2019 m. gegužės 26 d. 05:09 val., sekmadienis

ve  >  Žinios  >  Klaipėda  >  Klaipėda

Klaipėda

Senamiesčio pašto likimas vis dar nežinomas

(1)

Senamiesčio pašto likimas vis dar nežinomas nuotrauka, foto

NEŽINOMYBĖ. Pasak Savivaldybės administracijos direktoriaus Sauliaus Budino, iš Lietuvos pašto kol kas nesulaukiama jokio atsakymo dėl galimybės abiem pusėms susėsti prie derybų stalo.

© Redakcijos archyvo nuotr.

Klausimas dėl senamiestyje esančio vadinamojo Balandžių pašto patalpų vis dar neišspręstas. Praėjusiais metais Savivaldybės taryba įpareigojo miesto valdžios atstovus sėsti prie derybų stalo su AB Lietuvos paštu, tačiau derybų klausimas atsidūrė aklavietėje.

Pasak Savivaldybės administracijos direktoriaus Sauliaus Budino, miestas įsigyti senamiestyje esančio pašto patalpų neišsižadėjo. Nuo Tarybos priimto sprendimo praėjo maždaug pusmetis.

"Mes jiems nusiuntėme pasiūlymą ir pakvietėme į derybas. Lietuvos pašte vyksta pertvarka ir šiuo metu jie nedaro jokio veiksmo. Mus taryba ką įpareigojo, tą ir padarėme. Iš Lietuvos pašto gavome atsakymą, kad jie turi kažką perskaičiuoti. Daugiau veiksmų padaryti negalime, nes iš Lietuvos pašto negavome jokios informacijos", - sakė S. Budinas.

Lietuvos pašto Korporatyvinių reikalų departamento vadovė Vaida Budrienė patvirtino, kad prie Balandžių pašto problemos dėl darbų gausos delsiama ir nėra aišku, kada prie jo bus prieita.

"Tiesiog niekas nevyksta su tuo paštu. Ieškome panaudojimo galimybių. Mes kol kas patys nepriėmėme sprendimo, ką su tuo pastatu reikėtų daryti. Galimybė perduoti paštą Savivaldybei neatmetama", - teigė V. Budrienė.

Balandžių pašto patalpose veikusi įstaiga buvo uždaryta kiek daugiau nei prieš metus. Į tai sureagavę klaipėdiečiai surinko ir perdavė premjerui apie 300 parašų. Buvo baiminamasi, jog Klaipėdos menininko Vytauto Karčiausko kurtas pašto interjeras bei ten esantys meno kūriniai gali būti sunaikinti.

Tąkart meras Vytautas Grubliauskas teigė, jog yra dvi galimybės - pašto patalpas pirkti arba nuomoti. Pirkimo kaina galėtų siekti 87 tūkst. Eur.

Griežtai draudžiama "Vakarų eksprese" paskelbtą informaciją kopijuoti ir platinti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitaip ją naudoti neturint raštiško leidėjų sutikimo. Turinio naudojimo taisyklės.

Tavo komentaras

Vardas*

El. paštas

Komentaras*

Siunčiama. Prašome palaukti...

Šiandien VE.lt skaitykite

Klaipėda

Kaip praėjusiais, taip ir šiais metais Klaipėda nusidažė įvairiomis spalvomis. Šeštadienį Klaipėdoje...

Klaipėdą nuspalvino nuotaikingas spalvų bėgimas nuotrauka, foto

Tikėtina, kad 2019-uosius Klaipėdoje paskelbus Didžiojo elingo metais, pagaliau klaipėdiečiai atkreips dėmesį...

Odė laivų statytojams ir metalo meistrams nuotrauka, foto

Atnaujinti senamiesčio grindinį siekianti Klaipėdos savivaldybė nesusikalba su projektuotojais. Nors penktadienį buvo...

Senamiesčio grindinio atnaujinimas stringa nuotrauka, foto

Klaipėdos universiteto Botanikos sode eksponuojamos jautrios fotografijos, kuriose užfiksuotos negalią turinčių žmonių...

Botanikos sode - jautri paroda nuotrauka, foto

Sekmadienį klaipėdiečiai "Riedės į vasarą" nuotrauka, foto

Sportas, Gegužės 26 dieną (sekmadienį) Klaipėdoje organizuojamas didžiulis dviračių, riedučių, paspirtukų, riedlenčių ir...

Klaipėdietis Žygimantas Stanulis – absoliutus Lietuvos čempionas nuotrauka, foto

Sportas, Šeštadienio vakarą Klaipėdoje baigėsi dvi dienas vykę Lietuvos sunkiosios atletikos vyrų ir...

Jurgis Plonaitis niekada nebuvo tapęs "išverstaskūriu" nuotrauka, foto

Mažoji Lietuva, Per ilgus dešimtmečius, nugyventus Klaipėdos krašte, Mažosios Lietuvos tyrinėtojui Bernardui Aleknavičiui Klaipėdos...

Drevernos lobiai nuotrauka, foto

Mažoji Lietuva, 1253 metais balandžio 4 dieną pirmą kartą sutartyje su Kuršo vyskupu...

Sportas, Paskelbta prieš 6 val.

Mažoji Lietuva, Paskelbta prieš 9 val.

Mažoji Lietuva, Paskelbta prieš 11 val.

Pasidalink

Jūsų vardas*

Draugo el. paštas*

Komentaras

Siunčiama. Prašome palaukti...