2020 m. liepos 5 d. 13:14 val., sekmadienis

ve  >  Žinios  >  Klaipėda  >  Klaipėda

Komentarai

2020-06-04, 06:44

Arvydas Jockus | Alfa.lt

to direkcijai

2020-06-08   14:42

IP: 172.69.190.76

Jo,okupantai issilakste,o kgb dinozaurai su "pridetine verte" liko.

Romas Gailius

2020-06-07   23:22

IP: 172.69.190.76

Jeigu jau Alfa.lt teikia naujus pasiūlymus miesto bendrajam planui, gal galiu ir aš. Gerbiamas miesto mere V. Grubliauskai, siūlau miesto tarybai sprendimo projektą.
Redakcija maždaug tokia: kolegijos pritarimu pakeisti miesto bendrojo plano Planavimo organizatorių IŠ Klaipėdos miesto savivaldybės administracijos direktoriaus Į KVJUD direktorių (nesvarbu kas juo taps). Jie žino apie miestą viską geriau ir pas juos daug gerų, atsakingų ir toliaregiškų specialistų. Akivaizdu.Tai kam vargti?

2020-06-07   22:52

IP: 185.11.26.161

Nu Jūs (VE) duodat, čia ne žurnalistika, tik cinizmas ir smegenų plovimas.

KLB ui

2020-06-07   22:11

IP: 172.69.190.76

mes "savo laivyno" nepraradome. Jo, savo, mes neturėjome, o kas liko nuo sovietų tas buvo pavogtas. Visi matė, žinojo, tylėjo. Kitokie, bet panašūs procesai ir dabar. Ar Klasko, krovinių terminalas, ar baltijos l.s. ir t.t. priklauso klaipėdiečiams?

Anuprui

2020-06-07   21:52

IP: 172.69.190.72

truputi Anuprai klaidelę įvėlei reguliuodamas finansinius srautus. Visų pirma ne į Vilnių, o į išsinuomavusių tą miesto žemę už grašius savininkų kišenes. Pradžioj sovietiniai komunistėliai nusprendė, kad tai jų-uosto žemė, po to prihvatizavo persidažėliai. Dabar aiškina, kad tai valstybinis uostas. Bet nuo amžių amžinųjų tai yra miesto žemė. Nuo pat Livonijos laikų. Kas didžiausi miesto turčiai? Kodėl? Kur dirba ir akcijas valdo visokie Greičiūnai ir pn. raudonasis raugas? Jiems visada buvo ir bus nusispjauti ant miesto, žmonių, jų sveikatos, kad tik jų kišenės būtų pilnos.O mes jiems labai reikalingi, kol kas - keliams tiesti, vagonus ir laivus krauti. Už minimumą. Nueikite į Klasco valgyklą ir pamatysite tikrą sovietinį rojų ir jo gyventojus.

UOSTO DIREKCIJA INFORMUOJA:

2020-06-07   21:11

IP: 185.11.26.161

Pas mumi viskas buvo ir yra l.gerai. Atsakingai pareiškiame, kad krovėme viduryje miesto viską ką mum reikia (geležies rūdą, cementą, durpes, naftą, baltarusiškas trąšas ir t.t., ir t.t.) ir ateityje tą darysim. Tai visai nijokia „miesto tarša“, o pridėtinė vertė. Ir kuo daugiau tos taršos, (tfu, atsiprašome!) - pridėtinės vertės, tuo mum (tfu, atsiprašome!) - tam miestui yra geriau. Klaipėda yra visai nekoks ten kurortas. Miestas gali ir pasitraukti nuo mūsų pridėtinės vertės krovos tvoros į ... Į kur nori. Galų gale - mum tas miestas ir netrukdo. Pažiūrėkit į senas Klaipėdos nuotraukas - seniau čia marių pakrantėje išvis jokie žmonės negyveno - vieni mamutai su dinozaurais bėgiojo. Nu, tie numiro, o uostas liko... Tokia yra uosto krovėjų tikra tiesa. Einam pridėtinės vertės krauti. Iki.

>

2020-06-07   12:51

IP: 172.69.190.62

Klaipedos Valstybinis Juru uostas( direkcija),ka "valstybes vardu" atstovauja?Kokius,SUFORMUOTUS zemes plotus(teritorijas),krantines,kokiam verslui prie Mariu nuomoja- verslinikams?Juk ne miestas,o "uostas"(valstybes vardu ?) uzgrobe didziaja dali Klaipedos miesto senamiescio,naujamiescio,visa priiejima prie Mariu?Ka deklaravo ,valstybe?, sunaikindama darbo vietas buvusiose 2vejose Laivu remontu gamyklose?Kokiu "sieke tikslu(kas iniciatorius?),("privatizacija?")", apsiformino,"nubankrotino"(pakabino 20metu),kol "stebuklingai" atsirado "geradarys(kokia pinigu kilme???) "?Kur buvo Valstybe,miestas Klaipeda,Uostas-kuriam, taip, truksta? plotu-teritoriju-mariu-krantiniu ???

