2018 m. gruodžio 10 d. 21:29 val., pirmadienis

ve  >  Žinios  >  Laisvalaikis  >  Bulvaras

Bulvaras

Bulvaras: Dar vienas klaipėdietis prezidentas?

(4)

2017-12-12, 12:01

"Bulvaro" inf.

Bulvaras: Dar vienas klaipėdietis prezidentas? nuotrauka, foto

Politiškai aktyvesni klaipėdiečiai džiugiai priėmė žinią, kad į Lietuvos prezidentus kandidatuos ne tik labai tautoje mylimas ir vertinamas Klaipėdos politikas Naglis Puteikis, bet ir dar viena klaipėdietis - šiuo metu einantis atsakingas Žemaitijos prezidento pareigas - Justinas Burba. Kad gerbiamo Justino ketinimai labai rimti, byloja jo pareiškimas spaudai, kurio ištraukas skubame viešinti (kalba netaisyta).

"Nr. 2. PIRMASIS RESPUBLIKOJE PRIĖMIAU SPRENDIMĄ DALYVAUTI KANDIDATU į PREZIDENTUS. Radikaliausias Europos kandidatas į Respublikos Prezidentus Nr 1:

1) Likviduoti politinę ir teisinę korupciją iš esmės,

2) Sugrąžinti 1 000 000 išeiviją,

3) Pakelti ekonomiką,

4) SUKURTI NAUJĄ PARTINĘ SISTEMĄ be degradavusių brėžnevinių partijų

3) Nepatogu Jums priminti, bet kadangi Jūs žiniasklaida ypra ignoravote, tai vis dėlto dar kartą priminsime, kad aš, Justinas BURBA, ŽEMAITIJOS PREZIDENTAS, 2017 m. rugpiūtyje SEIMO RŪMUOSE OFICIALIAI PRISISTATĖME dėl KANDIDATO į Prezidentus Nr.1. ko pasekoje AVANSU išdavė atatinkamus pasiruošimo dokumentus ir Lietuvos Respublikos Prezidento Rinkimų Įstatymo knygutę.

4) Apie tai oficialiai informavome Generalinę prokuratūrą, kad nebūtų provokacijų ir korumpuotų išpuolių."

Kad gerbiamas Justinas nusiteikęs dirbti itin rimtai, byloja ir jo pateikiamas nuveiktų darbų bei titulų sąrašas: Žemaitijos Prezidentas, Žemaitijos Visuomenės Parlamento Tarybos prezidentas, Antikorupcinės konstitucinės partijos pirmininkas, Antikorupcinės televizijos redaktorius, knygos "Žemaitijos prisikėlimas" autorius, respublikinio savaitraščio "Žemaitijos parlamentas" įkūrėjas, leidėjas ir vyr. redaktorius... Beje, J. Burba nurodo, kad vienas mylimiausių jo politikų - JAV prezidentas Donaldas Trampas, tad galbūt kandidatas ir idėjų semsis iš JAV vadovo? "Justinas Burba - Make Lithuania Great Again!"

Juokas pro ašaras

Tikrai nereikėjo pareiti namo girtam ir žmonai pasakius "Papūsk!", atsakyti: "Tau ką, oro trūksta?"

Anekdotai

- Širdžių ėdikė?

- Ne, ne, aš labiau mėgstu smegenis. Taip, kad jums nėra dėl ko pergyventi...

***

Medicinos paskaita. Studentai kalbasi, profesorius bando susilaukti dėmesio, bet nelabai sėkmingai. Galų gale pareiškia:

- Gerbiami studentai, aš įsimylėjau!

Studentai nuščiūva.

- Taigi, gerbiami studentai, aš įsimylėjau jauną gražią merginą.

Auditorija visai nutyla. Studentų veiduose pasirodo nuostaba.

- Tačiau merginai aš nepatikau, - tęsia profesorius, - ji pasirinko jauną vaikinuką.

Studentai ima piktdžiugiškai šnabždėtis, atseit, taip tam senam krienui ir reikia. O profesorius tęsia:

- Tai va, ji pasirinko tą vaikiną, o aš likau su nosimi. O jisai - be. Užsirašykite šiandieninės paskaitos temą: "Sifilis ir jo komplikacijos".

***

Nutarė Dievas nusileisti į Žemę ir įsidarbinti mieste daktaru. Atvažiuoja pas jį pirmas pacientas. Paralyžiuotas, kėdėje. Dievas uždėjo ranką ant galvos ir sako:

- Stokis ir eik!

Tas atsistojo ir išėjo. Koridoriuje jo klausia:

- Na, kaip naujas daktaras?

- Tai visi jie tokie - net spaudimo nepamatavo...

