2019 m. gegužės 25 d. 07:54 val., šeštadienis

ve  >  Žinios  >  Klaipėda  >  Mano Klaipėda

Komentarai

2009-12-02, 12:00

Kalbino Jurga PETRONYTĖ

Daniel

2010-11-29   22:03

IP: 79.142.119.206

Miestas yra žlugdomas tam, kad ji atiduoti vokiečiams už Lietuvos "EU skolas". O tuomet bus padaryta tvarka ir verslas klestės ir pramogų bus pilna, tik uždirbs iš to ne lietuviai.

Senamiescio gyventoja

2010-05-02   07:40

Nepastebedavau ir anksciau tu zmoniu, kada dar net nebuvo parkomatu

:)

2010-05-02   07:40

Na ir pasikėlęs šis "meninykas". Jis mat gerai žino,kaip visame pasaulyje daroma, kaip miestai valdomi, kaip verslas tvarkomas :) Tačiau iš to ką kalba, akivaizdu, kad tai savimi patenkintas ir per daug pasitikintis barškutis neišmanantis nei valdymo nei ekonomikos. Beje net nežinantis kaip šie reikalai tvarkomi jo gimtojoje Ispanijoje :) Visai neblogas pasiūlymas jam pačiam išsirengti nuogai ir atsisėdus savo uošvio galerijos vitrinoje maskatuoti pautais - gal tikrai pagyvintų uošvio prekybą :)

senis

2010-05-02   07:40

as ne uz parkomatus, bet del ju maziau senamiestyje nesilankau. daugelis verkslenanciu irgi maziau nesilanko, nes iki tol nesilanke isvis. vilniuje nors ir parkavimas mokamas pirmadieni - sestadieni nuo 8 iki 20 , nerasi laisvos vietos. zmones aktyvus, visuomeniski, ir turi is ko susimoket uz parkavima. o klaipedieciai sededami savo nevedintuose butuose bukeja nuo olialia laidu, ir finale atrofuojasi tiek, kad negali uzsidirbti net apmoketi parkavimui (nors apmoketi kurui kazkodel sukrapsto) ir dar. dviraciui parkavimas nemokamas, o dviraciu takai klaipedoje geriausi visoje lietuvoje.

seniui

2010-05-02   07:40

parkomatu neturi buti nes tai yra pinigu emimas nesuteikiant jokiso paslaugos. taigi tiesiog reketas.

kurgi

2010-05-02   07:40

Kaip menininkui, man ypač į akis krenta tai, jog Klaipėdoje nereikalinga kultūra............................... ji bus reikalinga miestui,jeigu ji visai nereikalinga pagrindinei poniai NL,kuri tą kultūrą kuruoja.Tik apie kėdę savo subinei galvoja,daugiau nieko.Dama Ypač ciniško požiūrio į kultūrą dama.Nebus mieste nieko gero,kol kultūros valdininkais dirbs žmonės nemėgstantys kultūros.

mama

2010-05-02   07:40

paskaičius komentarus, kilo mintis, kad tik reikia senamiesty padaryti nemokamą parkavimą ir leisti važinėti 100 km/val. Tada tur būt grįš į mūsų kaimą visi emigrantai ir užplūs turistai, senamiesčio gatvėse visi draugiškai bičiuliausis ir bus idilė. O dabar galite mane lietuviškai draskyti.

