2019 m. balandžio 21 d. 09:12 val., sekmadienis

ve  >  Žinios  >  Klaipėda  >  Klaipėda

Klaipėda

Pradės tyrimą dėl Ligitos Girskienės elgesio

(6)

Pradės tyrimą dėl Ligitos Girskienės elgesio nuotrauka, foto

VTEK nusprendė pradėti tyrimą dėl Ligitos Girskienės elgesio.

© Eimanto CHACHLOVO nuotr.

Vyriausioji tarnybinės etikos komisija (VTEK) trečiadienį nusprendė pradėti tyrimą dėl Klaipėdos miesto savivaldybės tarybos narės Ligitos Girskienės elgesio.

Bus aiškinamasi, ar ji nepažeidė Viešųjų ir privačių interesų derinimo valstybinėje tarnyboje įstatymo reikalavimų nustatyta tvarka ir terminais deklaruoti privačius interesus, kai savo privačių interesų deklaracijoje nenurodė ryšių su UAB „Daugiabučių administravimo centras“ ir asociacija „Marių bendruomenė“.

Taip pat bus aiškinamasi, ar ji nepažeidė minėto teisės akto reikalavimų, kai daugiabučių namų gyventojų susirinkimuose, galimai veikdama kaip savivaldybės tarybos narė, esą gyventojams siūlė prisijungti prie jos vadovaujamos daugiabučių namų savininkų bendrijos „Bandužiai“ arba pasinaudoti jos privačiai teikiamomis daugiabučio namo administravimo paslaugomis.

Taip pat VTEK vertins ir L. Girskienės atsiųstame paklausime nurodytas aplinkybes dėl jos, kaip bendrijos pirmininkės, patalpų nuomos sutarties pasirašymo su Seimo nariu Dainiumi Kepeniu, kurio padėjėjos-sekretorės funkcijas ji atlieka.

Tyrimas pradėtas pačios politikės kreipimosi ir gautų privačių asmenų pranešimų pagrindu.

Griežtai draudžiama "Vakarų eksprese" paskelbtą informaciją kopijuoti ir platinti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitaip ją naudoti neturint raštiško leidėjų sutikimo. Turinio naudojimo taisyklės.

Komentarai

subjektyvi nuomonė

2017-02-23   10:14

IP: 86.100.101.209

Labai „žiaurus nusikaltimas „ – per mėnesį nedeklaravo UAB kuris neturi jokio pelno ? :) Kada įkurtas tas uab ? Ar ne 2016-12 ? O kada prasidėjo tekstai apie L.Girskienę ar ne 2017-02 ? Jazau jazau , kokį nuostolį patyrė valstybė , miestas ? :) Paaiškėjo yra seimo narių , kurie seime ne pirmą kadenciją Kubilius, Kreivys ir kt. ir NEŽINO kaip ir kada reikia deklaruoti automobilį kurį nuomoja ar išsiperka iš mokesčių mokėtojų pinigų ? Buvo ir tokių seimo narių , kurie „paskolas“ ima automobilyje :)))) O ką padarė L.Girskienė ? Kiek pasisavino ar apgavo ? Nieko ...nei cento . Jei tik tokios būtų visų mūsų rinktų klaidos ....
Apie tai, kad įkūrė savo verslą L .Girskienė informavo bendrijos gyventojus dar iki „geradario“ į pašto dėžutes gyventojams įmėtyto Klaipėdos dienraščio su tekstu apie „blogąją“ L.Girskienę . Kas čia per akcija buvo ? :) Man po šio veiksmo pasidarė aišku – bus siekiama , kad laukininkų gyventojai neįkurtų bendrijos , o kas turėjo tikslą pamėtyti laikraštuką ir bandužių gyventojams , manau daugeliui taip pat aišku :)
Sėkmės , Ligita , mes Tave palaikome . Žinome kaip pasikeitė mūsų bendrija pačiai pradėjus vadovauti , žinome kiek namai turi pinigų , žinome kaip ir kam mūsų pinigai panaudojami , mums suteikiama visa informacija , be jokių – prašykite prašymą , ateikite po ....:) Kviečiami susirinkimai prie namų , gyventojai patys išreiškia savo norus dėl darbų namui , kviečiami visuotiniai ....Dabar mes savo namų šeimininkai , mes sprendžiame kiek bus bendrijoje darbuotojų , kokios bus jų algos ir t.t. Kviečiu ir kitus aktyvius gyventojus steigti bendrijas :) Laikas valdoms pasakyti "ačiū" dabar mes patys būsime ir savo namų ir savo pinigų šeimininkais .

