2019 m. kovo 27 d. 04:15 val., trečiadienis

Komentarai

2010-03-08, 12:00

Vytautas PAŠINSKAS

Viktoras P.

2010-05-02   07:41

Klaipėdą reikia arba atstatyti ir gražinti jai miesto išvaizdą, arba ji taip ir liks sovietine darbininkų gyvenviete, be veido, be istorijos, be kultūros.

šalininkas

2010-05-02   07:41

Čia kai kurie puola Puteikį. Aišku kad ne viskas Klaipėdos pavelde yra gerai. Bet ar čia jo "nuopelnas" ? Jeigu nebūtu Puteikio, situacija būtu nepalyginamai blogesnė, nei dabar. Deja žmogus, nors ir labai norėdamas , vienas daug nenuveiks, jei aplink esantis bus viskam abejingi.
Pagarba Nagliui

Viktoras P.

2010-05-02   07:41

Klaipėdą reikia arba atstatyti ir gražinti jai miesto išvaizdą, arba ji taip ir liks sovietine darbininkų gyvenviete, be veido, be istorijos, be kultūros.

vilija

2010-05-02   07:41

Toks mentalitetas, kuris leidžia seną namą nugriauti vien dėl to, kad jis senas t. y. "nebemadingas", ir negali sukurti nieko daugiau, kaip šlykštynes.

bet

2010-05-02   07:41

is tiesu-kas leido taip "apipeckelioti""Klaipedos" sienas?Kur ziuri miesto vyr dailininkas?Kaip i tai ziures nauji "ekspertai",kurie susibure priziureti pavelda?

Barbora

2010-05-02   07:41

Saunus straipsnis ir teisingos mintys !Vien tik pazvelgus link Atgimimo aikstes matome niekaip i bendra vaizda neisikomponuojanti ,,Klaipedos ,,viesbuti ,kuris buvo pastatytas nugriovus senaja gaisrine,kad butu ,,grazus,, derinys Leninukui ! Dabar gi jis stypso kaip svetmkunis ir dar nupeckeliotom sienom ! Uz jo kaip baisuokliai ar vaiduokliai tie daugiauksciai K ir L formos namai .Cia tik maza dalele ,,isprievartauto,,miesto .

rasa

2010-05-02   07:41

Puikios, drąsios ir teisingos mintys. Nesutikčiau tik dėl nesavanaudiškos savivaldybės juristo Žičkaus meilės "meridianui"... Ponui Artūrui iki nesavanaudiškumo toli, labai toli.

stase

2010-05-02   07:41

Mintis labai teisinga,cia ne tik Klaipeda bet ir visi buve zveju kaimeliai,kazkodel visi be savo veidu ir sudarkyti,palyginus su Latvijos miesteliais labai jau prastai atrodom..

Mėta

2010-05-02   07:41

Protingo žmogaus protingos mintys... Linkime jam pastatyti išsvajotąjį baltų kovinį laivą.

Labai pritariu autoriui. Miesto valdžia labai priešinasi Jono bažnyčios atstatymui, entuziastingai pritarė viešbučio statybai ant kapinių senosios Jono bžn.vietoje, džiūgauja dėl baisuokliškų pastatų Žvejų gatvėje (šalia senųjų raudonų plytų sandėlių) statybos, patys dalyvavo statant K ir D dangoraižius, vietoj Klaipėdos pilies norėtų matyti Čili kaimo ir Disneilendo miksą. Kiekvieną bandymą tokias naujadarų statybas koreguoti į restauravimą, o ne griovimą, vadina investicijų stabdymu. Tegu investuoja įrestauravimą, nes jis skatina didesnį turizmą skirtingai nuo gelžbetoninių monstrų statyba senamiestyje. Tačiau užuot skatinusi turizmą, kuris taip pat atneša pinigus į miestą, valdžia aršiai priešinasi mėginimui skirti istoriniams laivams krantinę, nes ji 20 metų atiduota nemokamai naudotis miesto valdžios draugams, kuriems rūpi tik kuo didesnį pelną iš bėginio krantinės metro išlupti, todėl istoriniams laivams vietos neatranda. Todėl valdžia įsivaizduoja ir valdo miestą ne kaip uostamiestį, o kaip eilinio rajono eilinį kaimą.

Tavo komentaras

Vardas*

El. paštas

Komentaras*

Siunčiama. Prašome palaukti...

Šiandien VE.lt skaitykite

Klaipėdos TOP-10

Daugiau nei pusę metų trukusios "Vakarų ekspreso" inicijuotos geriausiai Klaipėdą reprezentuojančių istorinių,...

Klaipėdos TOP-10: turistai matytų kitaip nuotrauka, foto

Parengta Klaipėdos miesto integruotų investicijų teritorijos vietos veiklos grupės 2016-2022 m. vietos plėtros strategijos įgyvendinimo už 2018 m. ataskaita nuotrauka, foto

Klaipėda, Klaipėdos miesto savivaldybės integruotų investicijų teritorijos vietos veiklos grupė (toliau - Klaipėdos...

Klaipėdos šokėjų pergalės Latvijoje ir Lietuvoje nuotrauka, foto

Sportas, Šiuolaikinių šokių ir sporto bendruomenės Klaipėdoje Saidos šokio namai nariai skynė pergales...

Klaipėdos BTC tenisininkai - geriausi nuotrauka, foto

Sportas, Klaipėdos teniso arenoje vyko "Kredito garanto" taurės Vakarų Lietuvos ir Kaliningrado klubų...

Iš Baltijos šalių čempionato - su laurais nuotrauka, foto

Sportas, Estijos mieste Tartu vyko Baltijos šalių plaukimo čempionatas, kuriame savo jėgas su...

Klaipėda, Paskelbta prieš 4 val.

Sportas, Paskelbta prieš 6 val.

Sportas, Paskelbta prieš 7 val.

Pasidalink

Jūsų vardas*

Draugo el. paštas*

Komentaras

Siunčiama. Prašome palaukti...