Emigrantė

2010-05-02   07:40

Klaipėda- tai homo sovietikus, todėl ji nesikeičia. Ir nesikeis tol, kol miestui vadovaus seno tarybinio raugo nomenklatūra ir jos "tradicijas" uoliai perėmę sūneliai ir dukrelės.Tai jie gražų prūsų miestą pavertė antruoju Kaliningradu, kuriame ne taip seniai net lietuvis su lietuviu kalbėjo rusiškai...Apsnūdusi ir verda savo sultyse vadinama miesto inteligentija. Anot vieno lietuvininko ,buvusiam gražiajam MEMELIUI reikia vieno raišo vokiečio ir čia atgytų protėvių dvasia.

tetis

2010-05-02   07:40

Pritariu "mamai". Komentarų lygis atspindi klaipėdiečių lygį. Na nebent jį kiek kilsteli aukštyn, nes daugybė runkelių ir burokų akyse nėra regėję kompiuterio bei mano, kad "internetas" yra kokia nors nauja kruopų rūšis. Taigi Klaipėdos komentatoriai (tame tarpe ir ispanas/imigrantas) mano, kad Klaipėda ir jos senamiestis numiręs, nes jame yra įrengti parkomatai (a), viską turi nuspręsti ir organizuoti valdžia (b), o ji yra bloga (c). Padėtis be išeities, nes valdžia nerengia linksmybių senamiestyje, neatidaro naujų patrauklių kavinukių ir kitokių versliukų, neatleidžia verslininkų nuo mokesčių (o galėtų dar ir primokėti), nepadeda kurti ir įgyvendinti verslo planų, nedainuoja piliečiams dainelių, nešoka šokių ir kitaip nelinksmina (nebent priiminėja juokingus spren dimus),susodina neteisingus žmones į postus, teisingųjų nesodina į juos (tame tarpe nepasodina prostitučių į vitrinas). Versti tokia valdžią ir pasodinti į mero sostą ispaną žentą. Tik gera valdžia sukurs mums laimę, linksmybes ir ką nors gero ir daug duos nemokamai. Kas už? Kas prieš? Vienbalsiai! Valio, sovietiniams klaipėdiečiams!

Ode

2010-05-02   07:40

Koks neblogas, protingas vaikinas !

1 ...

Tavo komentaras

Vardas*

El. paštas

Komentaras*

Siunčiama. Prašome palaukti...

Šiandien VE.lt skaitykite

Mano Klaipėda

Filosofas, rašytojas bei publicistas Arvydas Juozaitis paskyrė 12-ą metų tam, kad kruopščiai...

„Niekuomet Klaipėda nebuvo toks lietuviškas miestas, koks yra dabar“ nuotrauka, foto

Pilių statyba ilgus metus trukdavo ne tik senovėje - po metų Klaipėdos...

Klaipėdos piliavietės atkūrimo vizija virsta realybe nuotrauka, foto

"Vakarų ekspresas" tęsia pasakojimų ciklą, skirtą Sąjūdžio 25-osioms metinėms.

Klaipėdos Sąjūdžio gimimo užkulisiai (11) nuotrauka, foto

Klaipėdiečiams, vasarą ypač dažnai sulaukiantiems svečių iš įvairiausių pasaulio kampelių, tenka pasukti...

Kur Klaipėdoje nuvesti svečią? nuotrauka, foto

Medikai įspėja apie pirmosios saulės pavojų nuotrauka, foto

Sveikata, Atėjus vasariškiems karščiams lietuviai pradeda deginimosi sezoną. Gydytojai primena, kad tai gali...

Baltarusijoje įsigalioja vasaros laikotarpio apribojimai krovininių automobilių eismui nuotrauka, foto

Pasaulis, Baltarusijos Respublikos Transporto ir komunikacijos ministerija informuoja, kad nuo gegužės 23 d....

Šeštadienio horoskopas 12-ai zodiako ženklų nuotrauka, foto

Įvairybės, **************

"Baltų" tėveliai - "Palemono taurės" laimėtojai nuotrauka, foto

Sportas, Seredžiuje vykusiame tradiciniame futbolo turnyre "Palemono taurė 2019" dalyvavusi Klaipėdos futbolo mokyklos...

Sveikata, Paskelbta prieš 41 min.

Įvairybės, Paskelbta prieš 1 val.

Sportas, Paskelbta prieš 7 val.

Pasidalink

Jūsų vardas*

Draugo el. paštas*

Komentaras

Siunčiama. Prašome palaukti...