2018 m. gegužės 23 d. 19:32 val., trečiadienis

ve  >  Žinios  >  Klaipėda  >  Klaipėda

Klaipėda

Paliko netvarką ir pasišalino

(11)

PAŽEIDIMAS. Pamačius tokį ir panašų incidentą reikia skambinti policijai arba su įrodymais kreiptis į Klaipėdos savivaldybės Viešosios tvarkos skyrių.

Namų kiemuose ant šaligatvių ar žolynų automobilius paliekantys vairuotojai piktina gyventojus. Tačiau tai, kas įvyko anos savaitės pradžioje, perpildė skaitytojos Rimos kantrybės taurę. Moteris užfiksavo, kaip vienas automobilis kieme suniokojo žaliąją veją.

"Noriu pasidalinti medžiaga, kaip vienas "kiaulė" dabar knisasi mūsų kieme. Įdomu, kas sutvarkys visa tai?" - retoriškai klausė redakcijai parašiusi Klaipėdos gyventoja.

Incidentas užfiksuotas viename Debreceno gatvės kieme. Išvažiuoti norėjęs vyriškis tai darė nesėkmingai - įklimpo purve. Norėdamas savo transporto priemonę "išvaduoti", jis netgi pasiėmė kastuvą ir bandė atkasti ratus. Po ilgų bandymų vyras išvažiavo, bet paliko purvyną.

Kaip teigia Klaipėdos savivaldybės Viešosios tvarkos skyriaus Kontrolės ir prevencijos poskyrio vedėjas Saulius Valiulis, pamačius tokį incidentą nieko nelaukus reikia skambinti numeriu 112 ir kviesti policiją. Kitu atveju reikia liudytojų ir įrodymų.

"Jeigu vėžės likusios, o automobilio nėra - faktas nenustatytas. Jeigu yra liudininkai, kad tas automobilis važiavo, žinomas numeris, yra filmuota medžiaga, tuomet atitinkamai reaguojama. Važiuojant veja yra pažeidžiamos kelių eismo taisyklės", - sakė S. Valiulis.

Už važiavimą šaligatviu, veja ar pėsčiųjų (dviračių) taku KET numato baudą nuo 30 iki 90 eurų. Teismas sklypo savininkui netgi gali priteisti jam padarytą žalą.

Už viešosios tvarkos pažeidimą be įspėjimo bausti gali ir Viešosios tvarkos skyrius. Pirmu atveju bauda siekia nuo 20 iki 140 Eur, antru - nuo 140 iki 600 Eur.

Griežtai draudžiama "Vakarų eksprese" paskelbtą informaciją kopijuoti ir platinti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitaip ją naudoti neturint raštiško leidėjų sutikimo. Turinio naudojimo taisyklės.

Komentarai

Ot kiauliu

2018-02-10   17:34

IP: 188.69.215.210

Reikia gerai mašinas pabraižyti.
Aš tai jau nebežaisiu eisiu per šonus kad tvarinom daeitu kodel jie negyvena kaip voketijoje.

visiškai pritariu ASD

2018-02-08   18:12

IP: 88.118.165.217

Alksnynės gatvėje rytais,kai veža savo vaikus į "Alksniuko" darželį,tie berazumiai stato savo geldas kur nori ir kaip nori-ant šaligatvių,mauroja po žolynus.Nes juk reikia kuo arčiau privažiuoti. Ir tegul nepasakoja,kad nėra kur statyti.Yra,bet teks paeiti, o siaube, kokius 50 metrų.

ASD

2018-02-08   11:59

IP: 92.40.248.75

Pasakysiu tik viena: sąmoningumo mums trūksta. Mašinos grūdamos kuo arčiau įėjimo, ant šaligatvių, žaidimo aikštelių, žaliųjų vejų. Nei žmonėms praeit (ypatingai su vežimėliais, mažais vaikais, senyvo amžiaus žmonėms), nei vaikams yra kur žaist (likusios žaidimų, krepšinio aikštelės visos užstatytos), nei vaizdas pro langą džiugina (visos žaliosios vejos išmaurotos). Tingi žmonės tolėliau automobilius pasistatyti, kojas truputėlį pakrutinti. Tik nereikia sakyt, kad vietos nėra mieste kur statyt. Vieni šaukia, kad aikštelių reikia daugiau įrengt. Kur tu jas įrengsi, žmogau, tada visai žalumos neliks. Namai, betonas ir asfaltas. Reikia prisitaikyt prie esamos situacijos. Paryžiečiai nerėkia, kad valdžia panaikintų parkus, skverus mieste ir įrengtų daugiau aikštelių... Kokius kiemus turim, tokius turim. Kai man vietos kieme trūkdavo vėliau grįžus, nevarydavau ant šaligatvio, nesibodėdavau kad ir 5 min.paėjėt, kojos nenukrito. O kiekvienam kieme po viešosios tvarkos pareigūną nepastatysi, patys žmonės turi pažeidėjus pastebėti ir pranešti atitinkamoms institucijoms.

Tavo komentaras

Vardas*

El. paštas

Komentaras*

Siunčiama. Prašome palaukti...

Šiandien VE.lt skaitykite

Klaipėda

Trečiadienį Brigados generolo Povilo Plechavičiaus poligone Kairiuose vyko netiesioginės ugnies paramos kovinio...

Kairių poligone griaudėjo haubicų šūviai nuotrauka, foto

Klaipėdos baseino atidarymas, planuotas per Kalėdas, užsitęsė daugiau kaip pusmetį. Statinys pagaliau...

Įkurtuvių belaukiant: kas trukdo užbaigti statinį? nuotrauka, foto

Trečiadienį vienu metu Vakarų Lietuvos turgavietėse lankėsi Valstybinės mokesčių inspekcijos (VMI) specialistai....

Turgavietėse - mokesčių inspekcijos vizitai nuotrauka, foto

Įspūdingais fejerverkais gegužės 19-ąją palydėtas IX „Laivų paradas“. Spalvingai iliuminuoti bei išmoningai...

Apdovanoti ryškiausi „Laivų parado“ dalyviai nuotrauka, foto

Vėl skelbiamas konkursas į KVMT vadovo pareigas nuotrauka, foto

Kultūra, Kultūros ministerija paskelbė konkursus į Lietuvos rusų dramos ir Klaipėdos valstybinio...

Nevaldoma priekaba „nuvizgino“ automobilį nuotrauka, foto

Kriminalai, Avarija netoli Klaipėdos galėjo priminti garsaus Barry Levinsono filmo pavadinimą „Uodega vizgina...

Kairių poligone griaudėjo haubicų šūviai nuotrauka, foto

Klaipėda, Trečiadienį Brigados generolo Povilo Plechavičiaus poligone Kairiuose vyko netiesioginės ugnies paramos kovinio...

Lietuvos paštas žada patogumų ir naujovių nuotrauka, foto

Ūkis, Permainas išgyvenantis valstybės valdomas Lietuvos paštas palengva modernizuojasi. Miestuose ir rajonuose kai...

Kultūra, Paskelbta prieš 47 min.

Kriminalai, Paskelbta prieš 1 val.

Klaipėda, Paskelbta prieš 2 val.

Ūkis, Paskelbta prieš 2 val.

Pasidalink

Jūsų vardas*

Draugo el. paštas*

Komentaras

Siunčiama. Prašome palaukti...