2018 m. lapkričio 13 d. 21:04 val., antradienis

ve  >  Žinios  >  Kriminalai

Kriminalai

"Feliksas": ugniagesiai gelbėtojai darbavosi iš peties

Dėl uostamiestyje siautusio uragano "Feliksas" sausio 11-oji buvo ypač sudėtinga ugniagesiams-gelbėtojams. VE.lt siūlo paskaityti sausio 11-osios iškvietimų ir gelbėjimo darbų suvestinę:

2015-01-11 06:02 Klaipėdos m., Kairių g. Gautas pranešimas, kad važiuojant link tarptautinės perkėlos nulaužti du gatvės apšvietimo stulpai, trukdo eismui. Atvykus, stulpai patraukti į šalikelę.

06:02 Klaipėdos m., Sportininkų g. 32 – 23. Buto savininkė pranešė, kad ant palėpės stogo kažkas užkrito, įlaužė lubas, įtaria, kad nulūžo kaminas. Iškvietimo vietoje ant palėpės stogo nulūžęs ir užvirtęs kaminas. Vieta aptverta „Stop“ juosta. Ugniagesiai su gelbėjimo virvėmis nuo namo stogo nukėlė apie 100 plytų. Namas daugiabutis 3-jų aukštų stogas šlaitinis, nuvirtęs kaminas sugadino apie 30 m2 stogo dangos šiferio, kitomis plytomis prispausta stogo danga, kad vėjas nenuplėštų.

07:38 Klaipėdos m., H. Manto g. Gautas pranešimas, kad Danės upėje prie Biržos tilto yra atitrūkęs pontoninis tiltas. Atvykus į vietą nustatyta, kad ugniagesiai negali pritvirtinti pontono. Pranešta Klaipėdos m. savivaldybės miesto tvarkymo skyriaus vedėjai.

07:50 Klaipėdos m., S. Daukanto g. 25. Gautas pranešimas, kad nuo namo ant šaligatvio krenta plytos, kelia pavojų praeiviams. Atvykus, nuo namo kamino nukrito kelios plytos, viena plyta pakybo ant lietvamzdžio. Ištraukiamomis kopėčiomis pasiekti plytas nepavyko, pavojinga vieta aptverta ,,Stop“ juosta.

09:06 Klaipėdos m., Liepų g. 20. Gautas pranešimas, kad nuo namo stogo atplyšo skardos lakštas, kelia pavojų praeiviams. Atvykus, nuo namo stogo atplyšo skardos lakštas, pašalinti galimybės nebuvo, pavojinga vieta aptverta ,,Stop“ juosta.

09:20 Klaipėdos m., Markučių g. 5 – 52. Gautas pranešimas, kad iš įstiklinto balkono atplyšo medinis rėmas, kelia pavojų. Atvykus, panaudojus parankines priemones nuimti 2 dalys įstiklinto balkono rėmo.

09:25 Klaipėdos m., Vingio g. 27. Gautas pranešimas, kad nuo PC ,,Rimi“ stogo atplyšo skardos lakštas, kuris kelia pavojų praeiviams. Atvykus, atplyšęs skardos lakštas nuimtas ir perduotas PC apsaugos darbuotojams.

09:46 Klaipėdos m., S. Daukanto g. 15. Gautas pranešimas, kad nuo renovuojamo namo krenta sienų lakštai. Atvykus, plokštės padėtos į saugią vietą, pavojinga vieta aptverta ,,Stop“ juosta.

11:00 Klaipėdos m., Varpų g. 10 – 7. Gautas pranešimas, kad nuo balkono yra nukritusios kelios dalys, kelia pavojų praeiviams. Atvykus, buvo atplyšusios kelios medinio balkono rėmo dalys. Pateko į butą ir panaudoję parankines priemones atplyšusias balkono rėmo dalis nuėmė.

12:06 Klaipėdos m., Sportininkų g. 28. Gautas pranešimas, kad kabo nuplėštas lietvamzdis, kuris gali nukristi ant šaligatviu einančių žmonių. Atvykę pareigūnai pateko į butą ir iš balkono nukabino pavojingai pakibusį lietvamzdį.

12:43 Klaipėdos m., Taikos pr. 32A. Gautas pranešimas, kad nuo pastato yra atplyšęs sienos apdailos lakštas, kelia pavojų praeiviams. Atvykus, ištraukiamomis kopėčiomis atplyšęs lakštas pasiektas ir pritvirtintas parankinėmis priemonėmis.

