2018 m. rugsėjo 21 d. 11:27 val., penktadienis

ve  >  Žinios  >  Klaipėda  >  Klaipėda

Komentarai

Whatever

2018-08-27   11:28

IP: 88.119.21.51

Būtu msagu matyti ir iš Gindulių iniciatyvą. Nematau reikalo mokėti rajonui kurio paslaugomis nesinaudojama. Mano gyvenamoje teritorijoje gatvių priežiųrą, apšvietimas viskas svaomis lėšomis vistiek vygdoma. naudojasi visi klaipėdos infrastruktūra. Asmeniškai sutikčiau kad mano mokami mokesčiai keliautų į Klaipėdos biudžetą net jeigu ir gyvenvietė nebųtų prijungiama (tiesiog nematau prasmės šelpti Gargždams)

Rokas

2018-08-23   22:17

IP: 78.63.35.57

Na supraskite, kad visų gyvenančių rajone, bet dirbančių Klaipėdoje mokesčiai nueina rajonui, tad miesto infrstruktūra naudojamasi, bet jos išlaikymui pinigų negrįžta, tad visiškai logšika būtų tokius rajonus kaip Slengiai, Kalotė ar Žaliasis slėnis prijungtie prie miesto. Juo lab ten daugiausia gyvena labiau pasiturinčios šeimos, tad ir prie miesto biudžeto prisidėtų gana ženkliai. Nauda visapusiška. Žmonės gyvena 5min nuo Klaipėdos, o reikalus tvarkyti reikia į Gargždus važinėti, nei patogu nei naudinga kažkam kai reikia 10 kart popierius vežioti.

?

2018-08-23   14:20

IP: 90.131.41.36

Mes ir neprašome rinkti mūsų šiukšlių ) čia jūs norite prisijungti prie miesto su savomis problemomis . Mes savo valdžią ,,purtome,, , jūs ,,purtykite,, saviškę ) sėkmės )))

2018-08-23   13:57

IP: 78.57.214.15

Klausykit, miesčionys pas mus kaime švariau nei kai kuriose miesto vietose. Patys elgiatės kaip kaimiečiai, šiukšlės nepakels. Miesto savivaldynė tokia pat neįgali kaip ir rajono. Nei viena nepastatė nei naujų mokyklų nei darželių. Seimūnai tie patys naikina mažina visų institucijų skaičių, tai kuom rajono gybentojai kalti.

O kam miestiečiams

2018-08-23   11:15

IP: 90.131.41.36

Reikia tokios populiacijos, kuri negalvoja kaip gyvens jie patys ar kur mokysis jų vaikai,kai namus statosi rajone ? Miestiečiai turi savų bėdų ,kurių negeba išspręsti miesto liberalieji ,nes anot jų viskam trūksta lėšų. O dar ,,negalvoję,, prisidės su savom problemomis. Paskaitykite tekstą ko jiems trūksta,todėl nori, kad miestas jų norus pildytų. Na jau ne...maža kokios pilies su privačiu kiemu noriu aš,bet jei mano vaikai neturi mur lankyti darželio ar nėra kas veža į mokyklą, tada gyvenu mieste. Jokių bėdų, tik reikia galvoti, o ne pulti tenkinti savo norus, o paskui reikalauti iš kitų jūsų problemų sprendimo.

Man patinka

2018-08-23   10:34

IP: 78.57.220.137

Kaip Karbauskai trolina Kaip apsimeta Klaipediečiais kurie prieš miesto teritoriju ir pipuliacijos priaugima:)

444

2018-08-23   07:39

IP: 88.118.166.177

Sulindot į kaimus ir gyvenkit kaimiškai. Ko tikėjotės švarių šaligatvių iš ryto !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

MR

2018-08-22   19:32

IP: 90.131.43.10

Kokio velnio cia drumzti vandeni, jeigu yra pilnas namas vaiku ir sunku vazineti tai * atsikraustyti i kaima. Nepatinka - gyvenk mieste su visais patogumais o saslykus kepk sode. Nereikia mums to miesto su svom taisyklem ir mokesciais tikrai nereikia ir neklausykit tu 13 balvonu kurie nesuvokia ka daro.

Svarsto, ar perėjose drausti naudotis mobiliaisiais

 

Vyriausybė šiandien svarstys, ar pėsčiųjų perėjose drausti naudotis mobiliaisiais telefonais, o vairuotojus įpareigoti sustoti prie perėjos pėstiesiems į ją dar neįžengus.


