2018 m. lapkričio 15 d. 21:15 val., ketvirtadienis

ve  >  Žinios  >  Laisvalaikis  >  Bulvaras

Bulvaras

Artūras Šulcas atsiprašė Gintauto Bertašiaus

(22)

2018-04-01, 10:42

"Vakarų ekspreso" inf.

Artūras Šulcas atsiprašė Gintauto Bertašiaus nuotrauka, foto

Gintautas Bertašius ir Artūras Šulcas.

© "Vakarų ekspreso" nuotr.

Jau rašėme, kad kovo 13-ąją, vykstant Lietuvos viešbučių ir restoranų asociacijos, Klaipėdos savivaldybės, turizmo sektoriaus verslo atstovų susitikimui tarp verslininko Gintauto Bertašiaus, atstovavusio Klaipėdos Prekybos, Pramonės ir Amatų rūmų turizmo komitetą ir mero pavaduotojo Artūro Šulco įvyko nedidelis konfliktas. Verslininko G. Bertašiaus liudijimu, Išsakius aštrią kritiką miesto valdžios atžvilgiu dėl turizmo problemų, iš vicemero jis sulaukė viešų A. Šulco grasinimų: „Na, tu dar ateisi su prašymais.“

Verslininkas G. Bertašius tada viešai pareiškė, kad asmeniškai iš mero pavaduotojo jis nieko nėra prašęs, ir vicemerui, kuris jo manymu, gyvendamas vietoje nemato, kad miestas Klaipėda 9 mėn. per metus yra tuščia, išsiuntė pilietiškų klaipėdiečių sukurtą muzikinį sveikinimą: "Pinigautojai - odė Klaipėdai".

Visi, kurie iš arti pažįsta vicemerą A, Šulcą, puikiai žino, kad jis - labai ambicingas žmogus ir iš jo tikėtis atsiprašymo neverta. Optimistai tuščiai laukė, kada liberalai dėl šio incidento skubiai sušauks neeilinį posėdį ir priims skubius veiksmus, kad tokio piktnaudžiavimo valdžia tarp partiečių daugiau nepasitaikytų.

Ir štai švenčių išvakarėse įvyko stebuklas. Artėjant šv. Velykoms vicemeras Artūras Šulcas viešai atsiprašė verslininko Gintauto Bertašiaus:

"Noriu Jūsų labai nuoširdžiai atsiprašyti už savo netinkamą elgesį, kovo 13-ąją vykusio pasitarimo metu. Esu labai emocingas žmogus ir kartais nesusivaldau. Todėl ir kudakuoju, mėgdžiodamas kolegas Tarybos posėdžių metu, neretai pasikarščiuoju, girdėdamas, mano manymu neteisingos kritikos valdžios adresu. Gerbiamas Gintautai, puikiai žinau, kad mes esame ne valdininkai, o tarnautojai ir tai jūs - mokesčių mokėtojai - esate mūsų darbdaviai ir mokate mums atlyginimus. Ateityje dėsiu visas pastangas, kad susivaldyčiau ir išmokčiau lengviau išklausyti kritiką. Prieš savaitę užsirašiau į Jaunimo centre veikiančius emocijų valdymo kursus ir jau šiandien jaučiu, kad pasiekiau didelių laimėjimų ir daug lengviau susivaldau įvairiose kritinėse situacijoje .

Gerbiamas Gintautai, bet kuriuo Jums patogiu laiku, kviečiu į savo kabinetą ir prižadu, kad visus Jums rūpimus darbinius klausimus išspręsiu taip greitai, kiek tik leis mano jėgos. Atleiskite, kad tada nesusivaldžiau. Gerų artėjančių švenčių Jums ir Jūsų artimiesiems".

Šį vicemero A. Šulco atsiprašymą labai entuziastingai sutiko kolegos liberalai: Vytautas Grubliauskas, Saulius Budinas, Judita Simonavičiūtė ir kiti. "Jeigu ir kiti savivaldybės tarnautojai paseks šauniu vicemero pavyzdžiu, Klaipėdos ir ją valdančių liberalų laukia labai šviesi ateitis", - džiūgavo miesto meras V. Grubliauskas.

P.S. Informacija parengta Balandžio 1-ąją.

