2018 m. rugsėjo 22 d. 23:29 val., šeštadienis

ve  >  Žinios  >  Kultūra  >  TV ir radijas

TV ir radijas

Damų palydovas parvežė į Lietuvą gerą juoko dozę

2005-01-24, 12:00

Giedrė PETKEVIČIŪTĖ

Iš Gran Kanarijos sugrįžus

Iš Irenos Alinos (kairėje) ir Sidonijos pokštų M. Šmitas raitėsi iš juoko, o kartu vykęs operatorius vos nulaikė kamerą

Pernai Marius Šmitas į Gran Kanariją lydėjo vieną moterėlę, kone televizijos žvaigžde tapusią Ireną Daraganaitę, o šįkart tapo iš karto dviejų už save gerokai vyresnių damų - 47-erių mokyklos valytojos iš Vilniaus Sidonijos ir 65-erių kaunietės pozuotojos Irenos Alinos - palydovu.

Televizijoje ne naujokas M. Šmitas neneigia, kad šįsyk darbo buvo daugiau, tačiau džiaugiasi, kad laidai "Be tabu" pavyko parvežti daug geros medžiagos.

Šį vakarą TV3 žiūrovai išvys jau antrąją laidą po ponių Sidonijos ir Irenos Alinos nuotykių saulėtoje Gran Kanarijoje.

Šios dvi linksmų plaučių moteriškės, kurios teigia visai nesibaiminančios, jei kas nors pasišaipys iš jų nuotykių, dalyvavo "Be tabu žmogaus" rinkimuose.

Sausio 13 dieną į Lietuvą grįžusios "Be tabu" senjoritos vos neptritrūko žodžių įspūdžiams nupasakoti: "O jau kaip meldėmės mes lėktuve, aš žegnojausi ir "Sveika Marija" kalbėjau. Pirmą kartą lėktuvu abi skridom, pirmą kartą gyvenime į tokį kurortą. Iki tol tik Palangoj, Klaipėdoj, dar Anykščiuose... Baisu buvo, bet sugrįžom sveikos. O jau kokie vėjai ten Kanarijoje, plaukus tik pasitvarkai, kad prieš kameras gražu būtų, žiūrėk jau ir susivėlę į visas puses. O dėl kačių, žinokit, Irena Daraganaitė buvo teisi - Kanarijoje jų tikrai pilna, tik labai plonos, kaip pirštas, net beuodegių mačiau... O diskotekose taip šokau, Lietuvoje tai iš karto pasmerktų, o ten jaunimas tik šokdina, gėles dovanoja, ploja, į parankes kimbas, rankas bučiuoja. Dykumoj su džipais labai baisu buvo, keliukai siauri, galima į bedugnę nusiristi, o laive kad užsupo, man jūros liga buvo...", - viena per kitą tarškėjo Sidonija ir Irena Alina.

"Aš tai tikra čempionė! Aš laimėtoja! Aš didžiausią žuvį Gran Kanarijoje sugavau, Sidonija tai tokią mažytę, o aš - didžiulę", - gyrėsi Irena Alina.

Sidoniją egzotiškoje saloje ypač nustebino vyrai: "Dieve mano, aš atsidūriau rojuj! Čia valytojais dirba vyrai! Kaip keista! Čia taip švaru!" - negalėjo atsistebėti Sidonija, turinti nemažą valytojos stažą.

Kalbiname damų palydovą M. Šmitą:

Kiek laiko praleidai šių žavių moteryčių draugijoje?

Aštuonias dienas. Tiek, kiek truko kelionė.

Aštuonias paras po 24 valandas per parą?..

Ne visai, juk miegojome, savaime suprantama, skirtingose vietose...

Nieko sau darbas - keliauji po egzotiškas šalis.

Kažkam naiviai atrodo, kad vykdamas į Gran Kanariją aš atostogauju. Koks čia poilsis, kai reikia padaryti tiek darbų - derini, kad leistų filmuoti, organizuoji ekskursijas ir išvykas. Neįsivaizduojate, kiek reikia laiko visam tam sureguliuoti. Nėra kada pliaže išsitiesus gulėti.

Ar Sidonija ir Irena Alina panašios su praėjusių metų heroje Irena Daraganaite?

Ne, jos visiškai skirtingos. Skiriasi kaip diena ir naktis.

Neslėpsiu, šįkart buvo kur kas įdomiau. Visų pirma, Sidonija ir Irena Alina labai linksmos ir gyvos. Reikia pamatyti, kaip jos laksto, šneka viską, kas tik ant liežuvio galo papuola. Jos abi labai charakteringos, natūraliai elgiasi prieš kamerą. Šįkart tai tikras realybės šou - čia nebus nieko suvaidinta.