Susisiekimo ministerija siūlo į Kelių eismo taisykles įtraukti nuostatą, draudžiančią pėstiesiems žengiant į važiuojamąją dalį naudotis mobiliaisiais telefonais, taip pat jie privalėtų vengti kitų veiksmų, kurie trikdytų dėmesį.


Jei Vyriausybė pritars, taisyklės būtų papildytos įpareigojimu vairuotojams praleisti pėstįjį, net jei šis nėra įžengęs į pėsčiųjų perėją, o tik stovi prieš pat važiuojamosios dalies kraštą.


Taip pat siūloma taisykles papildyti rekomendacija, kaip lenkti dviratininkus: motorinių transporto priemonių, traktorių, savaeigių mašinų vairuotojai, apvažiuodami arba lenkdami dviratininkus, turėtų tarp transporto priemonių palikti ne mažesnį kaip metro atstumą, o jei važiuoja greičiau nei 50 kilometrų per valandą greičiu – 1,5 metro.


Be to, siūloma atsisakyti keisti automagistralių ženklinimą – anksčiau buvo numatyta, kad 2020-aisiais žalio fono kelio ženklai būtų pakeisti mėlynais, kaip šiuo metu žymimi greitkeliai. Nutarta, kad šis pakeitimas per brangiai kainuotų.


Naujienų agentūros BNS informaciją skelbti, cituoti ar kitaip atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo neleidžiama.

Vaišvilai

2018-08-22   08:30

IP: 90.131.41.36

Kada išmoksite tvarkytis su miestiečių problemomis , tada galėsite palaikyti rajono norą prisijungti. Čia ne miltukais pasipylinėti. Man keistas miesto tarybos nario mąastymas. Klaipėdiečiai per seknčius rinkimus turėtų nepamiršti liberalo ,, pritarimo,, . Man kaip miestiečiui nereikia tokio tarybos nario.

Tavo komentaras

Vardas*

El. paštas

Komentaras*

Siunčiama. Prašome palaukti...

Šiandien VE.lt skaitykite

Klaipėda

Šį svaitgalį šiuolaikinio šokio teatras "PADI DAPI Fish" pristato atnaujintą, Lietuvos valstybės...

„Neužšąlantys namai" pritraukė būrį moksleivių nuotrauka, foto

Kasmet Europoje rugsėjo 16-22 d. minima Judrioji savaitė, kurios metu rengiami įvairūs...

Studentų lenktynės - Dienai be automobilio nuotrauka, foto

Pamario gatvės rekonstrukcija bus baigta daug greičiau nei planuota. "Jau šiais metais...

Gatvė rekonstruojama greičiau nei planuota nuotrauka, foto

Klaipėdos politikų siekis mažinti Kuršių nerijos nacionalinio parko (KNNP) teritoriją išbraukiant iš...

Pavojaus varpai pajūryje – rezgamas planas kelia milžinišką grėsmę nuotrauka, foto

„Neužšąlantys namai" pritraukė būrį moksleivių nuotrauka, foto

Klaipėda, Šį svaitgalį šiuolaikinio šokio teatras "PADI DAPI Fish" pristato atnaujintą, Lietuvos valstybės...

Nutrauktas antrasis Rusnės estakados statybų konkursas nuotrauka, foto

Vakarų Lietuva, Automobilių kelių direkcija nutraukė antrąjį Rusnės estakados statybų konkursą, skirtą keliui...

Klaipėdos baseine - olimpiečių treniruotės nuotrauka, foto

Sportas, Šių metų vasarą Klaipėdoje duris atvėręs naujas šiuolaikiškas ir olimpinius standartus atitinkantis...

Studentų lenktynės - Dienai be automobilio nuotrauka, foto

Klaipėda, Kasmet Europoje rugsėjo 16-22 d. minima Judrioji savaitė, kurios metu rengiami įvairūs...

Klaipėda, Paskelbta prieš 26 min.

Vakarų Lietuva, Paskelbta prieš 2 val.

Sportas, Paskelbta prieš 3 val.

Klaipėda, Paskelbta prieš 3 val.

Pasidalink

Jūsų vardas*

Draugo el. paštas*

Komentaras

Siunčiama. Prašome palaukti...