2019 m. vasario 22 d. 11:50 val., penktadienis

ve  >  Žinios  >  Kriminalai

Kriminalai

Šiąnakt Palangoje veiksmas prasidėjo anksti

(2)

2017-07-09, 14:37

Vytenis Miškinis, "DELFI"

Šiąnakt Palangoje veiksmas prasidėjo anksti nuotrauka, foto

© Karolinos Pansevič ("DELFI") nuotr.

Pastaruoju metu Palangoje pakankamai ramu, prastas oras išbaidęs poilsiautojus, o patruliuojantys pareigūnai pasakoja, kad pavienės muštynės tradiciškai įvyksta nebent paryčiais. Tačiau šeštadienio naktį buvo kitaip, įsisiautėjusius jaunuolius policijai ašarinėmis dujomis teko tramdyti jau vidurnaktį.

Kaip pasakoja Basanavičiaus gatvėje patruliuojantys pareigūnai, nors jie ir tikėjosi turėsiantys daug darbo liepos 6-osios išvakarėse, tačiau ta naktis, kaip ir kitos šią savaitę, buvo gana ramios.

Tačiau šeštadienio vakaras buvo kitoks. Dar nesulaukus vidurnakčio policininkai dėmesį atkreipė į ant suoliuko alų geriantį jaunuolį pamušta akimi. Vos išvydęs gresiančią bėdą alų jis sviedė į šiukšlių dėžę, tačiau išsisukti jam nepavyko.

„Čia iš oro nukirto, dėl alaus“, – piktinosi sulaikytojo draugai. Kompanija vos prieš dvi valandas atvyko į pajūrį ir jau įkliuvo, tačiau tiek pats sulaikytasis, tiek su juo buvę draugai išliko linksmai nusiteikę ir visą laiką garsiai kvatojo.

„Geros nuotaikos nesugadino. Nesureikšminu tokių dalykų, jeigu jiems gerai, tai ir man gerai“, – rodydamas į policininkus juokėsi jaunuolis, kol jam buvo pildomas protokolas už alkoholinių gėrimų vartojimą viešoje vietoje.

Nors alkoholinius gėrimus vartojančių Basanavičiaus gatvėje buvo ir daugiau, jie problemų išvengė. „Slėpk“, – vos išvydęs tolumoje pareigūnų automobilį draugui sušuko jaunuolis, o šis paslėpė alaus skardinę už nugaros ir nepastebėtas praslydo.

Jau po kelių minučių gatvėje pats prie policininkų priėjo vyriškis ir piktinosi klubo apsauginių elgesiu, tikino turintis jiems pretenzijų ir norintis rašyti pareiškimą.

„Kaip šunį išmetė, kaip šunį išmetė iš baro. Aš nieko nedariau, pinigus sumokėjau“, – daug kartų šiuos žodžius pakartojo įkaušęs vyriškis. Jam buvo pasiūlyta išsiblaivyti ir ryte atvykti į komisariatą surašyti pareiškimą, o dabar geriau ieškoti kitos vietos prisėsti.

„Čia visi neblaivūs“, – atkirto vyriškis ir dar bandė ginčytis su pareigūnais, bet šalia buvusių draugų pastangomis galiausiai nusiramino ir nuėjo savais keliais.

Basanavičiaus gatvėje prireikė ir medikų, pagyvenęs vyriškis nualpo kavinėje, įtariama, kad jį galėjo ištikti insultas.

Padėjus šiam žmogui ir toliau einant gatve prie policininkų priėjo dvi moterys sakydamos: „Šitie vyrai prie mūsų kimba, galite patvarkyti?“. Paaiškėjo, kad meilės įkyriai ieškojo svečiai iš Rusijos, o išklausę pareigūnų moralą nuėjo toliau.

Vėliau patruliuojantys pareigūnai gavo pranešimą dėl per garsiai sklindančios muzikos vienoje iš kavinių, tačiau priėjus prie jos muzika jau buvo išjungta, o darbuotojas aiškino nesuprantantis, kas galėjo skųstis, todėl buvo tik įspėtas.

Dar bendraujant su kavinės darbuotoju, per raciją gautas pranešimas, kad netoli Palangos tilto vyksta muštynės ir reikia pastiprinimo. Pareigūnai pasileido tekini bėgti link įvykio vietos. Čia mušeikos iškart buvo nuraminti ašarinėmis dujomis, keli dar bandė bėgti, tačiau toli nusigauti jiems nepavyko.

„Ėjom gatve ir kauniečiai vienam mano draugui davė į snukį, gynėsi jis, davė atgal ir viskas. Kaunas atvažiavo, pradėjo išsikalinėt“, – įvykio aplinkybes audringai dėstė vaikinas.

