2019 m. vasario 20 d. 07:05 val., trečiadienis

Komentarai

2010-03-15, 12:00

Jūratė KLUMBIENĖ

"Lidl Lietuva" logistikos centras pradeda veiklą

 

Ketvirtadienį Kauno rajone, Ramučių kaime, oficialiai atidarytas bendrovės „Lidl Lietuva" logistikos centras. Iš čia Lietuvos bei užsienio gamintojų prekės bus tiekiamos į „Lidl" parduotuves, kurios jau netrukus atvers duris šalies pirkėjams.

Tarptautinės prekybos įmonės logistikos centras, kurio vertė siekia per 38 mln. eurų, yra vienas moderniausių tokio tipo objektų Baltijos šalyse. 2016 m. čia planuojama sukurti iš viso per 100 naujų darbo vietų. Šešių futbolo aikščių dydžio - 42 800 m2 - statinyje įrengtos įvairių funkcinių galimybių sandėliavimo patalpos ir biurai. 14 tūkst. m2 užima šaldomos erdvės.

Prisiimdama atsakomybę už savo veiklą, bendrovė „Lidl Lietuva" teikia pirmenybę pažangioms technologijoms bei rūpestingam išteklių naudojimui. Šią nuostatą atspindi ir logistikos centro įrangos bei valdymo sprendimai.

Pastate įrengti LED šviestuvai padeda taupiai naudoti elektros energiją. Šaldymo įrenginiuose pasitelkiami išimtinai natūralūs šaltnešiai, o vėsinimo ir šaldymo procesų metu pagaminta šiluma naudojama kitoms logistikos centro erdvėms šildyti. Įdiegta atliekų tvarkymo metodika padeda surūšiuoti ir tolesniam perdirbimui paruošti pakavimo medžiagas. Be to, bendrovė naudoja elektros energiją, gaminamą mūsų šalyje iš atsinaujinančių išteklių. Dėl savo techninių ir valdymo ypatumų „Lidl Lietuva" logistikos centras pelnė tarptautinį „BREEAM In-Use" sertifikatą, kuriuo ženklinami pastatai, darantys mažiausią poveikį aplinkai.

Konkreti „Lidl" prekybos tinklo atidarymo Lietuvoje data bus paskelbta užbaigus parengiamuosius darbus.

„Schwarz" įmonių grupė, kuriai priklauso „Lidl" parduotuvės, yra viena pirmaujančių mažmeninės prekybos maisto produktais įmonių Vokietijoje ir Europoje. Šiuo metu „Lidl" veikia 29 šalyse. Tinklo parduotuvės veikia 26 šalyse. Lietuvoje, Serbijoje ir JAV „Lidl" atstovauja vietiniai darbuotojai. Europos šalyse „Lidl" valdo apie 10 tūkst. parduotuvių tinklą ir daugiau kaip 140 prekių paskirstymo centrų. „Lidl" iš viso turi daugiau kaip 200 tūkst. darbuotojų. „Schwarz" įmonių grupės apyvarta 2014 finansiniais metais, lyginant su ankstesniais, išaugo 7 proc. ir siekė 79,4 mlrd. eurų. Darbuotojų skaičius atitinkamu laikotarpiu išaugo 15 tūkst. ir šiuo metu siekia 350 tūkst.

kliente

2015-01-29   15:52

IP: 85.206.183.16

Šaunuolis. nesu šaunesnio ,gabesnio sutikusi.Mašiną vairuoja puikiai plaukus kerpa profesionaliai. Sėkmės jam.

Rita

2010-05-02   07:42

Man visada patiko zmones,kurie nebijo buti savimi!Tokiu-nedaug.Pagarba stropiam,tikslo siekianciam,mokslu nebijanciam jaunuoliui.O ar jis gejus ar ne gejus,tai jo asmeninis reikalas.Man tokie dalykai visai nerupi.Ir kitiems turetu nerupeti.Juk svarbu yra,koks jis zmogus ir koks specialistas.Dar karta reiskiu pagarba tokiam zmogui!

Losted

2010-05-02   07:42

Na brendai kuriuos ishvardino budingi visoms miesto malaletkoms! Bandant kitiems aishkint kaip atrodyti ir kaip rengtis, reikia ir pachiam pasitempt ir ishlyst ish zhurnalinio lygio.

Anna

2010-05-02   07:42

nu ti*****a pyd...e.:)

hmmm

2010-05-02   07:42

o tai jau čia toks nelygis yra be mašinos būt, kad reikia teisintis, kodėl pėsčias vaikštai?

kristina

2010-05-02   07:42

soryyyyy uz klaidas(RASYBOS)skubejau,teisinuosi... karta sekmes....................

2010-05-02   07:42

saunuolis Olegai,tu pasieksi dauk,dar viskas tik prasideda,o klientams reikia zinoti kiek reikia investuoti,kad pasiekti ko nori,neuztrnka tris metus atimokintu aukstojoj...gera kai jauti kad sedi savo rogesi ir kaifuoji nuo to ka darai,sekmes tau.Buvusi bendrarbe/

Nesakysiu

2010-05-02   07:42

man tai jis truputi per kudas.. toks atrodo nusidaves ;))
o siaip tai as kerpuosi tame paciame salone pas Anatoliju, tai ir jis stilingai rengiasi. Saunuoliai abu. Bet uztad nera toks pasikeles kaip Olegas,tai del to ir pasirinkau Anatoliju. Olegui palinkeciau labiau ismokti su klientais bendrauti ir atsidarys savo grozio studija

Greta

2010-05-02   07:42

Saunuolis, gera kad Klaipeda turi toki stilinga zmogu.

Tavo komentaras

Vardas*

El. paštas

Komentaras*

Siunčiama. Prašome palaukti...

Šiandien VE.lt skaitykite

Stilingiausi klaipėdiečiai

Vakarų Lietuvos automobilių statymo ypatumai nuotrauka, foto

Klaipėda, Dienraščio "Vakarų ekspresas" redakcija tęsia konkursą "Automobilių statymo ypatumai".

Mokyklose ir darželiuose – vadovų kaita nuotrauka, foto

Vakarų Lietuva, Klaipėdos rajono savivaldybės tarybos ir mero sek­retoriatas šiemet skelbs net 9 konkursus...

Klaipėdos šokėjams - krūva medalių nuotrauka, foto

Sportas, Alytuje vyko Lietuvos šokių čempionatas. Čia susirinko geriausi šalies šokėjai - nuo...

LSKL šventėje - įvertinimas klaipėdiečiams nuotrauka, foto

Sportas, Į Lietuvos studentų krepšinio lygos (LSKL) didįjį finalą, kuris vyko Kaune, Klaipėdos...

Klaipėda, Paskelbta prieš 24 min.

Vakarų Lietuva, Paskelbta prieš 32 min.

Sportas, Paskelbta prieš 5 val.

Sportas, Paskelbta prieš 8 val.

Pasidalink

Jūsų vardas*

Draugo el. paštas*

Komentaras

Siunčiama. Prašome palaukti...