Tik suspėjo kai kurie Klaipėdos politikai pareikšti, jog norėdama iš miesto per...
ve.lt > Žinios > Laisvalaikis > Bulvaras
Bulvaras: tikėk - netikėk
Ar žinote, kad užsukamus dangtelius stiklainiams sugalvojo vyrai, jog moterys negalėtų pačios jų atidaryti!
Anekdotai
Anyta zulina nuotaką:
- Kambarių netvarkai, valgyt darai neskaniai, mano sūnui priekaištauji vis, na kas tu per moteris? Va aš būdama tavo amžiaus...
- Taip, jūs, būdama mano amžiaus, jau trečią vyrą laidojote!
Pietų pertrauka. Darbuotojas žadina savo kolegą: "Vincai, einam valgyti - o gal tu šiandien dirbi be pertraukos?"
Supykusi mama šaukia prie durų jaunuoliui:
- Žadėjote parlydėti mano dukrelę dešimtą valandą vakaro, o dabar jau ketvirta ryto ir čia net ne mano duktė!!!
Bulvaroskopas
Arbata - ne degtinė. Daug neišgersi...
| Šio klaipėdiečius daug metų šiurpinusio vaiduoklio vietoje iškils nauja šmėkla |
Klaipėdiečiai jau žino, jog teisiniuose ginčuose stringa būsimos sporto arenos uostamiestyje statyba. Naujai arenai jau klijuojama vaiduoklio etiketė. "Bulvaro" slaptosios tarnybos ištyrė, kad tokią padėtį diktuoja ankstesnė situacija. Mat ant to žemės sklypo, kuriame ruošiamasi statyti naują areną, taip pat daug metų stovėjo vaiduoklis. Taigi natūralu, kad vaiduoklio vietoje gali išdygti tik vaiduoklis.
Audronė - ne Ramūnas
"Jei nebūčiau atleista, naujo Klaipėdos valstybinio muzikinio teatro statybos projektas jau būtų įtrauktas į Strateginius valstybės investicijų planus, bet Ramūnas - ne Audronė. Jis gal per ramiai reagavo, kai Klaipėdos savivaldybei pritrūko politinės valios ir komeptencijos skirti žemės sklypą naujam teatrui", - įsitikinusi teatro vadovė Audronė Žigaitytė-Nekrošienė. Dėl idėjos, kad Lietuvoje turi būti bent vienas normalus muzikinis teatras, Audronė jau sukėlė teismų audrą, nuvilnijusią iki Aukščiasiojo Teismo. Ši audra nusiaubė Kultūros ministeriją dešimtimis tūkstančių litų, skirtų Klaipėdos muzikinio teatro vadovų kompensacijoms. Atrodo, tuoj kils audra Klaipėdos miesto savivaldybėje dėl žemės.
![]() |
| MOGILIOVO 5 namo kiemo automobilių statymo ypatumus įamžino klaipėdietė Margarita |
"Bulvaras" primena, kad konkursą "Klaipėdietiški automobilių statymo ypatumai" nuspręsta tęsti tol, kol bus norinčių paviešinti uostamiesčio automobilių statymo genijus. Kol kas netrūksta nei genijų, nei prieš juos viešumu kartu su "Bulvaru" kovojančių klaipėdiečių. Geriausią spalio mėnesio nuotraukos autorių paskelbsime lapkričio 3-iąją. Nuotraukas siųskite el. paštu bulvaras@ve.lt arba tradiciniu paštu, adresu "Bulvarui", "Vakarų ekspreso" redakcija, M. Mažvydo al. 3, LT-92131 Klaipėda.
Klaipėdietiškų automobilių statymo ypatumų nuotraukų archyvas
reklama
Griežtai draudžiama "Vakarų eksprese" paskelbtą informaciją kopijuoti ir platinti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitaip ją naudoti neturint raštiško leidėjų sutikimo. Turinio naudojimo taisyklės.
reklama
Tik suspėjo kai kurie Klaipėdos politikai pareikšti, jog norėdama iš miesto per...
Vakarykštė Rugsėjo 1-osios šventė uostamiesčio Lietuvininkų aikštėje "Bulvaro" redkolegijai uždavė keletą klausimų...
Statistikos departamentas neseniai paskelbė nieko gero nežadančią statistiką - Lietuvoje šiemet ženkliai...
Miesto politikams ruošiantis tvirtinti Gyvūnų priežiūros ir laikymo taisyklių Klaipėdos mieste pakeitimus...
Kultūros naujienos, Paskelbta prieš 1 val.
Švietimas, Paskelbta prieš 1 val.
Vakarų Lietuva, Paskelbta prieš 1 val.
Lietuvos naujienos, Paskelbta prieš 1 val.
Turkijoje vykstančio 16-ojo pasaulio vyrų krepšinio čempionato paskutinio, penktojo, turo rungtynėse...
Per statistinę parą uostamiestyje gimdė 11 moterų - pasaulį išvydo 6 mergaitės...
Uostamiesčio valdžia vėl ragina klaipėdiečius rūšiuoti atliekas, nes vėl atsirado galimybės realizuoti...
Per visą vasarą vykusi bendrovės "Klaipėdos vanduo" akcija, kurios metu geranoriškai prisipažinti...
reklama
Savaitės lankomiausi
Daugiausiai komentuoti
reklama
reklama
Šiandien
Rytoj
Poryt
Naktį
9

8

6

Dieną
16

16

16

"Klaipėdos" laikraštyje pasvarstyta, ką daryti su...
Tikroji darbą siūlančių skelbimų reikšmė
Kas slypi už sausų žodžių: Siūlau darbą vadybininkui?...
reklama
reklama
monika
2010-05-02 07:35
Na siaip as kai parkuojuosi prie kelkrascio jeigu koks asilas yra pasistates ant saligatvio tai cia jau ne mano problema. As parkuojuosi tvarkingai o kaip tas nuo saligatvio nuvaziuos cia jo beda. Beje neretai dar ir policija iskvieciu kad ivertintu tokiu parkuotoju veiksmus ir israsytu atitinkamas "premijas"
Skaitytoja
2010-05-02 07:35
Dėkuj, už reklamą Nr. 5, įtariu, kad neskaitysiu ,,VE,, visą savaitę, kol nesibaigs rinkimai, kur beverstum puslapį- Nr.5. Išjungi ir vistiek kitam puslapį-išlenda. :( Ne, ne- neturiu kantrybės jį tiek junginėti.
Vacuu
2010-05-02 07:35
Automobilių statymas visai liuks, kaip matau- pačios Margaritos automobilis ant pėsčiųjų takelio, priepat įėjimo į laiptinę.... pati betkaip nudrėbė, o dabar piktinasi, kad autobusiukas užstatė :)