***

Naujasis rusas užsuko pas kunigą. Išpažinties... Pašnekėjo jie, pašnekėjo. Na, ir naujasis rusas sako:

- Žinot, šventas tėve... Mane labai godumas kamuoja.

- Tai pasimelsk sūnau mano. Ir pabandyk išpirkti savo nuodėmę.

- O kaip?

- Na, pavyzdžiui, duok 50 dolerių pirmam sutiktam žmogui, kai tik išeisi iš bažnyčios...

Išeina naujasis rusas iš bažnyčios, o aplink - tuščia. Paeina kiek toliau, mato - liekna mergina su trumpu sijonėliu. Naujasis rusas prieina:

- Imkite 50 dolerių, panele!

- Reikia 100!

- Ką? Bet šventas tėvas sakė, kad 50...

- Jis nuolatinis klientas!

Bulvaroskopas

Tu nesikeiki? Tu niekada nesikeiki? Gerai, aš tau paskambinsiu 4 valandą ryto ir mes apie tai pasikalbėsime!

Žymos: bulvaras

Griežtai draudžiama "Vakarų eksprese" paskelbtą informaciją kopijuoti ir platinti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitaip ją naudoti neturint raštiško leidėjų sutikimo. Turinio naudojimo taisyklės.

Komentarai

2017-12-14   10:16

IP: 78.61.191.75

gerb. Justinai, atsiprašau, bet aš ne ponas, nes ponai anais laikais, išvažiuodavo į gamtą, pasiimdavo kokią nepilnametę, lėbaudavo, tvirkindavo mergaitę, vėliau, kad neprašnekėtų ko nereikia liepdavo lipti į medį ir kukuoti, kukuojančią ir nušaudavo. Todėl siūlau iš savo leksikono žodį "ponas" išbraukti. Dėl tilto nesikuklinkite išsakyti savo nuomonės, esate inžinierius-išradėjas. Idėją statyti tiltą išilgai marių manau, tuo labiau nuo Priekulės, reikėtų atmesti. Nes transporto srautas į Šilutę per Priekulę yra ženkliai sumažintas, dėl apvažiavimo nuo Dituvos, o kas bus pastačius išilgai tiltą nuo Priekulės, košmaras?
Vilnių Jeruzale skelbti taip pat nederėtų, nes Vilnius jau turi Jeruzalimką.
Buivolo kepimas priimtiniausias variantas. Malkų buivolo kepimui jau prižadėjo jūrų vilkas, kapitonas priekuliškis Boleslovas. Tik patarė vietoje buivolo, paprasčiau kokį jautuką. Jau sutarta su ūkininku. Jautuko marinavimui Šustauskas jau prižadėjo ir didelę "pasūdą". Mano bičiulis "kokas" marinavimo receptą jau turi. Tik viena problemytė dėl velnio lašų, manyčiau reikėtų paruošti geriau plakatą pvz. "Tik blaivi tauta gali išlikti", (Virginijus parašytų) nebent prieštaraujantiems, nesireklamuojant, iš po skverno truputį ir įpilti. Nes su draudimais manau nieko nepasieksime? Todėl jau užsakiau pravirti "seimūninės", specialiai verdama seimūnams, bet kainos dvigubai didesnės, negu mums eiliniams gaminamos kvietruginės. Specialiai Jums yra naujas receptas "prezidentinės", tik reikia užsakyti. Ar užsakyti kontabandinės, vis pigiau būtų? Į kovą rinkimams jau paruoštos šakės ir dalgiai. Kaip matote darbai visu tempu jau juda į priekį. Tik liko vienas kuklus klausimėlis, kiek galėtumėt skirti lėšų išdrapstymui, rinkimų metu? Kokį atlygį galėtumėt skirti man? Kiek jau nuveikta. Visuomeniniais pagrindais dirbti atsibodo, laimėjus rinkimus jokio posto neprašyčiau, nebent apmokamo patarėjo Klaipėdoje, nors užtektų ir Priekulėje? Priekulėje gimiau ir praleidau 20 m., Klaipėdoje-45 m., palieku spręsti Jums. Manau rinkiminis šou prasidėjo? Pagarbiai, priminsiu savo tel. 8 662 33770, el.p. czv001@gmail.com.

Justinas

2017-12-13   12:44

IP: 78.48.163.202

ponas Zenonai daug nori zinoti ! oj smalsus esi.Geriau piknika suorganizuotumiai,koki buivola iskeptumiai o as zeimaitisko velnio lasu atsivesciau tai viska ir papasakociau paciam .Zinotumei ir nereiketu makaules be reikalo sukti.
O si Jeruzale tai pats zinai ....paskelbciau Vilniu rytu Jeruzale ir visi tie zydeliai nusiramintu .O del tavo norimo tilto tai reiketu tartis su specialistais nes neesu tiltu statybos zinovas ar ta tilta statyti isilgai mariu ar skesai tarkime nuo Priekules kad paciam butu patogiau .Tikiuosi susitike viska aptarime .Aptarsime ir rinkimus gal pats sutiksi buti rinkimu stabo vadu .....galetumai Tauta pakelti i kova rinkimams .

