2019 m. vasario 16 d. 00:53 val., šeštadienis

Sėkmės istorijos

Rasa Vilkienė: laiminga ir be karūnos

(41)

2010-07-24, 00:01

Jūratė KLUMBIENĖ

Rasa Vilkienė: laiminga ir be karūnos nuotrauka, foto

Spėju, kad sporto klube ir susipažinai su savo antruoju vyru?

Taip. Sporto salėje. Jei kas nors būtų pažinties pradžioje pasakęs, kad jis bus mano vyras, nieku gyvu nebūčiau patikėjusi. Esu smalsi moteris. Kai anketoje pamačiau gimimo datą, pasakiau sau: "Jis gi toks jaunas! Nieko nebus. Tikrai ne man." Aš ir šiaip buvau atsargi. Gerbėjų netrūko, bet prieš nuspręsdama tekėti norėjau būti tikra, kad būsimasis vyras bus geras visomis prasmėmis. Dar prie karsto kadaise sau pasakiau: "Geriau jau ištekėsiu už neturtingo studento, tačiau už tokio žmogaus, kuris bus su manimi dieną naktį."

Tai būsimasis vyras Tadas Vilkas ir buvo studentas?

Tuo metu, kai susipažinome, jis studijavo. Jam nebuvo nė devyniolikos. Po metų nusprendėme susituokti. Anyta ir pati skatino mus tuoktis. Vis sakydavo, kad aš žinau pinigo vertę. Nebijau darbo. Nenuostabu, juk kiekviena motina nori savo vaiką atiduoti į geras rankas.

Ir nauja šeima ėmė kurti naują verslą?

Sporto klubą "Baltoji vilkė" įkūrėme vyro tėvų patalpose. Į jį investavome visas savo santaupas, o patys net dvejus metus gyvenome mažame kambarėlyje pas uošvius. Verslas sekėsi neblogai. Tai buvo iš esmės moterims skirtas sporto klubas, kuriame buvo aerobikos ir jogos treniruotės. Pas mus pradėjo veikti ir grožio salonas. Vėliau viena po kitos gimė dukrytės. Pirmoji - Eva. O po metų keturių mėnesių netyčia vėl pastojau. Tačiau kai verslui sukanka 7 metai, ne vienam tenka rinktis: arba plėstis, arba užsidaryti ir mąstyti ką nors naujo. Taip atsitiko ir mums. Plėstis, rekonstruoti neturėjome galimybių. Todėl savo "Baltosios vilkės" veiklą sustabdėme. Ir kaip tik tuomet mane pakvietė padirbėti samdoma vadove ir trenere sporto klube "Eola". Taigi aš su visais 10 - 12 metų patirtį turinčiais treneriais ėmiau dirbti ten. Štai šiame klube aš pirmąkart ir įdiegiau disko dviračių aerobiką sporto salėje. Iki tol Vakarų Lietuvoje sportuoti salėje važiuojant dviračiais galimybių nebuvo. Mat vieno dviračio kaina svyruoja nuo 1000 dolerių iki 1000 eurų.

Tačiau neretai nutinka taip, kad savo darbą gerai išmanantys profesionalai neilgai išsėdi samdomo darbuotojo kėdėje.

Taip ir atsitiko. Atsisveikinusi su "Eola" pasitariau su vyru, ir jis mane paakino vėl imtis savo verslo. Jis sakė: "Tave žmonės myli kaip žmogų, vertina kaip trenerę, kodėl gi tau vėl nepabandžius?". Taigi prieš metus, nors ir daug kas mus gąsdino krize, išsinuomavome patalpas "Klaipėdos" viešbutyje ir atidarėme savo sporto klubą "Klaipėda gym". Visada sakydavau, kad ką nors užsidirbti galima tik dirbant. Krapštydamas nosį nieko nepasieksi, taigi pardavėme savo automobilius ir investavome į dviračius. Samdyti žmonių nebuvo iš ko. Visus savo klientus "užsidirbau" turėdama po 4-5 treniruotes per dieną. Neretai per dieną nuvažiuodavau po 100 km. Būdavo, kai po tokio krūvio negaliu naktį užmigti, nes beprotiškai gelia kojas. Bet... Sporto klube prie dviračių sukūriau specialų disko apšvietimą. Tai dariau dėl grožio, jaukumo bei žmogaus jausenos. Apkūnus žmogus sportuodamas prietemoje gali jaustis daug laisviau ir nekompleksuoti dėl savo formų.

Tikriausiai dauguma disko dviračių aerobikos klienčių yra moterys?

Apie 60 procentų - moterys. Neneigsiu, čia reikia ištvermės. Mūsų vyrai lietuviai yra gerokai palepę... O moterys - ištvermingos. Be to, jos nuolat turi rūpintis savo grožiu. Visas moteris raginu ne tik sportuoti, bet ir domėtis savimi, mityba. Kiekvieną savaitę stebiu, kokie vyksta pokyčiai. Visus savo klientus labai myliu.

O už ką tave myli tavo klientai?

