2019 m. vasario 18 d. 22:08 val., pirmadienis

ve  >  Žinios  >  Laisvalaikis  >  Įvairybės

Įvairybės

Sužinokite, kas jūsų laukia: savaitės astrologinė prognozė

Sužinokite, kas jūsų laukia: savaitės astrologinė prognozė nuotrauka, foto

© pixabay.com nuotr.

Sužinokite, ką Jums žada žvaigždės - astrologinė prognozė kitai savaitei,, rugsėjo 3-9 dienoms.

AVINAS

Šią savaitę vikriai suktis privalės tie, kurie yra susiję su informacija, transportu, leidyba, mokslu, reklama. Jei turite bendrų reikalų su giminaičiais, stenkitės kartu juos aptarti. Tikėtinos išlaidos, susijusios su namų remontu, apdaila. Gali sustiprėti noras rizikuoti. Jei tai vyks finansų, verslo srityje, tikėtina, kad kažką sugadinsite. Artėjant savaitgaliui, vis labiau rūpės pramogos, renginiai, sportas. Jums gali pavykti pasipuikuoti sugebėjimais. Vis dėlto turite labiau saugoti sveikatą bei turtą.

JAUTIS

Šią savaitę vienaip ar kitaip spręsis materialinio pobūdžio problemos. Teks rūpintis pajamų šaltiniais, dokumentais, pertekliniais daiktais, nuomos, indėlių, pelno klausimais, derėtis, prekiauti. Būsite nusiteikę išklausyti kitus, patarti, suteikti pagalbą artimiesiems. Tačiau darbe ar per interviu galimi keblumai. Savaitgalį tikėtinas pobūvis, renginys. Galbūt atsiskleis jūsų talentai. Turėtų sektis ne tik kūrybos, bet ir meilės, sporto srityje, tik galbūt ne asmeniškai jums, o jūsų atžaloms, mylimam žmogui. Itin saugokite sveikatą.

DVYNIAI

Šią savaitę gana sklandžiai eisis verslo ir turto, buities reikalų tvarkymas. Galima tikėtis naudos iš komercinės veiklos, pasirašyti naudingą sutartį. Jei turite savo įmonę, rūpinsitės jos dizainu, darbuotojų įvaizdžiu. Tačiau galbūt iš vėžių jus išmuš nepakankamas aplinkinių įvertinimas, kritika arba sukčiavimas. Savaitgalį nepataikaukite neprotingiems įgeidžiams, nes galite išleisti per daug pinigų nereikalingiems daiktams, pramogoms. Artimas žmogus gali sukelti panašių rūpesčių.

VĖŽYS

Šią savaitę sustiprės jūsų intuityvumas, tad nujausite galimas pasekmes, įžvelgsite klastas. Visgi problemų gali kilti dėl aplaidumo, išsiblaškymo. Itin saugokite nuo vagių bei sugadinimo, pametimo svarbius dokumentus, meno vertybes. Rūpinkitės sveikata. Po truputį gerės situacija darbo, verslo srityje. Regis, sugalvosite neblogą problemos sprendimą. Gali papilnėti piniginė. Savaitgalį būsite komunikabilūs, imlūs informacijai. Bendraukite, skaitykite, diskutuokite, flirtuokite.

LIŪTAS

Šią savaitę stigs noro dirbti, bendrauti, turbūt jausite mieguistumą, nuovargį ir būsite linkę daryti daugiau klaidų. Galite suklysti, rinkdamiesi prekę, tvarkydami buhalteriją. Tačiau tikėtinas kūrybinis, meninis įkvėpimas. Labiau saugokite sveikatą, nes didesnė tikimybė patirti kraujotakos sutrikimą, alerginę reakciją, apsinuodyti ir pan. Į savaitės pabaigą daugės veiklumo ir emocijų. Galbūt užsidirbsite iš amatų, buitinių ar techninių paslaugų, arba ryšitės pagaliau nusipirkti kažką namams, ūkiui, statyboms.

MERGELĖ

Šią savaitę būsite labai užsiėmę, tik nebūtinai tuo, kuo reikėtų. Jums neblogai seksis reikšti iniciatyvą, demonstruoti organizacinius sugebėjimus, ieškoti kolektyvinių sprendimų. Deja, į dviprasmišką situaciją galite patekti dėl flirtų, piktnaudžiavimo tarnybine padėtimi ar nesąžiningumo, neatidumo. Niekuo nederėtų aklai pasitikėti, jei nenorite nesusipratimų. Meilės objektas irgi gali sukelti įtarimų. Savaitgalį trokšite neįprastų potyrių, įspūdžių. Galite ne visiškai teisingai suprasti jums rodomą dėmesį.

SVARSTYKLĖS

Šią savaitę daug kas priklausys nuo jūsų žinių, ryšių bei įtakos. Regis, nelabai seksis laikytis numatytos darbotvarkės, nes atsiras nenumatytų rūpesčių, pavedimų. Labai svarbus darnus bendradarbiavimas su kolegomis. Tačiau gali būti, kad kažko nepasidalinsite ar vieni kitiems neįtiksite. Jeigu bus galimybė, susitikite su gerais bičiuliais, prasiblaškykite. Savaitgalį būsite nusiteikę plaukti pasroviui, ramiai tinginiauti arba užsiimti dvasinėmis praktikomis. Galbūt sužinosite paslaptį, kuri jus sujaudins.

