2018 m. spalio 21 d. 13:25 val., sekmadienis

ve  >  Žinios  >  Klaipėda  >  Klaipėda

Klaipėda

Paliko netvarką ir pasišalino

(11)

PAŽEIDIMAS. Pamačius tokį ir panašų incidentą reikia skambinti policijai arba su įrodymais kreiptis į Klaipėdos savivaldybės Viešosios tvarkos skyrių.

Namų kiemuose ant šaligatvių ar žolynų automobilius paliekantys vairuotojai piktina gyventojus. Tačiau tai, kas įvyko anos savaitės pradžioje, perpildė skaitytojos Rimos kantrybės taurę. Moteris užfiksavo, kaip vienas automobilis kieme suniokojo žaliąją veją.

"Noriu pasidalinti medžiaga, kaip vienas "kiaulė" dabar knisasi mūsų kieme. Įdomu, kas sutvarkys visa tai?" - retoriškai klausė redakcijai parašiusi Klaipėdos gyventoja.

Incidentas užfiksuotas viename Debreceno gatvės kieme. Išvažiuoti norėjęs vyriškis tai darė nesėkmingai - įklimpo purve. Norėdamas savo transporto priemonę "išvaduoti", jis netgi pasiėmė kastuvą ir bandė atkasti ratus. Po ilgų bandymų vyras išvažiavo, bet paliko purvyną.

Kaip teigia Klaipėdos savivaldybės Viešosios tvarkos skyriaus Kontrolės ir prevencijos poskyrio vedėjas Saulius Valiulis, pamačius tokį incidentą nieko nelaukus reikia skambinti numeriu 112 ir kviesti policiją. Kitu atveju reikia liudytojų ir įrodymų.

"Jeigu vėžės likusios, o automobilio nėra - faktas nenustatytas. Jeigu yra liudininkai, kad tas automobilis važiavo, žinomas numeris, yra filmuota medžiaga, tuomet atitinkamai reaguojama. Važiuojant veja yra pažeidžiamos kelių eismo taisyklės", - sakė S. Valiulis.

Už važiavimą šaligatviu, veja ar pėsčiųjų (dviračių) taku KET numato baudą nuo 30 iki 90 eurų. Teismas sklypo savininkui netgi gali priteisti jam padarytą žalą.

Už viešosios tvarkos pažeidimą be įspėjimo bausti gali ir Viešosios tvarkos skyrius. Pirmu atveju bauda siekia nuo 20 iki 140 Eur, antru - nuo 140 iki 600 Eur.

Griežtai draudžiama "Vakarų eksprese" paskelbtą informaciją kopijuoti ir platinti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitaip ją naudoti neturint raštiško leidėjų sutikimo. Turinio naudojimo taisyklės.

Komentarai

Ot kiauliu

2018-02-10   17:34

IP: 188.69.215.210

Reikia gerai mašinas pabraižyti.
Aš tai jau nebežaisiu eisiu per šonus kad tvarinom daeitu kodel jie negyvena kaip voketijoje.

visiškai pritariu ASD

2018-02-08   18:12

IP: 88.118.165.217

Alksnynės gatvėje rytais,kai veža savo vaikus į "Alksniuko" darželį,tie berazumiai stato savo geldas kur nori ir kaip nori-ant šaligatvių,mauroja po žolynus.Nes juk reikia kuo arčiau privažiuoti. Ir tegul nepasakoja,kad nėra kur statyti.Yra,bet teks paeiti, o siaube, kokius 50 metrų.

ASD

2018-02-08   11:59

IP: 92.40.248.75

Pasakysiu tik viena: sąmoningumo mums trūksta. Mašinos grūdamos kuo arčiau įėjimo, ant šaligatvių, žaidimo aikštelių, žaliųjų vejų. Nei žmonėms praeit (ypatingai su vežimėliais, mažais vaikais, senyvo amžiaus žmonėms), nei vaikams yra kur žaist (likusios žaidimų, krepšinio aikštelės visos užstatytos), nei vaizdas pro langą džiugina (visos žaliosios vejos išmaurotos). Tingi žmonės tolėliau automobilius pasistatyti, kojas truputėlį pakrutinti. Tik nereikia sakyt, kad vietos nėra mieste kur statyt. Vieni šaukia, kad aikštelių reikia daugiau įrengt. Kur tu jas įrengsi, žmogau, tada visai žalumos neliks. Namai, betonas ir asfaltas. Reikia prisitaikyt prie esamos situacijos. Paryžiečiai nerėkia, kad valdžia panaikintų parkus, skverus mieste ir įrengtų daugiau aikštelių... Kokius kiemus turim, tokius turim. Kai man vietos kieme trūkdavo vėliau grįžus, nevarydavau ant šaligatvio, nesibodėdavau kad ir 5 min.paėjėt, kojos nenukrito. O kiekvienam kieme po viešosios tvarkos pareigūną nepastatysi, patys žmonės turi pažeidėjus pastebėti ir pranešti atitinkamoms institucijoms.

Tavo komentaras

Vardas*

El. paštas

Komentaras*

Siunčiama. Prašome palaukti...

Šiandien VE.lt skaitykite

Klaipėda

Emocinės paramos tarnyba suaugusiesiems "Vilties linija" vakar atšventė savo 30-ies metų jubiliejų....

"Vilties linijai" - trisdešimt nuotrauka, foto

Penktadienio vakarą trylikoje Lietuvos miestų, taip pat ir Klaipėdoje, penktus metus iš...

Sužibo žvakelės organų donorams pagerbti nuotrauka, foto

Krūmuose paskendęs mažasis tvenkinys Žardininkų gyvenamajame rajone, parke tarp Statybininkų, Simonaitytės ir...

Valys tvenkinį Žardininkuose nuotrauka, foto

Klaipėdos savivaldybė iki 2020-ųjų metų gali prarasti daugiau nei 20 milijonų eurų,...

Klaipėdos savivaldybei - kritika dėl stringančių projektų nuotrauka, foto

"Vilties linijai" - trisdešimt nuotrauka, foto

Klaipėda, Emocinės paramos tarnyba suaugusiesiems "Vilties linija" vakar atšventė savo 30-ies metų jubiliejų....

"Kai pats sau esi darbdavys ir darbuotojas - atsakomybė  didesnė" nuotrauka, foto

Žmonės, Kai nedidelį šeimos restoranėlį ar kepyklėlę atidarę verslininkai patys kepa, verda, stovi...

Autobuso keleivei lūžo blauzdikaulis nuotrauka, foto

Kriminalai, Penktadienį apie 17 val. į ligoninę medikai atvežė moterį, gim. 1963 m....

Dūrė į krūtinę ir keturiese spardė gulintį nuotrauka, foto

Kriminalai, Penktadienį apie 23 val., Taikos pr. Klaipėdoje, prie parduotuvės, vyras, gim. 1977...

Klaipėda, Paskelbta prieš 1 val.

Kriminalai, Paskelbta prieš 1 val.

Kriminalai, Paskelbta prieš 2 val.

Pasidalink

Jūsų vardas*

Draugo el. paštas*

Komentaras

Siunčiama. Prašome palaukti...