2019 m. vasario 20 d. 15:05 val., trečiadienis

ve  >  Žinios  >  Klaipėda  >  Klaipėda

Klaipėda

Saugos tarnybai "Argus" - 20 metų!

(5)

2015-07-16, 16:22

Vaida JANKAUSKAITĖ

Saugos tarnybai "Argus" - 20 metų! nuotrauka, foto

ŠIUOLAIKIŠKA. "Esame veržli, šiuolaikiška ir inovatyvi kompanija, kuri nuolat ieško naujovių, gilinasi į klientų poreikius. Tai mus veda į priekį", - sako saugos tarnybos "Argus" vadovas Romualdas Jonaitis.

Prieš 20 metų Klaipėdoje savo veiklą pradėjusi saugos tarnyba "Argus" šiandien saugos paslaugas teikia ne tik visoje Lietuvoje, bet ir užsienyje.

Daug dėmesio naujoms technologijoms ir įvairioms inovacijoms skirianti bendrovė gali didžiuotis ne tik kasmet augančia apyvarta, stabiliu darbuotojų skaičiumi, bet ir ryškiomis nuostatomis - teikti kuo kokybiškesnes paslaugas, kad žmonės būtų ramūs dėl savo turto.

Apie veiklos dvidešimtmetį ir ateities tikslus pasakoja UAB saugos tarnybos "Argus" generalinis direktorius Romualdas Jonaitis.

Šį mėnesį Jūsų bendrovė mini 20 metų veiklos sukaktį. Ar prisimenate, kokia buvo veiklos pradžia, nuo ko pradėjote?

1995 metais, kai buvo pati privataus verslo kūrimosi pradžia, atsirado ir privačios apsaugos poreikis. Tuomet pradėjome dirbti Klaipėdoje, mūsų klientais tapo pirmosios čia įsikūrusios įmonės, iškart turėjome daugiau nei 20 žmonių, po metų jau dirbo daugiau nei 70 žmonių. Iš pradžių teikėme fizinės saugos paslaugas, vėliau, sekdami situaciją rinkoje, žvelgdami į ateitį, 1996 metais įkūrėme savo centrinį stebėjimo pultą ir pradėjome teikti elektronines saugos paslaugas.

Įmonės šaknys - Klaipėdoje, o dabar dirbate jau ir užsienyje. Kaip to pasiekėte?

Pradžioje mūsų saugomi objektai buvo tik Klaipėdoje ir netoli jos. Šiuo metu esame išplėtoję savo veiklą visoje Lietuvoje. Greit bus jau 10 metų, kai pas mus dirba daugiau nei 1 000 darbuotojų. Be to, dabar į mus gali kreiptis klientai tiek iš Lietuvos, tiek iš užsienio, kuriems per išplėtotą užsienio partnerių tinklą teikiamos aukščiausios kokybės saugos paslaugos daugelyje pasaulio šalių.

Su kokiais iššūkiais bendrovei teko susidurti?

Kaip ir kiekviename versle, iššūkių yra. Kaip sakau, visi tie 20 metų yra iššūkis - reikia nuolat save stumti iš komforto būsenos, tada sau kelti aukščiausius tikslus ir jų siekti. Man yra įprasta visada ieškoti išskirtinumų ir rasti geriausius sprendimus. Esame veržli, šiuolaikiška ir inovatyvi kompanija, kuri nuolat ieško naujovių, gilinasi į klientų poreikius. Tai mus veda į priekį.

Kokius įvykius išskirtumėte kaip svarbiausius savo bendrovei?

Kaip minėjau, veiklos pradžioje dirbome Klaipėdos krašte. Pirmas rimtas žingsnis buvo 2000 metais, kai įsigijome Plungėje veikusią saugos tarnybą. Tai, ko gero, ir buvo lūžio taškas, kai supratome, kad galime įsigyti kitas kompanijas, perimti jų rinkas, galime investuoti ir plėstis. Taip nuo 2000-ųjų nuolat augome. Plėtėme veiklą Vakarų Lietuvoje, siekėme būti pripažinti Vilniaus ir visos Lietuvos rinkoje, pradėjome dirbti dar plačiau.

Pastaruosius keletą metų skiriate daug dėmesio ir lėšų techonologijų inovacijoms - ką išskirtumėte kaip didžiausias naujienas?

Nuolat sekame situaciją darbo rinkoje ir matome, kad ateityje brangiausiai mums atsieis žmogiškieji resursai, darbuotojai. Norėdami optimizuoti teikiamas paslaugas, investuojame į technologijas - intelektines vaizdo stebėjimo ir kitas elektronines sistemas. Nuolat peržiūrime, kokios technologijos yra naujausios, inovatyviausios pasaulyje, ir jas diegiame Lietuvoje. Viskas sekasi puikiai, šiuo metu dėl to ir esame išskirtiniai, nes galime pasiūlyti savo klientams tai, kas yra naujausia ir geriausia.

