2020 m. spalio 20 d. 06:31 val., antradienis

ve  >  Žinios  >  Laisvalaikis  >  Įvairybės

Įvairybės

Neverta kabintis į praeitį, nes ji praėjo

2019-12-14, 20:17

Gražina Vasiliauskienė | Alfa.lt

Neverta kabintis į praeitį, nes ji praėjo nuotrauka, foto

© VE.lt fotomontažas.

Reklama

Negalite paleisti prarastos meilės ir gyventi toliau? Sunku, bet reikia ir būtina paveikti save.

Nesilaikykite įsikibę praeities – kitaip tapsite apgailėtini. Gali būti sunku tai suprasti, bet tai yra tiesa. Kai kurie dalykai daugiau niekada nebus tokie, kaip anksčiau. Laiko neįmanoma pasukti atgal. Negalima sulaikyti ar pakeisti to, kas įvyko. Kas buvo padaryta, tas buvo.

Neverta kabintis į praeitį, nes kuo ilgiau galvosite apie vakarykščią dieną, tuo mažiau galvosite apie rytdieną. Jūs nieko negalite pakeisti praeityje, bet galite kontroliuoti ateitį. Reikia tvirtai nuspręsti, kur judėsite ir kaip kursite savo ateitį.

Neverta kabintis į praeitį todėl. Kad mes žvelgiame į ją pro rožinius akinius. Jūsų prisiminimai jums meluoja. Jie verčia jus patikėti, kad praeitis buvo ideali, kad viskas buvo teisinga, nors tada buvo ir blogų momentų.

Žmonės, kurių jūs ilgitės, sužeidė jus. Vietos, kuriose gyvenote, ne visada buvo tolygios rojui. Tai nereiškia, kad viską įsiminėte neteisingai. Tiesiog prisimenate tik geriausius dalykus.

Neverta kabintis į praeitį, nes jūs jau esate ne tas žmogus, kuris buvote anksčiau. Jūs vystotės ir keičiatės kiekvieną dieną. Jūs tobulėjate ir bręstate, tampate išmintingesni, stipresni. Nedera stabdyti savęs ir atsisakyti savirealizacijos. Neturite amžinai likti toje pačioje vietoje. Leiskite sau judėti toliau per gyvenimą.

Neverta kabintis į praeitį, nes kai kurie žmonės yra laikini. Juos geriau palikti praeityje. Kai kurie žmonės skaudina jus, nes nebėra verti būti toliau jūsų gyvenime. Nepalaikykite su jais ryšio. Turite palikti juos ir žengti savo keliu. Turite užkonservuoti juos praeityje ir palikti pačią praeitį.

Neverta kabintis į praeitį, nes ji yra tai, ką jūs jau žinote. O rizikuoti, leistis į nežinomybę visada būna baisu. Juk niekada nežinote, kas gali įvykti, kai ryšitės permainoms. Galbūt jaučiatės ramiai savo komforto zonoje, bet ji jus sulaiko vietoje.

Neverta kabintis į praeitį todėl, kad jūsų geriausios dienos nėra praeityje. Jos dar priešakyje. Net jeigu dabar išgyvenate sudėtingą periodą, jūs vis tiek jį pergyvensite. Ir iš naujo pamilsite. Vėl patirsite laimę. Vėl tapsite savimi.

Neverta kabintis į praeitį, nes svarbu gyventi dabar. Neverta stengtis susigrąžinti prarastų žmonių, kurių ilgitės, ir pamiršti tuos, kurie dabar šalia jūsų. Negalima jūsų priimti kaip duotybės. Reikia skirti jiems dėmesio.

Neverta kabintis į praeitį, nes jūs jau esate ne toks žmogus, koks buvote vakar. Turite veržtis į laimingesnį gyvenimą ir geresnę savo versiją. Turite judėti pirmyn, nes įstrigti vienoje vietoje yra pavojinga.

Šaltinis: „Soulpost“.

Žymos: gyvenimas, santykiai

Griežtai draudžiama "Vakarų eksprese" paskelbtą informaciją kopijuoti ir platinti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitaip ją naudoti neturint raštiško leidėjų sutikimo. Turinio naudojimo taisyklės.

Tavo komentaras

Vardas*

El. paštas

Komentaras*

Siunčiama. Prašome palaukti...

Šiandien VE.lt skaitykite

Įvairybės

Dangaus kūnai: saulė teka 7.58 val., leidžiasi 18.08 val. Dienos ilgumas 10.10...

Spalio 20-oji Lietuvoje ir pasaulyje nuotrauka, foto

Dangaus kūnai: saulė teka 7.56 val., leidžiasi 18.10 val. Dienos ilgumas 10.14...

Spalio 19-oji Lietuvoje ir pasaulyje nuotrauka, foto

Gyventojams bus pristatytas projektas "Neringa - kultūros sala" nuotrauka, foto

Neringa, 2021-aisiais Neringa pasipuoš Lietuvos kultūros sostinės titulu. Mūsų nedidelio miesto bendruomenei tai...

Antradienio horoskopas 12-ai zodiako ženklų nuotrauka, foto

Įvairybės, Dangaus kūnai:

Danės valymas - dar negreit nuotrauka, foto

Klaipėda, Klaipėdos savivaldybė valyti Danės upę buvo nusprendusi jau seniai ir tiems darbams...

Spalio 20-oji Lietuvoje ir pasaulyje nuotrauka, foto

Įvairybės, Dangaus kūnai: saulė teka 7.58 val., leidžiasi 18.08 val. Dienos ilgumas 10.10...

Neringa, Paskelbta prieš 17 min.

Įvairybės, Paskelbta prieš 30 min.

Klaipėda, Paskelbta prieš 30 min.

Įvairybės, Paskelbta prieš 1 val.

Pasidalink

Jūsų vardas*

Draugo el. paštas*

Komentaras

Siunčiama. Prašome palaukti...