2019 m. gegužės 21 d. 06:33 val., antradienis

ve  >  Žinios  >  Klaipėda  >  Klaipėda

Klaipėda

Uostamiesčio sporto klube - nelaimė

(7)

Uostamiesčio sporto klube - nelaimė nuotrauka, foto

© "Fotolia" nuotr.

Antradienio rytą Klaipėdos sveikatingumo ir sporto klubą "Impuls", adresu Liepų g. 53A, sudrebino nelaimingas atsitikimas. Baseine mirė vyriškis.

Apie nelaimingą atsitikimą patvirtino Klaipėdos policija. Pareigūnų žiniomis vyriškis, sirgęs įvariomis ligomis, plaukdamas baseine mirė. "Nieko negaliu pasakyti, informacijos neturime. Žinoma, tik tai, kad smurto nebuvo. Įvykį stebėjo liudininkai, kartu buvo ir žmona. Vyriškį bandyta gaivinti, tačiau jis neatsigavo", - teigė pareigūnas.

Klaipėdos sveikatingumo klubo "Impuls" vadovė Eglė Vaupšaitė "Vakarų ekspresui" komentavo, jog su bičiulių kompanija baseiną reguliariai lankydavęs šešiasdešimtmetis vyriškis antradienio rytą baseine plaukiojo apie 20 minučių: "Tada priplaukęs prie baseino krašto atsistojo, staiga susmukęs panėrė po vandeniu.

Kiti šalia buvę žmonės – jo bičiulis (medikas-chirurgas) ir baseino prižiūrėtoja - nedelsiant sureagavo, ištraukė jį iš vandens ir pradėjo gaivinti. Vyras buvo nuolat gaivinamas iki tol, kol atvyko greitoji. Greitoji pagalba buvo pakviesta iš karto – ji atvyko per maždaug 10 minučių. Atvykę medikai gaivino dar apie 40 min. ir apie 8 val. konstatavo mirties faktą.

Reiškiame nuoširdžią užuojautą mirusio vyro šeimai dėl netekties." Pirminiais duomenimis, atsitikimą galėjo lemti kliento sveikatos problemos. Pagal "Impuls" turimą informaciją, jis turėjo rimtų širdies problemų jau anksčiau, buvo patyręs širdies operaciją.

Šią informaciją esą patvirtino ir atvykę šeimos nariai. Baseine nuskendęs vyriškis buvo ilgametis plaukikas, plaukiojo apie 40 metų. Sveikatos problemų neturintis suaugęs žmogus tokio gylio baseine esą paskęsti negalėtų, nes gylis jame tik 1,42 m, o kliento ūgis siekė apie 1,90 m.

Šiuo metu "Impuls" bendradarbiauja su tyrimą atliekančiais pareigūnais ir jiems pateikė visą reikalingą informaciją. "Esame pasiruošę atsakyti į visus klausimus ir pagelbėti tyrimo eigoje", - pabrėžė Eglė Vaupšaitė. "Impuls" vadovė taip pat atkreipė dėmesį, kad turint rimtų sveikatos sutrikimų, visuomet labai svarbu atsakingai įvertinti savo galimybes ir pasitarti su medikais bei sveikatingumo klubų specialistais. "Visuose sveikatingumo klubuose „Impuls“ esančiuose baseinuose yra saugu, kadangi yra taikomos kompleksinės saugumo priemonės.

Visų sveikatingumo klubų baseino patalpose yra budintis prižiūrėtojas, kurio pagrindinė užduotis yra stebėti baseiną, jo prieigas bei užtikrinti klientų saugumą, iš kitų darbuotojų jis išsiskiria ryškia apranga. Tokie baseino prižiūrėtojai turi radijo stoteles, kuriomis galima nedelsiant susisiekti su administracija ir registratūra, atsakyti į jų užklausimus arba iškviesti pagalbą. Keturis kartus per metus vyksta personalo mokymai, susiję su saugumo programa – gerokai dažniau nei to reikalauja įstatymai. Jų metu darbuotojai plečia teorines ir praktines žinias, mokoma, kaip elgtis nelaimės atveju, stebima ar darbuotojai tinkamai laikosi procedūrų ir vidaus tvarkos taisyklių", - teigė E. Vaupšaitė.

Griežtai draudžiama "Vakarų eksprese" paskelbtą informaciją kopijuoti ir platinti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitaip ją naudoti neturint raštiško leidėjų sutikimo. Turinio naudojimo taisyklės.

