2020 m. birželio 5 d. 19:46 val., penktadienis

ve  >  Žinios  >  Laisvalaikis  >  Įvairybės

Įvairybės

Balandžio mėnesio horoskopas 12-ai Zodiako ženklų

Balandžio mėnesio horoskopas 12-ai Zodiako ženklų nuotrauka, foto

© ve.lt fotomontažas.

Reklama

Balandis – šilumos ir žydėjimo visose gyvenimo sferose mėnuo. Deja, daugumai Zodiako ženklų teks stebėti bundančio pavasario grožybes pro savo namų langą.

Koronaviruso pandemija suteiks visiems galimybę atsigręžti į savo vidinį pasaulį ir užsiimti saviugda. Būtų tiesiog nedovanotina nepasinaudoti tokia proga.

Visiems Zodiako ženklams patartina atidžiai rūpintis savo sveikata, asmenine higiena, sąmoningai stiprinti imuninę sistemą ir kuo daugiau judėti bei sportuoti.

AVINAS

(03 21–04 20)

2020 m. balandį Avinui teks daugiau jėgų nei iki šiol išeikvoti darbui, bet pastangos nenueis veltui. Jis turės galimybę padaryti tokį karjeros šuolį, apie kokį net nesvajojo.

Gali kilti nedidelių konfliktų dėl profesinių klausimų, todėl Avinui derėtų nesikarščiuoti, bet ramiai, įtikinamai išdėstyti savo argumentus tais atvejais, kai jis bus visiškai tikras dėl savo teisumo. Vadovybė įvertins jo kvalifikaciją ir organizacinius sugebėjimus.

Ir asmeniniame gyvenime Avino laukia nemažos problemos – barniai dėl mažmožių gali tapti rimtų nesutarimų su antrąja puse priežastimi. Kad situacija nepablogėtų, prireiks savitvardos ir kantrybės.

Vienišo Avino lauks internetinės pažintys su įdomiais žmonėmis, galimas meilės romanas.

Sunegalavęs Avinas turėtų nedelsdamas kreiptis į šeimos gydytoją, nes bet kokia savigyda gali turėti liūdnų pasekmių.

JAUTIS

(04 21–05 20)

Reklama

2020 m. balandžio mėnesį gerų naujienų sulauks tie šio Zodiako ženklo atstovai, kurie nerimavo dėl savo sveikatos. Pavasario viduryje Jautis gaus įdomų pasiūlymą dėl darbo iš savo draugo. Jam nereikia nieko bijoti. Naujas kolektyvas ir vadovai sutiktų jį maloniai, o atlyginimas pradžiugintų.

Asmeniniame gyvenime Jaučiui patartina padaryti pertrauką ir išnagrinėti savo santykius su antrąja puse, padaryti naudingas išvadas ir sudėti viską į tinkamas lentynėles. Idealus variantas – praleisti kuo daugiau laiko vienumoje, bendraujant su draugais internetiniu būdu. Poilsis nuo partnerio išeis tik į naudą.

20020 m. balandis – geriausias laikas generaliniam tvarkymui savo gyvenamose patalpose. Galima perdažyti sienas, atsikratyti seno šlamšto, atnaujinti baldus.

DVYNIAI

(05 21–06 21)

2020 m. balandis primins Dvyniams, kad pradėti viską nuo nulio yra labai sunku, bet jeigu jie dabar nepadarys to, tai vėliau bus dar sudėtingiau. Pavasario viduryje jie gali išdrįsti kreiptis į vadovus dėl darbo sąlygų pagerinimo arba svarstyti, kaip pakeisti prastą darbą į įdomesnį ir geriau apmokamą.

Reklama

Dvyniams patartina neatsisakyti jokių pasitaikiusių progų padirbėti papildomai ar imtis naujų užduočių, mat ateityje jų laukia finansinės problemos.

Asmeniniame gyvenime prasidės stagnacijos periodas. Šeiminiai santykiai bus vienodi, nuobodūs, rutininiai. O vienišų Dvynių laukia tik lengvas, nieko gero nežadantis flirtas.

