2020 m. rugsėjo 20 d. 14:53 val., sekmadienis

ve  >  Žinios  >  Laisvalaikis  >  Įvairybės

Įvairybės

Tikri dviveidžiai: Zodiako ženklai, kurie pasižymi šia savybe

Tikri dviveidžiai: Zodiako ženklai, kurie pasižymi šia savybe nuotrauka, foto

Dviveidiškumas © Pixabay.com

Reklama

Apgaulė yra daugelio ginčų, išsiskyrimų, nuoskaudų ir skyrybų priežastis. Dėl apgaulės žlunga šeimos ir net miestai. Mūsų civilizacija yra paremta žmonių santykiais. Kai kurie žmonės būna tiesiog profesionalūs melagiai ir dviveidžiai, o kitiems toks elgesys yra visai nepriimtinas. Nepaisant to, veidmainių yra labai daug.

Astrologai mano, kad sugebėjimas sumaniai apgauti ir apvynioti kitus apie pirštą yra dovana, priklausanti nuo mūsų gimimo laiko. Susipažinkite su Zodiako ženklų atstovais, kurie yra didžiausi veidmainiai!

 

 

Veidmainystė© Pixabay.com

Tikriausiai nenustebsite, kai pamatysite, kad DVYNIŲ ženklo atstovai yra mūsų veidmainių reitingo viršuje. Jų dvilypumas visada išryškėja pirmas.

Daugelis bando apeiti šiuos žmones, žinodami apie jų dviveidiškumą.

Jie gali persigalvoti, pakeisti nuomonę per kelias sekundes, jeigu jiems labiau patinka kita versija. Dėl savo neapsisprendimo Dvyniai dažnai praranda situacijos kontrolę ir meluoja tiek, kad patys to nepastebi.

Jie kalba maloniausius žodžius. Net negalite įtarti, kad tai buvo tik dar viena kaukė. Kartais šio ženklo atstovai patys nežino, ko nori ir siekia.

Jeigu jums reikia pastovumo, tada Dvyniai tikrai netinka jums į partnerius.

Kai kuriais atvejais Dvynių ženklo atstovas mėgaujasi savo melu. Jam patinka, kaip meistriškai jis meluoja net artimų žmonių akivaizdoje.

 

Reklama

 

Dviveidiškumas© Pixabay.com

Sidabras atitenka žmonėms, kurie gimė po SKORPIONO ženklu. Vandens stichijos ženklai būna labai gudrūs ir visada žino, kokį požiūrį geriausia išsakyti žmonėms.

Šios ženklo gudrumas neturi ribų. Skorpionas lengvai sukuria apkalbas ir automatiškai skleidžia gandus visose apylinkėse. Šie žmonės neturi jokio gailesčio.

Jie pasirengę apgauti net artimiausius žmones. Turbūt manote, kad artimieji jau žino, kaip suprasti Skorpioną, tačiau klystate. Šio Zodiako ženklo atstovas taip meistriškai slepia tikrąjį veidą, kad niekas nesugeba jo perprasti.

Ir tai galioja net mylimiesiems. Sąmoningumas padeda Skorpionui greičiau pasiekti savo tikslą. Jis žengia per kolegų galvas ir apgaudinėja visus dėl savo naudos.

Reklama

Anksčiau ar vėliau tiesa iškyla į paviršių, todėl Skorpionai turi mažai gerų draugų.

 

 

Veidmainystė© Pixabay.com

ŽUVYS taip pat yra šio sąrašo dalyvės. Ir kaip šie ramūs vandens gyvūnai atsidūrė tokioje aukštoje veidmainių reitingo vietoje?

Taip, Žuvys iš tiesų yra suktos apgavikės. Už jų šypsenų nesislepia angelėliai. Toks Žuvų elgesys yra sunkiai pateisinamas.

Reklama

Mat joms reikia kažkaip išgyventi. Tiesą sakant, jos yra per švelnios, o pasaulis – toks žiaurus. Dėl savo silpnumo Žuvys priverstos naudotis gudrybėmis.

Jos šliejasi prie stipresnių asmenybių ir stengiasi jas panaudoti kaip savo galingą ginklą. Neįmanoma pasitikėti šio Zodiako ženklo atstovais, nes jie patys netiki savo sugebėjimais. Jie stengiasi perkelti savo problemas kitiems ir manipuliuoti jais.

Jei paprašysite jų pagalbos kartą, jos noriai sutiks, tačiau kitą kartą gali jus atstumti. Greitai suprasite, kad jomis negalima pasikliauti.

Griežtai draudžiama "Vakarų eksprese" paskelbtą informaciją kopijuoti ir platinti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitaip ją naudoti neturint raštiško leidėjų sutikimo. Turinio naudojimo taisyklės.

Tavo komentaras

Vardas*

El. paštas

Komentaras*

Siunčiama. Prašome palaukti...

Šiandien VE.lt skaitykite

Įvairybės

Dangaus kūnai: saulė teka 7.01 val., leidžiasi 19.21 val. Dienos ilgumas 12.20...

Rugsėjo 20-oji Lietuvoje ir pasaulyje nuotrauka, foto

Olimpietis Gediminas Bagdonas: "Dviračiu esu lėkęs 110 km/h greičiu" nuotrauka, foto

SE, "Jeigu ir nesiseka, vis tiek kažkada ateis ta diena, kai pasiseks", -...

Gargždiškė mina teismų slenksčius: jubiliejui užsienyje išleidusi 5 tūkst., šventės negavo nuotrauka, foto

Vakarų Lietuva, Lietuvoje pirmosios į užsienį dėl karantino per kelionių agentūras neišvykusių ir...

Palangos kino teatro „Jaunystė“ vietoje  - viešbutis nuotrauka, foto

Vakarų Lietuva, Palangos kino teatro „Jaunystė“ pastatą iš grūdų perdirbimo bendrovės „Kauno grūdai“ perkanti...

Jei ne socialinė darbuotoja Greta, dvyliktokas nebūtų net nuvykęs į egzaminą nuotrauka, foto

Žmonės, Socialinė darbuotoja Greta Giriūnaitė padeda susitikti tėvų globą praradusiems vaikams ir globėjų,...

Pasidalink

Jūsų vardas*

Draugo el. paštas*

Komentaras

Siunčiama. Prašome palaukti...