2019 m. gegužės 26 d. 02:15 val., sekmadienis

ve  >  Žinios  >  Laisvalaikis  >  Įvairybės

Įvairybės

Patys konfliktiškiausi Zodiako ženklai

(1)

Patys konfliktiškiausi Zodiako ženklai nuotrauka, foto

© „Fotolia" nuotr.

Kiekvienas Zodiako ženklas į konfliktus reaguoja skirtingai. Suprasdami jų reakcijas lengviau susiorientuosite, kaip su jais bendrauti.

Pavyzdžiui, Jaučiai – geri ir draugiški, bet kai kyla ginčas, tampa irzlūs ir nekantrūs. Liūtai ir Vėžiai taip pat gali už save pastovėti. Jei sugalvosite paprieštarauti Skorpionams, jie taip paprastai nuo jūsų neatstos. Bet jeigu susiginčysite su Žuvimis, jos bus pernelyg savikritiškos, o Svarstyklės apskritai visada pasistengs išvengti konflikto. Sužinokite, kurioje konfliktiškumo skalės vietoje esate jūs.

1. Skorpionas

Skorpionas užima 1-ąją vietą, nes yra konfliktiškiausias iš visų Zodiako ženklų. Viskas todėl, kad jam labai sunku priimti ką nors, kas neatitinka jo pasaulio suvokimo. Jeigu kada nors susiginčysite su Skorpionu, jis to niekada nepamirš. Skorpionai kerštingi, o taip pat jautrūs ir sunkiai pakelia kritiką. Net pasibaigus ginčui jie dar ilgai galvos naujus argumentus ir kurs keršto planus.

2. Liūtas

Jeigu įžeisite Liūtą, laukite keršto. Liūtas – gana žiaurus savo interesų gynėjas, ir jam nepatinka grėsmės ar išorinių kliūčių jausmas. Net jeigu Liūtas niekada neįsižeis dėl to, dėl ko gali įsižeisti Skorpionas, jis reaguos gana negailestingai, ir jūs daugeliu atvejų rizikuojate pralaimėti.

3. Jautis

Kai ginčijatės su Jaučiu, jūs ginčijatės su visu pasauliu – toks įnirtingas jo pasipriešinimas. Jaučiai – vienas ištisas ir koncentruotas užsispyrimas. Tai reiškia, kad net jeigu jis vienareikšmiškai klysta, gyvenime to nepripažins. Jeigu, pavyzdžiui, Liūtas neslėps savo jausmų ir emocijų, tai Jautis apsimetinės, kad viskas tvarkoje, ir nešios akmenį užantyje. Tokia jo taktika.

4. Vėžys

Vėžiams sunku įeiti į konfliktines situacijas, nes jie pernelyg emocingi, bet jų bėda ta, kad jie visada iš musės padaro dramblį, ir dar lygioje vietoje. Nesitikėkite, kas draugystė su Vėžiu tęstis po to, kai įvyko stiprus ginčas. Jie gali jums atleisti, bet širdies gilumoje to tikrai niekada neužmirš.

5. Šaulys

Šauliai visada galvoja, kad yra teisūs. Ginčuose jie nebus agresyvūs: greičiausiai pabandys surasti logiškesnį ir gudresnį argumentą, o tada švelniai ir atkakliai jus įtikinės savo mandagiu ir diplomatišku tonu. Šis ženklas net nepradės klausytis ir gilintis į ginčo objektą, jeigu jūs neturėsite jam priimtino jūsų pozicijos pagrindimo.

6. Avinas

Jie visada užtikrinti dėl savo pergalės ir susierzina, kai kas nors ne taip supranta šį akivaizdų faktą. Skirtingai nuo Jaučių, Avinai kartais pripažįsta savo klaidas. Jie mėgsta būti taikdariais, todėl periodiškai gali nusileisti ar priimti kompromisą, kad išsaugotų taikius santykius.

7. Vandenis

Iš tiesų Vandeniai nėra konfliktiški žmonės. Kai jie kuo nors nepatenkinti, verčiau parašys apie tai socialiniuose tinkluose ar paliks piktą komentarą. Jeigu ginčysitės su Vandeniu, jis visada pabandys rasti su jumis bendrą kalbą ir neims įnirtingai įrodinėti savo teisumą.

