2019 m. vasario 23 d. 12:27 val., šeštadienis

ve  >  Žinios  >  Laisvalaikis  >  Stilius

Stilius

Kova dėl karūnos klaipėdietei baigėsi net neprasidėjusi

2004-12-03, 12:00

Edita UŽKURAITĖ

Kova dėl karūnos klaipėdietei baigėsi net neprasidėjusi nuotrauka, foto

Šį šeštadienį vyksiantį gražiausios klaipėdietės konkursą "Mis Klaipėda" jau sukrėtė skandalas.

Iki renginio likus vos dviem dienom iš konkurso pašalinta aštuoniolikmetė Skaistė Kėvalaitytė įtaria, kad jos buvo atsikratyta baiminantis, jog karūna gali atitekti jai, o ne tai merginai, kurią neva yra numatę patys organizatoriai.

Tokius kaltinimus atmetanti renginio "Mis Klaipėda" organizatorė Gražina Geležinienė tvirtina neturėjusi kitos išeities. Mat ši mergina, esą, nors ir labai graži, buvusi labai konfliktiška asmenybė.

Be to, tokį netikėtą sprendimą konkurso organizatorius paskatino priimti ir S. Kėvalaitytės draugo poelgis.

Pasak G. Geležinienės, trečiadienį atėjęs į repeticiją, jis neva pradėjęs grasinti organizatoriams, jog tai esąs paskutinis jų renginys: tvirtindamas turįs įtakingų pažinčių, vyriškis žadėjęs sukelti skandalą, jei nebus elgiamasi taip, kaip pageidauja S. Kėvalaitytė.

"Jei jau dabar kyla tokie konfliktai, kas būtų tuomet, jei ši mergina nelaimėtų karūnos? Tiesiog saugodami konkurso garbę mes buvome priversti atsisakyti šios merginos dalyvavimo. Deja, ne vien tobulas kūnas, bet ir bendravimo kultūra lemia merginos grožį", - aiškino G. Geležinienė.

Išgražėjusi pajuto spaudimą

Supratusi, kad durys į grožio konkursą jai užtrenktos, S. Kėvalaitytė vakar "Vakarų ekspresui" panoro atskleisti neva neskaidrius konkurso užkulisius.

Ji pasakojo, jog vien pasiruošti šiam renginiui jai prireikė išleisti per 6 tūkst. litų. Tiek esą kainavo įvairios grožio procedūros, abonementas sporto klube, bateliai, bikini ir kiti grožio konkursui reikalingi dalykai.

"Kai aš atėjau į konkurso atranką, man buvo pasakyta, jog aš turiu šiek tiek sublogti. Per pusantro mėnesio man pavyko numesti 9 kilogramus. Pastebėjau, kad mano pasiekti rezultatai nepradžiugino konkurso organizatorių. Ypač jų spaudimą pradėjau justi tada, kai prasidėjo balsavimas internete, kur miestiečiai galėjo rinkti "Mis publiką". Pasibaigus balsavimui, aš buvo antroje vietoje. Tai, matyt, nepatiko kai kuriems organizatoriams, nes greičiausiai jie nenorėjo, kad karūna atitektų man", - pasakojo S. Kėvalaitytė.

Mergina sakė netgi įtarianti, kuriai iš konkurso dalyvių organizatoriai norėtų uždėti karūną.

Karūnos nupirkti neįmanoma

Jau trečią kartą grožio konkursą organizuojanti G. Geležininienė sakė, jog toks konfliktas dar iki renginio kilo pirmą kartą.

Organizatorė tikino, kad apie galimybę iš anksto numatyti laimėtoją negali būti nė kalbos, nes komisijoje dalyvaus visiškai pašaliniai žmonės.

"Aš kaip tik stengiuosi organizuoti viską taip, kad papirkinėjimams būtų užkirstas kelias. Todėl tokie kaltinimai man labai skaudūs", - kalbėjo G. Geležinienė.

Ieškojo teisybės

Iš konkurso pašalinta mergina svarstė, kad organizatoriams nepatiko ir tai, jog ji kovojo už save ir ieškojo teisybės.

Konfliktas, pasak aštuoniolikmetės, kilo tuomet, kai organizatoriai liepė nusipirkti maudymosi kostiumėlius, tačiau vėliau savo nuomonę pakeitė. S. Kėvalaitytė šiam pirkiniui sakė išleidusi per 700 litų. Tad jai buvę labai nemalonu, kai vėliau sužinojo, jog visos merginos dėvės vienodus kostiumėlius.

Be to, merginai nepatiko, kad dalyvės, sumokėjusios tarpinį 200 litų mokestį, esą negavo jokių čekių. S. Kėvalaitytė sakė pareiškusi, jog ji nemokės pinigų tol, kol negaus kokio nors tai patvirtinančio raštelio. Anot jos, tai buvęs paskutinis lašas organizatorių kantrybės taurėje.

Tačiau konkurso organizatoriams ir šie kaltinimai kelia nuostabą. "Visos merginos gavo čekius. Kadangi ji pinigų nesumokėjo, tai ir negavo", - stebėjosi G. Geležinienė.