Ligita Girskienė

2017-02-23   08:19

IP: 86.100.64.70

Gerbiamieji, aš pati kreipiausi į Vyriausiąją tarnybinės etikos komisiją dėl išaiškinimo dar prieš pasirodant visokiems straipsniams. Straipsniuose daug netiesos. Ateis laikas ir viskas bus aišku. Pripažįstu, kad laiku nedeklaravau, kad įsteigiau UAB. Daugiau jokių pažeidimų nesu padariusi, t.y. neužpildžiau laiku vienos deklaracijos... O tiems, kas trina rankas, kad pavyks išgąsdinti, tai aš aiškiai pasakau, kad neišsigandau ir neišsigąsiu. Galiu ir tarybos nario mandato atsisakyti, jei tik jis trukdys padėti žmonėms išsivaduoti iš nesąžiningų, nesiskaitančių, neatsiskaitančių namų administratorių gniaužtų. Linkėjimai Mariaus Usonio šeimai ir Pauliui Martinkėnui!

Tomas

2017-02-23   00:55

IP: 84.15.179.108

Aha. Dreba "Laukininku valdos" (geriau zinomi kaip Laukiniai plesikai). Zmogus padeda daugiabuciu namu butu savininkams tapti savo namu seimininkais ir daugiabuciai vis aktyviau tai daro. Bijo vagys kad nebetures is ko vogt su savo nepagrystom kainom. Stiprybes tau Ligita.

Tavo komentaras

Vardas*

El. paštas

Komentaras*

Siunčiama. Prašome palaukti...

Šiandien VE.lt skaitykite

Klaipėda

Šiais metais įmonė "Klaipėdos energija" mini 90 metų veiklos sukaktį. XX a....

Klaipėdos energija: nuo anglies iki biokuro nuotrauka, foto

Dienraščio "Vakarų ekspresas" redakcija tęsia konkursą "Automobilių statymo ypatumai". 

Vakarų Lietuvos automobilių statymo ypatumai nuotrauka, foto

Prieš pat Jūros šventę į Klaipėdą turėtų atvykti garsus Prancūzijos keliautojas Jean...

Stiprėja bendradarbiavimas su prancūzais nuotrauka, foto

Šv. Velykos - atgimimo, atsinaujinimo, sąlyčio su gamta ir šeimos šventė. Vienas...

Kaip lietuvininkai margučius margino? nuotrauka, foto

Amonis vandenyje išgąsdino rūdaitiškius nuotrauka, foto

Vakarų Lietuva, Sužinojusi, kad centralizuotai tiekiamame geriamajame vandenyje aptikti gerokai didesni negu leidžiama kiekiai...

Linkėjimas gyventi prisikėlimo dvasioje – kiekvienam nuotrauka, foto

Vakarų Lietuva, Pasitikdamas šv. Velykas Veiviržėnų Šv. apaštalo evangelisto Mato parapijos klebonas Vidmantas Gricius...

Klaipėdos energija: nuo anglies iki biokuro nuotrauka, foto

Klaipėda, Šiais metais įmonė "Klaipėdos energija" mini 90 metų veiklos sukaktį. XX a....

Vakarų Lietuvos automobilių statymo ypatumai nuotrauka, foto

Klaipėda, Dienraščio "Vakarų ekspresas" redakcija tęsia konkursą "Automobilių statymo ypatumai". 

Vakarų Lietuva, Paskelbta prieš 31 min.

Vakarų Lietuva, Paskelbta prieš 1 val.

Klaipėda, Paskelbta prieš 1 val.

Klaipėda, Paskelbta prieš 1 val.

Pasidalink

Jūsų vardas*

Draugo el. paštas*

Komentaras

Siunčiama. Prašome palaukti...