Net lengvai sunegalavę balandžio mėnesį Dvyniai turėtų kreiptis į medikus, kad susirgimas nepereitų į sunkią formą.

VĖŽYS

(06 22–07 22)

Balandžio mėnesį Vėžys supras, kokie brangūs jam artimieji ir draugai, stengsis pagal galimybes skirti jiems kuo daugiau dėmesio. Susituokę šio ženklo atstovai sureguliuos savo santykius su antrąja puse, o vieniši turės šansą surasti savo gyvenimo meilę.

Reklama

Pavasario viduryje Vėžys sužinos gerą naujieną apie šeimos padidėjimą arba teigiamus pokyčius artimųjų gyvenime.

Finansinėje srityje Vėžys problemų nepatirs – juk ne veltui jis ilgą laiką atkakliai dirbo ir išlaidavo labai santūriai.

Balandžio mėnesį gali sušlubuoti Vėžio sveikata. Ypač atsargioms reikėtų būti dailiosios lyties atstovėms. Svarbu nedelsiant kreiptis į medikus pagalbos.

LIŪTAS

(07 23–08 23)

2020 m. balandžio mėnesį Liūtui reikėtų stengtis būti kuo kantresniam ir atlaidesniam savo artimiesiems – tik taip bus galima sureguliuoti pašlijusius santykius su jais. Kai bus išspręsti seni konfliktai, pagerės ir psichinė būsena. Stresas gali sukelti migreną ir pakirsti imuninę sistemą.

Reklama

Reikia surasti laiko poilsiui. Darbo viršvalandžiai nieko gero neduos ir finansinės padėties nepataisys, o sveikatą galima greitai ir lengvai prarasti.

Meilės fronte Liūto situacija bus sudėtinga. Šeimą turintys šio ženklo atstovai bus linkę konfliktuoti su savo antrąja puse. Kad padėtis nepablogėtų, Liūtui patartina nesiginčyti ir sutikti su viskuo. Išgyvenantiems nelaimingą meilę balandį bus tinkamiausias metas nutraukti santykius su lūkesčių nepateisinusiu asmeniu. Išsiskyrimas bus sunkus, tačiau jis suteiks šansą vėliau surasti tikrą meilę.

MERGELĖ

(08 24–09 23)

2020 m. balandis, nepaisant visų rūpesčių, turėtų pateikti Mergelei ir malonių staigmenų asmeniniame gyvenime. Vieniši šio Zodiako ženklo atstovai turės šansą įsimylėti, o susituokusieji pagaliau sukurs darnius santykius su savo antrąja puse.

Profesinėje srityje galimos permainos į gera. Mergelei kils gerų idėjų, kurias ji sugebės įgyvendinti, o tai turės teigiamų pasekmių jos finansinei padėčiai.

Reklama

Pavasario viduryje Mergelę užgrius rūpesčiai. Ji patirs nemažai streso ir nerimo, todėl pamirš tinkamai pasirūpinti savimi. O jai tiesiog būtina maitintis reguliariai ir sveikai, jokiu būdu nepersivalgant, kad nesutriktų virškinimo sistemos darbas. Taip pat būtina reguliariai mankštintis.

SVARSTYKLĖS

(09 24–10 23)

2020 m. balandis Svarstyklėms gali prabėgti ramiai, jeigu jos pačios nepasiduos nerimui bei panikai ir nesumanys drastiškai keisti savo gyvenimo. Pastarasis žingsnis sukeltų didelių nemalonumų šeimoje, tačiau gali nulemti gerus rezultatus profesinėje srityje.

Susituokusių Svarstyklių partneris nesupras jų pasinėrimo į darbą priežasties ir pasijus apleistas. Jo net nepradžiugins papildomos pajamos. Nesusipratimų kils ir santykiuose su kitais giminaičiais. Svarstyklėms bus nelengva pataisyti situacijos, bet įmanoma.

