2020 m. gegužės 29 d. 14:08 val., penktadienis

ve  >  Žinios  >  Laisvalaikis  >  Įvairybės

Įvairybės

Kovo 31-oji: vardadieniai, astrologija

Reklama

**************

Protingos mintys:

„Meilės alkį yra kur kas sunkiau panaikinti nei duonos alkį“ (Motina Teresė).

**************

Savo vardadienius šiandien švenčia Benjaminas, Gina, Ginas, Ginius, Kornelija, Svalia, Tilius, Tilmantas, Tilmantė;

AVINAS. Nelengva dienelė. Pretenzijas jums gali reikšti visi, kurie nepatingės to daryti. Pasistenkite nevesti iš kantrybės vadovų, pareigūnų ir šeimos narių. Ir neskubėkite jaustis įžeisti, jei jūsų nesuprato dominantis žmogus.

JAUTIS. Galite preliminariai tartis dėl galimų uždarbio šaltinių, komercinės veiklos, reklamos, bendradarbiavimo ar pan. Informacija socialiniuose tinkluose gali jums padėti išvengti klaidų.

DVYNIAI. Regis susirūpinimą kels kai kurie mokesčių, tiekimo, draudimo, studijų reikalai. Gali būti, kad teks dengti įsiskolinimus arba kitas asmuo jums mokės nuomą, grąžins skolą ir pan.

Reklama

VĖŽYS. Santykiai bus problemiški, jei nesugebėsite suprasti vieni kitų, susitarti dėl pareigų, laisvalaikio. Dalis jūsų pastangų gali atsitrenkti į abejingumo, nedraugiškumo sieną. Saugokitės avarijų, traumų.

LIŪTAS. Šiandien nederėtų užsiimti sunkiais fiziniais darbais. Mokėkite atskirti gerus patarimus nuo niekam tikusių. Nepasiduokite jokiam spaudimui. Ypač saugokite sveikatą.

MERGELĖ. Šiandien noriai bendrausite ir darbuositės. Visgi netrukus įsitikinsite, kad yra nelengva vieniems kitus suprasti, toleruoti. Rimtų rūpesčių gali sukelti auganti karta, mylimas žmogus.

SVARSTYKLĖS. Regis, darbe būsite labai užsiėmę arba tiesiog jame labiau norėsis būti nei namuose. Galbūt šeimos problemos jums pernelyg slegia pečius, nesiseka bendrauti su artimu žmogumi ar pan.

SKORPIONAS. Galite gauti reikšmingą žinią iš užsienio. Nepažįstamas žmogus gali jus skatinti ryžtis svarbiam žingsniui. Jums gali būti priminta, kad pats metas ataskaitoms, studijų atsiskaitymams, projektų pristatymams.

ŠAULYS. Regis, gausite žinią, suteikiančią reikalingos informacijos. Neskubėkite sunaikinti dokumentų, senų laiškų – jų gali prireikti. Tikėtina, kad turėsite galimybę ištaisyti kai kurias klaidas.

Reklama

OŽIARAGIS. Jūsų griežtumas, reiklumas, o gal ir savanaudiškumas gali nekaip veikti kitus žmones. Jeigu bylinėjatės dėl pinigų, sugadintų daiktų ar pan., savo teises reikšite gana agresyviai.

VANDENIS. Diena sukels ūpą visame kame siekti tvarkos, švaros. Arba šito reikalaus kažkas kitas, o jums teks paplušėti, kad įtiktumėte. Turbūt teks pagalvoti ir apie savo išorinį įvaizdį, galimybę jį pakoreguoti.

ŽUVYS. Regis, jums nestigs įdomių idėjų ir energijos joms įgyvendinti. Galite pasiekti neblogų rezultatų kūryboje, darbe su vaikais. Svarbu elgtis taikiai, draugiškai.

Griežtai draudžiama "Vakarų eksprese" paskelbtą informaciją kopijuoti ir platinti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitaip ją naudoti neturint raštiško leidėjų sutikimo. Turinio naudojimo taisyklės.

Tavo komentaras

Vardas*

El. paštas

Komentaras*

Siunčiama. Prašome palaukti...

Šiandien VE.lt skaitykite

Įvairybės

Gegužės 29-oji, penktadienis, 22 savaitė.

Gegužės 29-oji Lietuvoje ir pasaulyje nuotrauka, foto

Gegužės 26-oji, antradienis, 22 savaitė.Dangaus kūnai: saulė teka 4.55 val., leidžiasi 21.36...

Gegužės 26-oji Lietuvoje ir pasaulyje nuotrauka, foto

Mažeikių rajono tragedija - gaisravietėje rastas žmogaus kūnas ir ginklas nuotrauka, foto

Kriminalai, Pagal naujausią informaciją, gaisro vietoje rastas galimai apdegęs žmogaus kūnas, šalia jo...

Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamentas: per laiko ir iššūkių ugnį nuotrauka, foto

Lietuva, Šiandien Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamentui sukanka 30 metų. Prieš tris...

Mažeikių rajone vyras nušovė pareigūną nuotrauka, foto

Kriminalai, Pranešimas apie nelaimę buvo gautas penktadienį 10.28 val. skubios pagalbos tarnybų...

Kretingos rajono verslininkams – mokesčių lengvatos nuotrauka, foto

Vakarų Lietuva, Kretingos rajono savivaldybės taryba priėmė sprendimą sumažinti valstybinės žemės nuomos, nekilnojamojo...

Kriminalai, Paskelbta prieš 24 min.

Vakarų Lietuva, Paskelbta prieš 39 min.

Pasidalink

Jūsų vardas*

Draugo el. paštas*

Komentaras

Siunčiama. Prašome palaukti...