Stengiuosi jiems pateikti moderniausius sportavimo būdus, kad treniruotė būtų linksma ir įdomi. Važiuodama dviračiu savo moterims pasakoju: "Mes dabar miname į kalną, apačioje yra skardis, o dešinėje - krioklys. O dabar važiuojame tiesiu keliu su mažais kalniukais." Mano treniruotėse lyg spektaklyje yra pradžia, pagrindinis įvykis ir kulminacija. Jas moterys vadina spektakliu, kuriame jaučiasi lyg tam tikrus vaidmenis atliekančios aktorės. Viena sportuojanti moteris man sakė: "Tokia rami pasidariau. Anksčiau buvau pikta, po penkis kartus per dieną vyrui skambindavau, kur yra ir su kuo. Dabar man vyras skambina, kur aš esu." Sportas suteikia energijos bet kokiai veiklai, pasitikėjimo savimi. Nekalbant apie gražėjančias formas ir pagerėjusią sveikatą.

Kiek kilogramų galima numesti sportuojant dvi savaites?

Atsikračius vos 500 gramų - jau pasiekimas. Tai, kas greitai numetama, gali būti ir labai greitai priaugama. Neraginu moterų kuo greičiau numesti svorio. Sportuojant formuojasi raumenys, todėl keičiasi apimtys - jos mažėja, o kūno svoris krenta lėčiau.

Papasakok apie Jūros šventės metu organizuojamą šventę.

Liepos 30 d., penktadienį, ir liepos 31 d. šeštadienį, Klaipėdoje vyks šventė, skirta sportui neabejingiems žmonėms. Prie "Klaipėdos" viešbučio 17.30, 19.30 ir 21.30 val. lauke moterims vyks atviros "Disko bike" treniruotės. Vyrai savo jėgas galės išbandyti stumdami štangą. Šeštadienį Atgimimo aikštėje 10 val. ryto vyks kvėpavimo gimnastikos treniruotė, 11 ir 12 val. vyks "Disko bike" treniruotės, o 13 val. prasidės stalo teniso turnyras. Norinčius dalyvauti kviečiame registruotis. Norime pasakyti žmonėms, jog Jūros šventės metu laiką galima leisti ne tik sėdint ant suoliuko su alaus bokalu.

Griežtai draudžiama "Vakarų eksprese" paskelbtą informaciją kopijuoti ir platinti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitaip ją naudoti neturint raštiško leidėjų sutikimo. Turinio naudojimo taisyklės.

Komentarai

Už teisybę !

2016-11-25   17:59

IP: 84.15.178.177

Trūksta pagarbos su žmonėmis. Nesiskaito su paprastais žmonėmis. Ten kur nauda, ten ji su šypsena ir juokeliais. Kaip trenerė ji gal ir neprasta. Bet taip kaip žmogus direktorė su mažu mandagumu lygiu ir žemu IQ. Kas manote, kad tai netiesa- susipažinkite patys. Bet nepatariu. Asmeniskai rinkčiausi kita sporavimui skirta vieta !

Pensininke

2014-04-14   10:46

IP: 79.97.94.139

Tokio abejingumo ir izulumo nesu regejusi. Rasa yra kaimo bobute, kuri tik moka draskyti akis ir nepripazinti savo klaidu. I kluba nerekomenduoju eiti niekam, nes jei paslysit, nukrisit ar net skesit, jums niekas nepades ir net neprieis suteikti pagalbos.. O tik neadekvaciais apvadins..Geda!!!

ji

2014-02-11   19:57

IP: 85.232.128.52

Nieko nuostobaus kad nuo tokios moters net vyras pas kita vaiksto :) tikrai uzjauciu darbuotojus,vyra bei kitus kam teko susidurti su R. Vilkiene. Kaip trenere gal ji ir atsiduoda darbui,bet kaip zmogus.... neduok dieve :)

Tavo komentaras

Vardas*

El. paštas

Komentaras*

Siunčiama. Prašome palaukti...

Šiandien VE.lt skaitykite

Sėkmės istorijos

Spalio 11 dieną suėjo dvidešimt metų nuo tos dienos, kai po Lietuvos...

Saulius Jokužys: "Norėtųsi spaustuvininkų dinastijos" nuotrauka, foto

"Manau, jog žmogui itin svarbu suvokti savo misiją. Išsigryninti tą veiklą, kurioje...

Grožio maratonininkė Viktorija Vaišvilaitė - Skirutienė nuotrauka, foto

"Esu ta moteris, kuri pražysta ir ant akmens", - tvirtai pareiškia verslininkė...

Salomėja Arutiunian: žydinti ant akmens nuotrauka, foto

D. Gailius: „Turime neblogus šansus įveikti „Rytą“ nuotrauka, foto

Sportas, Klaipėdos „Neptūnas“ šiandien išvyko į Vilnių, kur šį savaitgalį sieks iškovoti pirmąjį...

Senamiesčio ROTARACT klubas švenčia gimtadienį nuotrauka, foto

Klaipėda, Penktadienio vakarą Klaipėdos senamiesčio ROTARACT klubas mini 20-ąjį gimtadienį. Nepelno siekiančios jaunimo...

Šviečiantys keturkojai užtvindė senamiestį nuotrauka, foto

Klaipėda, Beglobių gyvūnų organizacijos "Linksmosios pėdutės" inicijuotas renginys, kurio metu šalia Dangės krantinės...

Festivalyje ne visi verslininkai trina rankomis nuotrauka, foto

Klaipėda, „Baikit, nekalbėsim, žmonių labai daug, dabar pats darbymetis", - uostamiestyje vykstant šviesų...

Klaipėda, Paskelbta prieš 3 val.

Klaipėda, Paskelbta prieš 4 val.

Klaipėda, Paskelbta prieš 4 val.

Pasidalink

Jūsų vardas*

Draugo el. paštas*

Komentaras

Siunčiama. Prašome palaukti...