2018 m. lapkričio 20 d. 17:16 val., antradienis

ve  >  Žinios  >  Kriminalai

Kriminalai

Eugenijui Ostapenko - mįslingas Henriko Daktaro laiškas

(6)

2016-11-29, 19:22

Virginija Spurytė, delfi.lt

Eugenijui Ostapenko - mįslingas Henriko Daktaro laiškas nuotrauka, foto

E. Ostapenko gavo H. Daktaro laišką.

© "Facebook" nuotr.

Atlikėjas Eugenijus Ostapenko, šiuo metu teismuose kovojantis, kad nereikėtų areštinėje praleisti 12 parų, sulaukė palaikymo iš nusikalstamo pasaulio autoriteto Henriko Daktaro, kuris yra nuteistas kalėti iki gyvos galvos ir laiką leidžia Lukiškių kalėjime.

„Henrikai, ačiū tau už laišką“, – socialiniame tinkle „Facebook“ savo paskyroje paskelbė E. Ostapenko ir įdėjo voko, kuriame buvo H. Daktaro laiškas, nuotrauką. Ant voko parašyta, jog siuntėjas yra Henrikas Daktaras, o laiškas išsiųstas iš Vilniaus, Lukiškių g. 6, Lukiškių tardymo izoliatoriaus-kalėjimo.

Atlikėjo gerbėjai iškart ėmė smalsauti, kas parašyta laiške, tačiau E. Ostapenko nebuvo atviras. „Galiu tik vieną pasakyti, kad Henrikas parašė, jog dėkoja man už dainą apie jį, kad teisingi dainos žodžiai, kad jis iš tikrųjų nubaustas be kaltės ir įrodymų, padėkojo man už drąsą ir parašė, kad gerbia mane. Šitą info galima atskleisti, o kitos info negaliu atskleisti“, – rašė E. Ostapenko.

Jis prieš mėnesį sukūrė ir namuose įrašė dainą „Prisiminkime Henriką Daktarą“. Įrašą E. Ostapenko išplatino „youtube“ platformoje ir socialiniuose tinkluose.

Dainoje jis dėsto, kad H. Daktaras yra nekaltas, kad jis pats tikriausias Lietuvos patriotas, o Lietuvos teisėsaugos „latrai“ jį uždarė į mažą narvelį, iš kurio jis išskristi negali.

E. Ostapenko įsitikinęs, jog dėl šios dainos dabar turi kovoti teismuose, kad nereikėtų 12-os parų praleisti areštinėje. „Aš daug metų kovoju su supuvusia Lietuvos teisėsauga, ir, matyt, jiems atsibodo, todėl jie nusprendė padaryti taip, kad sėsčiau į areštinę, o areštinėje jie dar ką nors sugalvos. Daugiausiai jie pasiuto po to, kai padainavau politinę dainą, kurioje negailestingai kritikavau visą Lietuvos teisėsaugą, sistemą ir vadinau visus teisėsaugininkus visokiais epitetais“, – savo socialiniame tinkle aiškino E. Ostapenko.

Klaipėdos miesto apylinkės teismas prieš porą savaičių nusprendė, kad visiems žinomos dainos „Dviratukas“ atlikėjas yra kaltas dėl smulkiojo svetinimo turto pagrobimo ir nedidelio chuliganizmo. Už tokius administracinius pažeidimus teismas atlikėjui skyrė 86 eurų baudą ir dvylika parų nuobaudą atlikti areštinėje.

E. Ostapenko nubaustas už tai, kad vienoje Klaipėdos picerijoje nesusimokėjo 10 eurų už penkis išgertus alaus bokalus, kai buvo paprašytas tai padaryti, necenzūriniais žodžiais išplūdo padavėją, picerijos klientus, daužė bokalus, kumščiu trankė stalą. Į piceriją buvo iškviesti policijos pareigūnai, Jie E. Ostapenkai nustatė 2,16 promilės girtumą. Kitą dieną, lydimas mamos, E. Ostapenko į kavinę atnešė 10 eurų, kuriuos buvo skolingas.

Nepaisant to, administracinė bylą dėl smulkiojo svetimo turto pagrobimo ir nedidelio chuliganizmo pasiekė teismą, kuris E. Ostapenko pripažino kaltu.

