2017 m. lapkričio 23 d. 07:43 val., ketvirtadienis

ve  >  Žinios  >  Klaipėda  >  Klaipėda

Komentarai

važiuokit į užsienį

2017-10-22   13:38

IP: 109.47.3.43

Ko ten š malat,juk matot,kad ltsr valdžia baigia viską išvogti

miestietis

2017-10-20   18:47

IP: 84.46.241.59

labai net imanoma tik prijunkit zemes prie miesto nuo Dituvos,Plikiu,Kretingales-bus net daugiau ne tik gyventoju bet ir mokesciu..

to Klaipedietis

2017-10-19   23:01

IP: 83.249.219.189

Geras komentaras. Pritariu 100 proc. tik nelabai supratau ka tai reiskia gerinti KU kokybe tarptautiniu lygiu:)

Klaipedietis

2017-10-19   15:25

IP: 90.142.180.155

Išties klaipėda jau ilgą laiką susiduria su didžiuliu protų nutekėjimu, kas smarkiai apriboja miesto potencialą augti. Tai matau kaip ilgalaikės miesto strategijos bei tam tikrų institucijų stagnacijos ir neįnovatyvumo rezultatu . Šaunu, kad miesto valdžia mato tame problemą ir išsikelia sau ambicingus tikslus, +30000 gyventojų. Tačiau aš norėčiau atkreipti dėmesį į dvi mano galva pagrindines priežastis įtakojusias Klaipėdos miesto vystymosi stagnacija. Visų pirma ir visų svarbiausia, tai prasta KU studijų kokybė, kas kaip grandininė reakcija įtakoja daugeli kitų miesto problemų: įgyti geresnį išsilavinimą kitur išvažiuoja didžioji dalis gimnazijų abiturientų, čia mokytis neatvažiuoja studentai iš kitų miestų ir svarbiausia nesukuriama kokybiškų darbuotojų pasiūla kuri yra kertinė siekiant pritraukti užsienio investicijas. Mes matome, kaip mūsų talentai nukeliauja į Vilnių ar Kauną ir kaip didžiausios užsienio investicijos tenka šiems miestams. Antra, taip pat svarbi priežastis yra miesto valdžios strategija orientuotis tik į uostą ir pramonę, o pačiame mieste vystyti tik parkus ir gražinti estetinį vaizdą. Dėl miesto estetinio tvarkymo galiu tik pagirti ir pasidžiaugti, tačiau gilesnių miesto problemų neišeis užmaskuoti gražiomis trinkelėmis. Orientacija tik į uostą ir pramonę vysto tik miesto pakraščius todėl miesto žmonės nejaučia šių investicijų vertės. Miestai kurie orientuojai į paslaugų sritis tokias kaip finansai, IT ar kt. sparčiai vystosi, kuriami nauji verslo centrai miestas vystosi architektūriškai, šių sričių darbuotojai yra jauni, aktyvus, gerai uždirbantys. Jie mėgsta leisti laisvalaiki mieste, pavalgyti linksmintis, kas kuria papildomas paslaugas ir skatina smulkų ir vidutinį verslą. Pabaigai galiu pasakyti, kad miesto valdžios pastangos gerinti gyvenimo sąlygas ir estetinį vaizdą yra tikrai puikios, tačiau nesant karjeros galimybiu mano minėtuose srityse kuriose dirba daugelis jaunų žmonių miesto pažanga bus ribota. Tai galima padaryti tik gerinant KU kokybę tarptautinių lygiu ir keičiant miesto investicijų pritraukimo strategiją.

Klaipeda

2017-10-19   14:24

IP: 90.140.249.212

Baltijos laivu statykla prarado beveik visus dsrbuotojus,kadangi mokejo "kapeikas" o cecho vyr. meistrai,gamybos direktorius,cecho virsininkas ir t.t sau pinigus gerus issimokedavo... daugelis kaip ir as galetu pamyneti ju vardus ir pavardes,kurie isgrobste,2000-2007. O brazauskas ne karta lankesi Baltijos laivu statykloj ir del jo stalai nukrauti buvo,kai darbuotojams nieko nebuvo... dabar valdo kitas zmogus,kuris irgi nieko gero nemoka.. taigi,pasidomekit kur tie pinigai nueidavo..

Vėtra

2017-10-19   12:38

IP: 88.119.134.9

Gal reikia pradėti nuo Klaipėdos vadovų ir Savivaldybės klerkų pakeitimo. Pirma, ten reikalingas jaunas , šviežias protas . Nesusikompromitavusios partijos atstovai. Išleisti pensijon visas meteriškaites, kurių pasisakymai juokina / ir baugina visą Lietuvą. Ir tokios dar turi teisę priiminėti nutarimus. Nuo šito reikia pradėti gaivinti nustekentą miestelį.

