Lietuvos kriminalinės policijos biure baigta tirti baudžiamoji byla, kurioje keturi Lietuvos piliečiai...
Kriminalai
Antradienį Marijampolėje policijos nuovadoje moteris, siekdama išvengti baudos, tyrėjui siūlė kyšį.
Antradienį Vilniuje, lopšelio-darželio Dariaus ir Girėno gatvėje teritorijoje, rasti keturi rašteliai, parašyti...
Praėjusią savaitę, gegužės 14-20 dienomis, policijos pareigūnai šalies keliuose vykdė transporto priemonių...
Vakarų Lietuva, Paskelbta 2 val.
Kriminalai, Paskelbta 1 val.
Kriminalai, Paskelbta 1 val.
Ekonomikos naujienos, Paskelbta 1 val.
Naujienos

Šventosios uosto valytojai išspirti iš žaidimo

Apleistas pastatas virsta ledaine smaližiams (1)

Nesutinka didinti NT mokesčio už apleistus pastatus

Bursis Klaipėdos senamiesčio vaikai (4)
reklama
Įvairybės
reklama
Konkursai
Horoskopai
Sveikinimai
Orai Klaipėdoje
Šiandien
Rytoj
Poryt
Naktį
8

8

8

Dieną
23

19

19

Savaitės lankomiausi
Daugiausiai komentuoti
- Paviešintos nuotraukos ir video iš autobusiuko (139)
- Drąsiaus Kedžio dukra perduota motinai (92)
- Neringa Venckienė nori pasimatyti su buvusia globotine (77)
- Aštuonerių metų mergaitė - valstybės paslaptis (65)
- Parlamentarė: per parą mergaitė adaptavosi (62)
- Klaipėdoje - nelegalus mitingas dėl įvykių Klonio... (59)











































































Uz kelininkus
2012-02-07 15:17
Kas per profesorius cia komentuoja kad ir prie - 20 druska veikia? Paprasta druska veikia tik iki -10 -15 laipsniu. Taip, sutinku kad skandinavijoje magistraliniai keliai yra nuvalomi, nors ir didesni salciai buna, bet tam yra naudojama kalio druska, kuri yra ZYMIAI brangesne ir tikrai ne klaipedieciams ja ipirkt :). O del avariju, tai jeigu butu pasirinktas saugus greitis ir atstumas (beabejo ir ziemines padangos), tai viskas butu gerai. Na o jei yra tokiu, kurie tiesiog nesugeba vairuoti ziema- visada galima rinktis viesaji transporta :)
jo
2012-02-06 10:47
jei padaryciau avarija kai buvo slidu visu pirma kaltinciau save, kad padangom pataupiau, kad greitis nesaugus buvo, nesilaikyta saugios distancijos. Ziema - ne vasara ir tai reikia ivertinti.
Skandinavojoje
2012-02-05 23:50
yra šildomi keliai- brangu, bet gyvybė brangesne
Klaipedietis
2012-02-04 11:12
Kaip ir kiekvienais metais kelininkus puga uzklupo nepasiruosusius ;) o ziopliu mieste yra tiek vasara, tiek ziema. Privaziuoja is uzmiesciu ir laksto po miesta kaip po savo kaima 2namai ir 5 masinos ir jaucias karaliais.
zenka
2012-02-04 11:12
Dar to as austrai,vokieciai,cekai,lenkai sugeba nusivalyti iki pliko asfalto,o pas mus taip pat kaip rusijoje,niekada nepabarstyti ir nevalyti,net baltarusijoje,visi keliai nuvalyti iki asfalto,malonu vaziuoti,yra skirtumas net tarp firmu zemkasa ir vakaru svara,viena sugeba nuvalyti,nes dirba,o kita ne,nes NEDIRBA.
zenka
2012-02-04 11:05
Nedirba kelininkai visai,o ir niekad nera dirbe,nekalbekit veju,kad druska neveiksminga,tik ja reikia laiku pradeti berti,o ne knisti prota,to as svedai magistralinius kelius barsto,gal pasidomekit kaip prisiziuri kelius austrai,vokieciai,prancuzai,galu gale lenkai,cekai,keliai pabarstyti druska,sniego ar ledo nerasi,zmones jaucia atsakomybe ir dirba savo darba,o ne pliurpia nesmones,ne vienais metais laiku nebuvo barstoma ir valoma,GEDA.
AS
2012-02-03 23:17
NENOREKIT KAS KELIAI BUTU NUVALYTI IKI PLIKO ASFALTO KAIP VASARA,SKANDINAVIJOS SALYSE NIEKAS NEGRANDO KELIU,PRAVALO TRUPUTI IR VISKAS,TAM YRA ZIEMINES PADANGOS. BIJAI VAZIUOT,EIK PESCIOMIS
gaila
2012-02-03 22:07
kad ziopliu pilnas miestas, galetu naudotis visuomeniniu transportu tokiu oru
ziema
2012-02-03 21:49
o jum dzin ar rukas, ar ziema, ar vasara... greitis toks pat , padangos tos pacios.. ir tipo galvojat sustosite ir suvaldysime savo metalo konstrukcija... nera tokie jau stabilus ziemos kelyje tie automobiliai, kad ir naujausi :)
to kur
2012-02-03 19:20
tai, kad tai jau realybė, o ne retenybė...visi priprato DDD
1 2 Kitas p. »