2019 m. gegužės 27 d. 04:14 val., pirmadienis

ve  >  Žinios  >  Kultūra  >  Kultūra

Kultūra

Ketvirtas sezonas Kultūros fabrike: smulkiųjų kūrybinių verslų skatinimas inkubatoriuje tik didės

Kūrybinis inkubatorius Kultūros fabrikas naują, jau ketvirtąjį, sezoną pradės įvairiomis iniciatyvomis ir naujomis paslaugomis skirtomis kūrybos ekonomikos atstovams.  Kultūros fabriko bendruomenę ir lankytojus džiugina čia besiformuojanti produktyvi bendruomenė, įdomūs renginiai, šiuolaikiška darbo ir bendravimo aplinka. Naujomis iniciatyvomis tikimasi prisidėti prie geresnių sąlygų smulkiojo ir vidutinio verslo (toliau – SVV), kuris vykdo veiklą kūrybinių industrijų srityje, plėtros Klaipėdos miesto centrinėje dalyje sudarymo.

 Kūrybiniame inkubatoriuje  Kultūros fabrikas šiuo metu darbuojasi daugiau nei šimtas rezidentų- komandose ar kaip laisvai samdomi specialistai. Naujose bendradarbystės principu įkurtose erdvėse bus teikiamos ir įvairios mentorių konsultacijos, edukacinio ir motyvacinio pobūdžio paslaugos. Pradedantys ir jau veikiantys kūrybinių industrijų atstovai, dėka Klaipėdos miesto savivaldybės Smulkaus ir vidutinio verslo plėtros programos finansavimo, turės galimybę lengvatinėmis sąlygomis nuomotis darbo vietą ar nedidelę studiją atsinaujinusiose „Kultūros fabriko“ erdvėse, dalyvauti mentorystės sesijose, gauti finansines, teisines ar rinkodaros konsultacijas. Startuojantiems bus teikiamos nemokamos konsultacijos dėl įmonės atidarymo, verslo formos pasirinkimo, mokesčių apskaičiavimo ypatumų arba apskaitos vedimo, verslo planų ar finansavimo paraiškų rengimo ir kt. klausimais. Šiuo metu inkubatoriuje buriama konsultantų komanda, laukiame pageidaujančių įsijungti į bendruomenę finansų ir teisės specialistų.

Ši, nauja, veikla yra skirta ne tik Kultūros fabriko rezidentams ar ketinantiems jais tapti - bet kuris kūrybinį verslą Klaipėdoje pradedantis galės tikėtis nemokamų konsultacijų, tačiau prioritetas teikiamas inkubatoriaus nariams.

Startuojantiems verslams nesinori įsipareigoti ilgalaikėmis patalpų nuomos, administravimo, įvairių kitų paslaugų teikimo sutartimis. Nuo šios Kultūros fabriko erdve drąsiai galės naudotis ir tie, kuriems reikia darbo vietos tik kelioms dienoms per mėnesį.   Bendradarbystės erdvės inkubatoriuje prisitaiko prie komandos dydžio: galima lengvai pridėti ar sumažinti darbo vietų, o turint laisvą narystę - rinktis patogiausią bendrą darbo vietą.

Verslininkų konsultavimas vyks ne tik individualiai, semtis žininių jie galės grupinių konsultacijų metu, bendraudami su mentoriais įvairiuose mokymuose ir forumuose. Artimiausi praktiniai mokymai vyks Rugsėjo 20-21 dienomis - tai 12 val. trukmės kūrybinis maratonas „Mentorystė tavo startui“, kurio metu komandos kurs išmanių verslo sprendimų modelius, o juos konsultuos visas mentorių desantas. Laimėjusios idėjos komandos laukia motyvuojantys prizai.

Be to, inkubatoriaus nariams bus suteikta nuolatinė galimybė organizuoti ir viešinti savo veiklas ir kūrybinius bei meninius produktus inkubatoriaus erdvėse, lengvatinėmis sąlygomis suteikiant techninę įrangą bei praktinę pagalbą.

Daugiau informacijos apie viešąsias verslumo paslaugas inkubatoriuje ieškokite www.kulturosfabrikas.lt , rašykite info@kulturosfabrikas.lt,  ar skambinkite telefonu +37046311010.

Nuotraukų galerija

 

© Organizatorių nuotr.

Organizatorių nuotr.

 

Organizatorių nuotr.

 

Organizatorių nuotr.

 

Organizatorių nuotr.

 

Griežtai draudžiama "Vakarų eksprese" paskelbtą informaciją kopijuoti ir platinti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitaip ją naudoti neturint raštiško leidėjų sutikimo. Turinio naudojimo taisyklės.

Tavo komentaras

Vardas*

El. paštas

Komentaras*

Siunčiama. Prašome palaukti...

Šiandien VE.lt skaitykite

Kultūra

Klaipėdos miesto savivaldybės Imanuelio Kanto viešojoje bibliotekoje, minint I. Kanto (1724–1804) 295-ąsias...

Imanueliui Kantui skirta mokslinė konferencija nuotrauka, foto

Taip sako laivadirbys Simas Knapkis apie paskutinę "Nacionalinę ekspediciją". "Šis projektas -...

"Tai tikrai nebus lengvas finišas" nuotrauka, foto

Prestižiškiausiame šiuolaikinio meno renginyje 58-ojoje Venecijos bienalėje pagrindinis prizas skirtas Lietuvai. Venecijos...

Triumfas: pirmą kartą Lietuva įvertinta „Auksiniu liūtu“ nuotrauka, foto

Šiandien Lietuvoje minima Spaudos atgavimo, kalbos ir knygos diena, kuri kasmet primena...

Kartų kaita: ar vis dar mylime kalbą ir knygas? nuotrauka, foto

"Dorė" keliauja po Lietuvą nuotrauka, foto

Mažoji Lietuva, Jau ir sostinės visuomenei buvo pristatytas naujausias šeštasis Neringos kultūros almanachas "Dorė"....

N.Puteikis: prezidentas nėra tik užsienio reikalams nuotrauka, foto

Lietuva, Seimo narys Naglis Puteikis, sekmadienį balsavęs prezidento ir Europos Parlamento rinkimuose, Eltai...

Buvusi SEL mylimoji nustebino Klaipėdos publiką nuotrauka, foto

Įvairybės, Retai viešumoje pasirodanti buvusi Egidijaus Dragūno (SEL) mylimoji Eleonora Sebrova (Orea) šeštadienį prabangiame...

Iki 16 valandos rinkimuose balsavo 42 proc. rinkėjų nuotrauka, foto

Lietuva, Sekmadienį iki 16 valandos balsavo 42 proc. rinkėjų – keliais nuošimčiais mažiau...

Mažoji Lietuva, Paskelbta prieš 10 val.

Lietuva, Paskelbta prieš 10 val.

Įvairybės, Paskelbta prieš 11 val.

Lietuva, Paskelbta prieš 11 val.

Pasidalink

Jūsų vardas*

Draugo el. paštas*

Komentaras

Siunčiama. Prašome palaukti...