Palyginimas

2017-10-19   12:05

IP: 213.252.235.22

Labai elementarus palyginimas Vilniaus siūlomo darbo skaičiaus ir Klaipėdos. O jei dar tiksliau, tai palyginkime, kiek kvalifikuotų specialistų reikia Klaipėdoje ir kiek Vilniuje. Apie galimybes jaunam žmogui įsitvirtinti - be kitų (šeima, draugai, pažįstami) pagalbos be šansų. Galų gale kainos tokios pačios kaip Vilniuj, o atlyginimai mažesni bent 20-30 %. Dar verta paminėti, kad šių skaičių skirtumas ir toliau auga.

Mokslas Klaipėdoje? KU nusivilia itin nemaža dalis mokslus baigusių studentų. Priežasčių tam - n ir dar truputį.

Kad miestas kiltų, jam reikalingi jauni žmonės, jaunos šeimos. Į Klaipėda mielai atvyksta nebent vyresnio amžiaus žmonės, kurie gyvena už miesto kaimeliuose. Pasirenka Klaipėdą dėl jūros, dėl pakankamai geros miestro infrastruktūros.

Loni

2017-10-19   12:05

IP: 78.61.172.243

Sugrąžinti tautiečius galimas variantas, tai sumažinti mokesčius, bet deja to nebus : (!

Senamiesti

2017-10-19   11:40

IP: 81.7.82.103

gaivinti, kiek parduotuveliu ir kavinukiu dingo per tuos parkomatus. Vis gyventojus apmokestina ir apmokestina. Kam atiduoti pinigus tyrimams visokiom X bendrovem? Galima iseiti i gatves ir paklausti gyventoju kas negerai? Kodel nepublikuoja kas met kur nuejo gyventoju mokesciai? Kiek kainuoja savivaldybes islaikymas Klaipedieciams? Kodel uz musu pinigus niekas ataskaitos nesiuncia?

klaipeda

2017-10-19   11:37

IP: 91.212.223.1

Regitruoti klaipedoje, o namus statosi ir gyvena rajone. Realiai klaipedoje gyvenanciu stypriai mazeja.

Tavo komentaras

Vardas*

El. paštas

Komentaras*

Siunčiama. Prašome palaukti...

Šiandien VE.lt skaitykite

Klaipėda

Jei pastebėjote, jog šiandien Jūsų giminaitis, draugas, ...

Lapkričio 23-ąją gimtadienį švenčia nuotrauka, foto

Kitais metais Klaipėda nusiteikusi priimti 20 pabėgėlių, nors patirtis rodo, kad į...

Pabėgėliai į Klaipėdą nesiveržia nuotrauka, foto

Liepos 1 d. Klaipėdos miesto savivaldybės administracija kartu su partneriais vykdo iš...

Klaipėdoje šeimai teikiamos kompleksinės paslaugos nuotrauka, foto

Klaipėdos miesto savivaldybės administracijos Viešosios tvarkos skyrius intensyvina kontrolę dėl kasinėjimo darbų,...

Stiprinama žemės kasimo darbų kontrolė nuotrauka, foto

Kultūrą rems dar dosniau? nuotrauka, foto

Kultūra, Prieš porą metų uostamiesčio politikai buvo nusprendę iki 2019-ųjų padvigubinti finansavimą kultūrai....

Lapkričio 23-ąją gimtadienį švenčia nuotrauka, foto

Klaipėda, Jei pastebėjote, jog šiandien Jūsų giminaitis, draugas, ...

Išorinį uostą atiduoti kinams būtų sudėtinga nuotrauka, foto

Ekonomikos naujienos, Trečiadienį Klaipėdos valstybinio jūrų uosto direkcijoje apsilankęs Seimo Ekonomikos komiteto pirmininkas Virginijus...

Penktadienį „Fortūna“ kovos su Vilniaus "Kibirkštimi" nuotrauka, foto

Sportas, Penktadienį 17 val. Klaipėdos "Fortūnos" krepšininkės savo aikštėje (S. Dariaus ir S....

Kultūra, Paskelbta prieš 42 min.

Klaipėda, Paskelbta prieš 7 val.

Ekonomikos naujienos, Paskelbta prieš 12 val.

Pasidalink

Jūsų vardas*

Draugo el. paštas*

Komentaras

Siunčiama. Prašome palaukti...