Dienos sentencija

Bulvaras: tikėk - netikėk

Duokite studentui atramos tašką ir jis... užmigs.

Anekdotai

Armėnų radijo klausia: kaip atskirti, kur boloninio šunelio priekis, o kur užpakalis?

Atsakymas: reikia besti pirštu, jeigu įkąs - čia priekis, o jei neįkąs - užpakalis.

* * *

Krylovo pasakėčios "Varna ir lapė" gili prasmė ta, kad tiktai netekusi sūrio varna įgijo žodžio laisvę...

* * *

Nupirkdamas anglų futbolo klubą "Čelsi" Abramovičius užsitikrino vietą istorijoje: nuo šiol pagrindiniu žydiškų anekdotų personažu tapo Abramovičius, o ne Rabinovičius.

Bulvaroskopas

Netrankyk galvos į sieną, siena niekuo dėta.

Baudelės

Nors vasar jau išsikvėpė labai daug poilsiautojų Palangoje negali išsiskirti su buteliu alaus nei gatvėje, nei paplūdimyje. Tokie poilsiautojai labai nustemba, kai prie jų priėję policininkai surašo administracinio teisės pažeidimo protokolą ir skiria baudą.

Sutikite, už 50 litų galima paūžti ir bare, kur alkoholį galima gerti pagal įstatymą. Gerti alų gatvėje už 50 litų tikras pinigų kleidimas.

Patariame negalintiesiems nesisvaiginti nė minutės - alkoholį susipilkite į limonado butelį ir niekam neužkliūsite.

Kai geras oras - pasistatyti Palangoje automobilį - nelengva. Kartais ir nepigu. Už mašinos pastatymą neleistinoje vietoje imamas mokestis nuo 100 iki 150 litų. Taigi čia jums ne alų viešojoje vietoje maukti.

Į pajūrį - tarnybiniu automobiliu

Pasirodo, kad ir šventieji ne tokie jau šventi. Viską žinantys žurnalistai iškniso, kad pats vyriausiasis visokių blogybių ieškotojas valstybės kontrolierius Jonas Liaučius tarnybinį automobilį naudojo asmeniniais tikslais. Kai tik savaitgalis, taip ponas Jonas ir traukia į pajūrį. Žmogui neuždrausi - Klaipėdoje likusi pačiutė, tad norai ją aplankyti - visai žmogiški. Tačiau ne visai teisėti, nes už kontrolieriaus keliones apmoka mokesčių mokėtojai. Reikėtų pakrapštyti ir savo piniginę, juolab kad kitus kontroliuodami kontrolieriai stengiasi surasti bet kokią dėmelę.

"Padirbti" specialistai

Lietuvoje pilna gudročių, kurie tingi mokytis, tačiau nori turėti aukštąjį išsilavinimą. Nė valandos netrynę kelnių ant mokymo įstaigos suolo, jie didžiuojasi aukštojo mokslo diplomais. Paklausite, kaip? Ogi paprastai. Lietuvoje naudojamasi tūkstančiais padirbtų aukštojo mokslo baigimo diplomų, kuriuos galima įsigyti už kelis tūkstančius litų. Už pinigus galima įsigyti įrodymą, jog, pavyzdžiui, asmuo įgijo aukštąjį šamano išsilavinimą. Nedori lietuviai dažniausiai padirbinėja KTU diplomus

Vargas dėl etikos

Vos ne nuo šio Seimo kadencijos pradžios tautos išrinktieji sukruto kurti etikos kodeksą. Mat tikėjosi, kad turėdami dokumentą padoriai elgsis, nelaidys liežuvių, neims, kas nedera ir net laikysis įstatymų. Rašė, taisė, tobulino, po užsienius pavyzdžių dairėsi kone ketverius metus, o etikos kodekso kaip nėr, taip nėr.

Kai kurie parlamentarai abejojo, ar apskritai įstatymu galima reglamentuoti etikos klausimus.

Kyla keletas klausimų: a) ar politikams neprivalu laikytis visuotinai priimtų žmonių elgesio normų, todėl jiems reikia atskiro kodekso? b) ar tik atėjus į Seimą laikas mokytis būti sąžiningam, doram, nesikeikti, nepriekabiauti ir panašiai?

Tautos atstovai, kaip išryškėjo per korupcijos skandalą, ne visų, o tik kai kurių interesams atstovauja, yra linkę artimą savo iškoneveikti ir keikiasi kaip "šiaučiai".  

Prasta klausa

Žuvininkyste užsiimančios įmonės nevienareikšmiškai vertina Lietuvos narystę Europos sąjungoje. "Mėnesį žvejai sėdi be darbo, nes įvairūs draudimai neleidžia žvejoti kaip tik tada, kai atsiranda žuvų",- skundėsi Palangos žvejai. Tačiau jų skundų negirdi nei Briuselis, nei Vilnius...

Skaitomiausi portalai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder