2019 m. kovo 23 d. 10:58 val., šeštadienis

Metų klaipėdiečiai

Įsibėgėjo "Metų klaipėdiečio" rinkimai

(2)

2018-10-30, 08:22

"Vakarų ekspreso" inf.

Įsibėgėjo "Metų klaipėdiečio" rinkimai nuotrauka, foto

Dienraštis "Vakarų ekspresas" jau 24-ąjį kartą kviečia pagerbti labiausiai nusipelniusius klaipėdiečius. "Metų klaipėdiečio" rinkimai yra pagarbos ir dėkingumo ženklas tiems žmonės, kurie aktyviai dalyvauja visuomeniniame ir kultūriniame gyvenime.

Iki pat lapkričio 11 dienos dienraščio ir portalo www.VE.lt skaitytojai kviečiami siūlyti kandidatus keturioms nominacijoms. "Garbės klaipėdietis" - tai asmenybė, dėl kurio viso gyvenimo darbų mūsų miestas, jo ir kitų žmonių gyvenimai keitėsi, keičiasi ir keisis į geresnę, gražesnę pusę. Nominacija "Meniška siela" skiriama įvairiose meno srityse šiemet geriausių rezultatų pasiekusiam klaipėdiečiui. "Jaunasis talentas" - tai perspektyvus, veiklus, talentingas jaunasis klaipėdietis. Na, o nominacijai "Už metų nuopelnus" galima siūlyti kandidatus, kurie per šiuos metus savo darbais garsino Klaipėdą. Šiuo metu jau yra pateikta beveik trys dešimtys kandidatūrų.

Primename, kad antrojo etapo metu (lapkričio 13-28 d.) vyks balsavimas. Na, o rinkimus vainikuos "Metų klaipėdiečio" apdovanojimo vakaras, kuris vyks lapkričio 29 d.

Kandidatūras nominacijoms galima pateikti el. paštu: klaipedietis@ve.lt arba atnešti į "Vakarų ekspreso" redakciją adresu M. Mažvydo al. 3 bei mūsų skyrių prekybos centre "Akropolis". Prašome nurodyti, kokiai nominacijai ir už ką siūlote kandidatus.

Kandidatai

„Garbės klaipėdietis“

Rokas Bagdonas - Klaipėdos respublikinės ligoninės Plastinės chirurgijos skyriaus vedėjas, estetinės chirurgijos klinikos įkūrėjas, prisidedantis ne tik prie žmonių, bet ir miesto gražinimo. Už tai, kad užsimojo rekonstruoti apleistus bravoro ir spirito gamyklos pastatus Klaipėdoje, taip pat dalyvavo projekte „Už saugią Lietuvą“, remia vaikų namuose augančius mažylius.

Eglė Jokužytė - VšĮ „Verslas ar menas“ vadovė, leidėja, viena iš socialinio verslo pradininkų Lietuvoje, savo veikla prisideda prie regėjimo negalią turinčių žmonių kultūrinės ir meninės atskirties mažinimo. Įgyvendina įvairius socialinius projektus bei leidžia knygas ir kitus leidinius, kurie suprantami regintiems ir neregiams.

Vitalijus Chomičenkas – vaikų darbštumo ugdymo mokyklos „10 talentų“ steigėjas, ilgus metus pagalbos ranką nepritekliaus kamuojamose šeimose augantiems vaikams tiesęs klaipėdietis. Teismui iškėlus bankroto bylą jo vadovaujam centrui, aktyvus klaipėdietis ir toliau tęsia veiklą – įsteigė asociaciją „20 talentų“.

Džiuljeta Armonienė – šiemet uostamiestyje atidarytos naujosios alaus daryklos „Švyturys Brewery“ vadovė, viena garsiausių Lietuvos aludarių. Už aludarytės tradicijų puoselėjimą.

Viktorija Lygnugarienė -  Gargždų socialinės paramos centro vadovė. Už atsidavimą žmonėms, iniciatyvumą ir Klaipėdos rajono bendruomenės stiprinimą.

Arvydas Vaitkus – VĮ Klaipėdos valstybinio jūrų uosto direkcijos generalinis direktorius, 2018-aisiais metais apdovanotas LR susisiekimo ministerijos įsteigtu Lietuvos Respublikos jūrų transporto darbuotojo garbės ženklu. A. Vaitkus savo nuoširdžiu darbu plėtoja ir populiarina jūrinį verslą ir Lietuvą kaip jūrinę valstybę, stiprina Klaipėdos uosto veiklą bei įvaizdį.

Antanas Stanevičius – leidyklos „Eglė“ vadovas, išleidęs daugelį klaipėdiečių autorių knygų, taip pat įvairiose Klaipėdos erdvėse nuolat rengia savo fotografijų parodas.

Artūras Juškėnas - rankinio treneris, Klaipėdos rankinio klubo "Dragūnas" įkūrėjas. Už ilgametį nuoseklų, profesionalų darbą ir klubo skinamas pergales.

Tomas Juočys – Klaipėdos dramos teatro vadovas, vienas iš tarptautinio festivalio „TheATRIUM“, kuris Lietuvos gyventojus supažindina su vertingiausiais šiuolaikinio teatro spektakliais, sumanytojų. Už teatro meno puoselėjimą uostamiestyje.

Reda Kadžiulienė - "Vilties miestas" savanorė jau 11 metų aukojanti laiką, energiją "Vilties bėgimas" paramos renginio organizavimui. Būdama Gedminų progimnazijos dorinio ugdymo mokytoja ne tik suteikia vaikams galimybę skirti laiką savanorystei bet ir pati inicijuoja ir organizuoja įvairius labdabos renginius mokykloje ir už jos ribų. Globoja žmones su protine negalia Caritas organizacijoje. Tai moteris, kuri apglėbia visus sergančius ir nuskriaustus bet skleidžia meilę bet kurioje aplinkoje, kurioje dirba, gyvena ar savanoriauja.

Romaldas Sakalauskas - VšĮ Respublikinės Klaipėdos ligoninės direktorius. Tai asmenybė, kurios dėka Vakarų Lietuvos gyventojams teikiamos kokybiškos medicinės paslaugos, darbuotuojai aprūpinti moderniausia medicine įranga. Kasmet gražėja ir klesti ne tik jo vadovaujama ligoninė, bet ir Klaipėdos miestas.

Brolis Benediktas Jurčys OFM. Už vilties teikimą, skleidimą, empatiją ir begalinį troškimą padėti kiekvienam ieškančiam pagalbos per bendrystę, santykį su artimu, ypatingą dėmesį skiriant onkologinėmis ligomis sergantiems žmonėms, autizmo spektro sutrikimą turintiems vaikams, neįgaliesiems. Brolis Benediktas yra „Šv.Pranciškaus Vilties miesto“ socialinio kultūrinio klasterio steigėjas, Klaipėdos Šv. Pranciškaus onkologijos centro, dvyliktus metus vykstančio Vilties bėgimo iniciatorius, visų Vilties miesto renginių globėjas, solidarumo ir artimo meilės Vilties mieste – Klaipėdoje - žadintojas.

„Jaunasis talentas“

Julius Aleksandrovas – vienuolikmetis tenisininkas, klaipėdietis, kuris savo laimėjimais tarptautiniuose turnyruose garsina Lietuvą. Jo kolekcijoje – net 62 prizinių vietų taurės, iš kurių net 52 yra pirmosios vietos laimėjimai.

Benas Babenskas – septyniolikmetis „Ąžuolyno“ gimnazijos moksleivis, kuris šiemet debiutavo stipriausioje Lietuvos futbolo A lygoje, o po to išvyko mokytis į privačią prestižinę mokyklą JAV.

Martynas Linkevičius - šiemet „Ąžuolyno“ gimnaziją baigęs vaikinas iš valstybinių brandos egzaminų gavo net 4 šimtukus. Vasarą Portugalijoje vykusioje tarptautinėje fizikos olimpiadoje laimėjo bronzą. Dabar M. Linkevičius Kembridžo universitete studijuoja inžineriją.

Evelina Strakšienė - Klaipėdos suaugusiųjų gimnazijos moksleivė, šiemet dalyvavusi Konstitucijos egzamine ir 11-12 klasių grupėje užėmusi 1-ąją vietą.

Daniil Pancerevas – įspūdingais pasiekimais plaukime pasižymėjęs jaunasis klaipėdietis, kandidatas į Lietuvos plaukimo sporto meistrus, daugkartinis Lietuvos vaikinų iki 13 metų ir iki 15 metų rekordininkas, tarptautinių jaunučių plaukimo varžybų nugalėtojas ir prizininkas.

Laurynas Gaidelis - Klaipėdos jaunimo organizacijų asociacijos „Apskritasis stalas“, vienijančios 24 mieste veikiančias organizacijas, pirmininkas, Lietuvos kineziterapeutų sąjungos narys. Laurynas motyvuoja ne tik KLAS organizacijos savanorius, kurių šiuo metu yra 27, bet ir jaunimo organizacijų vadovus  - skatina aktyviai veikti Klaipėdoje. Vaikino savanoriška veikla trunka apie 10 metų. Jis dirba Klaipėdos slaugos ligoninėje kineziterapeutu, šiemet gavo mero padėką už nuoširdų darbą ir rūpestį pacientais. 2017 metais Klaipėdos jaunimo apdovanojimuose išrinktas metų lyderiu.

„Meniška siela“

Inga Briazkalovaitė ir Aurelijus Liškauskas - baleto šokėjai, choreografai, stebinantys originaliais šokio projektais. Už Vakarų Baltijos laivų statyklos elinge šiemet pristatytą įspūdingą vertikalaus šokio spektaklį „Giedanti Vydūno upė“.

Aina Zinčiukaitė – klaipėdietė drabužių dizainerė, sukūrusi kostiumų daugiau nei dviem dešimtims šokio, dramos ir pantomimos pastatymų, įvairiems muzikiniams projektams. Jos darbai įvertinti uostamiesčio teatralams skiriamu „Padėkos kaukės“ apdovanojimu, dizainerė taip pat apdovanota medaliu „Už nuopelnus Lietuvai“.

Olga Filatova–Kontrimienė – žinoma Klaipėdos stilistė, prekės ženklo „2ru2ra“ įkūrėja, daugelio televizijos laidų įvaizdžio kūrėja.

Sonata ir Henrikas Žižiai - vieni iš pirmųjų Klaipėdoje pradėję rengti diskotekas, sutraukdavusias tūkstančius dalyvių ne tik per Jūros šventes. Aktyvūs klaipėdiečiai ir šiandien dažnai reiškiasi miesto kultūriniame ir visuomeniniame gyvenime, organizuoja atraktyvius renginius.

Sigutis Jačėnas – aktorius, režisierius, VšĮ „Vieno aktoriaus teatras” steigėjas ir vadovas, kultūros projektų iniciatorius, skaitovas, naujo festivalio Klaipėdoje „Žemėj Lietuvos“ rengėjas.

„Už metų nuopelnus“

Rita Karvelienė - Lietuvos autizmo asociacijos “Lietaus vaikai” vienijančios tėvus, auginančius autizmo sutrikimą turinčius vaikus,  Klaipėdos skyriaus valdybos narė. Už tai, kad šiemet įkūrė  VšĮ „Elgesio sprendimai“ ir  visą savo laiką bei širdį skiria vaikams, turinčiais autizmo sindromą ar dėmesio, emocijų sutrikimų.

Arūnas Sakalauskas – klaipėdietis skulptorius, Nacionalinės premijos laureatas.  Už šiemet Kaune atidengto „Laisvės kario“ paminklo sukūrimą.

Karatė mokykla „Shodan“ - jau daug metų ugdo aukščiausio meistriškumo sportininkus, kurie kasmet garsina Lietuvos vardą tarptautinėse varžybose.

Gintautas Bertašius - verslininkas, Klaipėdos pramonės, prekybos ir amatų rūmų turizmo komiteto pirmininkas. Už turizmo Klaipėdos regione skatinimą.

Vidas Rasimavičius - Priekulės ugniagesys. Už tai, kad nepaisydamas instrukcijų, rizikuodamas savo gyvybe, išgelbėjo Minijos upėje skendusią moterį.

Viktorija Vaišvilaitė-Skirutienė – klaipėdietė fotografė, miestiečius nuolat stebinanti meniškais projektais. Už tai, kad šiemet abiturientų išleistuvių proga Klaipėdos Simono Dacho progimnazijos moksleivėms įteikė unikalią dovaną – jų vizualinių paveikslų ir žodinių portretų diptikus.

Audra Bastytė-Ignatavičė - netikėtai mirusio buvusio „Žuvėdros“ šokėjo Viliaus Ignatavičiaus žmona, paaukojusi savo vyro organus donorystei.

Ina ir Darius Juotkai - vaikų, sergančių cukriniu diabetu, klubo „Smalsučiai“ vadovai, įgyvendinantys kilnius projektus, organizuojantys akcijas ir visokeriopai padedantys sergantiems vaikams. Aktyvūs klaipėdiečiai šią vasarą suorganizavo nemokamą vasaros stovyklą Šventojoje. Taip pat pradėjo teikti pagalbą ukrainiečiams vaikams.

Olesia Matulevičienė - "Vilties miestas" savanorė, iniciavusi ir jau tris metus organizuojanti Mažųjų Vilties bėgimą, skirtą vaikų su specialiasiais poreikiais sveikatos stiprinimui, bei jų įtraukčiai į Kaipėdos miesto bendruomenę. Olesia dirba Klaipėdos "Medeinės″ mokykloje kūno kultūros mokytoja. Olesia yra mylima ir gerbiama mokinių, tėvų, bendradarbių. Tai mokytoja, kuri mato kiekvieno vaiko individualumą bei stiprybes ir nepasiant jų poreikių tiki, jog bet kuris vaikas gali būti laimingas.

Jurgita Šilinskaitė-Venslovienė - KN SGD paslaugų skyriaus vadovė. Už profesionalumą ir aktvyumą kuriant ir efektyvinant SGD tiekimo grandinę Baltijos jūros regione, aktyvų įsitraukimą į kitų organizacijų veiklą. J. Šilinskaitė-Venslovienė yra Klaipėdos universiteto Tarybos narė, Lietuvos karininkų žmonas ir dukras vienijančios „Birutiečių“ organizacijos narė, aktyviai prisidėjo rengiant Klaipėdos miesto ekonominio proveržio strategiją ir dėl šios veiklos šiemet buvo įvertinta Klaipėdos prekybos, pramonės ir amatų rūmų kasmet teikiama bronzos Darbo žvaigžde.

Griežtai draudžiama "Vakarų eksprese" paskelbtą informaciją kopijuoti ir platinti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitaip ją naudoti neturint raštiško leidėjų sutikimo. Turinio naudojimo taisyklės.

Komentarai

2019-02-06   12:39

IP: 104.156.206.103

We are project funder as well as financial lender. We have BG/SBLC specifically for BUY/LEASE at a leasing price of 4%+2% of face value Issuance by HSBC London and many other 25 top AA rated Bank in Europe, Middle East or USA. We also secure funding. Also We are into the provision of short term and long term business/personal loans for both small and large scale business funds.


FOR LEASING OF BG/SBLC


MINIMUM FACE VALUE OF BG/SBLC = EUR/USD 1M
LEASING FEE = 4%+2%
FOR PURCHASE OF FRESH CUT BG/SBLCPRICE = 32%+1%MINIMUM FACE VALUE OF BG/SBLC = EUR/USD 1MIntermediaries/Consultants/Brokers are welcome to bring their clients and are 100% protected. In complete confidence, we will work together for the benefits of all parties involved. 


Skype: inquirey001
Contact Email: inquirey002@gmail.com


2018-10-30   18:23

IP: 185.17.149.203

AR JUMS REIKIA IŠSAI?


Šiuo metu siūlome 2% palūkanų normą plūduriuojančią paskolą su tinkama galiojančia asmens tapatybės kortele, kuri turi būti patvirtinta.

Galite išsiųsti savo paskolos prašymą bet kokiai paskolai, kurios jums reikia.

Mes siūlome paskolas svyruoja nuo $ 5,000.00 USD Min. $ 50,000,000.00 USD Maks.

Mes suteikiame ilgalaikį kreditą nuo vienos (1) iki penkiasdešimties (50) metų.

Mes teikiame šias paskolos formas: projekto paskolą, refinansavimo paskolą, paskolą į verslo investicijas, automobilio ar transporto priemonės paskolą, studentų paskolą, skolų konsolidavimą, būstą paskolas, asmenines paskolas, kelionių ir atostogų paskolą, Kalėdų ir Naujųjų metų paskolą.

Susisiekite su mumis per QUICK ASSESS LOAN FIRM biurą el. Paštu: quickassessloanfirm@gmail.com

Dėkoju už jūsų globojimą!


Geriausi linkėjimai,

Kathleen Williams

Tavo komentaras

Vardas*

El. paštas

Komentaras*

Siunčiama. Prašome palaukti...

Šiandien VE.lt skaitykite

Metų klaipėdiečiai

Artėjant gražiausioms metų šventėms Klaipėda tradiciškai nusilenkia žmonėms, kurie gražiais ir prasmingais...

Išrinkti Metų klaipėdiečiai nuotrauka, foto

Vakar vidurdienį į "Metų klaipėdiečių" rinkimų balsadėžes krito paskutiniai kuponai. Miestiečiai iki...

Baigėsi „Metų klaipėdiečio“ rinkimai - skaičiuojami balsai nuotrauka, foto

"Danilas yra itin atsakingas ir pareigingas sportininkas. Po treniruotės iš baseino jis...

„Į varžybas vyksta su knygomis rankose“ nuotrauka, foto

Fotografė Viktorija Vaišvilaitė-Skirutienė "Metų klaipėdiečio" rinkimuose nominuota "Meniškos sielos" nominacijai už miestiečius...

Fotografė, pravėrusi duris į nuostabius paralelinius pasaulius nuotrauka, foto

Klaipėdoje prasidėjo didžiausia kino šventė šalyje nuotrauka, foto

Filmai, Žinomo rusų režisieriaus Kirilo Serebrenikovo romantine istorija „Vasara“ uostamiestyje prasidėjo „Kino pavasaris“....

Apdegęs ukrainietis gydomas ligoninėje nuotrauka, foto

Kriminalai, Uostamiesčio policija informuoja apie darbo metu nukentėjusį ukrainietį.

Nidos centre nugriauta „Agila“ nuotrauka, foto

Vakarų Lietuva, Į didžiausią Kuršių nerijoje Nidos kurortą atvykę svečiai šiuo metu gali gerokai...

Istorinio pastato vieta perleista viešbučiui nuotrauka, foto

Vakarų Lietuva, Pačiame Palangos centre, šalia Nepriklausomybės aikštės, kurioje yra muzikos ir šviesų fontanas,...

Kriminalai, Paskelbta prieš 1 val.

Vakarų Lietuva, Paskelbta prieš 1 val.

Vakarų Lietuva, Paskelbta prieš 1 val.

Pasidalink

Jūsų vardas*

Draugo el. paštas*

Komentaras

Siunčiama. Prašome palaukti...