Tačiau iš karto su dviem damomis susitvarkyti buvo sunkiau?

Aišku, jomis nuolat reikėjo rūpintis, buvo visko, bet tie jų "bajeriai"... Peržiūrint filmuotą medžiagą kai kada net matyti, kaip dreba operatoriaus rankos - dreba iš juoko.

Nežinau, gal su dviem vyrukais susitvarkyti būtų sunkiau. Moteriškės paklusnesnės - kaip pasakai, taip ir elgiasi. Bet tai jau atsitiktinumas, kad papuolė moterys, o ne vyrai.

Kas tau labiausiai įsiminė Gran Kanarijoje?

Kai plaukėme kateriu žvejoti ryklių ir gaudėme vėžlius.

Džiugu, kad iš šios kelionės parsivežėme labai daug geros, koncentruotos medžiagos. Jos turbūt pakaktų net ne dešimčiai (tiek planuojame parodyti), o dvidešimčiai laidų. Galiu užtikrinti, kad žiūrovai pamatys labai daug, tegu tik nepraleidžia progos įsijungti televizorius.

Skaičiau, kad tau patinka vyresnės moterys...

Man? Vyresnės? Įdomu, iš kur tokia informacija (juokiasi. - Aut. past.). Aišku, kad tai netiesa. Kai tau aštuoniolika, natūralu, kad svajoji apie seksą su 25 metų moterimi. O kai tau trisdešimt, viskas yra šiek tiek kitaip.

Žinau, kad Sidonija ir Irena Alina jūsų laidai labai dėkingos už kelionę. Galbūt atsidėkodamos dabar kepa jums pyragus, mezga kojines?..

Tikrai nežinau, nes po kelionės jų nebemačiau...

Giedrė PETKEVIČIŪTĖ

Griežtai draudžiama "Vakarų eksprese" paskelbtą informaciją kopijuoti ir platinti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitaip ją naudoti neturint raštiško leidėjų sutikimo. Turinio naudojimo taisyklės.

Tavo komentaras

Vardas*

El. paštas

Komentaras*

Siunčiama. Prašome palaukti...

Šiandien VE.lt skaitykite

TV ir radijas

„Po baltų Lietuvą: padavimų žemėlapis“ laidoje, kuri bus rodoma per Balticum TV...

Padavimų žemėlapyje – Vytauto Didžiojo pėdsakai nuotrauka, foto

63-iąjį „Eurovizijos“ konkursą su daina „Toy“ po dramatiško balsavimo laimėjusi Izraelio atstovė...

„Eurovizijos“ nugalėtoja nukrito nuo laiptų (video) nuotrauka, foto

„Eurovizijos“ dainų konkurse Lisabonoje dvyliktąją vietą užėmusi Lietuvos atstovė Ieva Zasimauskaitė po...

Ieva po finalo neliūdi: „Esu laiminga, vieta – nesvarbu“ nuotrauka, foto

63-iojo „Eurovizijos“ dainų konkurso finale Lietuvos atstovė Ieva Zasimauskaitė, atlikusi lyrinę...

„Euroviziją“ laimėjo Izraelis, Ieva liko dvylikta nuotrauka, foto

100–mečio „Švyturių ralio“ dalyviai tyrinėjo Neringą (papildyta galerija) nuotrauka, foto

Automobiliai, Startavo 6-asis „Švyturių ralis“, kuriame dalyvaus 80-imt iš anksto užsiregistravusių automobilių ekipažų...

Antano Smetonos pėdsakas Klaipėdoje nuotrauka, foto

Mažoji Lietuva, Antanas Smetona neabejotinai yra viena iškiliausių Lietuvos valstybės asmenybių. Jis itin reikšmingas...

„Neptūnas-Akvaservis“ – draugiško turnyro Tauragėje čempionas nuotrauka, foto

Sportas, Klaipėdos „Neptūnas-Akvaservis“ krepšininkai triumfavo Tauragėje vykusiame draugiškame keturių komandų Vytauto...

Klaipėdoje - nemokamos regbio rungtynės nuotrauka, foto

Sportas, ŠIEMET kelių veteranų entuziastų pastangomis buvo atkurta "Klaipėdos kovos" vyrų regbio komanda....

Mažoji Lietuva, Paskelbta prieš 3 val.

Sportas, Paskelbta prieš 4 val.

Pasidalink

Jūsų vardas*

Draugo el. paštas*

Komentaras

Siunčiama. Prašome palaukti...