8. Ožiaragis

Jums prireiks daug laiko, kad sunervintumėte Ožiaragį. Bet jeigu jums tai pavyks – saugokitės. Su juo ne taip sunku ginčytis, nes jis susitelkęs į tai, kaip pasiekti visiems priimtiną sprendimą. Ožiaragiai jūsų nepuls. Jie verčiau eis namo ir ramiai viską apgalvos.

9. Dvyniai

Šis ženklas toks priklausomas nuo kitų žmonių, kad niekada neims ginčytis su tais, kuriuos pažįsta ir myli. Dvyniai – socialūs drugeliai, o ne kariai, bet jeigu kas nors grasina jų artimiesiems, tiems geruoju nesibaigs. Jie labai gina savo aplinką.

10. Mergelė

Jeigu ginčijatės ir kariaujate su Mergele, ji visada daugiau rūpinsis dėl to, ką ji pati daro neteisingai. Mergelės – geri ir taikūs žmonės. Jos neagresyvios ir nekeršys jums, jeigu pernelyg jas spausite, įrodinėdami savo teisumą.

11. Žuvys

Žuvys nenori su niekuo ginčytis. Jos tokios jautrios ir pažeidžiamos, kas pasijus labai diskomfortiškai, jeigu jūs jas užsipulsite. Šis ženklas linkęs nešiotis savo nuoskaudas ir nusivylimus viduje, o ne pasakoti apie tai aplinkiniams.

12. Svarstyklės

Svarstyklės visada pasistengs išvengti bet kokios konfliktinės situacijos. Dar daugiau, jūs tikslia iir nesužinosite, kas darosi jų galvoje, ir ką jos iš tiesų jaučia. Būkite pasirengę tam, kad šis ženklas anaiptol ne visada atviras ir sąžiningas reikšdamas savo jausmus ir emocijas.

Griežtai draudžiama "Vakarų eksprese" paskelbtą informaciją kopijuoti ir platinti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitaip ją naudoti neturint raštiško leidėjų sutikimo. Turinio naudojimo taisyklės.

Komentarai

2018-12-09   03:37

IP: 197.210.226.237

Priimkime jums pinigų, kurių reikia šiandien! Mes padėjome žmones iš visų gerų ir blogų kreditų tipų gauti patvirtinimą dėl neužtikrintų asmeninių paskolų nuo 2002 m. Ne kredito OK! Blogas kreditas gerai! Bankrotas Gerai! Galite gauti patvirtinimą, net jei jau esate uždaryta, teismo sprendimai, arešto orderiai ir (arba) turto grąžinimas! Skolintojai, su kuriais dirbame, siūlome įvairias įperkamas paskolų programas kiekvienam biudžetui. Galite naudoti savo finansavimą, kad atitiktų jūsų poreikius. Mūsų procesas yra greitas, paprastas ir jūsų privatumas yra saugus. Mes galime gauti jums reikalingą finansavimą per mažiau nei 24 valandas susisiekite su mumis per: consumeraffairsloan@gmail.com

Tavo komentaras

Vardas*

El. paštas

Komentaras*

Siunčiama. Prašome palaukti...

Šiandien VE.lt skaitykite

Sekmadienį klaipėdiečiai "Riedės į vasarą" nuotrauka, foto

Sportas, Gegužės 26 dieną (sekmadienį) Klaipėdoje organizuojamas didžiulis dviračių, riedučių, paspirtukų, riedlenčių ir...

Klaipėdietis Žygimantas Stanulis – absoliutus Lietuvos čempionas nuotrauka, foto

Sportas, Šeštadienio vakarą Klaipėdoje baigėsi dvi dienas vykę Lietuvos sunkiosios atletikos vyrų ir...

Jurgis Plonaitis niekada nebuvo tapęs "išverstaskūriu" nuotrauka, foto

Mažoji Lietuva, Per ilgus dešimtmečius, nugyventus Klaipėdos krašte, Mažosios Lietuvos tyrinėtojui Bernardui Aleknavičiui Klaipėdos...

Drevernos lobiai nuotrauka, foto

Mažoji Lietuva, 1253 metais balandžio 4 dieną pirmą kartą sutartyje su Kuršo vyskupu...

Sportas, Paskelbta prieš 4 val.

Mažoji Lietuva, Paskelbta prieš 6 val.

Mažoji Lietuva, Paskelbta prieš 8 val.

 

 

 

 

Pasidalink

Jūsų vardas*

Draugo el. paštas*

Komentaras

Siunčiama. Prašome palaukti...