Komentarai

AHA

2018-09-07   10:20

IP: 78.57.232.246

Tie Impulsai kažkokie prakeikti-ten žmonės miršta kaip lapai.
Tegul iškviečia kunigus palaiminti visus kapmus.Nes negaliu maudytis baseine,kur lavonas plūduriavo.
Arba tai tiesiog velnio išperų irštva,o gal tos firmos karma tokia????

klaipėdietė

2018-09-05   07:30

IP: 86.100.94.39

Aš pati sportuoju, bet būtų mano teisė be sveikatos pažymos į sporto salę neleisčiau. Kad ir pačiai, salėje gavau traumą, (greitosios nekvietė) buvo atlikta kojos operacija. Aišku sporto salę pakeičiau, lankau kitą, pasakiau kas įvyko treneriui, tai pasakė nu saugokis nu žiūrėk. Su tuom sportu ir savo galimybėmis reikia atsargiai,

kiek mirčiu Impulse

2018-09-04   21:39

IP: 78.61.172.19

Prieš metus nuskendo 7-metis Lyg tyčia trečiadienį sukanka lygiai metai nuo kitos Lietuvą sukrėtusios tragedijos sporto klubo „Impuls“ baseine. 2017 m. rugsėjo 5 d. sporto klubo baseine nuskendo 7 metų berniukas. Kaip tąkart skelbė lrytas.lt, iš vandens ištrauktą vaiką atvykę medikai ilgai gaivino, tačiau jo išgelbėti nepavyko. Pirminiais duomenimis, nelaimė nutiko po plaukimo treniruotės. Tąkart po nelaimės „Impuls“ išplatintame pranešime buvo teigiama, kad sporto klubas bendradarbiauja su policija ir yra pasiruošęs suteikti visą reikalingą informaciją teisėsaugai. Po nelaimės Klaipėdoje antradienį, lrytas.lt pasidomėjo prieš metus įvykusia tragedija ir paaiškėjo, kad ikiteisminis tyrimas tebevyksta, joks sprendimas jame nėra priimtas. Per metus šis tyrimas jau buvo nutrauktas, tačiau gavus skundą, jis vėl buvo atnaujintas ir tebesitęsia iki šiol.

Tavo komentaras

Vardas*

El. paštas

Komentaras*

Siunčiama. Prašome palaukti...

Šiandien VE.lt skaitykite

Klaipėda

Šeštadienį Klaipėdą užklupusi kruša ir stiprus lietus privertė miesto gyventojus prisiminti 2017...

Nukentėjusiųjų nuo krušos nepaguodė nuotrauka, foto

Po Klaipėdos mero Vytauto Grubliausko kreipimosi į Aplinkos ministeriją dėl miesto centre...

Atliekos miesto centre: sutarta dėl išsikraustymo nuotrauka, foto

Užimtumo tarnybos Klaipėdos klientų aptarnavimo departamento Klaipėdos skyrius informuoja, kad reikalingi:

Ieškote darbo? Laisvos darbo vietos Klaipėdos regione nuotrauka, foto

Galimybių pasiekti Klaipėdą išvengiant spūsčių ir tausojant aplinką bus daugiau – jau...

Traukinys stos ir Rimkuose nuotrauka, foto

Svencelėje - burlenčių ir jėgos aitvarų varžybos nuotrauka, foto

Sportas, Gegužės 24-26 dienomis Klaipėdos rajone, Svencelėje, vyks kasmetinės burlenčių ir jėgos aitvarų...

Nukentėjusiųjų nuo krušos nepaguodė nuotrauka, foto

Klaipėda, Šeštadienį Klaipėdą užklupusi kruša ir stiprus lietus privertė miesto gyventojus prisiminti 2017...

Iš Kijevo - su laurais nuotrauka, foto

Sportas, Prasidėjo teniso turnyrų ant grunto maratonas. Šįkart Ukrainos sostinėje Kijeve vykusiame "Tennis...

Palanga paskelbė karą elektriniams paspirtukams nuotrauka, foto

Vakarų Lietuva, Nuo birželio 1-osios didžiausio šalies kurorto Jono Basanavičiaus gatvėje, ant jūros tilto...

Klaipėda, Paskelbta prieš 10 val.

Sportas, Paskelbta prieš 12 val.

Vakarų Lietuva, Paskelbta prieš 14 val.

Pasidalink

Jūsų vardas*

Draugo el. paštas*

Komentaras

Siunčiama. Prašome palaukti...