Balandžio mėnesį Svarstyklėms reikia kreipti ypatingą dėmesį į savo sveikatą. Negalima ignoruoti net menkiausio peršalimo. Patartina reguliariai surasti laiko namų tvarkymui, geriausia įtraukiant į tą užsiėmimą ir visus kitus šeimos narius. Švariuose ir jaukiuose namuose Svarstyklės jausis jaukiau, todėl pagerės jų nuotaika ir bendra savijauta.

SKORPIONAS

(10 24–11 22)

Skorpionui 2020-ųjų balandis nebus labai geras mėnuo – galimi nesusipratimai su kolegomis, konfliktai su valdžia, kivirčai su artimaisiais. Tačiau Skorpionas gali surasti jėgų ir būdų, kaip išspręsti jį užgriuvusias problemas.

Asmeniniame gyvenime rekomenduojama sumažinti savo ambicijas ir leistis į kompromisus su partneriu. Vieniši šio ženklo atstovai galės užmegzti romantišką pažintį, tačiau širdies reikalai neturėtų trukdyti darbui, kitaip Skorpionas praras ir viena, ir kita.

Pavasario viduryje Skorpionui būtina pasirūpinti savo emocine būsena. Jei kils noras pailsėti nuo visko ir tūnoti užsidarius savo kambaryje, tai geriau taip ir padaryti. Meditacija padės jam atgauti vidinę pusiausvyrą.

ŠAULYS

(11 23–12 21)

2020 m. balandį Šauliui teks susidurti su dilemomis ir priimti reikšmingus sprendimus, kurie nulems jo ateitį. Daug rūpesčių jam kels finansinė padėtis. Pinigų trūkumas vers ieškoti papildomo uždarbio galimybių. Šeimą turintiems šio ženklo atstovams netikėtų problemų sukels vaikai, tačiau jie padės tėvams susivienyti ir pataisyti savo santykius. Atsiras daugiau supratimo ir šilumos.

Vienišas Šaulys užmegs romantišką pažintį, tačiau netruks nusivilti, nes jis trokšta namų jaukumo ir šeimos, o jo meilės objektas pasirodys besąs pernelyg lengvabūdiškas ir nepatikimas.

Balandžio mėnesį Šauliui patartina susirūpinti savo fizine forma ir pradėti reguliariai mankštintis. Sėdimas darbas ir judėjimo stoka labiausiai kenkia jo imuninei sistemai.

OŽIARAGIS

(12 22–01 20)

Ateityje Ožiaragiui teks ne kartą kreiptis pagalbos į draugus ir prašyti patarimų įvairiais klausimais, todėl 2020 m. balandį jam derėtų nuslopinti savo puikybę ir pasistengti sureguliuoti draugiškus santykius. Tačiau tai reikia daryti nuoširdžiai. Reikėtų atsižvelgti ir į giminių problemas, padėti jiems ar bent išklausyti ir atsakyti į laiškus.

Pavasario viduryje Ožiaragį užgrius darbai. Jeigu sugebės juos teisingai paskirstyti, protingai planuoti ir taupyti savo laiką, tai įstengs su jais susidoroti, be to, draugiški bendradarbiai jam padės.

Pavasario vidurys Ožiaragiui tinkamas metas pasirūpinti savo figūra ir įvaizdžiu. Dėl pinigų jam neteks jaudintis. Sportas, geras miegas ir poilsis, kurių jam visada trūks, yra trys Ožiaragio raktai į gerą sveikatą.

VANDENIS

(01 21–02 19)

2020 m. balandis Vandeniui bus susijęs su pagyvėjimu jo asmeniniame gyvenime. Šeimą turinčių šio ženklo atstovų santykiai bus šilti ir darnūs. Partneriai svarstys planus apie šeimos pagausėjimą, būsto pakeitimą ar interjero atnaujinimą. Vieniši turės šansą surasti savo gyvenimo meilę ir užmegzti ilgalaikį romantišką ryšį.

