2020 m. liepos 8 d. 01:24 val., trečiadienis

ve  >  Žinios  >  Klaipėda  >  Mano Klaipėda

Komentarai

RK.

2013-03-24   14:02

IP: 86.100.73.225

Savo gyvenime laikausi nuostatos - jei man nepatinka oponento idėja, turiu pasiūlyti kitą sprendimo būdą. Jei jo nežinau, tuomet privalau susilaikyti nuo kritikos.
Šiuo metu susiformavusi totalaus neigimo visuomenė. Kad ir kas būtų siūloma, kad ir kas būtų bandoma daryti, kai kurie visuomenės nariai viską neigia, nieko nepriima. Manau net tiek, kurių fantazija išneša tik keikti geriausio Lietuvos miesto valdžią, supranta, kad anksčiau ar vėliau reikės atnaujinti gyvenamąjį būstą mieste. Skaitome vieną iš galimų kelių. Nepatinka? Siūlykite savo. Diskutuokite.
Jūs teigiate, kad liberalai valdo blogai, kad jie neturi idėjų. Bet jūsų teiginiai iš tiesų yra neiginiai. Klaipėda - geriausias miestas žmonėms gyventi. Žinoma iš skyrus tuos, kuriems nėra gerai niekur. Bet tai jau ne valdžios, tai pačių žmonių ir psichologų/psichoterapeutų/psichiatrų problema.

nepartinis

2013-03-24   13:39

IP: 86.100.101.209

todėl Klaipėdos valdžia ir yra ne liberalų , o liberastų......liberastai tai tie, kurie neturi jokio kūrybinio potencialo.....

JO TIK oks amzius kazin ta vizija

2013-03-24   13:08

IP: 82.135.197.142

Reiketu ne nuo Hrusciovkiu pradeti ..nuo bendrabuciu ,taikos ,silutes ,rumpiskes ....iskelti nakvynes namus ,narkologini uz miesto ,sutvarkyti aplinka ,nauja sporto mokykla ,stadiona Vaidilos kinotetra ,o paskiui pradeti nuo gyventojiu ,sutvarkyti parkeli vaizdo kameru ...Prasidejius renovacijai pradeti renuovoti net priverstinai kurie namai nebus griaunami ir yra seni ,matomose vietuose palei Taikos prospekta o paskiui tik naujesnius ,o daroma atbulai misko kvartalas nauji namai daroma renovacija ,kaip pilnas miestas griuvenu su krentaiciais balkonais ,kokie baisus vaiku darzeliai kauno gatve ,Sausio 15 ,manau uztektu nors estetinio vaizdo ,ir baikti svaikciuoti apie namu griovima ...

kjh

2013-03-24   12:55

IP: 85.232.133.52

Lietuvoje to niekada nebus. Nebent tie namai nugriūtų patys

ech

2013-03-24   12:49

IP: 78.61.217.145

kaip zmones, neturit ka veikti.... Verciau knyga paskaitykit arba prie juros nuvaziuokit...

nepartinis

2013-03-24   12:46

IP: 86.100.101.209

rašau apie Klaipėdos valdžią .....visų rūšių liberalai yra ilgalaikiai miesto "šeimininkai"......jiems turime būti "dėkingi" :)

to

2013-03-24   12:38

IP: 78.58.254.108

tai , kad pagrinde brazauskinia Lietuva valdo visa nepriklausomybe, prie ko cia liberalai?

nepartinis

2013-03-24   12:29

IP: 86.100.101.209

taip manau , kad liberalas šiai dienai man yra keiksmažodis :) pagal tai kaip jie "valdo" miestą ....nevardinsiu jų "gerų" darbų, gyvenantys tai puikiai žino.....aš taip pat manau, kad didžiausias aferas su mokesčiais ir t.t. vykdo dauguma verslininkų ir tarnautojų....pavyzdžių pakankamai .....jūs skurdinate valstybę totaliai ją apvogdami....o kitus , dirbančius jūsų verslams, jūs taip pat skurdinate mokėdami tik minimalias algas.......vieni kiek gali tiek sukčiauja, nemoka mokesčių,atlyginimus moka vokeliuose ir t.t , o kiti - neišgyvendami iš algos , perka kontrabandines cigaretes , kurą ir nori lengvatų. .....ratas užsidaro ponai liberalai ....:)

Orakulas tam "tam RK"

