2019 m. kovo 26 d. 14:17 val., antradienis

ve  >  Žinios  >  Klaipėda  >  Klaipėda

Klaipėda

Stringa Medelyno kvartalo vystymo projektas

Stringa Medelyno kvartalo vystymo projektas nuotrauka, foto

POKYČIAI. Dėl būtinybės keisti detaliuosius planus Medelyno kvartalo vystymo projektavimas užsitęs ilgiau nei planuota.

© eg

Medelyno kvartalo vystymo techninio projekto rengimas užsitęs ilgiau nei planuota. Nors praėjusių metų liepą buvo sutarta, kad rangovai darbus atliks per 8 mėnesius, dėl būtinybės keisti detaliuosius planus Klaipėdos savivaldybė projekto vykdymą sustabdė.

Pasak Klaipėdos savivaldybės Statybos ir infrastruktūros įgyvendinimo poskyrio vyriausiosios specialistės Vaidos Tkačik, sprendimas priimtas teritorijoje atlikus transporto srauto matavimą. Detaliųjų planų keitimu užsiims Klaipėdos savivaldybės Architektūros ir miesto planavimo skyrius.

"Priimtas sprendimas sustabdyti projekto vykdymą, kadangi reikia keisti detaliuosius planus, kad būtų sklandžiau išspręstas klausimas dėl transporto priemonių išvažiavimo iš Medelyno kvartalo. Nuspręsta, kad viename gatvių susikirtime visgi reikėtų suprojektuoti žiedinę sankryžą. Rengsime korektūras ir po jų pratęsime darbų sutartį", - sakė V. Tkačik, kuri pridėjo, kad visas korekcijų procesas gali užsitęsti bent pusmetį.

Praėjusių metų liepą Klaipėdos savivaldybė dėl 47,4 ha Medelyno gyvenamojo rajono infrastruktūros išvystymo techninio projekto parengimo rankomis sukirto su UAB "Telšių keliai", kuri dirbo kartu su UAB "Projkelva". Pasirašytos sutarties darbų vertė siekė 49 852 eurus su PVM.

Techninis projektas turėjo būti paruoštas iki šių metų kovo 13 d. Kaip teigė V. Tkačik, projektuotojai esminius padarytus darbus Klaipėdos savivaldybei buvo pateikę dar praėjusiais metais, tad dėl atliktų darbų rangovams priekaištų nebuvo.

"Rangovai į mus dėl sprendinių kreipėsi anksčiau. Tuomet dar galvojome, kad neprireiks keisti detaliųjų planų. Tačiau dabar tenka stabdyti sutartį", - pridėjo Statybos ir infrastruktūros įgyvendinimo poskyrio vyriausioji specialistė.

Rangovai pagal sutartį įsipareigojo parengti susisiekimo komunikacijos (keliai, gatvės) ir inžinerinių tinklų (vandentiekis, buitinės nuotekos, lietaus tinklai, elektros tinklai, gatvių apšvietimo tinklai, telekomunikacijų (ryšių) tinklai, šilumos tinklai, dujos ir kt.) sprendinius.

Teritorijoje planuojami įvairios paskirties pastatai - vienbučiai, dvibučiai gyvenamieji namai ir daugiabučiai, visuomeninės paskirties pastatai, kuriuose galėtų įsikurti ugdymo įstaigos, jei toks poreikis būtų, ar komercinės patalpos. Pabaigus vystyti Medelyno kvartalą, šioje teritorijoje turėtų įsikurti apie 5000 gyventojų.

Griežtai draudžiama "Vakarų eksprese" paskelbtą informaciją kopijuoti ir platinti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitaip ją naudoti neturint raštiško leidėjų sutikimo. Turinio naudojimo taisyklės.

Tavo komentaras

Vardas*

El. paštas

Komentaras*

Siunčiama. Prašome palaukti...

Šiandien VE.lt skaitykite

Klaipėda

Iš Klaipėdos valstybinio jūrų uosto direkcijos (KVJUD) generalinio direktoriaus pareigų atleistas...

Arvydas Vaitkus: esu nušalintas neteisėtai nuotrauka, foto

Klaipėdos miesto savivaldybės administracijos direktorius Saulius Budinas atsirevanšavo praėjusią savaitę jo ataskaitos...

Saulius Budinas atsirevanšavo Tarybai nuotrauka, foto

Šioje pavasario sesijoje Seimas svarstys grupės parlamentarų siūlomas Pajūrio juostos įstatymo...

Pajūrio urbanizacijos garvežys pajudėjo nuotrauka, foto

Partizanų vadą Adolfą Ramanauską-Vanagą 8 tūkstančių taikių piliečių ir vaikų nužudymu kaltinantis...

Teismas atvertė Viačeslavo Titovo bylą nuotrauka, foto

Policijos šuo privertė moksleivį slėpti cigaretes nuotrauka, foto

Kriminalai, Klaipėdos rajono policijos komisariato bendruomenės pareigūnės, pasitelkusios kinologus, kovo mėnesį vykdė prevencines...

Arvydas Vaitkus: esu nušalintas neteisėtai nuotrauka, foto

Klaipėda, Iš Klaipėdos valstybinio jūrų uosto direkcijos (KVJUD) generalinio direktoriaus pareigų atleistas...

Saulius Budinas atsirevanšavo Tarybai nuotrauka, foto

Klaipėda, Klaipėdos miesto savivaldybės administracijos direktorius Saulius Budinas atsirevanšavo praėjusią savaitę jo ataskaitos...

Gidas: antradienio renginiai Klaipėdoje nuotrauka, foto

Renginiai, Portalas VE.lt pristato antradienio renginius uostamiestyje:

Kriminalai, Paskelbta prieš 15 min.

Klaipėda, Paskelbta prieš 33 min.

Klaipėda, Paskelbta prieš 1 val.

Renginiai, Paskelbta prieš 1 val.

Pasidalink

Jūsų vardas*

Draugo el. paštas*

Komentaras

Siunčiama. Prašome palaukti...