2019 m. sausio 21 d. 16:45 val., pirmadienis

ve  >  Žinios  >  Laisvalaikis  >  Įvairybės

Įvairybės

Superžvaigždės, virtusios pabaisomis

(2)

2018-05-27, 08:59

Sigita PAULAUSKAITĖ

Superžvaigždės, virtusios pabaisomis nuotrauka, foto

Pamela Anderson.

© EPA-ELTA nuotr.

Toli gražu ne visoms 90-ųjų ekrano žvaigždėms bėgant metams pavyko išsaugoti grožį ir patrauklumą. Kai kurios įžymybės ir modeliai atsidavė į plastikos chirurgų rankas - ir prašovė. Pasižiūrėkime, kokiomis pabaisomis metams bėgant virto kelios superžvaigždės.

Pamela Anderson

Šios 50-metės amerikiečių aktorės žvaigždė sužibo 90-ųjų pradžioje, kai ji nusifotografavo atviroje fotosesijoje vyrų žurnalui „Playboy“, po to sekė vaidmuo populiariame seriale „Gelbėtojai“. Įspūdingos išvaizdos blondinė iš karto užkariavo vyrų širdis. O raudonos spalvos maudymosi kostiumėlis visam laikui liko jos vizitine kortele.

Pamelai sekėsi išlaikyti nepriekaištingą išvaizdą, nepaisant sunkumų asmeniniame gyvenime: keturios nepasisekusios santuokos, kurias lydėjo skandalai, vieši santykių aiškinimaisi, pavydo scenos ir isterijos priepuoliai, muštynės, užsikrėtimas hepatitu C ir du persileidimai.

Ir neatpažįstamai pasikeisti aktorė „sugebėjo“ per kelias savaites. Iki 2016 m. gruodžio P.Anderson dažnai galėdavai sutikti madinguose vakarėliuose, o tuomet ji dingo. Vėliau paaiškėjo, kad ji kaip reikiant pasiruošė Naujiesiems metams, nusprendusi „patobulinti“ išvaizdą. Deja, plastinių operacijų rezultatas buvo nuviliantis: 2017 m. sausį labdaros vakarėlyje jos tiesiog niekas neatpažino: „atnaujintas“ Pamelos veidas buvo ištinęs, be mimikos. Pasikeitė ir akių proporcijos - viena jų akivaizdžiai sumažėjo.

Po kelių mėnesių vykusiame Kanų kino festivalyje aktorė dar labiau pribloškė savo išvaizdos pokyčiais. Plastikos specialistai iš P.Anderson nuotraukų teigia, kad jai buvo atlikta per daug „grožio injekcijų“, be to, greičiausiai dar buvo pažeistas dešinės veido pusės nervas, kuris pakelia antakį. O nepavykęs veido patempimas visiškai sudarkė taisyklingus superžvaigždės veido bruožus.

Lara Flyn Boil (Lara Flynn Boyle)

Aktorė L.Flyn Boil išgarsėjo 1990 m., kai suvaidino režisieriaus Deivido Lynčo draminės mistikos seriale „Tvin Pyksas“ nužudytosios Loros Palmer draugę. Po devynerių metų liekna juodaplaukė gražuolė užmezgė itin aistringą (ir visų labai aptarinėjamą) romaną su aktoriumi Džeku Nikolsonu, dėl ko iš karto gavo Holivudo širdžių ėdikės pravardę. Deja, audringa žvaigždžių, kurių amžių skirtumas buvo 33 metai, meilė patyrė fiasko.

Skausmingai nutrūkę santykiai su Dž.Nikolsonu, gerų vaidmenų nesiūlymas labai stipriai paveikė Larą: šiuo gyvenimo periodu ji sulyso 15 kilogramų, tapo beveik vaikščiojančiais griaučiais. Dėl nervinio išsekimo ir kritinio svorio sumažėjimo stipriai pasikeitė ir žvaigždės išvaizda. Lara niekada neslėpė, kad nenori senti „pagal taisykles“ ir kreipėsi pagalbos į plastikos chirurgus, keleriems metams beveik „apsigyveno“ klinikose.

2010 m. L.Flyn Boil jau buvo beveik visai pakeitusi veidą: patempė vokus ir antakius, padidino lūpas, pakeitė nosies formą, patempė veido odą. Tačiau netrukus aktorė dingo. Tik po kelerių metų paaiškėjo priežastis. Ją atskleisti padėjo paparacai, kurie Larą „sumedžiojo“ 2015 m. Jie nufotografavo moterį, kažkuo vos primenančią L.Flyn Boil, išeinančią iš prekybos centro. Iš pradžių niekas nepatikėjo, kad atgrasi moteris nuotraukose iš tiesų yra viena seksualiausių praėjusio amžiaus aktorių. Kai nuotraukos papuolė į internetą, šokiruoti gerbėjai tiesiog atsisakė patikėti, kad jų numylėtinė virto pabaisa. Pati L.Flyn Boil, regis, susitaikė su savo subjaurota išvaizda. Ji nebesifilmuoja, tapo tiesiog namų šeimininke.

