2018 m. spalio 23 d. 01:28 val., antradienis

ve  >  Žinios  >  Klaipėda  >  Klaipėda

Klaipėda

Vėl tramdys naktines girdyklas

(19)

Vėl tramdys naktines girdyklas nuotrauka, foto

TVARKA. Pasikeitus teisinei bazei miesto Taryba turi teisę apriboti prekybos alkoholiu laiką ne tik konkrečiai įmonei, bet ir adresui. Tai ketinama padaryti "Bistro kasai" ir "Nevtemus".

© Redakcijos archyvo nuotr.

Į policijos ir miesto Viešosios tvarkos skyriaus specialistų akiratį vėl grįžo naktiniai barai, kurių kaimynystėje gyvenantys žmonės skundžiasi triukšmu, incidentais ar visą parą besiliejančiu alkoholiu.

Trečiadienį į posėdį rinkosi darbo grupė dėl įmonių viešosios tvarkos pažeidimų ir dėl galimo prekybos alkoholiniais gėrimais laiko apribojimo.

Posėdyje svarstytos penkios įstaigos: Žvejų g. 4 esantis baras "Bardakas", Bijūnų g. 8 veikianti UAB "Bistro kasa", Mažojo Kaimelio g. 1 įsikūrusi UAB "Nevtemus", Žvejų g. 2 veikiantis baras "Bukowski" ir Taikos pr. 119B veikiantis UAB "Elpita" baras.

Siūlys apriboti prekybą alkoholiu

Posėdyje dalyvavęs Klaipėdos mero pavaduotojas Artūras Šulcas sakė, kad darbo grupės misija yra pateikti rekomendacijas, kaip elgtis, nes gyventojai ir valstybinės institucijos teikia skundus ar pasiūlymus dėl barų veiklos. "Komisija rekomendavo apriboti prekybą alkoholiniais gėrimais dviem kavinėms - UAB "Bistro kasa" ir UAB "Nevtemus". Čia gauti daugkartiniai pranešimai apie pakartotinius prekybos alkoholiu pažeidimus. Bus rekomenduojama Tarybai nustatyti prekybos alkoholiu laiką kaip ir visoms kitoms Lietuvos parduotuvėms - nuo 10 val. ryto iki 8 valandos vakaro, sekmadieniais - iki 15 valandos", - sakė A. Šulcas. Šiuo metu minėtos dvi įstaigos dirba kiaurą naktį. Bijūnų g. 8 esanti užkandinė-baras prieš kelis mėnesius jau buvo įspėta dėl pažeidimų. Gyventojams ši įstaiga esą netrukdo, bet apriboti prekybos laiką prašo policija. Daugiau nusiskundimų turi UAB "Nevtemus" kaimynai. Čia specialistai fiksavo daug prekybos alkoholiu pažeidimų, pavyzdžiui, parduodama išsinešti, kai tai neleidžiama, ir t. t. Pasikeitus teisinei bazei miesto Taryba turi teisę apriboti prekybos alkoholiu laiką ne tik konkrečiai įmonei, bet ir adresui, tad tai palengvina kovą su vadinamosiomis girdyklomis. Tuo ir ketinama pasinaudoti apribojant prekybos laiką "Bistro kasai" ir "Nevtemus". "Kantrybės taurė persipildo. Pavyzdžiui, "Bardakas" į posėdį atėjo pasiruošęs, papasakojo, kokių priemonių ėmėsi, ką dar padarys, kad ruošiasi susitikti su gyventojais ir taip toliau. Analogiška rekomendacija buvo ir "Bukowski" barui. Verslą vystantys žmonės turi rūpintis, kad čia gyvenantys ir užeinantys žmonės jaustųsi saugūs. Mes visi siekiame, kad senamiestis būtų gyvas, kad čia virtų gyvenimas, bet tai turi būti laikantis taisyklių. Su gyventojais reikia sutarti", - sakė A. Šulcas.

Dar aiškinsis

Dėl Taikos pr. 119B veikiančio UAB "Elpita" baro "Admiral", kur dar veikia ir lošimo automatų salonas, sulaukta skundų, kuriuos pasirašė daug aplinkinių namų gyventojų. Jie prašo, kad įstaigos darbo laikas būtų apribotas iki vidurnakčio.

