2019 m. gegužės 22 d. 18:12 val., trečiadienis

ve  >  Žinios  >  Laisvalaikis  >  Įvairybės

Įvairybės

Penktadienio horoskopas 12-ai zodiako ženklų

Penktadienio horoskopas 12-ai zodiako ženklų nuotrauka, foto

© FOTOLIA nuotr.

AVINAS. Šiandieną visur patartinas saikas, santūrumas. Neblogai turėtų sektis menininkams, medikams, mistikams. Venkite alkoholio, kvaišalų, triukšmingų susibūrimų. Nesudarinėkite abejotinų sandorių ir saugokitės vagių.

JAUTIS. Šiandien seksis neblogai, jeigu stengsitės suprasti kitus žmones, sugebėsite atsiprašyti ir atleisti bei rasti kompromisą, tariantis dėl abipusiai svarbių dalykų ir t. t. Galimas svečias iš užsienio, konferencija arba svarbios naujienos iš toli.

DVYNIAI. Darbe įtemptai plušėsite, ypač jei tvarkote finansinius dokumentus, darote pervedimus, atsiskaitymus, administruojate skolas ir t. t. Bendro laisvalaikio nekantriai lauks partneris. Regis, iš partnerių norėtųsi daugiau palaikymo ir supratingumo.

VĖŽYS. Galite planuoti tam tikrą posūkį savo gyvenime, susijusį su partneryste, studijomis ar užsieniu. Galbūt gausite aktualią žinią iš toli arba kažką įdomaus sužinosite iš pokalbių su nepažįstamais žmonėmis.

LIŪTAS. Palanki diena veiklai, susijusiai su medicina, psichologija, higiena ir sanitarija, testamentais ir ritualinėmis paslaugomis. Kad ir kaip stengsitės, užkulisinių intrigų ir apkalbų turbūt neišvengsite.

MERGELĖ. Tai turėtų būti nebloga diena, jei tik išvakarėse jūs ir partneris neprisivartojote svaigalų. Galbūt pramoga ar ypatingu pažadu nudžiuginsite mylimą žmogų, vaikus.

SVARSTYKLĖS. Veikiausiai kils ūpas ir išties būtų pravartu sportuoti, grūdintis, atlikti higienines procedūras. Rūpinkitės ne tik išoriniu savo įvaizdžiu, bet ir vidiniu pasauliu, akiračiu. Siekite darnos su savimi ir kitais.

SKORPIONAS. Jūsų mintys, argumentai bus labai įtikinami bei priimtini ir kitiems žmonėms, todėl šios dienos susitarimai - geras pagrindas ateities sėkmei. Jums seksis sublizgėti viename ar kitame žanre arba saviraiškai paskatinti vaikus, artimą žmogų.

ŠAULYS. Gana sklandžiai tvarkysite verslo reikalus, apskaitą. Jūs nelabai norėsite sutikti su artimųjų pasiūlymu dėl savaitgalio ar namų ūkio. Galite pasijusti vedžiojami už nosies.

OŽIARAGIS. Stabilumo poreikis gali skatinti kategoriškumą, valdingumą. Verčiau būkite ne tiek kritiški, kiek atidūs pašnekovams. Jei tik pamokslausite ar klausysitės vien savęs, niekam nebus nei įdomu, nei malonu. Saugokite sveikatą.

VANDENIS. Jums rūpės papildyti piniginę, nebūtinai legaliu keliu. Arba praturtinti namus patogiais, išmaniais daiktais. Artimo žmogaus sunegalavimas, būklės pablogėjimas ar rizikingas poelgis sukels nerimo.

ŽUVYS. Jums labiau rūpės draugai, renginiai negu darbas. Darbe būsite linkę mėtyti pėdas, išsisukinėti, savo pareigas permesti kitiems, juolab kažkam kitam perkelti atsakomybę už savo aplaidumą.

Griežtai draudžiama "Vakarų eksprese" paskelbtą informaciją kopijuoti ir platinti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitaip ją naudoti neturint raštiško leidėjų sutikimo. Turinio naudojimo taisyklės.

Tavo komentaras

Vardas*

El. paštas

Komentaras*

Siunčiama. Prašome palaukti...

Šiandien VE.lt skaitykite

Įvairybės

Į Lietuvos nacionalinį operos ir baleto teatrą iškilmingai paminėti Nerijaus Juškos baleto...

Skraidyti scenoje širdimi nuotrauka, foto

************** Protingos mintys: „Kas nieko neklausia, tas nieko neišmoks“ (T. Fuleris)....

Pirmadienio horoskopas 12-ai zodiako ženklų nuotrauka, foto

Sulaikytas ieškomiausias Lietuvos nusikaltėlis nuotrauka, foto

Kriminalai, Sulaikytas ieškomiausias Lietuvos nusikaltėlis - 13 metų po nužudymo prasislapstęs Marius Civinskas.

Įspėja dėl magnetinės audros - ligoninių skyriai jau pilni nuotrauka, foto

Sveikata, Ligoninių kardiologijos skyriai perpildyti ūmių ligonių. Daugumą jų išguldė didžiausia per pastaruosius...

Nostalgiją kelianti „Raketa“ vėl plauks į Nidą nuotrauka, foto

Neringa, Atsinaujinusi istorinė „Raketa“ jau rytoj vėl sugrįš į Nemuną.  Tad šią vasarą...

Benamę seserį Klaipėdoje atradusi emigrantė dėkoja likimui nuotrauka, foto

Klaipėda, Klaipėdoje dingusios, bename tapusios ir miške nakvojusios sesers ieškojusi emigrantė Kristina (tikras...

 

 

 

 

Pasidalink

Jūsų vardas*

Draugo el. paštas*

Komentaras

Siunčiama. Prašome palaukti...