2018 m. lapkričio 17 d. 16:53 val., šeštadienis

Mylimiausi mokytojai

Finišuoja mylimiausio mokytojo rinkimai

(1)

Finišuoja mylimiausio mokytojo rinkimai nuotrauka, foto

Baigėsi "Vakarų ekspreso" surengti mylimiausio mokytojo rinkimai - šiandien bus apdovanotas daugiausia balsų surinkęs pedagogas.

Už kurį mokytoją atiduota daugiausia balsų, bus paskelbta tik po to, kai jam bus įteiktas apdovanojimas.

Vienas neseniai "Vakarų ekspreso" kalbintas pedagogas prasitarė manąs, jog mokytojai, kaip ir menininkai, dažniausiai pripažįstami tik po mirties. Tačiau mylimiausio mokytojo rinkimai parodė, kad uostamiestyje yra daug mokinių, kurie dar būdami mokyklos suole neslepia šiltų jausmų savo auklėtojams, neformaliojo ugdymo pedagogams, įvairių dalykų mokytojams ir nori, kad apie jų gerus darbus būtų žinoma.

49 - tiek mokytojų buvo pasiūlyta rinkimams. Už paprastumą, gerumą, profesionalumą, atsidavimą savo darbui, gebėjimą pamatyti vaiko širdį, subtilų humoro jausmą... Taip už šiuos ir už daugelį kitų gražių dalykų mokytojams atsidėkojo vaikai, jų artimieji, pedagogų kolegos.

Redakcija dėkoja visiems miesto pedagogams, suteikiantiems vaikams ne tik žinių, bet ir mokantiems gyvenimiškųjų tiesų bei sveikina su Tarptautine mokytojų diena.

Kodėl mylimi mokytojai

Benediktas, trečiokas

Man mano mokytoja patinka dėl to, kad yra atlaidi, nepalieka po pamokų. Jeigu vaikai labai triukšmauja, tai, aišku, jau reikia palikti, bet jei tyliai viską darai, tai nieko. Aišku, svarbu, kad moko. Jei ko nors nesupranti, leidžia pasiklausti. Ir pieštuką per pamoką leidžia pasidrožti. O kai kurios mokytojos, jei kas nors pratybų sąsiuvinyje neaišku, neleidžia net atsistoti, sako po pamokų galėsi pasiklausti.

Neda, penktokė

Labai myliu savo auklėtoją ir muzikos mokytoją, nes mumis labai rūpinasi, atsakingai prižiūri. Jeigu kas atsitinka, užtaria. Ji padeda mums mokytis ir yra labai linksma.

Simona, ketvirtokė

Labiausiai myliu modeliavimo vadovę. Už tai, kad niekada neklykia ant mūsų, yra labai žmogiška, linksma ir bendraujanti. Už taisyklių pažeidimą labai nebara - reikia tik padaryti 10 pritūpimų, ir viskas.

Herkus, penktokas

Man labai patinka kūno kultūros mokytoja, todėl, kad ji labai gera, labai teisinga. Jeigu ką ne taip padarai, liepia atitaisyti. Na, pavyzdžiui, jei blogai bėgai krosą, liepia dar kartą bėgti. O jei išvis blogai padarai, vis tiek nepyksta.

Andė, devintokė

Ne visus mokytojus mylim. Vienas iš pagrindinių dalykų, patinkančių man - mokytojo tolerancija. Tai - pakantumas kitokiai nuomonei. Ne visada smagu bendrauti su mokytoju, kuris yra labai kategoriškas. Myliu mokytojus, kurie moka sudominti, pateikti savo dalyką taip, kad mokytis būtų įdomu.

Eglė, universiteto ketvirtakursė

Iki šiol myliu pradinių klasių mokytoją, kuri man buvo kaip antroji mama. Gaila, kad ji labai trumpai dirbo ir išėjo dekretinių atostogų, o vietoje jos atėjo tokia, kuri ausis suko. Tuomet pajutome, ką reiškia gera pradinių klasių mokytoja. Pirmoji mokytoja mumis labai rūpinosi - ir už rankų vedžiodavo, ir plaukus sušukuodavo. Kai prasiskėliau galvą, parvedė namo, kad nieko neatsitiktų.

Vyresnėse klasėse patiko tie mokytojai, kurie mokėdavo visą informaciją pateikti ne per griežtai, ne spaudimu, o įdomiai, kad suprastume. Mylėjau tuos, kurie neskirstydavo mokinių pagal akių spalvą, o žiūrėdavo į tai, kaip tu stengiesi mokytis.

Griežtai draudžiama "Vakarų eksprese" paskelbtą informaciją kopijuoti ir platinti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitaip ją naudoti neturint raštiško leidėjų sutikimo. Turinio naudojimo taisyklės.

Komentarai

n

2010-05-02   07:40

Gaila,bet laimejo ne ta mokytoja?

Tavo komentaras

Vardas*

El. paštas

Komentaras*

Siunčiama. Prašome palaukti...

Šiandien VE.lt skaitykite

Mylimiausi mokytojai

Šiandien minima Mokytojų diena Vydūno vidurinės mokyklos fizikos ir matematikos mokytojai Romai...

Mylimiausiai mokytojai auklėtiniai plojo atsistoję nuotrauka, foto

Grįžusieji: "Gerai gyventi galima ir Lietuvoje" nuotrauka, foto

Žmonės, Jau aštuntus metus Norvegijoje gyvenanti Simona Šiemienė planuoja grįžti į Lietuvą ir...

Melnragės gyventojų laiškas nuotrauka, foto

Nuomonės, Norėdami pasidalinti rūpesčiais ar džiaugsmais, darbo dienomis skambinkite nuo 10 iki 13...

Visuomenė vienijasi ir kyla į aktyvią kovą prieš taršą nuotrauka, foto

Klaipėda, Keli šimtai aktyvių piliečių šeštadienį nuo 11 val. susirinko į mitingą Atgimimo...

Bažnyčios atstatyme - nežinomybė dėl grunto nuotrauka, foto

Klaipėda, Šv. Jono bažnyčia Turgaus gatvėje gali būti atstatyta kone identiškai tokia, kokia...

Žmonės, Paskelbta prieš 52 min.

Nuomonės, Paskelbta prieš 2 val.

Klaipėda, Paskelbta prieš 3 val.

Pasidalink

Jūsų vardas*

Draugo el. paštas*

Komentaras

Siunčiama. Prašome palaukti...