Griežtai draudžiama "Vakarų eksprese" paskelbtą informaciją kopijuoti ir platinti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitaip ją naudoti neturint raštiško leidėjų sutikimo. Turinio naudojimo taisyklės.

Komentarai

AK

2018-09-05   19:03

IP: 195.14.178.129

Lenkiu galvą prieš šios medžiagos ruošėjus.

Gintaras

2018-04-02   17:20

IP: 78.57.233.217

>>> Joris. Formuojasi tam tikra jėga, ne politinė, vien kaip grassroots, pilietinė pozicija miestui aktualiais klausimais. Yra jau nemažai žmonių, kurie tai palaiko. Prasidėjo nuo vietos bendruomenių, kur žmonės ėmė tartis ką darom svarbiais (dažnai vien bendruomenės mastu klausimais). Po to bendruomenės pradėjo kalbėtis. Pasirodė, kad tie klausimai pakankamai bendri. Tai mūsų miesto klausimai. Tada pradėjo steigtis mieste bendruomenių asociacija, kaip bendras balsas, nesutinkantis su miestą vairuojančių valdininkų (nepainioti su miesto vadovais) nuomone dėl reikalų, įtakojančių mūsų visų gyvenimo kokybę šiame mieste. Tai dabar ir vyksta pradžia gana įdomaus proceso. Renkami ir skiriami ims ruoštis rinkimams, o mes ruošiam daug įdomių klausimų ir sprendimų jiems. Nes jei vien garsiai įvardini problemas - esi populistas, o jei siūlai sprendimus - esi proceso dalyvis. O gerbs ar ne tave kiti proceso dalyviai, kurie įsivaizduoja save vairuotojais - priklauso vien nuo mūsų. Žodžiu, mūsų miestelyje viskas kaip itališkoj šeimoj - tu išsikovoji pagarbą, arba tu jos neturi.

Joris Gintarui

2018-04-02   15:47

IP: 78.56.216.204

Puikiai apibūdinai situaciją, tik dar metus kantrybės ir į rinkimus. Tik liūdniausia, kad nematau mieste rimtos jėgos su idėjomis. Puteikienė? Barbšys? Liūdna.

Tavo komentaras

Vardas*

El. paštas

Komentaras*

Siunčiama. Prašome palaukti...

Šiandien VE.lt skaitykite

Bulvaras

Praėjusį savaitgalį iškilmingos ceremonijos metu į Klaipėdos valstybinio muzikinio teatro pamatus įkasta...

Šaukštas deguto ir Muzikinį teatrą pagadina nuotrauka, foto

Vakar iškilmingo "Švyturio" Klaipėdos ateities" stipendijos įteikimo metu Klaipėdos meras Vytautas Grubliauskas...

Bulvaras: Gėlės merui tiko labiau nuotrauka, foto

Protingi žmonės žino, jei bendrovės savininkas pasitraukia iš verslo ir patiki valdyti...

Bulvaras: Gerai, kai šeimininkai grįžta nuotrauka, foto

Labai pilietiškas klaipėdietis Artūras ("Bulvarui" jo pavardė, pravardė, asmens kodas, avalynės ir...

Bulvaras: Neringiškiai be eilės, o klaipėdiečiai? nuotrauka, foto

Vydūno sode užkasta simbolinė kapsulė nuotrauka, foto

Klaipėda, Skvere tarp Bokštų ir Puodžių gatvių kuriamame Vydūno sode, vietoje, kur iškils...

Klaipėdos universitetas pagerbė savo geriausius sportininkus nuotrauka, foto

Sportas, Klaipėdos universitetas (KU) tradiciškai, einant metams į pabaigą, pagerbė labiausiai pasižymėjusius savo...

Seimas dar rimčiau apsisprendė: "bambalių" vis tik neliks nuotrauka, foto

Lietuva, Seimas ketvirtadienį nutarė, kad nuo 2020 metų liepos reikėtų atsisakyti stipraus...

Svečiuose – italų muzikos meistrai nuotrauka, foto

Renginiai,  „Manau, kad didžiausias muzikantų džiaugsmas yra muzikuoti kartu ir dalintis meile muzikai...

Klaipėda, Paskelbta prieš 1 val.

Renginiai, Paskelbta prieš 3 val.

 

 

 

 

Pasidalink

Jūsų vardas*

Draugo el. paštas*

Komentaras

Siunčiama. Prašome palaukti...