Melani Grifit (Melanie Griffith)

Pasaulinio garso žvaigždė 60 metų Melani Grifit išgarsėjo 80-ųjų antroje pusėje. Jaunystėje ji visiškai nesirūpino savo išvaizda. O tapusi viena populiariausių ir geriausiai apmokamų to laiko aktorių, mergina, laimėjusi „Auksinį gaublį“ ir nominuota „Oskarui“, iš viso paleido vadžias.

Žiniasklaida įdėmiai sekė ir fiksavo jos audringą gyvenimą - naktinius vakarėlius, svaigius romanus, skandalingas skyrybas, dažnus vyrų keitimus, potraukį alkoholiui, cigaretėms ir narkotikams ir po to sistemingą gydymąsi reabilitacijos klinikose. Apie tai, kad reikėtų stengtis išsaugoti savo išskirtinę išvaizdą, Melani susimąstė tik po to, kai 1996 m. ištekėjo už ispanų gražuoliuko širdžių ėdiko Antonijaus Banderaso. Pagrindinė priežastis „atjaunėti“ buvo pavydas. 40-metė žvaigždė paniškai bijojo, kad Antonijų nuvilios ar sugundys kuri nors iš jaunučių gražuolių, kurios būriais sukinėjosi aplink žymųjį ir seksualųjį jos vyrą.

Gyvenimas nuolatinėje neištikimybės baimėje pasidarė nepakenčiamas, ir norėdama susigrąžinti jaunystę M.Grifit iš pradžių nužingsniavo į sporto salę. Intensyvių treniruočių formuojamą kūną „papildydama“ veido atjauninimo procedūromis pas plastikos chirurgus. Per kelerius metus žvaigždė „patobulino“ keletą kūno vietų: pasidarė vapsvos liemenį, pataisė krūtų formą, atsikratė nereikalingų riebalų, pakeitė nosies formą, papūtė lūpas, išlygino raukšles, darėsi reguliarias botokso ir užpildų injekcijas.

Deja, tokie „patobulinimai“ perlenkė lazdą. Metams bėgant simpatiška aktorė virto plastikos chirurgijos auka, kurią galiausiai paliko vyras. Dabar galima būtų M.Grifit pavydėti nebent lieknos figūros, bet tikrai ne subjauroto veido.

M.Grifit dabar tikina savo gerbėjus, kad naujasis grožio specialistas jau sudarė veiksmų planą, jei ne sugrąžinti buvusį jaunystės grožį, tai bent jau sumažinti padarytą žalą.

Kim Besindžer (Kim Basinger)

Holivudo aktorė Kim Besindžer (64 m.) išgarsėjo suvaidinusi Džeimso Bondo merginą juostoje „Niekada nesakyk niekada“ (1983 m.). Bet po to beveik trejus metus ji nesulaukė patrauklių pasiūlymų filmuotis, jos banko sąskaitoje pradėjo švilpauti vėjai. Nematydama kitos išeities, Kim sutiko nusifilmuoti erotinėje melodramoje „Devynios su puse savaitės“ (1986) su Miku Rurku (Mickey Rourke). Kino filmas tapo superhitu ir žanro klasika, o K.Besindžer ryte pabudo ryškiausia Holivudo žvaigžde. Kritikai springdami gyrė naujosios garsenybės išvaizdą, o siūlymai filmuotis pradėjo lietis kaip iš gausybės rago. K.Besindžer honorarai pašoko iki nesuvokiamų 90-aisiais sumų.

Daugybėje interviu populiariems žurnalams K.Besindžer neigė apsilankymus pas plastikos chirurgus ir noriai dalijosi savo neblėstančio grožio paslaptimis: „Kad nuolat būčiau nepriekaištingos išvaizdos, aš daug sportuoju, medituoju ir stengiuosi atsiriboti nuo neigiamų minčių. Svarbiausia, kas man padeda išsaugoti grožį ir sveikatą, - tai vidinė harmonija.“

Bet jau 2015 m. kino filmo „Vienuolika valandų“ premjeroje Santa Monikoje K.Besindžer visus šokiravo savo „atnaujinta“ išvaizda su aiškiu plastikos chirurgo darbo broku. Ekspertai iš karto nustatė, kad siekdama antros jaunystės K.Besindžer pasidarė kelias plastines operacijas  - nuo akių vokų plastikos iki daugybės botokso ir užpildų injekcijų. Aktorės veide ne tik dingo „firminiai“ bruožai ir mimika, bet ir oda įgavo specifinį „riebų“ blizgesį. Pasikeitė akių ir nosies forma, o antakiai pakilo nenatūraliai aukštai. Dar vieną šoką K.Besindžer gerbėjai patyrė, pamatę naujausias jos nuotraukas. Šįkart visų akys nukrypo į žvaigždės „suvytusios senutės“ rankas.