SKORPIONAS

Šią savaitę jūsų planai gali dalinai išsipildyti, jeigu jie susiję su verslu arba yra ieškomi rėmėjai, investuotojai. Jums gali pavykti patraukti dominančio asmens dėmesį, užmegzti su juo ryšį. Visgi dar nepuoselėkite per didelių iliuzijų. Galite gauti svarbią žinią arba nustebins informacija internete. Savaitgalį rasis galimybių smagiai praleisti laiką, megzti romantiškas pažintis. Regis, neišsisuksite nuo draugų, pažįstamų, o gal ir visuomenės dėmesio. Tinkamai eksploatuokite techniką, venkite konfliktinių situacijų.

ŠAULYS

Šią savaitę galbūt imsitės įgyvendinti seną sumanymą. Tikėtinos finansinės įplaukos arba išlaidos, susijusios su partneryste, palikimu, draudimu, paskolomis. Būkite atidesni su svetimomis vertybėmis, dokumentais. Gali kilti noras atsikratyti nereikalingų, įgrisusių daiktų ir su jais susijusių prisiminimų. Taip ir padarykite. Galima dalykinė kelionė. Savaitgalį būsite nusiteikę veržtis į viešumą, dėmesio centrą. Jei tai darysite nesubtiliai, tikriausiai patirsite nepatogumų.

OŽIARAGIS

Šią savaitę neforsuokite įvykių profesinėje veikloje. Naujas gaires kol kas palanku tik užfiksuoti galvoje. Kaupkite informaciją, išnagrinėkite aktualius klausimus iš visų pusių. Turbūt užmegsite naudingus dalykinius ryšius. Tik venkite nedraugiškų debatų, santykių aiškinimosi. Artėjant savaitgaliui, vis labiau domėsitės erotika, slaptais nuotykiais, finansinėmis avantiūromis. Tikėtinas flirtas, pažintis su nepažįstamu asmeniu. Galimas ir kitokio pobūdžio neįprastas nutikimas, savaitgalio kelionė. Atsargiai kelyje.

VANDENIS

Šią savaitę galite tikėtis reikšmingo nutikimo, pokyčių darbe. Galbūt gausite žinią, susijusią su verslo aktualijomis, darbo paieškomis. Visgi kai kurių planų įgyvendinimas gali strigti dėl nuo jūsų nepriklausančių aplinkybių. Teks derinti savo norus, planus ir skonius su partnerių, nes tik kompromisinis sprendimas visiems išeis į naudą. Savaitgalis nevienareikšmis. Bus dėl ko lengviau atsidusti, tačiau bus ir dėl ko graužtis. Pravartu šį tą iš pagrindų susitvarkyti, grąžinti skolas. Saugokite techniką, dokumentus, pinigus.

ŽUVYS

Šią savaitę itin rūpinsitės tvarka bei jaukumu darbo ir namų aplinkoje. Gali kilti noras daug ką keisti. Regis, nebus lengva įtikinti artimus žmonės jūsų planų naudingumu. Paisykite jų abejonių, nes dabar jūs šiek tiek linkę į saviapgaules. Regis, jums gana šauniai seksis, jeigu jūsų veikla susijusi su pramogų verslu, menais, vaikais, grožiu. Tikėtina, kad gausite kvietimą į pasimatymą, pobūvį ar šou renginį. Jausite įtaką ar pagundą, kuriai sunku atsispirti. Venkite svaigalų.

Horoskopą parengė Sidonija Kulikauskienė

Žymos: horoskopas

Griežtai draudžiama "Vakarų eksprese" paskelbtą informaciją kopijuoti ir platinti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitaip ją naudoti neturint raštiško leidėjų sutikimo. Turinio naudojimo taisyklės.

Tavo komentaras

Vardas*

El. paštas

Komentaras*

Siunčiama. Prašome palaukti...

Šiandien VE.lt skaitykite

Įvairybės

Savo vardadienius šiandien švenčia Bernadeta, Gendrė, Lengvenis, Kamilė, Karigaila, Simeonas;

Pirmadienio horoskopas 12-ai zodiako ženklų nuotrauka, foto

AVINAS Šią savaitę teks atlikti daugybę smulkių darbų. Senas draugas, gerbėjas...

Astrologinė prognozė šiai savaitei nuotrauka, foto

Savo vardadienius šiandien švenčia Aleksas, Dona, Donalda, Donatas, Donata, Flavijus, Selma, Vaišvila,...

Sekmadienio horoskopas 12-ai zodiako ženklų nuotrauka, foto

Savo vardadienius šiandien švenčia Julijona, Julijonas, Laimutė, Tautvydė, Ulė, Ulijona;

Šeštadienio horoskopas 12-ai zodiako ženklų nuotrauka, foto

Sunkiai sergančiai Paltinienei – jaudinanti dovana nuotrauka, foto

Žmonės, Savaitgalį savo gimtadienį paminėjusi legendinė estrados dainininkė Nelly Paltinienė dar...

6,5 tūkst. eur skiriama jauno verslo skatinimui Klaipėdoje nuotrauka, foto

Klaipėda, Kaip turinčiam idėją žmogui pradėti savo verslą Klaipėdoje. Ar verslo sąlygos...

Dėl potvynio Rusnės kelyje - ekstremalioji situacija nuotrauka, foto

Vakarų Lietuva, Šilutės rajono savivaldybė pirmadienį dėl potvynio paskelbė ekstremaliąją situaciją.

Prezidento rinkimai: išniro dar vienas kandidatas nuotrauka, foto

Lietuva, Seimo narys Petras Gražulis pirmadienį registravosi Prezidento rinkimų politinės kampanijos dalyviu. Pirmadienis...

Žmonės, Paskelbta prieš 3 val.

Klaipėda, Paskelbta prieš 4 val.

Vakarų Lietuva, Paskelbta prieš 5 val.

Lietuva, Paskelbta prieš 6 val.

 

 

 

 

Pasidalink

Jūsų vardas*

Draugo el. paštas*

Komentaras

Siunčiama. Prašome palaukti...