpildyti – tai kol Puteikis visiems giriasi, kad patrolino trolį, jo patikėtiniai pagal jo įsakymą iš Giedriaus Malinausko vis dar laukia info apie deklaracijas ir tuoj tuoj atlėks parašo. Gal net per Kūčias ar Kalėdas, nes ką čia tos šventės, kai tauta pavojuje.

Nagli, perduokite Eglei ir Alvydui, kad Giedrius Malinauskas neegzistuoja – nenoriu jų pats liūdinti, nes visai susibendravome, jau kaip seni pažįstami jie man, kuriems nebaisu ir asmens duomenų patikėti.

Dar galime lažintis, kad Plungėje nepavyks jums to sąrašo suformuoti – geriau leiskit žmonėms šventęs švęsti. Net ir renkant bet ką nepavyksta sukrapštyti vos 15 žmonių – tai gal palikit tą Plungę ramybėje, nes surinkus žmones iš gatvės ar iš naktinių sms'ų, emigruos visa Plungė kur nors, kur nebus tokios suneštinės valdžios.

Tiesa, pabaigai įdomioji statistika, kas dar įvyko per šias kelias valandas:

– Nagliui Puteikiui labai patiko Giedriaus Malinausko komplimentas, kad jis jam patinka, todėl svarsto man pasiūlyti kandidatuoti į Plungės merus.

– Susidraugavome su Puteikiu FB – jo kvietimu. Gal ant prezidento rinkimų vėl gausiu pasiūlymą į kokį postuką.

– Naglis pas mane po to vienu įrašu parašė kokį 30 komentarų – man neramu, kad kandidatas į visus postus turi tiek laiko feisbukui.

– Naglio padėjėja Seime Loreta yra tikra karė, asmeninė Naglio Sanča Pansa – gina Naglį ir pas mane komentaruose, ir beveik pas kiekvieną, kas pasharino šitą istoriją. Manau, krašto apsaugos ministrės kandidatūrą 2020-iems jau turime.

Gerų švenčių, Nagli ir Lietuva.

Žymos: naglis puteikis

Griežtai draudžiama "Vakarų eksprese" paskelbtą informaciją kopijuoti ir platinti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitaip ją naudoti neturint raštiško leidėjų sutikimo. Turinio naudojimo taisyklės.

Tavo komentaras

Vardas*

El. paštas

Komentaras*

Siunčiama. Prašome palaukti...

Šiandien VE.lt skaitykite

Lietuva

Pirmadienį dalyje Lietuvos viršyti šilumos rekordai – sinoptikai žada, jog prie jų...

Pirmadienį viršyti šilumos rekordai nuotrauka, foto

Iki prezidento rinkimų pirmo turo atliktos sociologinės apklausos rodo pokyčius palankiausiai vertinamų...

Apklausa: kaip vertina visuomenės veikėjus nuotrauka, foto

Šalies savivaldybėse pirmadienį prasidėjo balsavimas iš anksto prezidento rinkimų antrajame ture ir Europos...

Išankstinis balsavimas prezidento ir EP rinkimuose prasidėjo nuotrauka, foto

Iš visų 17 į Europos parlamentą šiemet žygiuojančių partijų ir komitetų, daugiausia...

Su A.Guoga Centro partija turi daugiau už konservatorius nuotrauka, foto

Klaipėdoje - Benedikto Vanago vizitas nuotrauka, foto

Sportas, "Mokslinis tyrimas atskleidė, kad pagrindinis sėkmės faktorius yra užsispyrimas. Tai sudaro net...

Visuomenininkų sodinamų pušelių nepriima Klaipėdos žemė? nuotrauka, foto

Klaipėda, Trejus metus Klaipėdą buvo apėmusi pušų sodinimo manija. Šiemet pavasarį jomis apsodinti...

"Vaikų turgelis 2019" kviečia apsilankyti nuotrauka, foto

Renginiai, VšĮ Veiklių mamų klubas Klaipėdoje organizuoja jau ketvirtus metus iš eilės, didžiulį dėmesį...

Mokesčių inspekcija ragino mažinti šešėlį nuotrauka, foto

Euras, Šią savaitę visoje Lietuvoje vyksta kasmetinė akcija "Šioje šalyje nėra vietos šešėliui"....

Sportas, Paskelbta prieš 1 val.

Renginiai, Paskelbta prieš 2 val.

Euras, Paskelbta prieš 3 val.

Pasidalink

Jūsų vardas*

Draugo el. paštas*

Komentaras

Siunčiama. Prašome palaukti...