Savo dabartinės išvaizdos K.Besindžer nė kiek nesigėdi, bet visgi nepraranda vilties viską pataisyti.

Griežtai draudžiama "Vakarų eksprese" paskelbtą informaciją kopijuoti ir platinti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitaip ją naudoti neturint raštiško leidėjų sutikimo. Turinio naudojimo taisyklės.

Komentarai

2018-06-27   14:08

IP: 188.69.193.241

Keisčiausia tai, jog dažnai siekiant kažkokio išgalvoto idealo išvaizdos, krutu didinimas
būna tik plastinių operacijų kelio pradžia. Vėliau tų operacijų darosi tiek, jog tampama absoliučiai kitu žmogumi. O senatvėje atrodo tiesiog pasibaisėtinai. Jokia plastinė operacija nepakeis žmogaus požiūrio į patį save.

2018-05-28   03:13

IP: 107.167.229.101

ENOUGH IS ENOUGH FOR THE WISE,PROSPER LOAN FIRM IS THE ONLY WAY OUT FROM ANY FINANCIAL DIFFICULTIES { prosperloanfirm@yahoo.com }

Greetings great mind, It will be my greatest pleasure saving Individuals and companies from extortion, I know not everyone will want to take it upon their self to reveal the bitter truth about online Lending because of insecurity, Time of doing it and all that. I Ryan F. Tyler, an outstanding businessman who reside at Oakland, California has taken it upon himself to share this article to whom it may concern so they can learn and educate their self from it . It's bad to the extend where you see testimonies online about getting a loan and it turn out to be fake. For real i have fallen for that tricks countless time to the extend i lost almost 65,000usd in total all in the name of getting a loan to invest in a very lucrative business. After so many failed attempt of securing a loan, I and my Manager went online to do a thorough search and found this company PROSPER LOAN FIRM ( (816) 366-8769 ) but before giving it a try we also went ahead to make sure they are registered under BBB, check their reviews and also go to their headquarter to confirm their existence and capability.We were so careful because we didn't wanted to lose any dime again and to our greatest expectation they deliver according to their review and grant us our desire loan amount of 510,000Usd. A word to everyone out there when it comes to Online Lenders contact only PROSPER LOAN FIRM via email: { prosperloanfirm@yahoo.com } or drop a message to them via text at (816) 366-8769 and consider all your financial problems tackled and solved.#SHARE, You can rescue someone from been victimized today, Thanks..............

Tavo komentaras

Vardas*

El. paštas

Komentaras*

Siunčiama. Prašome palaukti...

Šiandien VE.lt skaitykite

Įvairybės

AVINAS. Jūsų darbinės ar techninės galimybės gali būti šiek tiek suvaržytos, dalykiniai...

Pirmadienio horoskopas 12-ai zodiako ženklų nuotrauka, foto

AVINAS. Nuotaika ir savijauta jūsų nedžiugins. Veikiausiai būsite dirglūs, neramūs ir pyksite...

Sekmadienio horoskopas 12-ai zodiako ženklų nuotrauka, foto

AVINAS. Nepatartina rizikuoti nei reputacija, nei pinigais, kad ir kaip viliojamai nuskambėtų...

Šeštadienio horoskopas 12-ai zodiako ženklų nuotrauka, foto

Astrologinė prognozė sausio 18-ajai, penktadieniui: AVINAS. Šiandien galima tikėtis ir šilto,...

Penktadienio horoskopas 12-ai zodiako ženklų nuotrauka, foto

Klaipėdoje statomi trys nauji biokuro katilai nuotrauka, foto

Klaipėda, Siekiant klaipėdiečius aprūpinti pigesne šiluma, Klaipėdoje statomi trys nauji biokuro katilai: du...

Paklausiausios profesijos Lietuvoje 2019-ais metais nuotrauka, foto

Ūkis, Renkantis profesiją, svarbu atkreipti dėmesį ne tik į tai ar pasirenkama specialybė...

Vienintelis kandidatas į KU rektorius - A. Razbadauskas nuotrauka, foto

Klaipėda, Vadovauti Klaipėdos universitetui siekia vienas kandidatas – laikinasis rektorius Artūras Razbadauskas.

E. Masiulis Klaipėdos meru netaps - nesurinko parašų nuotrauka, foto

Klaipėda, „MG Baltic“ byloje politine korupcija kaltinamas Klaipėdos mero posto norėjęs siekti...

Klaipėda, Paskelbta prieš prieš 1 minutę

Ūkis, Paskelbta prieš 12 min.

Klaipėda, Paskelbta prieš 32 min.

Klaipėda, Paskelbta prieš 45 min.

 

 

 

 

Pasidalink

Jūsų vardas*

Draugo el. paštas*

Komentaras

Siunčiama. Prašome palaukti...