GintarasR

2020-06-06   11:27

IP: 172.69.190.76

anonimui kuris Kurortas. Meluoji ir esi melagis - nes niekada nesakiau ir nesakysiu, kad Klaipėda yra kurortas. Tačiau Smiltynė, Giruliai, Melnragė pagal miesto BP yra numatytos vystyti kaip kurortinės teritorjos - tai yra faktas. Ką aš sakiau - kad Klaipėda kaip miestas yra nustekenta tiek, kad jau tapo per silpna, kad patenkinti labai agresyviai augančio uosto poreikius, nenykdama pati kaip kokybiškam gyvenimui tinkama vieta. Gal todėl miestas ir stagnuoja, nesivysto taip sparčiai, kaip galėtų, o didžioji dalis čia kuriamos naudos iškeliauja kitur. Uostas - muša rekordus, lyderiauja ir duok Dieve jiems sveikatos, jei nenaikintų savo apetitais miesto. Vieniems klaipėdiečiams Klaipėda yra vien uostas, kitiems tokiems pat klaipėdiečiams Klaipėda yra uostamiestis, kuris dar turi galimybę ir teisę į darnaus ir subalansuoto vystymosi laikotarpį. Kiti Baltijos uostamiesčiai tai įgyvendino - todėl gal įmanoma ir Klaipėdai. Kuris požiūris Klaipėdoje nugalės - dar visai neaišku, nes šiaip klaipėdietis yra pasyvus, taikus ir linkęs viską nuolankiai iškentėti, nesivelti į ilgus ginčus žmogus.
Bet čia tau per sudėtingos materijos, nes esi tik primityvus melagis.

Xy

2020-06-04   10:36

IP: 195.182.76.3

Ar vakarų ekspresui nesijaučia tos klasco dulkės ir klaipėdos naftos kvapelis? ta alfa aišku kieno, ar ir Jūs?

UOSTO DIREKCIJA INFORMUOJA:

2020-06-04   10:02

IP: 172.69.190.72

Pas mumi viskas buvo ir yra l.gerai. Atsakingai pareiškiame, kad krovėme viduryje miesto viską ką mum reikia (geležies rūdą, cementą, durpes, naftą, baltarusiškas trąšas ir t.t., ir t.t.) ir ateityje tą darysim. Tai visai nijokia "miesto tarša", o pridėtinė vertė. Ir kuo daugiau tos taršos, (tfu, atsiprašome!) - pridėtinės vertės, tuo mum (tfu, atsiprašome!) - tam miestui yra geriau.
Klaipėda yra visai nekoks ten kurortas. Miestas gali ir pasitraukti nuo mūsų pridėtinės vertės krovos tvoros į ... Į kur nori. Galų gale - mum tas miestas ir netrukdo. Pažiūrėkit į senas Klaipėdos nuotraukas - seniau čia marių pakrantėje išvis jokie žmonės negyveno - vieni mamutai su dinozaurais bėgiojo. Nu, tie numiro, o uostas liko... Tokia yra uosto krovėjų tikra tiesa. Einam pridėtinės vertės krauti. Iki.

Tavo komentaras

Vardas*

El. paštas

Komentaras*

Siunčiama. Prašome palaukti...

Šiandien VE.lt skaitykite

Klaipėda

Šeštadienį, norėdami paminėti vakar vykusią Tarptautinę dieną be plastikinių maišelių, klaipėdiečiai rinkosi...

Gamtos ir sporto mylėtojai švarino Vasaros estrados apylinkes nuotrauka, foto

Tiek investicijų į kelių rekonstrukciją Klaipėdoje, ko gero, nėra buvę. Vienu metu...

Klaipėda tvarkosi ir dūsta spūstyse nuotrauka, foto

Lietuvai švenčiant Liepos 6-ąją, Valstybės – Lietuvos karaliaus Mindaugo karūnavimo – dieną,...

KN terminalo talpyklas nušvies Trispalvė nuotrauka, foto

Didžiausiame Vakarų Lietuvos dienraštyje "Vakarų ekspresas" tęsiame pažintis su Klaipėdos miesto tarybos...

Vidmantas Dambrauskas: "Tokia rinkėjų valia ir ją reikia gerbti" nuotrauka, foto

Priešais esanti siena - dar ne riba nuotrauka, foto

SE, "Tikrai buvo tokių dienų, kai gulėjau ant grindų kilimėlio apsikabinusi radiatorių", -...

Per parą - 5 nauji atvejai, 3 įvežtiniai nuotrauka, foto

COVID-19, Per praėjusią parą užregistruoti penki nauji koronaviruso atvejai: trys Vilniaus ir...

Kretingos rajone per eismo įvykį nukentėjo žmonės nuotrauka, foto

Kriminalai, Sekmadienio rytą Kretingos rajone įvyko eismo įvykis, automobilyje prispausti žmonės.

Palmira: šiandien – Mėnulio užtemimas, būtinas atsargumas nuotrauka, foto

Įvairybės, Sudėtingesnis sekmadienis, kai būtinas saikas, atsargumas švenčiant, pramogaujant.

SE, Paskelbta prieš 1 val.

COVID-19, Paskelbta prieš 1 val.

Kriminalai, Paskelbta prieš 2 val.

Pasidalink

Jūsų vardas*

Draugo el. paštas*

Komentaras

Siunčiama. Prašome palaukti...