2018 m. lapkričio 21 d. 00:12 val., trečiadienis

ve  >  Žinios  >  Klaipėda  >  Klaipėdiečiai

Klaipėdiečiai

Jau 30 metų dirbantis Klaipėdos patrulis: „Tikėkite pareigūnais!“

(34)

Jau 30 metų dirbantis Klaipėdos patrulis: „Tikėkite pareigūnais!“ nuotrauka, foto

Klaipėdos apskr. VPK Patrulių rinktinės pareigūnas Artūras Simson.

© Policijos nuotr.

Klaipėdos apskr. VPK Patrulių rinktinės pareigūnas Artūras Simson policijos pareigūnu dirba net 30 metų. Taip ilgai tarnaujančių policininkų Klaipėdos apskrityje yra tik dešimt. Šiandien pareigūnui įteiktas pirmojo laipsnio policijos pasižymėjimo ženklas „Už ištarnautus metus“, jam už ilgametę tarnybą dėkojo Klaipėdos apskrities policijos vadovai ir kolegos.

Artūras Simson visus tris tarnybos dešimtmečius paskyrė darbui Patrulių rinktinėje. Jis nė karto neiškeitė tarnybos šiame padalinyje į ramesnę kabinete, bet dieną iš dienos, beveik neturėjęs netgi nedarbingumo dėl ligos, rūpinosi viešąja tvarka uostamiestyje ir jo gyventojų bei svečių ramybe.

„Visokių dienų per šį laiką yra buvę. Teko ir tarnybinį ginklą panaudoti: laimė, ne į žmogų – į automobilio padangas keliskart taikyta. Pavyzdžiui, keturi girti jau beveik besitraukiančios iš Lietuvos rusų armijos desantininkai buvo „nuvarę“ klaipėdiečių „Žiguli“. Juos persekiodami ties Miesto ligonine sustabdėme mašinas šaudydami. Visiems desantininkams buvo iškeltos baudžiamosios bylos“, – prisiminimais dalinosi A. Simson.

Pareigūnas pasakojo, kad apskritai iš visos tarnybos įsimintiniausi yra devyniasdešimt pirmieji. Jis didžiuojasi policijos pasižymėjimo ženklu „Už atliktą pareigą 1991 m.“.

Paklaustas, kas sunkiausia patrulio darbe, A. Simpson kaip dabarties aktualiją mini nemažą gatvėje laiką leidžiančių žmonių agresyvumą, taip pat rizikingus iškvietimus į neapšviestus vienkiemius, kur geriama, švaistomasi kirviais ar šakėmis, kur pareigūnas negali žinoti, kas ir kada ginkluotas išnirs iš už tamsaus kampo. Užtat ir klaipėdiečiams, apskrities gyventojams, kurių gyvybes, sveikatą ir turtą saugo tris dešimtis metų, patrulis pataria visada būti labai atsargiems.

„Taip pat noriu paprašyti daugiau pagarbos pareigūnams. Juk ko gi Jūs šaukiatės, kai nutinka nelaimė? Kaip galėsite patikėti savo gynybą policijai, jei negerbsite, nepasitikėsite tais, kurie atskubės pirmieji? Netikėkite ir nekalbėkite, kad patruliai tik demonstruoja galią dėl vilkimos uniformos, važinėjasi mašinomis, žvilgčioja į merginas arba galvoja, kaip kokį kyšį gavus. Tai visiška nesąmonė. Policijos patrulio darbas – itin sunki ir atsakinga tarnyba“, – reziumuoja šio padalinio ilgaamžis Artūras Simson.

Žymos: artūras simson

Griežtai draudžiama "Vakarų eksprese" paskelbtą informaciją kopijuoti ir platinti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitaip ją naudoti neturint raštiško leidėjų sutikimo. Turinio naudojimo taisyklės.

Komentarai

2018-11-14   16:17

IP: 105.0.4.147

Pasirengimas teisėtai paskolai visada buvo didžiulė problema. Klientams, turintiems finansinę problemą, reikia jų išspręsti. Kredito ir užstato klausimas yra tai, kad klientai visada nerimauja ieškodami paskolos iš teisėto skolintojo. Bet .. mes padarėme tokį skirtumą skolinimo srityje. Mes galime pasirūpinti, kad paskola būtų nuo 5000 JAV dolerių iki 500 000 000 USD JAV dolerio iki 3 proc. Palūkanų Prašome nedelsiant atsakyti į šį el. Laišką: billjohnson.loanfirm011@gmail.com