Atlikėjas po teismo tikino, kad tokią nutartį skųs, nes jis yra nekaltas. Nutartis dar nėra įsiteisėjusi, nes apskundimo terminas nepasibaigęs.

Griežtai draudžiama "Vakarų eksprese" paskelbtą informaciją kopijuoti ir platinti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitaip ją naudoti neturint raštiško leidėjų sutikimo. Turinio naudojimo taisyklės.

Komentarai

Robis

2016-12-02   19:03

IP: 85.232.133.124

Daunai jūs esate. Pažiūrėkite į visas antspaudas uždėtas ant voko. Pažiūrėkite į antspaudą iš kur išsiųstas laiškas. Koks antspaudas ? "Lukiškių TI-K Išsiųsta Nr. 2" Antspaudas akivaizdžiai byloja apie tai, kad laiškas išsiųstas iš Lukiškių tardymo izoliatoriaus kalėjimo. Pažiūrėkite į antspaudą kokią dieną išsiųstas laiškas ? Antspaudas byloja apie tai, kad laiškas išsiųstas 2016-11-18 d. Pažiūrėkite į Lietuvos pašto antspaudą kokią dieną gautas laiškas ir kokiame mieste ? Antspaudas byloja apie tai, kad laiškas gautas Klaipėdos pašto skyriuje 2016-11-23 d. Ir galu gale pažiūrėkite į tai, kad laišką parašė Henrikas Daktaras. Ar jūs akli, ar visai durniai, jei nematote nieko.

Dre

2016-11-30   14:11

IP: 86.100.175.222

Ot melagis koks sako prodiuseris ji i bara pasikviete :DDD neblogas is manes prodiuseris tada iseitu :DDD

uzkniso juodai

2016-11-30   12:31

IP: 89.116.134.115

ar ne laikas Ostapenkai kreiptis i medikus ,zmogus akivaizdus ligonis ,turintis galvos bedu

Tavo komentaras

Vardas*

El. paštas

Komentaras*

Siunčiama. Prašome palaukti...

Šiandien VE.lt skaitykite

Kriminalai

Bado akciją dėl sugriežtintos tvarkos pataisos namuose paskelbė beveik 700 nuteistųjų nuotrauka, foto

Bado akciją dėl sugriežtintų vidaus tvarkos taisyklių šalies laisvės atėmimo įstaigose paskelbė jau...

Naktį iš antradienio į trečiadienį Klaipėdos miesto policijos komisariatas gavo moters pareiškimą.

Vagišiai liko be grobio nuotrauka, foto

Policija informuoja, kad  2018 m. lapkričio – gruodžio mėnesiais bus vykdomos policinės...

Baudė traukinių nesisaugančius pėsčiuosius nuotrauka, foto

Sukčių skambučių, skambinusių numeriais iš Mozambiko, sulaukę ir jiems perskambinę Lietuvos gyventojai...

Nuo sukčių skambučių galėjo nukentėti keli tūkstančiai „Bitės“ klientų nuotrauka, foto

Įskaudinti mokytojai svarsto kreiptis į teismą nuotrauka, foto

Švietimas, "Tai patyčios", - tikino protestuojantys uostamiesčio pedagogai, kalbėdami apie premjero žodžius, esą...

Streikas atvėrė mokytojų žaizdas nuotrauka, foto

Švietimas, Vakar nemaža dalis klaipėdiečių savo kailiu pajuto mokytojų streiko pasekmes, mat prie...

Miestas klesti, bet jaunimas bėga nuotrauka, foto

Klaipėda, Klaipėda tuštėja. Iš uostamiesčio bėga jaunimas, ieškantis ateities perspektyvų užsienyje arba kituose...

Prostatos ligos: tikrintis reikia ne tik baiminantis vėžio nuotrauka, foto

Sveikata, Lapkritį visame pasaulyje vyrai raginami pasitikrinti dėl prostatos vėžio. Tačiau, pasak medikų,...

Švietimas, Paskelbta prieš 1 val.

Švietimas, Paskelbta prieš 1 val.

Klaipėda, Paskelbta prieš 2 val.

Pasidalink

Jūsų vardas*

Draugo el. paštas*

Komentaras

Siunčiama. Prašome palaukti...