2018 m. kovo 20 d. 17:31 val., antradienis

ve  >  Žinios  >  Klaipėda  >  Klaipėda

Klaipėda

Spręs didelę eismo problemą

(4)

Spręs didelę eismo problemą nuotrauka, foto

PAŽEIDIMAI. Savivaldybė ruošiasi išspręsti eismo problemą teritorijoje prie Karalienės Luizės jaunimo centro ir Simono Dacho progimnazijos. Ten policija fiksuoja daug pažeidimų.

© Skaitytojo nuotr.

Miesto valdžia sieks sustiprinti eismo saugumą prie Karalienės Luizės jaunimo centro ir Simono Dacho progimnazijos, kur vairuotojai ypač nepaiso Kelių eismo taisyklių. Šioje vietoje policija skiria kone daugiausiai baudų mieste.

Šiuo metu statyti automobilių ar sustoti prie Jaunimo centro ir Juozo Karoso muzikos mokyklos negalima, tačiau vaikus į mokyklas vežantys ir iš jų parsivežantys tėvai neretai į ženklus dėmesio nekreipia.

Savivaldybės atstovai turi faktinių įrodymų - nuotraukų, kuriose vairuotojai nepaiso draudžiamųjų ženklų. Vienoje užfiksuoti net septyni pažeidėjai. Tačiau atkreiptas dėmesys, kad ne visi ženklai yra gerai matomi ar tinkamai išdėstyti.

"Vairuotojai važiuoja prieš eismą ir taisyklių nesilaiko masiškai. Tai patvirtino policija, Viešosios tvarkos skyrius, "Klaipėdos keleivinis transpotas". Mano manymu, vaikus atvežantys ir parsivežantys tėvai kito kelio neturi, nes toje vietoje yra didelis transporto srautas. Ten yra daug įstaigų, gatvelės siauros, ženklinimas prastas. Reikia ryškinti ženklus, kad jie matytųsi. Dabar darant staigų posūkį ženklų nesimato, perėjų taip pat", - sakė miesto vicemeras Artūras Šulcas.

Pasak jo, yra pasiūlymas išanalizuoti posūkių į kairę kiekį ir jų būtinybę. Manoma, jog esamoje situacijoje posūkis į kairę sudaro kamščius.

Savivaldybė svarstys sustojimo vietų padidinimo klausimą, kad tėvai galėtų saugiai išleisti ir pasiimti savo vaikus. Taip pat yra siūlymas eismą sužiedinti - apvažiuoti ratu Simono Dacho progimnaziją ir Karalienės Luizės jaunimo centrą.

"Reikia padaryti gilesnę analizę ir darbus. Tokia galimybė yra fiziškai įmanoma. Tam pritaria policija. Ženklus paryškinti tikrai galima per mėnesį - tai operatyvus darbas", - pridėjo A. Šulcas.

Vicemeras Savivaldybės paprašė per keletą mėnesių parengti problemos sprendimo schemą, viską suderinti su policija ir įstaigomis. Galutinį variantą tikimasi pateikti Saugaus eismo komisijai.

Žymos: jaunimo centras

Griežtai draudžiama "Vakarų eksprese" paskelbtą informaciją kopijuoti ir platinti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitaip ją naudoti neturint raštiško leidėjų sutikimo. Turinio naudojimo taisyklės.

Komentarai

tėtis

2018-01-12   17:12

IP: 86.100.29.199

draudžiantys stovėti ženklai turėtų būti ne tik prie jaunimo centro, bet ir prie muzikos mokyklos. Nors šaligatvio kraštas prie muzikos mokyklos pažymėtas geltona juosta, ten nuolat pristatyta automobilių. Tėvai, atvežę vaikus, dažniausiai juos išleidžia vidury gatvės, nes kitos galimybės nėra, nors tai yra labai nesaugu. Siūlyčiau prie abiejų mokymo įstaigų drausti automobilių stovėjimą, bet leisti sustojus, neišjungiant variklio ir nenueinant, išleisti ar paimti vaikus iš ugdymo įstaigų. Tokia tvarka prie mokymo įstaigų dažna užsienio valstybėse.

M

2018-01-12   11:47

IP: 86.100.138.73

Prie Gorkio mokyklos kiekvieną dieną dešimtys mašinų stovi, nors ten yra tai daryti draudžiantis ženklas. Policija iki ten nedavažiuoja?

Se

2018-01-12   10:46

IP: 107.167.108.182

Nubrėžkite linijas, draudžiančias sustoti, pastatykite kamerą su įspėjimu ir taip baudomis padidinsite valstybės / savivaldybės biudžetą. O vairuotojai, gavę kelis baudų kvitelius, pradės laikytis KET ir taip bus išspręsta saugaus eismo problema

Tavo komentaras

Vardas*

El. paštas

Komentaras*

Siunčiama. Prašome palaukti...

Šiandien VE.lt skaitykite

Klaipėda

Klaipėdiečius, kuriems artimos Vydūno idėjos, kviečiame prisijungti prie akcijos Vydūno jubiliejui pažymėti....

Vydūno jubiliejaus paminėjimo akcija nuotrauka, foto

Piliavietės šiaurinės kurtinos atstatymo darbams einant į pabaigą iškilo istorinių laivų krantinės...

Istorinė krantinė - kad ir vienam laivui nuotrauka, foto

Klaipėdiečius piktina šalia Birutės g. 15 namo atsiradęs sąvartynas. Vidury kiemo gulinčios...

Dėl kieme atsiradusio sąvartyno - gyventojų aistros nuotrauka, foto

Jei pastebėjote, jog šiandien Jūsų giminaitis, draugas, ...

Kovo 20-ąją gimę nuotrauka, foto

Nužudyta 4 vaikų mama. Valstybės skundas atmestas nuotrauka, foto

Kriminalai, Klaipėdos apygardos teismas šiandien atmetė Lietuvos Respublikos, atstovaujamos Policijos departamento prie Lietuvos...

Kiaulės Nugara - sekluma, sala, galbūt pusiasalis nuotrauka, foto

Jūra, Net senyvo amžiaus klaipėdiečiai gana mažai žino apie Kiaulės Nugaros salą, nors...

Kuršių mariose - pavojingos properšos nuotrauka, foto

Vakarų Lietuva, Lietuvos kariuomenės Karinių jūrų pajėgų Jūrų gelbėjimo koordinavimo centras įspėja, kad vyraujant...

Studijomis Klaipėdoje domisi Ukrainos atstovai nuotrauka, foto

Švietimas, Klaipėdoje – Ukrainos Prezidento administracijos Humanitarinės politikos departamento direktoriaus Jurijaus Rubano vizitas....

Kriminalai, Paskelbta prieš 1 val.

Jūra, Paskelbta prieš 1 val.

Vakarų Lietuva, Paskelbta prieš 1 val.

Švietimas, Paskelbta prieš 2 val.

Pasidalink

Jūsų vardas*

Draugo el. paštas*

Komentaras

Siunčiama. Prašome palaukti...