Jei asmeniniame Vandenio gyvenime viešpataus idilė ir supratimas, tai apie darbą to pasakyti nebus galima. Jis patirs nemalonumų dėl nedorų kolegų rezgamų intrigų. Patartina laikytis nuo tokių žmonių atokiai, neprisidėti prie apkalbų ir pačiam kuo mažiau pasakoti apie save, kitaip jis galės atsidurti skandalo centre, sugadinti santykius su vadovais ir nukentėti finansiškai.

Jei išvengs minėto pavojaus, Vandenio materialinė padėtis pavasario viduryje bus stabili.

Kruopšti asmeninė higiena ir grūdinimasis pakaitiniu karšto ir šalto vandens dušu padės išvengti ligų.

ŽUVYS

(02 20–03 20)

2020 m. balandį Žuvims teks atlaikyti daug išbandymų, spręsti problemas darbe ir asmeniniame gyvenime, tačiau jos viską sėkmingai įveiks.

Pavasario viduryje Žuvims bus palankus metas pradėti naują projektą, įgyvendinti seną svajonę ar net įkurti savo verslą. Ateityje iš viso to jos gautų gerų pajamų ir patirtų malonumą dirbdamos. Svarbiausia svarstyti pragmatiškai ir remtis realiu pagrindu, nes balandžio mėnesį jos bus linkusios pasinerti į iliuzijų pasaulį. Todėl prieš pradedant naują projektą būtų naudinga pasikonsultuoti su logiškai mąstančiu šios srities žinovu. Meilės santykiuose rimtų permainų nenumatoma.

Balandžio mėnesį Žuvims patartina peržiūrėti savo dienos režimą. Naudinga eiti miegoti anksčiau, nes naktinėjimai gali tapti rimtų ligų priežastimi. Mityba taip pat reikalauja permainų. Saldumynus ir miltinius produktus derėtų pakeisti vaisiais ir daržovėmis.

Griežtai draudžiama "Vakarų eksprese" paskelbtą informaciją kopijuoti ir platinti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitaip ją naudoti neturint raštiško leidėjų sutikimo. Turinio naudojimo taisyklės.

Tavo komentaras

Vardas*

El. paštas

Komentaras*

Siunčiama. Prašome palaukti...

Šiandien VE.lt skaitykite

Įvairybės

Birželio 5-oji, penktadienis, 23 savaitė.Dangaus kūnai: saulė teka 4.45 val., leidžiasi 21.49...

Birželio 5-oji Lietuvoje ir pasaulyje nuotrauka, foto

Birželio 4-oji, ketvirtadienis, 23 savaitė.Dangaus kūnai: saulė teka 4.46 val., leidžiasi 21.48...

Birželio 4-oji Lietuvoje ir pasaulyje nuotrauka, foto

Eisenos, smerkiančios rasizmą, dalyviai: svarbu kalbėti net gyvenant už Atlanto nuotrauka, foto

Lietuva, Jungtinėse Amerikos Valstijose nesibaigiant protestų dėl juodaodžių teisių bangai, Vilniuje penktadienį suorganizuota...

Saulius Skvernelis kandidatuos į Seimą nuotrauka, foto

Lietuva, Premjeras Saulius Skvernelis dalyvaus spalį vyksiančiuose Seimo rinkimuose Lietuvos valstiečių ir...

Įžūlus vyras šlapinosi viešoje vietoje nuotrauka, foto

Klaipėda, Penktadienio rytą Klaipėdoje, ties Mažvydo alėja, įžūlus vyras šlapinosi ant pastato sienos...

KU inžinerijos krypties studijoms – prestižinis kokybės ženklas nuotrauka, foto

Klaipėda, KU inžinerijos krypties studijoms – prestižinis kokybės ženklas

Lietuva, Paskelbta prieš 1 val.

Klaipėda, Paskelbta prieš 2 val.

Pasidalink

Jūsų vardas*

Draugo el. paštas*

Komentaras

Siunčiama. Prašome palaukti...