2013-03-24   11:10

IP: 78.61.100.225

"Liberalas" matyt stipriausias "keiksmažodis" Jūsų leksikone :) Jei ką, būtent liberalai ypač santūriai kalba apie bet kokius mokesčius, valstybei paliekant tik minimalų būtiną socialiai orientuotą lėšų perskirstymą. A... tada vagys. Viską sau - nieko valstybei, t.y. "paprastiems žmonėms" kurie jau įprato parazituoti iš pašalpų, kurias uždirba tie patys liberalai, nes laikosi veiklos, o ne išlaikytinio doktrinos. "Pašalpiniams" valstybė visada bus kalta: ir kad per mažos išmokos, ir kad elektra, dujos, šiluma, duonaar vanduo per brangūs, nes "prakeikti liberalai" nesugeba surinkti mokesčių ir juos sušelpti. Ką sušelpti - mokėti duoklę, nes dirbti neapsimoka. Liberalai visada skatino dirbti ir užsidirbti patiems. Nėra darbo vietų, liberalai jas sunaikino? O kodėl jų nesusikūrus patiems? Ach, vėl... neduoda, neleidžia, neapsimoka... Apsimoka tik imti išmokas ir uždarbiauti "juodai". Keikti visus ir visa, save laikant vieninteliu teisuoliu. Ai, dar pamiršau teisuolę Venckienę.

to

2013-03-24   10:25

IP: 78.58.254.108

o as priotariu jam, jei butinukai sedi aprsiderge, nenori tvarkytis, tai reikia priversti, didinti mokescius uz nesandarius namus, atimti sildymo lengvatas visiems iki vieno, tada gal prades mastyti, o seip pastebejau butinukai - butu gyventojai labai paprastai masto , vidines buto sienos musu, mes jas remontuojame, graziname, o kas uz buvo sienu tas valdzios ir valdzia turi jiems remontus daryti, ne velnio, laikas prisiimti atsakmybe uz savo nuosavybe, laikas smegenis judinti, komunizmas baigesi jau senai bet jus norite jame dar gyventi

Tavo komentaras

Vardas*

El. paštas

Komentaras*

Siunčiama. Prašome palaukti...

Šiandien VE.lt skaitykite

Mano Klaipėda

Filosofas, rašytojas bei publicistas Arvydas Juozaitis paskyrė 12-ą metų tam, kad kruopščiai...

„Niekuomet Klaipėda nebuvo toks lietuviškas miestas, koks yra dabar“ nuotrauka, foto

Pilių statyba ilgus metus trukdavo ne tik senovėje - po metų Klaipėdos...

Klaipėdos piliavietės atkūrimo vizija virsta realybe nuotrauka, foto

"Vakarų ekspresas" tęsia pasakojimų ciklą, skirtą Sąjūdžio 25-osioms metinėms.

Klaipėdos Sąjūdžio gimimo užkulisiai (11) nuotrauka, foto

Klaipėdiečiams, vasarą ypač dažnai sulaukiantiems svečių iš įvairiausių pasaulio kampelių, tenka pasukti...

Kur Klaipėdoje nuvesti svečią? nuotrauka, foto

Klaipėdos tenisininkų pergalės nuotrauka, foto

Sportas, Liepos 4-5 d. Klaipėdoje vyko Lietuvos reitinginis U12 turnyras "Prince cup 2020",...

BMW su LGBT atributika ne juokais supykdė internautus nuotrauka, foto

Automobiliai, Birželis pasaulyje minimas kaip „LGBT Pride“ mėnuo – tai mėnesis, kai organizuojamos...

Vidmantas Dambrauskas: "Tokia rinkėjų valia ir ją reikia gerbti" (Visas tekstas) nuotrauka, foto

Klaipėda, Didžiausiame Vakarų Lietuvos dienraštyje "Vakarų ekspresas" tęsiame pažintis su Klaipėdos miesto tarybos...

Pokyčiai: svarbi informacija moksleivių tėvams nuotrauka, foto

Švietimas, Nors karantino metu nebuvo reikalaujama turėti galiojantį moksleivio sveikatos pažymėjimą, dar birželio...

Sportas, Paskelbta prieš 4 val.

Automobiliai, Paskelbta prieš 4 val.

Švietimas, Paskelbta prieš 5 val.

Pasidalink

Jūsų vardas*

Draugo el. paštas*

Komentaras

Siunčiama. Prašome palaukti...