Pagalba tik pakenkė

Pajutusi, kad organizatoriai su ja pradėjo elgtis šaltai, S. Kėvalaitytė trečiadienį į repeticiją atėjo kartu su jos velionio tėvelio draugu Algirdu Laurenčiku, kuris ir pabandė apginti merginą. Deja, nesėkmingai.

A. Laurenčikas vakar "Vakarų ekspresui" pasakojo, kad jis gerai pažįstantis vieną iš organizatorių, tad ir nuėjęs išsiaiškinti, "kodėl jie skriaudžia jo mergytę". A. Laurenčikas sakė priekaištavęs organizatoriams dėl, to, kad, likus dviem dienom iki konkurso, su dalyvėmis dar nebuvo pasirašytos sutartys.

"Mano pažįstamas organizatorius pasakė, kad viskas bus išspręsta ir nuėjo pasitarti su G. Geležiniene. Po kurio laiko jis atėjo ir pasakė, kad jie nusprendė S. Kevalaitytę pašalinti iš konkurso. Motyvai buvo paprasti - jiems neparanku, kad ji dalyvautų", - pasakojo A. Laurenčikas.

Dienraščio kalbinta G. Geležinienė teigė, kad merginos draugas elgėsi labai arogantiškai ir net grasino organizatoriams. Tad jiems nelikę kitos išeities, kaip tik atsisveikinti su mergina, nors iki vyriškio apsilankymo tokių planų esą nebuvę.

Apie ne itin tinkamą "gynėjo" elgesį byloja ir tai, kad pati S. Kėvalaitytė pasakojo po incidento skambinusi vienam iš organizatorių ir atsiprašiusi už savo pažįstamo poelgį.

"Atsiprašiau ir klausiau, ar jie dar sutiks pakeisti sprendimą ir leis man dalyvauti konkurse. Tačiau man buvo pasakyta, jog sprendimas nebus keičiamas, be to, palinkėta ateityje būti kuklesnei ir už save taip nekovoti", - vakar pasakojo iš konkurso pašalinta mergina.

Pirmą kartą tokiame konkurse pabandžiusi dalyvauti S. Kėvalaitytė tikino, kad šis nemalonus įvykis nesužlugdė jos noro dar kartą bandyti laimę ir juolab - kovoti už save. Ji žadėjo apie šį nemalonų įvykį informuoti visus komisijos narius.

Renginio organizatoriai taip pat tikisi, kad šis incidentas nesugadins nuotaikos likusioms 12 konkurso dalyvių.

Griežtai draudžiama "Vakarų eksprese" paskelbtą informaciją kopijuoti ir platinti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitaip ją naudoti neturint raštiško leidėjų sutikimo. Turinio naudojimo taisyklės.

Tavo komentaras

Vardas*

El. paštas

Komentaras*

Siunčiama. Prašome palaukti...

Šiandien VE.lt skaitykite

Stilius

Šią savaitę Kelne, Vokietijoje, prasidėjo viena didžiausių pasaulyje baldų ir interjero parodų...

4 šių metų interjero tendencijos: sodrios spalvos ir netradicinės formos nuotrauka, foto

Klaipėdietė rūbų dizainerė Sonata Žiži skambiu akordu palydėjo senuosius metus –...

Sonata Žiži pristatė šimtmečio kolekciją nuotrauka, foto

Stilingų ir skoningai įrengtų grožio namų „Queen“ bendrasavininkės – vizažistės Jurgita Lileikytė...

„Queen“ grožio namams vieneri! nuotrauka, foto

Šeštadienio vakarą Klaipėdos kultūrų komunikacijos centro (KKKC) Parodų rūmuose karaliavo mada....

Uždarant „Fashion Week Klaipėda“ - įspūdingas šou nuotrauka, foto

Geriausias moterų futbolo treneris – „Bangos“ strategas nuotrauka, foto

Sportas, Ketvirtadienį Vilniuje vyko iškilmingas 2018 metų Lietuvos futbolo geriausiųjų apdovanojimų vakaras, kuriame...

Burbulai nuotrauka, foto

Nuomonės, Lietuva vėl dūzgia. Šįkart dėl korumpuotų teisininkų. Ponia Valentina dėl to nė...

Klaipėdoje, laiptinėje padegti daiktai nuotrauka, foto

Kriminalai, 2019-02-22, nakties metu, užregistruotas padegimas Žardininkų g. Klaipėdoje, laiptinėje. Pirmajame aukšte buvo...

Tenkinti siūlys du peticijos reikalavimus nuotrauka, foto

Klaipėda, Vakar vykusiame Klaipėdos miesto savivaldybės peticijų komisijos posėdyje nuspręsta, kad tenkintini yra...

Nuomonės, Paskelbta prieš 26 min.

Kriminalai, Paskelbta prieš 29 min.

Klaipėda, Paskelbta prieš 1 val.

 

 

 

 

Pasidalink

Jūsų vardas*

Draugo el. paštas*

Komentaras

Siunčiama. Prašome palaukti...