2018 m. vasario 22 d. 07:09 val., ketvirtadienis

ve  >  Žinios  >  Klaipėda  >  Klaipėda

Klaipėda

Paliko netvarką ir pasišalino

(11)

PAŽEIDIMAS. Pamačius tokį ir panašų incidentą reikia skambinti policijai arba su įrodymais kreiptis į Klaipėdos savivaldybės Viešosios tvarkos skyrių.

Namų kiemuose ant šaligatvių ar žolynų automobilius paliekantys vairuotojai piktina gyventojus. Tačiau tai, kas įvyko anos savaitės pradžioje, perpildė skaitytojos Rimos kantrybės taurę. Moteris užfiksavo, kaip vienas automobilis kieme suniokojo žaliąją veją.

"Noriu pasidalinti medžiaga, kaip vienas "kiaulė" dabar knisasi mūsų kieme. Įdomu, kas sutvarkys visa tai?" - retoriškai klausė redakcijai parašiusi Klaipėdos gyventoja.

Incidentas užfiksuotas viename Debreceno gatvės kieme. Išvažiuoti norėjęs vyriškis tai darė nesėkmingai - įklimpo purve. Norėdamas savo transporto priemonę "išvaduoti", jis netgi pasiėmė kastuvą ir bandė atkasti ratus. Po ilgų bandymų vyras išvažiavo, bet paliko purvyną.

Kaip teigia Klaipėdos savivaldybės Viešosios tvarkos skyriaus Kontrolės ir prevencijos poskyrio vedėjas Saulius Valiulis, pamačius tokį incidentą nieko nelaukus reikia skambinti numeriu 112 ir kviesti policiją. Kitu atveju reikia liudytojų ir įrodymų.

"Jeigu vėžės likusios, o automobilio nėra - faktas nenustatytas. Jeigu yra liudininkai, kad tas automobilis važiavo, žinomas numeris, yra filmuota medžiaga, tuomet atitinkamai reaguojama. Važiuojant veja yra pažeidžiamos kelių eismo taisyklės", - sakė S. Valiulis.

Už važiavimą šaligatviu, veja ar pėsčiųjų (dviračių) taku KET numato baudą nuo 30 iki 90 eurų. Teismas sklypo savininkui netgi gali priteisti jam padarytą žalą.

Už viešosios tvarkos pažeidimą be įspėjimo bausti gali ir Viešosios tvarkos skyrius. Pirmu atveju bauda siekia nuo 20 iki 140 Eur, antru - nuo 140 iki 600 Eur.

Griežtai draudžiama "Vakarų eksprese" paskelbtą informaciją kopijuoti ir platinti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitaip ją naudoti neturint raštiško leidėjų sutikimo. Turinio naudojimo taisyklės.

Komentarai

Ot kiauliu

2018-02-10   17:34

IP: 188.69.215.210

Reikia gerai mašinas pabraižyti.
Aš tai jau nebežaisiu eisiu per šonus kad tvarinom daeitu kodel jie negyvena kaip voketijoje.

visiškai pritariu ASD

2018-02-08   18:12

IP: 88.118.165.217

Alksnynės gatvėje rytais,kai veža savo vaikus į "Alksniuko" darželį,tie berazumiai stato savo geldas kur nori ir kaip nori-ant šaligatvių,mauroja po žolynus.Nes juk reikia kuo arčiau privažiuoti. Ir tegul nepasakoja,kad nėra kur statyti.Yra,bet teks paeiti, o siaube, kokius 50 metrų.

ASD

2018-02-08   11:59

IP: 92.40.248.75

Pasakysiu tik viena: sąmoningumo mums trūksta. Mašinos grūdamos kuo arčiau įėjimo, ant šaligatvių, žaidimo aikštelių, žaliųjų vejų. Nei žmonėms praeit (ypatingai su vežimėliais, mažais vaikais, senyvo amžiaus žmonėms), nei vaikams yra kur žaist (likusios žaidimų, krepšinio aikštelės visos užstatytos), nei vaizdas pro langą džiugina (visos žaliosios vejos išmaurotos). Tingi žmonės tolėliau automobilius pasistatyti, kojas truputėlį pakrutinti. Tik nereikia sakyt, kad vietos nėra mieste kur statyt. Vieni šaukia, kad aikštelių reikia daugiau įrengt. Kur tu jas įrengsi, žmogau, tada visai žalumos neliks. Namai, betonas ir asfaltas. Reikia prisitaikyt prie esamos situacijos. Paryžiečiai nerėkia, kad valdžia panaikintų parkus, skverus mieste ir įrengtų daugiau aikštelių... Kokius kiemus turim, tokius turim. Kai man vietos kieme trūkdavo vėliau grįžus, nevarydavau ant šaligatvio, nesibodėdavau kad ir 5 min.paėjėt, kojos nenukrito. O kiekvienam kieme po viešosios tvarkos pareigūną nepastatysi, patys žmonės turi pažeidėjus pastebėti ir pranešti atitinkamoms institucijoms.

Tavo komentaras

Vardas*

El. paštas

Komentaras*

Siunčiama. Prašome palaukti...

Šiandien VE.lt skaitykite

Klaipėda

Jei pastebėjote, jog šiandien Jūsų giminaitis, draugas, ...

Vasario 21-ąją gimę nuotrauka, foto

Šiandien po pietų "Vakarų ekspreso" redakcijoje lankėsi diplomatas, dabar Seimo...

"Vakarų ekspreso" svetainėje - Seimo narys Žygimantas Pavilionis nuotrauka, foto

Kūlių Vartų g. esantis buvusio Odos ir veneros ligų dispanserio pastatų kompleksas...

Senamiesčio piktžaizdė gražėja nuotrauka, foto

Žadama, kad vykdant Tilžės gatvės rekonstrukciją eismas šia gatve bus ribojamas tik...

Kol remontuos Tilžės gatvę - įrengs laikiną kelią nuotrauka, foto

Vasario 21-ąją gimę nuotrauka, foto

Klaipėda, Jei pastebėjote, jog šiandien Jūsų giminaitis, draugas, ...

Automagistralėje Kaunas–Klaipėda apvirtęs miškavežis užtvėrė kelią nuotrauka, foto

Lietuvos naujienos, Trečiadienį Tauragės policija pranešė, kad automagistralėje Kaunas–Klaipėda, netoli aukščiausios automagistralės vietos (Klaipėdos...

"Vakarų ekspreso" svetainėje - Seimo narys Žygimantas Pavilionis nuotrauka, foto

Klaipėda, Šiandien po pietų "Vakarų ekspreso" redakcijoje lankėsi diplomatas, dabar Seimo...

Kiaulių maras artėja prie Žemaitijos nuotrauka, foto

Lietuvos naujienos, Miškuose masiškai gaišta šernai, afrikinis kiaulių maras (AKM) artėja prie Žemaitijos. Prognozuojama,...

Klaipėda, Paskelbta prieš 7 val.

Lietuvos naujienos, Paskelbta prieš 13 val.

Klaipėda, Paskelbta prieš 14 val.

Lietuvos naujienos, Paskelbta prieš 14 val.

Pasidalink

Jūsų vardas*

Draugo el. paštas*

Komentaras

Siunčiama. Prašome palaukti...