2013 m. gegužės 24 d. 01:23 val., penktadienis

TV ir radijo naujienos

Aktorius Andrius Bialobžeskis: "Niekada netrukdžiau vaikams augti"

Aktorius Andrius Bialobžeskis: "Niekada netrukdžiau vaikams augti" nuotrauka, foto

© LNK nuotr.

Naujausiame lietuviškame seriale „Be namų“ pirmadienio–ketvirtadienio vakarais rodomame švenčių ir šeimos televizijos TV3 eteryje vadinantis aktorius Andrius Bialobžeskis įkūnija verslininką Algirdą, nusprendusį vaikų globos namus iš strategiškai patrauklios vietos mieste perkelti atokiau, į pamiškę. Keistokų moralinių principų veikėją vaidinantis aktorius seriale kalba paties parašytais žodžiais – šį kartą garsus aktorius debiutuoja ir kaip vienas serialo bendraautorių.

Drauge su scenaristais Aidu Žiliuku ir Domantu Razausku serialo „Be namų“ scenarijų rašantis A. Bialobžeskis prisipažįsta, kad tokia patirtis – gana nauja, tačiau profesiniu požiūriu jis yra gerai perpratęs darbą ir už filmavimo aikštelės ribų. „Žinau, ką aktorius gali, pagal kokį tipą jam rašyti tekstus, kur link jį nukreipti“, – paaiškina Andrius, o šyptelėjęs patikina, kad „tarnybine padėtimi“ nesinaudoja ir savo veikėjo neverčia lyriniu herojumi, kurį akimoju pamiltų žiūrovai. – Jokiais būdais! Lyrikos ten mažai. ‚Be namų‘ aš – tvirtas verslininkas, nelaimei, netekęs žmonos, ir tik dabar atsitokėjęs: kokie čia vaikai užaugo? Algirdas niekada neturėjo jiems laiko, o čia, prašom, jau ūgtelėję chuliganas ir idealistė!“

Tačiau seriale verslininko vaikais kuo nuoširdžiausiai rūpinasi Vaivos Mainelytės veikėja Genovaitė. Deja, kol kas Algirdas vargiai randa bendrą kalbą su pedagogine veikla susižavėjusia dukra ir atšiauraus būdo sūnumi. Gal A. Bialobžeskis ir gyvenime turėjo problemų su maištaujančiais vaikais? „Aš nesikišu į paauglių reikalus. Niekada netrukdžiau vaikams augti“, – teigia aktorius.

Tiesa, pats Andrius, kitaip nei jo personažas, ir nekilnojamo turto neturi. O štai Algirdui itin rūpi gerose vietose stūksantys objektai. „Jo akiratyje atsiranda ir vaikų globos namai. Kam gi juos viduryje miesto paliktus laikyti? Perkelkime prie miškelio...“ – miestelio vaikų globos namų, apie kuriuos rutuliojasi pagrindinių „Be namų“ herojų likimas, ateitį pranašauja Andrius.

Bet ar A. Bialobžeskio herojui pavyks įgyvendinti savo ketinimus ir ar jis, atsidūręs apmąstymų kryžkelėje, atsitokės, žiūrėkite pirmadieniais–ketvirtadieniais 20.10 val. seriale „Be namų“ per TV3.

reklama

Griežtai draudžiama "Vakarų eksprese" paskelbtą informaciją kopijuoti ir platinti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitaip ją naudoti neturint raštiško leidėjų sutikimo. Turinio naudojimo taisyklės.

Tavo komentaras

Vardas*

El. paštas

Komentaras*

Siunčiama. Prašome palaukti...

reklama

Šiandien VE.lt skaitykite

TV ir radijo naujienos

Šį trečiadienį, vasario 27 dieną, 20.10 val. kviečiame pasigarsinti „Radijogamos“ stotį (99...

Šio trečiadienio „Nebūk atplyšęs“ laidoje nauja rubrika „Pasilik Klaipėdoje“ nuotrauka, foto

„Noriu visiems garsiai pasakyti – svajonės pildosi! Reikia tik labai norėti, pasistengti...

Giedrė pati užprogramavo savo laimėjimą „X Faktoriuje“? nuotrauka, foto

„Švęskime aistringai“, – su tokiu šūkiu LNK lauks didžiausių metų švenčių. Rytoj,...

LNK laidų vedėjos tapo Kalėdų mergaitėmis nuotrauka, foto

Neseniai ritmingomis dainomis Lietuvos publiką išjudinęs kolumbietis Juanesas papildė savo muzikos apdovanojimų...

Ugningas legendinio gitaristo Carloso Santanos ir dainininko Juaneso duetas nuotrauka, foto

Klaipėdos "Atlantas" išplėšė pergalę Šiauliuose nuotrauka, foto

Sportas, Ketvirtadienį Šiauliuose vyko "Smscredit.lt A lygos" 13-jo turo susitikimas tarp „Šiaulių“ ir...

Knygas užmarštin stumia menkas finansavimas? nuotrauka, foto

Kultūros naujienos, Statistika skelbia, jog Lietuvoje išleidžiamų knygų kasmet mažėja po 15-20 proc. Atlikti...

Apie XVI a. Klaipėdos koklio sceną ir jos užkulisius nuotrauka, foto

Miesto istorijos, Kitą savaitę skaitytojus pasieks dar viena knyga, skirta Klaipėdos miesto istorijai.

Gintaro Einikio vardas vėl minimas teisme nuotrauka, foto

Kriminalai, Ketvirtadienį Klaipėdos miesto apylinkės teisme pradėta nagrinėti administracinė byla, kurioje nedideliu chuliganizmu...

Sportas, Paskelbta prieš 5 val.

Kultūros naujienos, Paskelbta prieš 6 val.

Miesto istorijos, Paskelbta prieš 6 val.

Kriminalai, Paskelbta prieš 6 val.

reklama

reklama

reklama

Klaipėda

Šiandien (23 d.)

Temperatūra 9°C
Vėjas 0 m/s
Naktį

9°C

3 m/s

Ryte

10°C

4 m/s

Dieną

15°C

7 m/s

Vakare

14°C

6 m/s

Rytoj (24 d.)

10°C 5 m/s

17°C 5 m/s

Poryt (25 d.)

12°C 4 m/s

17°C 4 m/s

reklama

ve.lt Blogas

Tabako kompanijos išlaiko rūkančiuosius nepaisant mokesčių didinimo Jungtinėje karalystėje

Tabako kainų didinimas yra viena iš efektyviausių priemonių...

Vytautas Valevičius

Vytautas Valevičius

Žiemos karas

Žiemos karas Sovietų sąjunga puola Suomiją 1939 -...

Kęstutis Kvaraciejus

Kęstutis Kvaraciejus

reklama

Pasidalink

Jūsų vardas*

Draugo el. paštas*

Komentaras

Siunčiama. Prašome palaukti...