2018-11-14   14:56

IP: 105.0.4.147

Pasirengimas teisėtai paskolai visada buvo didžiulė problema. Klientams, turintiems finansinę problemą, reikia jų išspręsti. Kredito ir užstato klausimas yra tai, kad klientai visada nerimauja ieškodami paskolos iš teisėto skolintojo. Bet .. mes padarėme tokį skirtumą skolinimo srityje. Mes galime pasirūpinti, kad paskola būtų nuo 5000 JAV dolerių iki 500 000 000 USD JAV dolerio iki 3 proc. Palūkanų Prašome nedelsiant atsakyti į šį el. Laišką: billjohnson.loanfirm011@gmail.com

2018-11-12   16:06

IP: 192.119.160.107

Attn: Investors

We are direct providers of Fresh Cut BG, SBLC and MTN which are specifically for lease, our bank instrument can be engage in PPP Trading, Discounting, signature project (s) such as Aviation, Agriculture, Petroleum, Telecommunication, construction of Dams, Bridges, Real Estate and all kind of projects. We do not have any broker chain in our offer or get involved in chauffer driven offers.

We deliver with time and precision as sethforth in the agreement. Our terms and Conditions are reasonable, below is our instrument description.
The procedure is very simple; the instrument will be reserved on euro clear or through a pre advice MT 799 to be verified by your bank, after verification an arrangement will be made for necessary bank documents and stock testing expenses, the cost of the Bank Guarantee will be paid after the delivery of the MT760

DESCRIPTION OF INSTRUMENTS:
1. Instrument: Bank Guarantee (BG/SBLC) (Appendix A)
2. Total Face Value: Eur 5M MIN and Eur 10B MAX (Ten Billion USD).
3. Issuing Bank: HSBC Bank London, Credit Suisse and Deutsche Bank Frankfurt.
4. Age: One Year, One Month
5. Leasing Price: 6% of Face Value plus 2% commission fees to brokers.
6. Delivery: Bank to Bank swift.
7. Payment: MT-103 or MT760
8. Hard Copy: Bonded Courier within 7 banking days.

We are ready to close leasing with any interested client in few banking days, if interested do not hesitate to contact me direct. thamboburak@gmail.com

Regards,

Tavo komentaras

Vardas*

El. paštas

Komentaras*

Siunčiama. Prašome palaukti...

Šiandien VE.lt skaitykite

Klaipėdiečiai

Klaipėdietis Artūras Knyzeris užsibrėžė tikslą Lietuvoje įkurti pelningą ir didelę statybų bendrovę,...

18 m. klaipėdietis sukėlė audrą savo dosniu pasiūlymu nuotrauka, foto

"Man pasisekė, kad gimnazijoje mane mokė senosios kartos mokytojai, tų "sovietinių" buvo...

"Gyvenime patyriau šviesiausios pedagogikos akimirkų" nuotrauka, foto

Lietuvą garsinęs sunkiaatletis Ramūnas Vyšniauskas, kažkada buvęs ir gana aktyvus vakarėlių dalyvis,...

Ramūnas Vyšniauskas - apie gyvenimo pamokas nuotrauka, foto

Klaipėdos apskr. VPK Patrulių rinktinės pareigūnas Artūras Simson policijos pareigūnu dirba net...

Jau 30 metų dirbantis Klaipėdos patrulis: „Tikėkite pareigūnais!“ nuotrauka, foto

Prieš išvyką į Vengriją - pergalės Lietuvoje nuotrauka, foto

Sportas, Būrys Klaipėdos karatistų artėjantį savaitgalį vyks į Vengriją, kur jų laukia vienos...

Iš Vilniaus - su čempionų laurais nuotrauka, foto

Sportas, Klaipėdos "Viesulo" sporto centro dziudo atstovai Vilniuje vykusiame Lietuvos dziudo moksleivių čempionate...

Klausia nuomonės dėl bokšto nuotrauka, foto

Klaipėda, Klaipėdos miesto savivaldybė kviečia išsakyti nuomonę apie Klaipėdos pilies didžiojo bokšto atkūrimo...

Klaipėdiečių pralaimėjimą praskaidrino socialinė akcija nuotrauka, foto

Sportas, Klaipėdos studentų komandos - Klaipėdos universitetas (KU) ir LCC tarptautinis universitetas (LCC)...

Sportas, Paskelbta prieš 3 val.

Sportas, Paskelbta prieš 5 val.

Klaipėda, Paskelbta prieš 5 val.

Pasidalink

Jūsų vardas*

Draugo el. paštas*

Komentaras

Siunčiama. Prašome palaukti...