Paliko netvarką ir pasišalino


2018 m. rugpjūčio 15 d. 04:53 val., trečiadienis

ve  >  Žinios  >  Klaipėda  >  Klaipėda

Klaipėda

Paliko netvarką ir pasišalino

(11)

PAŽEIDIMAS. Pamačius tokį ir panašų incidentą reikia skambinti policijai arba su įrodymais kreiptis į Klaipėdos savivaldybės Viešosios tvarkos skyrių.

Namų kiemuose ant šaligatvių ar žolynų automobilius paliekantys vairuotojai piktina gyventojus. Tačiau tai, kas įvyko anos savaitės pradžioje, perpildė skaitytojos Rimos kantrybės taurę. Moteris užfiksavo, kaip vienas automobilis kieme suniokojo žaliąją veją.

"Noriu pasidalinti medžiaga, kaip vienas "kiaulė" dabar knisasi mūsų kieme. Įdomu, kas sutvarkys visa tai?" - retoriškai klausė redakcijai parašiusi Klaipėdos gyventoja.

Incidentas užfiksuotas viename Debreceno gatvės kieme. Išvažiuoti norėjęs vyriškis tai darė nesėkmingai - įklimpo purve. Norėdamas savo transporto priemonę "išvaduoti", jis netgi pasiėmė kastuvą ir bandė atkasti ratus. Po ilgų bandymų vyras išvažiavo, bet paliko purvyną.

Kaip teigia Klaipėdos savivaldybės Viešosios tvarkos skyriaus Kontrolės ir prevencijos poskyrio vedėjas Saulius Valiulis, pamačius tokį incidentą nieko nelaukus reikia skambinti numeriu 112 ir kviesti policiją. Kitu atveju reikia liudytojų ir įrodymų.

"Jeigu vėžės likusios, o automobilio nėra - faktas nenustatytas. Jeigu yra liudininkai, kad tas automobilis važiavo, žinomas numeris, yra filmuota medžiaga, tuomet atitinkamai reaguojama. Važiuojant veja yra pažeidžiamos kelių eismo taisyklės", - sakė S. Valiulis.

Už važiavimą šaligatviu, veja ar pėsčiųjų (dviračių) taku KET numato baudą nuo 30 iki 90 eurų. Teismas sklypo savininkui netgi gali priteisti jam padarytą žalą.

Už viešosios tvarkos pažeidimą be įspėjimo bausti gali ir Viešosios tvarkos skyrius. Pirmu atveju bauda siekia nuo 20 iki 140 Eur, antru - nuo 140 iki 600 Eur.

Griežtai draudžiama "Vakarų eksprese" paskelbtą informaciją kopijuoti ir platinti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitaip ją naudoti neturint raštiško leidėjų sutikimo. Turinio naudojimo taisyklės.

Komentarai

Ot kiauliu

2018-02-10   17:34

IP: 188.69.215.210

Reikia gerai mašinas pabraižyti.
Aš tai jau nebežaisiu eisiu per šonus kad tvarinom daeitu kodel jie negyvena kaip voketijoje.

visiškai pritariu ASD

2018-02-08   18:12

IP: 88.118.165.217

Alksnynės gatvėje rytais,kai veža savo vaikus į "Alksniuko" darželį,tie berazumiai stato savo geldas kur nori ir kaip nori-ant šaligatvių,mauroja po žolynus.Nes juk reikia kuo arčiau privažiuoti. Ir tegul nepasakoja,kad nėra kur statyti.Yra,bet teks paeiti, o siaube, kokius 50 metrų.

ASD

2018-02-08   11:59

IP: 92.40.248.75

Pasakysiu tik viena: sąmoningumo mums trūksta. Mašinos grūdamos kuo arčiau įėjimo, ant šaligatvių, žaidimo aikštelių, žaliųjų vejų. Nei žmonėms praeit (ypatingai su vežimėliais, mažais vaikais, senyvo amžiaus žmonėms), nei vaikams yra kur žaist (likusios žaidimų, krepšinio aikštelės visos užstatytos), nei vaizdas pro langą džiugina (visos žaliosios vejos išmaurotos). Tingi žmonės tolėliau automobilius pasistatyti, kojas truputėlį pakrutinti. Tik nereikia sakyt, kad vietos nėra mieste kur statyt. Vieni šaukia, kad aikštelių reikia daugiau įrengt. Kur tu jas įrengsi, žmogau, tada visai žalumos neliks. Namai, betonas ir asfaltas. Reikia prisitaikyt prie esamos situacijos. Paryžiečiai nerėkia, kad valdžia panaikintų parkus, skverus mieste ir įrengtų daugiau aikštelių... Kokius kiemus turim, tokius turim. Kai man vietos kieme trūkdavo vėliau grįžus, nevarydavau ant šaligatvio, nesibodėdavau kad ir 5 min.paėjėt, kojos nenukrito. O kiekvienam kieme po viešosios tvarkos pareigūną nepastatysi, patys žmonės turi pažeidėjus pastebėti ir pranešti atitinkamoms institucijoms.

Tavo komentaras

Vardas*

El. paštas

Komentaras*

Siunčiama. Prašome palaukti...

Šiandien VE.lt skaitykite

Klaipėda

Klaipėdoje, Baltijos jūros paplūdimių vandenyje, neaptikta infekcijas ir viduriavimą sukeliančių bakterijų, apie...

Klaipėdos paplūdimiuose Vibrio bakterijų neaptikta nuotrauka, foto

Kultūros ministrė Liana Ruokytė-Jonsson antradienį repetuojančiam Klaipėdos valstybinio muzikinio teatro kolektyvui...

Muzikinio teatro kolektyvui pristatyta naujoji vadovė nuotrauka, foto

Kaip elgtumėtės, jeigu po gaisro be namų liktų jūsų kaimynai? Ištiestumėte pagalbos...

Šaukėsi pagalbos - sulaukė gaisro nuotrauka, foto

Klaipėdos valstybinio jūrų uosto direkcija informuoja, kad siekiant stebėti situaciją dėl oro...

Klaipėdos uoste bus stebima oro kokybė nuotrauka, foto

Vilnius džiaugiasi sėkmingai startavusia reklama nuotrauka, foto

Lietuva, Per pirmąsias reklamos kampanijos „Vilnius - G-spot of Europe“ dienas svetainėje...

Klaipėdos paplūdimiuose Vibrio bakterijų neaptikta nuotrauka, foto

Klaipėda, Klaipėdoje, Baltijos jūros paplūdimių vandenyje, neaptikta infekcijas ir viduriavimą sukeliančių bakterijų, apie...

„Gargždų geležinkelį“ kontroliuos Igoris Udovickis nuotrauka, foto

Ūkis, Konkurencijos taryba leido vykdyti koncentraciją verslininkui Igoriui Udovickiui įsigyjant 91 proc....

Lietuviai ir latviai – pusbroliai iš skirtingų pasaulių nuotrauka, foto

Lietuva, Latviai – vieninteliai mums likę giminaičiai baltai, tačiau romantiškoji baltų vienybė ir...

Pasidalink

Jūsų vardas*

Draugo el. paštas*

Komentaras

Siunčiama. Prašome palaukti...