2019 m. gegužės 20 d. 01:19 val., pirmadienis

ve  >  Žinios  >  Lietuva  >  Lietuva

Lietuva

G. Nausėda į rinkimus eis su šūkiu „Visas jėgas Lietuvai“

(1)

G. Nausėda į rinkimus eis su šūkiu „Visas jėgas Lietuvai“ nuotrauka, foto

© Irmanto Sidarevičiaus nuotr.

Prezidento posto siekti ketinantis ekonomistas Gitanas Nausėda pristatė savo rinkimų komandos narius.

Tarp pretendento į prezidentus komandos narių - buvęs Kauno mero Visvaldo Matijošaičio bendražygis Povilas Mačiulis, režisierius Arūnas Matelis, aktorius Juozas Budraitis. G. Nausėdos štabui vadovaus Algė Budrytė.

Pristatydamas rinkimų šūkį „Visas jėgas Lietuvai“, G. Nausėda teigė, kad kreipiasi į visus Lietuvos žmones - net ir tuos, kurie šiuo metu yra kitų pretendentų į prezidentus komandose.

„Kreipiuosi ir į tuos, kurie yra kitų kandidatų komandų nariai. Atiduokime visas jėgas Lietuvai“, - antradienį ragino G. Nausėda.

Jo teigimu, rinkimų štabas dės visas pastangas, kad Lietuvoje būtų kuriame kitokia politinė kultūra.

Kalbėdamas apie potencialius savo konkurentus, G. Nausėda išskyrė premjerą Saulių Skvernelį ir konservatorių kandidatę Ingridą Šimonytę.

Jis pridūrė, kad rinkimuose tikisi aplenkti tiek vieną, tiek kitą prezidentinių reitingų trejetuke esantį politiką.

Kartu, pažymėjo ekonomistas, prezidento posto siekiantis S. Skvernelis turėtų trauktis iš Vyriausybės vadovo posto. Anot jo, sunku pasakyti, kada jis kalba kaip premjeras ir kada kaip kandidatas į prezidentus.

„Būtų sąžiningiau ir korektiškiau politinės kampanijos požiūriu pasitraukti iš premjero posto, bet tai yra jo pasirinkimas“, - teigė G. Nausėda.

Kritikos susilaukė ir kitas jo oponentas prezidento rinkimuose filosofas Arvydas Juozaitis. G. Nausėda, kalbėdamas apie pastarojo kontroversiškai vertinamus sumanymus šalia euro įvesti ir litą, palinkėjo į štabą pasikviesti kompetentingų ekonomistų.

„Pirmiausia keistoka idėja dėl lito cirkuliavimo arba savivaldybinio lito cirkuliavimo.

Tai nėra suderinama su šiuo metu egzistuojančia Europos centrinio banko tvarka, kuomet alternatyvios valiutos tiesiog nėra pripažįstamos, ir įgyvendinti tokią idėja reikėtų išstoti iš Europos Sąjungos“, - sakė G. Nausėda ir pasiūlė A. Juozaičiui į rinkimų štabą pasikviesti ekonomistų.

G. Nausėda užsiminė, kad ketina pats kampanijai skirti savo santaupų - didžiausią leistiną pinigų sumą - 17,7 tūkst. eurų.

„Įnešiu maksimumą, tiek santaupų aš galėsiu skirti šiam tikslui, jas esu sukaupęs per ilgus savo profesijos darbo metus.

Kas kitas, jei ne pats kandidatas turi demonstruoti maksimalų atsidavimą tikslui ir šiuo požiūriu negailėti ne tik energijos, bet ir finansinių išteklių. Juolab, kad partijų parama mes nesinaudosime“, - teigė G. Nausėda.

Prezidento posto siekti ketinantis buvęs SEB banko vyriausiasis ekonomistas tvirtina, surinksiantis tokią pinigų sumą, kuri leis būti matomai viešojoje erdvėje.

G. Nausėda teigė, kad privalumu laiko tai, jog nėra partinis kandidatas.

„Aš laikau, kur kas didesniu privalumu tai, kad esu laisvas, niekam neįsipareigojęs žmogus ir galiu laisvai kalbėtis su visais Lietuvos žmonėmis, nepriklausomai nuo jų politinių pažiūrų.

Tai man balanso lėkštutėje reiškia kur kas daugiau nei galimybė didelę sumą gauti iš konkrečios partijos“, - tvirtino G. Nausėda.