Tiesa, vaikinas pareigūnų darbu nebuvo patenkintas. Kažkuriam muštynių dalyviui iškrito piniginė. Jaunuolis labai norėjo išsiaiškinti, ar ji nepriklauso jo draugui, tačiau pareigūnai tikino patys tuo pasirūpinsiantys, o tai sukėlė didelį vaikino susierzinimą.

„Aš tik iš kariuomenės grįžau, aš žinau visas teises. Aš į žmogų kreipdavausi tamsta. O čia kas, Lietuvos policija? Aš žinau savo teises. Aš klausiu, man net neatsako, kas čia per nesąmonė“, – piktinosi vaikinas, o pareigūnė jam priminė, kad šis turi ne tik teises, bet ir pareigas, todėl paragino vaikiną nusiraminti.

Policininkai vėliau prasitarė, kad vos po vidurnakčio įvykusios muštynės – itin retas atvejis. Ir šiaip Palangoje šį sezoną poilsiautojų nedaug, todėl ir incidentų kiek mažiau, tačiau jei vyksta kažkas rimtesnio, dažniausiai tai atsitinka jau paryčiais, po trečios valandos, kai dauguma klubų užsidaro ir iš jų išsvirduliuoja ištvermingiausi ir dar nenorintys miegoti.

Išties, didžiąją nakties dalį įvykių buvo nedaug, žmonės šypsojosi, kai kas pamojuodavo ir pasisveikindavo su pareigūnais. „Per mažai girtų, nėra ką gaudyt“, – pajuokavo vienas praeivis.

Tiesa, apie trečia valandą nakties policininkų automobilis su įjungtais švyturėliais nuskubėjo Basanavičiaus gatve, tačiau atvykę į įvykio vietą jie rado tik kraujais pasruvusį sumuštą vaikiną, o užpuolikai jau buvo sėkmingai išsilakstę.

Griežtai draudžiama "Vakarų eksprese" paskelbtą informaciją kopijuoti ir platinti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitaip ją naudoti neturint raštiško leidėjų sutikimo. Turinio naudojimo taisyklės.

Komentarai

Monace

2017-07-10   02:27

IP: 50.98.79.95

Ibizoje, nkur tokiu nesamoniu nera, tik prasigerusioje Rusijoje ir Lietuvoje!

nu nu

2017-07-09   19:52

IP: 151.228.114.236

Gyvenimas demokratineje Lietuvoje tik gereja! Musasi tik paryciais o ne istisa para! Liuks!

Tavo komentaras

Vardas*

El. paštas

Komentaras*

Siunčiama. Prašome palaukti...

Šiandien VE.lt skaitykite

Kriminalai

Atnaujintas tyrimas dėl ketinimo pasikėsinti į du Klaipėdos pareigūnus nuotrauka, foto

Tęsiant Generalinės prokuratūros ir Specialiųjų tyrimų tarnybos (STT) atliekamą ikiteisminį tyrimą dėl...

VSAT pareigūnai Vilniaus oro uoste sulaikė iš Stokholmo grįžusį klaipėdietį, kuris Lietuvoje...

Ieškotas klaipėdietis sulaikytas oro uoste nuotrauka, foto

Uostamiesčio policija pranešė, kad vasario 20 d., 8.09 val., Danės gatvėje, netoli...

Danės gatvėje praeiviai rado mirusią moterį nuotrauka, foto

Bendrajame pagalbos centre skubios pagalbos telefono numeriu 112 šiandien 3 val....

Klaipėdos rajone degė namas nuotrauka, foto

Savivaldybėje pagerbtas lengvaatletis Šarūnas Banevičius nuotrauka, foto

Vakarų Lietuva, Vasario 21 d. Klaipėdos rajono savivaldybėje buvo pagerbti rutulio stūmikas Šarūnas Banevičius...

Nuo geležinkelio triukšmo saugos sienutėmis nuotrauka, foto

Vakarų Lietuva, Šalia geležinkelio gyvenantys klaipėdiečiai galbūt turės daugiau ramybės. Geresnes gyvenimo sąlygas žada...

Vakarų Lietuvos automobilių statymo ypatumai nuotrauka, foto

Klaipėda, Dienraščio "Vakarų ekspresas" redakcija tęsia konkursą "Automobilių statymo ypatumai".

Pratybų metu susižeidė Lietuvos karys nuotrauka, foto

Kriminalai, Vasario 21 d. Klaipėdoje, šaudymo pratybų metu apie 14 val. susižeidė Lietuvos...

Vakarų Lietuva, Paskelbta prieš 24 min.

Vakarų Lietuva, Paskelbta prieš 49 min.

Klaipėda, Paskelbta prieš 1 val.

Kriminalai, Paskelbta prieš 1 val.

Pasidalink

Jūsų vardas*

Draugo el. paštas*

Komentaras

Siunčiama. Prašome palaukti...