2019 m. sausio 19 d. 22:49 val., šeštadienis

ve  >  Žinios  >  Klaipėda  >  Klaipėda

Klaipėda

Paliko netvarką ir pasišalino

(11)

PAŽEIDIMAS. Pamačius tokį ir panašų incidentą reikia skambinti policijai arba su įrodymais kreiptis į Klaipėdos savivaldybės Viešosios tvarkos skyrių.

Namų kiemuose ant šaligatvių ar žolynų automobilius paliekantys vairuotojai piktina gyventojus. Tačiau tai, kas įvyko anos savaitės pradžioje, perpildė skaitytojos Rimos kantrybės taurę. Moteris užfiksavo, kaip vienas automobilis kieme suniokojo žaliąją veją.

"Noriu pasidalinti medžiaga, kaip vienas "kiaulė" dabar knisasi mūsų kieme. Įdomu, kas sutvarkys visa tai?" - retoriškai klausė redakcijai parašiusi Klaipėdos gyventoja.

Incidentas užfiksuotas viename Debreceno gatvės kieme. Išvažiuoti norėjęs vyriškis tai darė nesėkmingai - įklimpo purve. Norėdamas savo transporto priemonę "išvaduoti", jis netgi pasiėmė kastuvą ir bandė atkasti ratus. Po ilgų bandymų vyras išvažiavo, bet paliko purvyną.

Kaip teigia Klaipėdos savivaldybės Viešosios tvarkos skyriaus Kontrolės ir prevencijos poskyrio vedėjas Saulius Valiulis, pamačius tokį incidentą nieko nelaukus reikia skambinti numeriu 112 ir kviesti policiją. Kitu atveju reikia liudytojų ir įrodymų.

"Jeigu vėžės likusios, o automobilio nėra - faktas nenustatytas. Jeigu yra liudininkai, kad tas automobilis važiavo, žinomas numeris, yra filmuota medžiaga, tuomet atitinkamai reaguojama. Važiuojant veja yra pažeidžiamos kelių eismo taisyklės", - sakė S. Valiulis.

Už važiavimą šaligatviu, veja ar pėsčiųjų (dviračių) taku KET numato baudą nuo 30 iki 90 eurų. Teismas sklypo savininkui netgi gali priteisti jam padarytą žalą.

Už viešosios tvarkos pažeidimą be įspėjimo bausti gali ir Viešosios tvarkos skyrius. Pirmu atveju bauda siekia nuo 20 iki 140 Eur, antru - nuo 140 iki 600 Eur.

Griežtai draudžiama "Vakarų eksprese" paskelbtą informaciją kopijuoti ir platinti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitaip ją naudoti neturint raštiško leidėjų sutikimo. Turinio naudojimo taisyklės.

Komentarai

Ot kiauliu

2018-02-10   17:34

IP: 188.69.215.210

Reikia gerai mašinas pabraižyti.
Aš tai jau nebežaisiu eisiu per šonus kad tvarinom daeitu kodel jie negyvena kaip voketijoje.

visiškai pritariu ASD

2018-02-08   18:12

IP: 88.118.165.217

Alksnynės gatvėje rytais,kai veža savo vaikus į "Alksniuko" darželį,tie berazumiai stato savo geldas kur nori ir kaip nori-ant šaligatvių,mauroja po žolynus.Nes juk reikia kuo arčiau privažiuoti. Ir tegul nepasakoja,kad nėra kur statyti.Yra,bet teks paeiti, o siaube, kokius 50 metrų.

ASD

2018-02-08   11:59

IP: 92.40.248.75

Pasakysiu tik viena: sąmoningumo mums trūksta. Mašinos grūdamos kuo arčiau įėjimo, ant šaligatvių, žaidimo aikštelių, žaliųjų vejų. Nei žmonėms praeit (ypatingai su vežimėliais, mažais vaikais, senyvo amžiaus žmonėms), nei vaikams yra kur žaist (likusios žaidimų, krepšinio aikštelės visos užstatytos), nei vaizdas pro langą džiugina (visos žaliosios vejos išmaurotos). Tingi žmonės tolėliau automobilius pasistatyti, kojas truputėlį pakrutinti. Tik nereikia sakyt, kad vietos nėra mieste kur statyt. Vieni šaukia, kad aikštelių reikia daugiau įrengt. Kur tu jas įrengsi, žmogau, tada visai žalumos neliks. Namai, betonas ir asfaltas. Reikia prisitaikyt prie esamos situacijos. Paryžiečiai nerėkia, kad valdžia panaikintų parkus, skverus mieste ir įrengtų daugiau aikštelių... Kokius kiemus turim, tokius turim. Kai man vietos kieme trūkdavo vėliau grįžus, nevarydavau ant šaligatvio, nesibodėdavau kad ir 5 min.paėjėt, kojos nenukrito. O kiekvienam kieme po viešosios tvarkos pareigūną nepastatysi, patys žmonės turi pažeidėjus pastebėti ir pranešti atitinkamoms institucijoms.

Tavo komentaras

Vardas*

El. paštas

Komentaras*

Siunčiama. Prašome palaukti...

Šiandien VE.lt skaitykite

Klaipėda

Klaipėdoje planuojami kariniai mokymai "Klaipėdos bastionas 2019", kurių metu kariai ir civiliai...

Klaipėdoje planuojami kariniai mokymai - jau šį rudenį nuotrauka, foto

Vakar Klaipėdos savivaldybėje įvyko dar vienas Vingio skvero ir jo prieigų paprastojo...

Vingio projekto korekcijos nesibaigia nuotrauka, foto

Vakar rytą klaipėdiečiai, pažiūrėję pro langus, aiktelėjo - šitokio grožio seniai nebuvo...

Klaipėdiečiai skubėjo pasidžiaugti sniego pasaka nuotrauka, foto

Prie Klaipėdos esanti Jakų sankryža yra lyg vartai į uostamiestį, o į...

Įspūdingiausia Lietuvoje sankryža: vairuotojai mato ne viską nuotrauka, foto

Klaipėdos krašto lietuvininkų-šišioniškių kulinarijos paveldo bruožai nuotrauka, foto

Mažoji Lietuva, "Varninės" restoranas ypač didelio lankytojų antplūdžio susilaukdavo įvairių švenčių progomis: Joninių ir...

4 šių metų interjero tendencijos: sodrios spalvos ir netradicinės formos nuotrauka, foto

Stilius, Šią savaitę Kelne, Vokietijoje, prasidėjo viena didžiausių pasaulyje baldų ir interjero parodų...

Verslininką išlaisvino internete uždirbti milijonai nuotrauka, foto

IT, Benediktą Gylį dabar dažniausiai pristato milijonieriumi, kuris savo pirmąjį milijoną uždirbo būdamas...

Tomas Danilevičius į Klaipėdą atvežė apdovanojimą nuotrauka, foto

Sportas, Ilgamečiam dienraščio "Vakarų ekspresas" sporto žurnalistui Algirdui Auruškevičiui pagaliau į rankas įteikta...

Pasidalink

Jūsų vardas*

Draugo el. paštas*

Komentaras

Siunčiama. Prašome palaukti...