Tačiau gilinantis į situaciją paaiškėjo, kad tuo pačiu adresu, tik kitame aukšte, veikia dar vienas naktinis baras. Tad darbo grupė prašo patikslinti, ar ir dėl šio baro veiklos gyventojai turi nusiskundimų, ar tiesiog painiojamos įstaigos ir kaltinama visai ne ta įmonė.

"Įstaiga siūlosi įrengti vaizdo kameras, bendradarbiauti su policija, viešosios tvarkos specialistais, pasikalbėti su gyventojais. Stebėsime ir lauksime paaiškinimų. Galbūt tai ne tik "Admiral" problema, bet bendra problema", - sakė A. Šulcas.

 

Griežtai draudžiama "Vakarų eksprese" paskelbtą informaciją kopijuoti ir platinti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitaip ją naudoti neturint raštiško leidėjų sutikimo. Turinio naudojimo taisyklės.

Komentarai

Marelis

2018-10-20   11:57

IP: 88.119.135.247

Zmones, kiekvienoj vaistinej yra toks daiktas, kaip ausu kistukai. Lietuvoj,atsilikusioj sali, gal tai yra naujove, bet uzsieni, net viesbuciuose miesto centre juos gali rasti. Isidejai i ausis ir pamirsai, kad gyveni miesto centre. O jeigu tokio dalyko vardan savo sveikatos negali padaryt,na tada jau cia principai, svarbu viskuom skustis ir but nepatenkintu :)) bet miesto centro jus vienkemiu nepaversit.

Klausimui

2018-09-24   18:31

IP: 86.100.115.186

Kas kur nori ten perka, kol bardako nebuvo, tol ir problemu nebuvo

Klausimas

2018-09-24   15:46

IP: 78.57.213.208

Atsakau, kad tik durnius gali pirkti SU MAŽAIS VAIKAIS!!!!butą triukšmingiausioje Klaipėdos gatvėje ir paskui zysti, kad neužmiegu!!!!!! :)
Kitas dalykas - mano žiniomis nėra ten butų kad būtų su mažais vakais....
Pavydūs ko konkurentai plepa?

Tavo komentaras

Vardas*

El. paštas

Komentaras*

Siunčiama. Prašome palaukti...

Šiandien VE.lt skaitykite

Klaipėda

Kiekvienas taupome vandenį, nes kuo mažiau jo suvartojame - tuo mažiau mokame....

Perskaičiuota vandens kaina nuotrauka, foto

Aplinkos ministerija kreipėsi į savivaldybes, kurias įspėjo dėl padidėjusios oro taršos smulkiosiomis...

Aplinkos ministerija įspėja dėl padidėjusios oro taršos nuotrauka, foto

"Kalnų viršūnės - tai pasaulio užkampiai, tik aukščiausi, o pasaulio centras kiekvienas...

Vladas Vitkauskas: "Kelionės į kalnus išmokė atpažinti tai, kas tikra" nuotrauka, foto

Pirmadienį lyjant lietui keliolika klaipėdiečių piketavo prie Lietuvos nacionalinio radijo ir televizijos...

Prie LRT - klaipėdiečių piketas nuotrauka, foto

Dvi "Dragūno-Viesulo" pergalės nuotrauka, foto

Sportas, Klaipėdos "Dragūno-Viesulo" rankininkės naująjį Lietuvos moterų pirmosios rankinio lygos sezoną pradėjo iškovodamos...

Miškininkai pasės beveik visas surinktas 25 tonas gilių nuotrauka, foto

Lietuva, Beveik visos Valstybinių miškų urėdijos (VMU) miškininkų šį rudenį surinktos paprastojo...

Į Klaipėdą parvežta taurė nuotrauka, foto

Sportas, Klaipėdos "Vyturio" progimnazijos moksleivis Edas Butvilas sėkmingai dalyvavo visą savaitę Latvijoje vykusiame...

Perskaičiuota vandens kaina nuotrauka, foto

Klaipėda, Kiekvienas taupome vandenį, nes kuo mažiau jo suvartojame - tuo mažiau mokame....

Sportas, Paskelbta prieš 2 val.

Sportas, Paskelbta prieš 5 val.

Klaipėda, Paskelbta prieš 6 val.

Pasidalink

Jūsų vardas*

Draugo el. paštas*

Komentaras

Siunčiama. Prašome palaukti...