13:26 Klaipėdos m., prie Mogiliovo g. 2 namo. Gautas pranešimas, kad ant važiuojamosios kelio dalies yra nuvirtęs šiukšlių konteineris, išsipylė šiukšlės. Atvykus nustatyta, kad ant kelio šiukšlės neišsipylė. Konteineris pastatytas į vietą.

13:17 Klaipėdos m., Žardininkų g. 15. Gautas pranešimas, kad nuo stogo atplyšusi skarda kelia pavojų praeivių saugumui. Atvykus, atplyšusi skarda nuimta nuo stogo ir padėta į saugią vietą.

14:00 Klaipėdos m., Žardininkų g. 23. Grįžtant į komandą ,,Pajūris 221“ pranešė, kad mato pavojingai atplyšusią skardą kuri kelia pavojų žmonėms. Panaudojus laužtuvą ir rankinį suktuvą skarda nuimta ir padėta į saugią vietą.

14:20 Klaipėdos m., prie Taikos pr. 114 namo. Gautas pranešimas, kad nulūžęs reklaminis stendas kelia pavojų. Atvykus, nulūžęs metalinis stendas (4x3 m) nuimtas ir patrauktas į saugą vietą.

17:23 Klaipėdos m., Taikos pr. 19 – 48. Gautas pranešimas, kad nuo balkono atplyšo šiferis, kelia pavojų. Atvykus, nuo balkono atplyšęs apdailos lakštas (šiferio) nuimtas ir įkeltas į balkoną.

VE.lt primena, kad didžiausią stiprumą vėjas Klaipėdoje pasiekė sekmadienį apie 5 val. ryto - jo greitis buvo 34,8 metro per sekundę.

Griežtai draudžiama "Vakarų eksprese" paskelbtą informaciją kopijuoti ir platinti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitaip ją naudoti neturint raštiško leidėjų sutikimo. Turinio naudojimo taisyklės.

Tavo komentaras

Vardas*

El. paštas

Komentaras*

Siunčiama. Prašome palaukti...

Šiandien VE.lt skaitykite

Kriminalai

Nuo sukčių skambučių galėjo nukentėti keli tūkstančiai „Bitės“ klientų nuotrauka, foto

Sukčių skambučių, skambinusių numeriais iš Mozambiko, sulaukę ir jiems perskambinę Lietuvos gyventojai...

Pirmadienio vakarą, apie 17 val., Priestočio gatvėje netoli pėsčiųjų tilto įvyko avarija.

Prie pėsčiųjų tilto rėžėsi į stulpą nuotrauka, foto

Savaitgalį Klaipėdos apskr. VPK Kelių policijos tarnybos Kelių patrulių kuopos pareigūnai Klaipėdos...

Savaitgalį Kelių policininkai tikrino apskrities vairuotojus nuotrauka, foto

Dėl papurkštų ašarinių dujų Vilniaus Radvilų gimnazijoje į medikus kreipėsi 24 moksleiviai ir...

Dėl papurkštų ašarinių dujų Vilniaus Radvilų gimnazijoje nukentėjo per 20 vaikų nuotrauka, foto

"Crossfit" varžybose - klaipėdiečių triumfas nuotrauka, foto

Sportas, Klaipėdos sunkiosios atletikos treneriai Mantas Žvirblys ir Algimantas Trajanauskas ne tik treniruoja...

Vytautas Kažukauskas: „Siela šaukė grįžti prie menų“ nuotrauka, foto

Kultūra, V.Kažukauskas: „Statusas „keliaujantis teatras“ – suteikia naujų patirčių ir iššūkių“

Kariai leidosi į žygį per Lietuvą nuotrauka, foto

Lietuva, Antradienį Lietuvos didžiojo kunigaikščio Butigeidžio dragūnų batalione iškilminga rikiuote prasidėjo Sausumos pajėgų...

Streikas prasidėjo nuotrauka, foto

Švietimas, Vakar vaikų lopšelis-darželis "Želmenėlis" pirmasis Klaipėdoje pradėjo artėjančių streikų bangą. Vadovybė bandė...

Sportas, Paskelbta prieš 2 val.

Lietuva, Paskelbta prieš 4 val.

Švietimas, Paskelbta prieš 5 val.

Pasidalink

Jūsų vardas*

Draugo el. paštas*

Komentaras

Siunčiama. Prašome palaukti...