2019 m. balandžio 19 d. 18:19 val., penktadienis

ve  >  Žinios  >  Klaipėda  >  Klaipėda

Klaipėda

Uostamiesčio sporto klube - nelaimė

(7)

Uostamiesčio sporto klube - nelaimė nuotrauka, foto

© "Fotolia" nuotr.

Antradienio rytą Klaipėdos sveikatingumo ir sporto klubą "Impuls", adresu Liepų g. 53A, sudrebino nelaimingas atsitikimas. Baseine mirė vyriškis.

Apie nelaimingą atsitikimą patvirtino Klaipėdos policija. Pareigūnų žiniomis vyriškis, sirgęs įvariomis ligomis, plaukdamas baseine mirė. "Nieko negaliu pasakyti, informacijos neturime. Žinoma, tik tai, kad smurto nebuvo. Įvykį stebėjo liudininkai, kartu buvo ir žmona. Vyriškį bandyta gaivinti, tačiau jis neatsigavo", - teigė pareigūnas.

Klaipėdos sveikatingumo klubo "Impuls" vadovė Eglė Vaupšaitė "Vakarų ekspresui" komentavo, jog su bičiulių kompanija baseiną reguliariai lankydavęs šešiasdešimtmetis vyriškis antradienio rytą baseine plaukiojo apie 20 minučių: "Tada priplaukęs prie baseino krašto atsistojo, staiga susmukęs panėrė po vandeniu.

Kiti šalia buvę žmonės – jo bičiulis (medikas-chirurgas) ir baseino prižiūrėtoja - nedelsiant sureagavo, ištraukė jį iš vandens ir pradėjo gaivinti. Vyras buvo nuolat gaivinamas iki tol, kol atvyko greitoji. Greitoji pagalba buvo pakviesta iš karto – ji atvyko per maždaug 10 minučių. Atvykę medikai gaivino dar apie 40 min. ir apie 8 val. konstatavo mirties faktą.

Reiškiame nuoširdžią užuojautą mirusio vyro šeimai dėl netekties." Pirminiais duomenimis, atsitikimą galėjo lemti kliento sveikatos problemos. Pagal "Impuls" turimą informaciją, jis turėjo rimtų širdies problemų jau anksčiau, buvo patyręs širdies operaciją.

Šią informaciją esą patvirtino ir atvykę šeimos nariai. Baseine nuskendęs vyriškis buvo ilgametis plaukikas, plaukiojo apie 40 metų. Sveikatos problemų neturintis suaugęs žmogus tokio gylio baseine esą paskęsti negalėtų, nes gylis jame tik 1,42 m, o kliento ūgis siekė apie 1,90 m.

Šiuo metu "Impuls" bendradarbiauja su tyrimą atliekančiais pareigūnais ir jiems pateikė visą reikalingą informaciją. "Esame pasiruošę atsakyti į visus klausimus ir pagelbėti tyrimo eigoje", - pabrėžė Eglė Vaupšaitė. "Impuls" vadovė taip pat atkreipė dėmesį, kad turint rimtų sveikatos sutrikimų, visuomet labai svarbu atsakingai įvertinti savo galimybes ir pasitarti su medikais bei sveikatingumo klubų specialistais. "Visuose sveikatingumo klubuose „Impuls“ esančiuose baseinuose yra saugu, kadangi yra taikomos kompleksinės saugumo priemonės.

Visų sveikatingumo klubų baseino patalpose yra budintis prižiūrėtojas, kurio pagrindinė užduotis yra stebėti baseiną, jo prieigas bei užtikrinti klientų saugumą, iš kitų darbuotojų jis išsiskiria ryškia apranga. Tokie baseino prižiūrėtojai turi radijo stoteles, kuriomis galima nedelsiant susisiekti su administracija ir registratūra, atsakyti į jų užklausimus arba iškviesti pagalbą. Keturis kartus per metus vyksta personalo mokymai, susiję su saugumo programa – gerokai dažniau nei to reikalauja įstatymai. Jų metu darbuotojai plečia teorines ir praktines žinias, mokoma, kaip elgtis nelaimės atveju, stebima ar darbuotojai tinkamai laikosi procedūrų ir vidaus tvarkos taisyklių", - teigė E. Vaupšaitė.

Griežtai draudžiama "Vakarų eksprese" paskelbtą informaciją kopijuoti ir platinti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitaip ją naudoti neturint raštiško leidėjų sutikimo. Turinio naudojimo taisyklės.

