2019 m. balandžio 18 d. 15:54 val., ketvirtadienis

ve  >  Žinios  >  Laisvalaikis  >  Įvairybės

Įvairybės

Laimę nešantys žmonės: šeši gerųjų pranašų požymiai

Laimę nešantys žmonės: šeši gerųjų pranašų požymiai nuotrauka, foto

© fotolia

Yra žmonių, kurie gali atnešti sėkmę, laimę, iššaukti gerąsias permainas mūsų gyvenime. Kai kuriuose Rytų kraštuose manoma, kad reikia prisiglausti prie stipraus žmogaus, tada gausime dalį jo jėgos. Ir mes neatimsime iš to žmogaus energijos. Jis pats spinduliuoja šviesą ir šilumą, tokia jo prigimtis. Reikia tik būti šalia, laikytis jo, draugauti, bendrauti, mokytis , klausyti ir gerai elgtis su tokiu žmogumi.

Jeigu toks žmogus atsirado jūsų gyvenimo kelyje, tai bus puiki galimybė tapti laimingesniam ir sėkmingesniam. Tai yra geras likimo ženklas! Kaip atskirti tokį žmogų?

1. Nuo tokio žmogaus sklinda ramybė ir taika. Ne, jis nebūtinai turi būti gerumo įsikūnijimas ir pakylėtas. Tiesiog šalia tokio žmogaus jaučiatės ramiau. Jis tarsi įkrauna energijos ir suteikia vilties. Visa savo esybe byloja: „Viskas bus geri!“.

2. Po bendravimo su tokiu žmogumi ilgai išlieka žvalumas ir pakili nuotaika. Jus pradeda lydėti sėkmė, nors mažytė, bet vis dėlto tikra sėkmė. Sėkmingiau vyksta derybos, sprendžiami klausimai, pavyksta gauti sutikimą, leidimą ar reikalingą dokumentą.

3. Po susitikimo su tokiu žmogumi gali atsirasti pamestas daiktas, kas nors grąžinti seną skolą, skirti premiją. Galite ką nors išlošti, gauti dovanų ar pelningai ką nors parduoti. Pagerėja finansinė padėtis, gaunate pelną, kad ir mažytį.

reklama

4. Po susitikimo su tokiu žmogumi pasijuntate geriau. Praeina galvos skausmas, pagerėja sveikata. Peršalimo nelieka nė pėdsakų, pasveiksta vaikas ar kas nors iš artimųjų.

5. Tokio žmogaus patarimai būna labai naudingi. Jie realiai padeda išspręsti problemas. Jeigu jis juokauja ar pasakoja apie save, jo žodžiuose visada būna gili prasmė – būtent jums. Jis tarsi perduoda naudingą informaciją, adresuotą jums asmeniškai.

6. Jūs norite prieiti arčiau prie tokio žmogaus, nuo jo jaučiate šilumą. Jis skleidžia energiją. Jūs iškart jam pajuntate simpatiją, pasitikėjimą. Paskui jūs galvojate apie jį, jis padaro jums stiprų įspūdį. Jo pavidalas įstringa jūsų sieloje, nors tas žmogus gali atrodyti visai paprastas.

Jeigu sutinkate tokį žmogų gyvenime, tai bus naujo gero etapo pradžia. Net jei susitikimas bus atsitiktinis ir jūs paprasčiausiai truputį pabendravote, prisilietėte – vis tiek bus pagerėjimas.

Susidurdami su kita sveika sistema, mes įgauname truputį jos kokybės ir savybių. Tą žmogų susitikote ne šiaip sau. Jis yra jums ir pavyzdys, ir viltis, ir geras ženklas ateičiai, ir palaikymas. Pasistenkite gauti patarimą ir gerą pamokymą, jeigu susitikimas būna trumpas. Net to užtenka, kad papildytumėte savo resursus ir taptumėte stipresni. Toks žmogus – geras laimingų permainų pranašas. Svarbiausia nepraleisti tokio susitikimo – savo asmeninės geros žinios.

ALFA

Griežtai draudžiama "Vakarų eksprese" paskelbtą informaciją kopijuoti ir platinti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitaip ją naudoti neturint raštiško leidėjų sutikimo. Turinio naudojimo taisyklės.

Tavo komentaras

Vardas*

El. paštas

Komentaras*

Siunčiama. Prašome palaukti...

Šiandien VE.lt skaitykite

Įvairybės

************* Protingos mintys: „Neturto priežastis dažnai būna sąžiningumas“ (Kurcijus). ...

Ketvirtadienio horoskopas 12-ai zodiako ženklų nuotrauka, foto

************* Protingos mintys: „Žmogus pailsi nuo vieno darbo tik tada, kai pradeda...

Trečiadienio horoskopas 12-ai zodiako ženklų nuotrauka, foto

************* Protingos mintys: „Klystate, jei kalbate apie blogą pasirinkimą meilėje. Meilė...

Antradienio horoskopas 12-ai zodiako ženklų nuotrauka, foto

************* Protingos mintys: „Pirmoji pasitaisymo sąlyga - savo kaltės supratimas“ (Seneka). *************...

Pirmadienio horoskopas 12-ai zodiako ženklų nuotrauka, foto

Jachtai "Lietuva" laivų vėžys nediagnozuotas nuotrauka, foto

Klaipėda, Legendinei klaipėdiečių jachtai "Lietuva" per 40 metų pirmą kartą atliekamas kapitalinis remontas....

Fiasko: LFF taurės burtai bus traukiami iš naujo nuotrauka, foto

Sportas, Ketvirtadienį vyko Lietuvos futbolo federacijos (LFF) taurės I ir II etapo...

10-asis Klaipėdos laivų paradas kviečia laivus sužibėti nuotrauka, foto

Klaipėda, Vos po mėnesio, gegužės 18-ąją,  Klaipėda svečius pakvies į jubiliejinį, jau 10-ąjį...

Klaipėdoje baigiamas šildymo sezonas nuotrauka, foto

Klaipėda, Penktadienį, balandžio 19 d., Klaipėdoje bus išjungtas šildymas daugiabučiuose.

Klaipėda, Paskelbta prieš 53 min.

Sportas, Paskelbta prieš 1 val.

Klaipėda, Paskelbta prieš 1 val.

 

 

 

 

Pasidalink

Jūsų vardas*

Draugo el. paštas*

Komentaras

Siunčiama. Prašome palaukti...