Už G. Nausėdos rinkimų štabo politinės kampanijos strategiją atsakingas bus P. Mačiulis, o štabo komunikacijai vadovaus viešųjų ryšių konsultantas Aistis Zabarauskas. Štabo iždininkė - Vilma Gražulevičienė.

Regionų tinklo vadovė bus Lina Svidinskaitė, G. Nausėdos vizitus organizuos Ieva Ulčickaitė.

Kalbėdamas apie politinės kampanijos strategą, G. Nausėda negailėjo komplimentų.

„Man P. Mačiulis nėra politinis technologas iš V. Matijošaičio komandos, šiuo metu jis laisvas žmogus, galintis rinktis tą komandą, kuri jam yra priimtina. Man labai didelį įspūdį padarė Povilo žodžiai, kad net jeigu nebūtumėte manęs pakvietęs į komandą, aš ir mano šeima būtų balsavę už Jus po to, kai pasitraukė ponas Ušackas.

Tai man yra žmogaus moralinis imperatyvas, kuris man yra svarbus. Be abejo, man yra svarbus ir Povilo profesionalumas, kurį jis sukaupė dirbdamas įvairius darbus, taip pat ir organizuodamas rinkimus, kadangi tam tikros praktinės patirties čia tikrai reikia“, - sakė G. Nausėda.

Griežtai draudžiama "Vakarų eksprese" paskelbtą informaciją kopijuoti ir platinti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitaip ją naudoti neturint raštiško leidėjų sutikimo. Turinio naudojimo taisyklės.

Komentarai

Nu Nu .....

2019-02-11   17:20

IP: 78.48.173.121

tik isivaizduokite gudruoli visas jegas Lietuvai ,tai kaip jus pone G.Nauseda gyvensite ir vadovausite Lietuvai be jegu ,neturedamas jegu busite mediku pripazintas neigalus ponas ...tai baisu tokiose metuos tapti neigaliuoju ...
o panasus sukiai buvo girdeti kai reikdavo atiduoti visas jegas priimtu penkmeciu palanu ivykdymui ,kai penkiu metu planas budavo ivakdomas per metus ...tai visi sie spartoliai atidave visas savo jegas ir tape neigaliaisiais atsidure kapinese ....
Tuo jums nelinkiu ir neatidavinekite visu jegu niekam,ka dave Dievas dziaukites ir tausokite ......nemulkikite zmoniu ......tokiais lozungais !

Tavo komentaras

Vardas*

El. paštas

Komentaras*

Siunčiama. Prašome palaukti...

Šiandien VE.lt skaitykite

Lietuva

Iš visų 17 į Europos parlamentą šiemet žygiuojančių partijų ir komitetų, daugiausia...

Su A.Guoga Centro partija turi daugiau už konservatorius nuotrauka, foto

Neseniai mokslus baigęs jaunuolis sėdo į teisiamųjų suolą už, atrodo, nekaltai...

Internetu parsisiuntė akacijų ir vos išvengė kalėjimo nuotrauka, foto

Seimas šią savaitę priėmė Administracinių nusižengimų kodekso pataisas, kuriomis sugriežtino baudas už...

Sugriežtino baudas už mokslo ir studijų darbų pirkimą nuotrauka, foto

Nesėkmingai prezidento posto siekęs ir finišo tiesiojoje iš prezidentinės kovos pasitraukęs Lietuvos...

N. Puteikis jaučiasi prisidėjęs prie S. Skvernelio ir A. Juozaičio rezultatų nuotrauka, foto

Su A.Guoga Centro partija turi daugiau už konservatorius nuotrauka, foto

Lietuva, Iš visų 17 į Europos parlamentą šiemet žygiuojančių partijų ir komitetų, daugiausia...

Internetu parsisiuntė akacijų ir vos išvengė kalėjimo nuotrauka, foto

Lietuva, Neseniai mokslus baigęs jaunuolis sėdo į teisiamųjų suolą už, atrodo, nekaltai...

Šilutės laiškininkai važinėja elektriniais dviračiais nuotrauka, foto

Vakarų Lietuva, Šiaulių dviračių gamintoja „Baltik vairas“ pagal užsakymą Lietuvos paštui pagamino 210 elektrinių...

Probleminis vaiko elgesys kyla dėl konkrečios priežasties nuotrauka, foto

Psichologija, Visi esame susidūrę su netinkamu vaikų elgesiu, stengiamės pamokyti vaiką ar pabarti,...

Pasidalink

Jūsų vardas*

Draugo el. paštas*

Komentaras

Siunčiama. Prašome palaukti...