2020 m. liepos 6 d. 15:23 val., pirmadienis

ve  >  Žinios  >  Kultūra  >  Kultūra

Kultūra

Verslo atstovai paminėjo 99-ąją sukaktį

Verslo atstovai paminėjo 99-ąją sukaktį nuotrauka, foto

© Egidijaus JANKAUSKO nuotr.

Reklama

Pirmadienį vakare Klaipėdos koncertų salėje buvo paminėta Klaipėdos prekybos, pramonės ir amatų rūmų 99-erių metų sukaktis. Kaip ir įprastai regiono verslui nusipelnę asmenys buvo apdovanoti "Padėkos ženklais" ir "Darbo žvaigždėmis".

Klaipėdos valstybinio jūrų uosto direkcijos Ekonomikos ir strateginio planavimo skyriaus viršininkė Audinga Jokubauskienė buvo apdovanota Darbo žvaigždės medaliu už gebėjimą kokybiškai planuoti vieno svarbiausio šalies strateginio objekto - Klaipėdos valstybinio jūrų uosto ateitį.

Bronzos Darbo žvaigždės atiteko UAB "Druka" valdybos pirmininkui Algirdui Apulskiui, už nuolatinį verslo plėtojimą, naujų eksporto rinkų paieškas, inovacijų diegimą, ir AB "Klaipėdos nafta" SGD paslaugų skyriaus vadovei Jurgita Šilinskaitė - Venslovienė, už neformalų atstovavimą rūmams kuriant miesto proveržio strategiją.

Padėkos ženklas buvo įteiktas UAB "Klaipėdos regiono atliekų tvarkymo centro" direktoriui Šarūnui Reikalui, už veiklą plėtojant regioninės atliekų tvarkymo sistemą, jos modernizavimą, naujus sprendimus atliekų rūšiavimo srityje.

Už nuolatinę paramą tradiciniams rūmų renginiams "Verslas. Golfas. Džiazas" Padėkos ženklo sulaukė ir UAB "Silberauto" generalinis direktorius, valdybos pirmininkas Rimantas Stankevičius.

UAB "West Expres" Klaipėdos biuro vadovė Renata Brazdeikytė tokiu pat apdovanojimu buvo apdovanota už pademonstruotą aukščiausią profesionalumą.

Šventėje taip pat buvo skirtos trys nominacijos: "Veržlus startas", "Už verslo plėtrą", "Klaipėdos verslas didžiuojasi".

Informacija

Klaipėdos prekybos, pramonės ir amatų rūmai - nevyriausybinė, nepolitinė, nešakinė, ne pelno siekianti didžiausia Vakarų Lietuvoje verslo savivaldos organizacija, veikianti pagal atskirą 1995 m. priimtą Lietuvos prekybos, pramonės ir amatų rūmų įstatymą bei vienijanti daugiau kaip 230 narių, tarp kurių - didžiausios regiono įmonės bei vidutinio ir smulkaus verslo atstovai. Klaipėdos rūmų tikslas - atstovauti Vakarų Lietuvos regiono verslo interesams bei siekti verslo plėtros juose.

Daugiau skaitykite trečiadienio dienraščio "Vakaras ekspresas" numeryje.

Griežtai draudžiama "Vakarų eksprese" paskelbtą informaciją kopijuoti ir platinti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitaip ją naudoti neturint raštiško leidėjų sutikimo. Turinio naudojimo taisyklės.

Tavo komentaras

Vardas*

El. paštas

Komentaras*

Siunčiama. Prašome palaukti...

Šiandien VE.lt skaitykite

Kultūra

Kultūros ministerijoje vykusiame Lietuvos mažųjų kultūros sostinių projektų atrankos posėdyje išrinkta dešimt...

Barstyčiai - tarp Lietuvos mažosios kultūros sostinių nuotrauka, foto

„Žmones vienija ne žodžiai, o konkretūs darbai, gėris, grožis, teisingumas“.

„Vilties meditacija“ atvers Šv. Pranciškaus Asyžiečio vienuolyno kiemelį nuotrauka, foto

Pirmąją šių metų vasaros dieną prasideda daugelio jau pamėgtas „Skaitymo iššūkis“. Tai...

Šalies gyventojai jau penktą kartą kviečiami priimti „Skaitymo iššūkį“ nuotrauka, foto

Nuo birželio 1 dienos Švėkšnos muziejus nori jus pakviesti leistis į ...

Švėkšnos istorijos su ponia iš dvaro nuotrauka, foto

Turistinės kelionės į dalį Balkanų tampa rizikingomis arba keliančiomis sunkumų nuotrauka, foto

Vasara, Daugumai Balkanų valstybių pastarosiomis savaitėmis fiksuojant naujų susirgimų COVID-19 augimą, turistinės kelionės...

Negirdėtos Palangos paplūdimio istorijos: gelbėtojų koliojimai, nustebinę vyrų poelgiai ir dusyk skendęs berniukas nuotrauka, foto

Vasara, Su Palangos gelbėjimo vadu Jonu Pirožniku sėdame į specialų „Polaris“ automobilį ir...

"Neptūno" krepšininkas Simas Galdikas su bendraminčiais išskleidė milžinišką trispalvę nuotrauka, foto

Klaipėda, Liepos 6-oji leidžia teigti, kad mūsų valstybė buvo sukurta XIII a. –...

Piliavietėje iškilmingai pakelta valstybės vėliava nuotrauka, foto

Klaipėda, Karaliaus Mindaugo karūnavimo dieną piliavietėje klaipėdiečiai bendruomeniškai susirinko kartu paminėti visai Lietuvai...

Pasidalink

Jūsų vardas*

Draugo el. paštas*

Komentaras

Siunčiama. Prašome palaukti...