Esate sukūrę unikalią metodiką įvertinti galimas rizikas. Papasakokite plačiau, kaip tai veikia?

Tai sukurta matricinės lentelės principu - klientas gauna savo objekto analizę, kurioje nurodytos galimos grėsmės, rizikos ir pasiūlymai, kaip jas pašalinti. Jei įvyksta kokių nors pokyčių, lentelę galima iš naujo peržvelgti, priimti naujus apsaugos sprendimus ir formuoti ilgalaikę apsaugos politiką. Ši paslauga yra tikrai populiari, tai - vienas iš įrankių padėti klientams nukreipti jų investicijas į saugumą tikslingai, pagal jų poreikius.

Kokių tikslų sieksite artimiausiu metu?

Kokybės kartelę sau esame išsikėlę aukštai. Siekiame teikti aukščiausio lygio saugos paslaugas ir nuolat tobulėti. Svarbiausia - likti savimi, turėti savo veidą, būti išskirtiniams.

Kaip įsivaizduojate savo saugos tarnybos viziją dar po 20 metų?

Nuolat sakau - jau yra elektromobiliai, ateis diena, kai kitas žingsnis bus skraidančios lėkštės, - juokiasi. - Neatsiejama mūsų bendrovės dalis yra technologijų vystymas. Žinoma, tai iš mūsų pačių pareikalaus naujų kompetencijų, naujų žinių. Aišku, be visų technologijų, dirbs ir žmonės. Manau, kad ir ateityje mūsų įmonė bus geriausias pasirinkimas klientui. Dėkoju visiems "Argus" darbuotojams ir klientams, kurių tikėjimas ir pasitikėjimas lydėjo mus 20 metų ir ateityje padės siekti užsibrėžtų tikslų.

Reklama

Griežtai draudžiama "Vakarų eksprese" paskelbtą informaciją kopijuoti ir platinti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitaip ją naudoti neturint raštiško leidėjų sutikimo. Turinio naudojimo taisyklės.

Komentarai

2016-02-25   00:08

IP: 82.140.181.58

Saugos tarnyba ,,GRIFS AG'' geriau atlieka savo apsaugos užtikrinimo pareigas.

R

2015-07-17   15:42

IP: 90.134.136.48

kokias kokias algas 325€

idomu

2015-07-17   14:24

IP: 84.46.236.174

idomu kokias algas pasiulo tiems vargsams dirbantiesiems,ir kokius turtus kraunasi sau uz tu varguoliu saskaita

Tavo komentaras

Vardas*

El. paštas

Komentaras*

Siunčiama. Prašome palaukti...

Šiandien VE.lt skaitykite

Klaipėda

Nuo praėjusios savaitės Klaipėdos miesto savivaldybės Socialinių reikalų departamento direktoriaus pareigas pradėjęs...

Naujas departamento direktorius atvyko iš Šiaulių nuotrauka, foto

Praėjusią savaitę vykęs Šviesų festivalis abejingų nepaliko. Nors dauguma šventės dalyvių džiaugėsi...

Šviesų festivalyje nuvylė šiukšlės nuotrauka, foto

Dienraščio "Vakarų ekspresas" redakcija tęsia konkursą "Automobilių statymo ypatumai".

Vakarų Lietuvos automobilių statymo ypatumai nuotrauka, foto

Trečius metus tęsiasi teismų ir Etikos komisijos skundų nagrinėjimo maratonas dėl vicemero...

Vicemero nuomonė suerzino visuomenininkus nuotrauka, foto

Prievartautojas po teismo sprendimo ėmė keiktis nuotrauka, foto

Kriminalai, 32 metų Tauragės gyventojas, visaip palauždamas aukų valią, savo lytinę aistrą tenkino...

Išrinkti gražiausi lietuviškų įmonių pavadinimai nuotrauka, foto

Lietuva, Vasario 20 d. Kultūros ministerijoje pagerbti gražiausių lietuviškų įmonių pavadinimų konkurso nugalėtojai....

Teisutis Matulevičius: aš žinau, kaip išgelbėti mūsų jaunimą nuotrauka, foto

Savivaldybių tarybų rinkimai, Aš žinau, kodėl jaunoji klaipėdiečių karta dramatiškai bėga iš politikų abejingai valdomo,...

Kada Lietuva taps svajonių šalimi? nuotrauka, foto

Euras, Nesibaigianti emigracija, maži atlyginimai, didelės kainos. Ir tai tik dalis problemų, su...

Kriminalai, Paskelbta prieš 51 min.

Lietuva, Paskelbta prieš 1 val.

Savivaldybių tarybų rinkimai, Paskelbta prieš 2 val.

Euras, Paskelbta prieš 3 val.

Pasidalink

Jūsų vardas*

Draugo el. paštas*

Komentaras

Siunčiama. Prašome palaukti...