2017-12-13   07:42

IP: 78.61.191.75

Gerb. Justinai, kodėl neatsiliepiat, gal persigalvojot? Gal kas kur nors uždarė? Gal Jums per greitas tempas? Gal priekuliškių parama nereikalinga, tiesiai į Vilnių? Tik neprasitarkit Šimašiui ir Dalytei, kad kandidatuojate, nors sužinos vis vien. O gal Jūs norite į savo garbingo gyvenimo istoriją įsirašyti dar vieną titulą "kandidatas į Lietuvos Respublikos prezidentus"? Rinkiminės agitacijos metu, opozicija uždavinės dar skaudesnius klausimus, bet manau Jūs atlaikysite, Jūs palaikote "Trumpą" ir jam tai labai svarbu, todėl manau Jis Jus taip pat ne tik palaikys, bet ir parems finansiškai, o kur pinigai, ten ir vargai, atsiprašau postai. Jeigu sulėtintais tempais vesime agitaciją, vargiai ką pasieksime? Atsiprašau, bet kažkur pateriojau (patierial) "Trumpo" telefono numerį, bet kam jo nedalinkite, nes paskui nei patys nepriskambinsim. Pagarbiai lauksime Priekulėje, pradžiai su duona ir druska. Kai kas prie Eives paminklo po egle,kultūringai, su nugertais bambaliais. Toks jų likimas, bet balsai jų Jums bus garantuoti, aš tuo pasirūpinsiu, tai mano bičiuliai, nes bet kada su jais gali pabendrauti, o su Jumis jau sunkiau, nes Jūs, galimai net nežinote, kad dar galimai esate ir Valančiaus tarybos blaivybės narys . Balsai manau tikrai neturi kvapo, nors kai kas mano taip apie pinigus, aš taip nemanau. Bendraukime.Ruoškime rinkiminius plakatus ir t.t. Jeigu spauda nepanaudos šios mano nemokamos rėmimo agitacijos teksto nepergyvenkit, kur nors vis tiek prakišim, na blogiausiu atveju sukišim.Mūsų jėga vienybėje.

Tavo komentaras

Vardas*

El. paštas

Komentaras*

Siunčiama. Prašome palaukti...

Šiandien VE.lt skaitykite

Bulvaras

Mūsų akylasis agentas Algirdas V. pastebėjo, kad Klaipėdos prekybos centre "Grandus" atsidarė...

Bulvaras: Ne "Draugas - draugui", o "Priešas - priešui"! nuotrauka, foto

Patyręs buriuotojas, žurnalistas, redaktorius, Šventosios turizmo asociacijos vadovas visada buvo laisvamanis ir...

Bulvaras: Kęstutis Oginskas neranda ryšio nuotrauka, foto

Įdomu, kiek ilgai lynas išbus ant knechto, neseniai atidengto Šiauriniame rage. Reikia...

Bulvaras: Karininkai lyno turi daug nuotrauka, foto

Praėjusį savaitgalį iškilmingos ceremonijos metu į Klaipėdos valstybinio muzikinio teatro pamatus įkasta...

Šaukštas deguto ir Muzikinį teatrą pagadina nuotrauka, foto

"Viesulo" gimnasčių laurai nuotrauka, foto

Sportas, Baltarusijoje, Baranovičių mieste, vykusiame tarptautiniame meninės gimnastikos turnyre, laurus skynė Klaipėdos "Viesulo"...

Kovos už briedį Mažosios Lietuvos heraldikoje nuotrauka, foto

Mažoji Lietuva, Vakar susitikę Mažosios Lietuvos teritorijoje esančių savivaldybių vadovai nusprendė kreiptis į šalies...

Ką melnragiškiams daryti su staiga "nelegaliu" tapusiu namu? nuotrauka, foto

Klaipėda, Melnragėje šeima paveldėjo 1936 metais statytą senelių namą. Pastarąjį lopyk nelopęs,...

Apsileidėlių šeimininkų Kretingoje nemažėja nuotrauka, foto

Vakarų Lietuva, Kasmet Kretingos rajono savivaldybė sudaro apleistų, neprižiūrimų arba ne pagal paskirtį...

Sportas, Paskelbta prieš 28 min.

Mažoji Lietuva, Paskelbta prieš 3 val.

Vakarų Lietuva, Paskelbta prieš 4 val.

 

 

 

 

Pasidalink

Jūsų vardas*

Draugo el. paštas*

Komentaras

Siunčiama. Prašome palaukti...