Komentarai

AHA

2018-09-07   10:20

IP: 78.57.232.246

Tie Impulsai kažkokie prakeikti-ten žmonės miršta kaip lapai.
Tegul iškviečia kunigus palaiminti visus kapmus.Nes negaliu maudytis baseine,kur lavonas plūduriavo.
Arba tai tiesiog velnio išperų irštva,o gal tos firmos karma tokia????

klaipėdietė

2018-09-05   07:30

IP: 86.100.94.39

Aš pati sportuoju, bet būtų mano teisė be sveikatos pažymos į sporto salę neleisčiau. Kad ir pačiai, salėje gavau traumą, (greitosios nekvietė) buvo atlikta kojos operacija. Aišku sporto salę pakeičiau, lankau kitą, pasakiau kas įvyko treneriui, tai pasakė nu saugokis nu žiūrėk. Su tuom sportu ir savo galimybėmis reikia atsargiai,

kiek mirčiu Impulse

2018-09-04   21:39

IP: 78.61.172.19

Prieš metus nuskendo 7-metis Lyg tyčia trečiadienį sukanka lygiai metai nuo kitos Lietuvą sukrėtusios tragedijos sporto klubo „Impuls“ baseine. 2017 m. rugsėjo 5 d. sporto klubo baseine nuskendo 7 metų berniukas. Kaip tąkart skelbė lrytas.lt, iš vandens ištrauktą vaiką atvykę medikai ilgai gaivino, tačiau jo išgelbėti nepavyko. Pirminiais duomenimis, nelaimė nutiko po plaukimo treniruotės. Tąkart po nelaimės „Impuls“ išplatintame pranešime buvo teigiama, kad sporto klubas bendradarbiauja su policija ir yra pasiruošęs suteikti visą reikalingą informaciją teisėsaugai. Po nelaimės Klaipėdoje antradienį, lrytas.lt pasidomėjo prieš metus įvykusia tragedija ir paaiškėjo, kad ikiteisminis tyrimas tebevyksta, joks sprendimas jame nėra priimtas. Per metus šis tyrimas jau buvo nutrauktas, tačiau gavus skundą, jis vėl buvo atnaujintas ir tebesitęsia iki šiol.

Tavo komentaras

Vardas*

El. paštas

Komentaras*

Siunčiama. Prašome palaukti...

Šiandien VE.lt skaitykite

Klaipėda

Klaipėdos centre - Mažvydo alėja 3 - duris atvėrė daugelio pamėgtas jaukus...

Klaipėdos centre - naujas "Alyno" baras nuotrauka, foto

Klaipėdos savivaldybės administracijos direktoriumi gali tapti VšĮ "Klaipėdos keleivinis transportas" (KKT) vadovas...

Kandidatas tapti Savivaldybės vadovu - Gintaras Neniškis nuotrauka, foto

Ketvirtadienį į pirmąjį posėdį susirinko naujai išrinkta Klaipėdos miesto taryba. Dauguma politikų...

Naujoji Klaipėdos taryba: brandi amžiumi, jauna patirtimi nuotrauka, foto

Ketvirtadienį iš Klaipėdos ligoninės į Kauno klinikas pervežta alkoholį ir narkotikus nėštumo...

Į Kauno klinikas pervežta neblaivi gimdyvė pagimdė nuotrauka, foto

Klaipėdos centre - naujas "Alyno" baras nuotrauka, foto

Klaipėda, Klaipėdos centre - Mažvydo alėja 3 - duris atvėrė daugelio pamėgtas jaukus...

Klaipėdos akvarelės: namai ir žmonės (574) nuotrauka, foto

Klaipėdos akvarelės, "Vakarų ekspresas" tęsia pasakojimų ciklą apie senuosius Klaipėdos namus ir juose gyvenusius,...

Medicininių kanapių legalizavimas ar migla ligoniams? nuotrauka, foto

Nuomonės, Dar 2018 m. spalio mėnesį Lietuvos Seimas įteisino medicinines kanapes. Nuliūdinsiu visus...

Išpuoliai prieš Prancūzijos bažnyčias – nutylėta tema nuotrauka, foto

Pasaulis, Tamsi, grėsminga Paryžiaus katedrą naikinusių liepsnų simbolika – nepriklausomai nuo gaisro priežasties....

Klaipėda, Paskelbta prieš 1 val.

Klaipėdos akvarelės, Paskelbta prieš 1 val.

Nuomonės, Paskelbta prieš 1 val.

Pasidalink

Jūsų vardas*

Draugo el. paštas*

Komentaras

Siunčiama. Prašome palaukti...